18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Rittig v klepetech

Po třech letech mediálního tréninku všichni víme, že Rittig je Pan Zlý a jeho čtvrteční zatčení může vyvolat pocit úlevy. Poté, co se silovým složkám podařilo svrhnout legitimní vládu České republiky, jsme čekali na nějaký další úspěch, pokud se svržení vlády dá mezi úspěchy řadit. Hned bylo oznámeno, že praní peněz – což je činnost ze které je pan Rittig vinen – bylo důmyslné a složité.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Mařák 14.2.2014 21:35

Pane Prokope, buďte konkrétní,

čekám...

M. Prokop 14.2.2014 21:12

Re: Pravdoláskaři prezidentu Zemanovi

Jo. Kecy o tom, že Tibeťany Číňani osvobodili od feudalismu ať si komouši a tvorové jim příbuzní nechají pro sebe.

Dneska ovšem už tam je Číňanů tolik, že je to bohužel nevratné.

V. Vašek 14.2.2014 21:14

Re: Pravdoláskaři prezidentu Zemanovi

Ale není to nevratné, minimálně by jim mohli dát autonomii, o nic v podstatě nejde, jen o zásady.

M. Prokop 14.2.2014 21:17

Re: Pravdoláskaři prezidentu Zemanovi

Autonomii by jim dát mohli, ovšem jak řešit to, že Tibeťani už jsou v Tibetu pomalu (a v městech rychle) menšinou? Autonomii přistěhovaným Chanům?

M. Luňák 14.2.2014 21:43

Re: Pravdoláskaři prezidentu Zemanovi

Jj. Je to nevratnej průser. Kdo tam nebyl neví...

J. Tolman 14.2.2014 20:52

Re: Pravdoláskaři prezidentu Zemanovi

Nevěřím tomu, že nějaký rusofil bude zastáncem EU. Proto se domnívám, že u Zemana jde pouze o pózu a zakrytí skutečých úmyslů. Nevěřím také, že by Klaus s celou svojí rodinou podpořil někoho, kdo by byl skutečně zastáncem EU.

M. Prokop 14.2.2014 21:22

Re: Pravdoláskaři prezidentu Zemanovi

Pokud není, tím lépe. A Klaus podpořil toho, kdo mu z dvou hrozných alternativ připadal jako o málo méně hrozný.

Ale vy to vůbec máte moc jednoduché, viz ti bolševici a jejch většina ......

J. Václavíková 14.2.2014 21:32

Re: Pravdoláskaři prezidentu Zemanovi

Klaus ho podpořil mnohem dřív, než došly alternativy. Ale už bych se na dědka vyprdla, čím dál víc senilní.

M. Prokop 14.2.2014 22:19

Re: Pravdoláskaři prezidentu Zemanovi

Ale pořád jeden dědek předseduje TOP, druhý presidentuje.

M. Prokop 14.2.2014 21:08

Re: Pravdoláskaři prezidentu Zemanovi

Jo, je to taková směska reálně neškodného a pitomého, ty jeho sliby a nápady.

J. Václavíková 14.2.2014 20:16

Vy se tu kočkujete,

zatímco Breivik trpí jako zvíře. A Kajanovi to nevadí?

,,Breivik však požaduje především nahrazení herní konzole Playstation 2 modernější Playstation 3, která by umožňovala hrát "hry určené dospělým, které si mohu sám vybírat". Zároveň Breivik žádá nahrazení kancelářské židle pohovkou nebo křeslem."

M. Luňák 14.2.2014 20:22

Re: Vy se tu kočkujete,

No já bych mu ji dal. Alespoň do doby, než s Cimrmanem vymyslíme nový monitor, který dá příjemci ránu pěstí. SW mám. Horší se železem. A do té doby by mohl s Dráthem hrát na četníky a zloděje...

J. Láníček 14.2.2014 20:28

Re: Vy se tu kočkujete,

Žádný ouřada, madam, tím jsem byl 8 roků po revoluci. A nikdy více. Státní úřady na periferii republiky jsou a vždycky budou chudáci. Kdejaký pražský šmejd na ministerstvu měl dvakrát větší prachy než my, aniž by byl jakkoli a čímkoli užitečný. A když Klaus a pravičáci tvrdošíjně bojkotovali zákon o státní službě, rychle jsem přehupl do soukromé sféry. A vyplatilo se, nelituji.

M. Luňák 14.2.2014 20:31

Re: Vy se tu kočkujete,

Tys neseděl ani půl roku. No to bude tím lidumilem Havlem. Nejsme jako oni. On si klidně odpočívá na obláčku a bolševici tady budou smrdět až do skonání světa.

V. Vašek 14.2.2014 20:31

Re: Vy se tu kočkujete,

A to ti tolerujou to, že ani nechápeš procenta?

M. Luňák 14.2.2014 20:34

Re: Vy se tu kočkujete,

A ještě jednou, poslední slovo mám JÁ, nebo jiný DEMOKRAT. Určitě ne bolševická sfině...

V. Vašek 14.2.2014 20:35

Re: Vy se tu kočkujete,

A nebylo to tím, žes uměl hovno?

J. Tolman 14.2.2014 20:30

Re: Vy se tu kočkujete,

Já bych mu dal místo toho spisy Václava Klause, ať se dále vzdělává.

J. Václavíková 14.2.2014 20:32

Re: Vy se tu kočkujete,

Pane Tolmane, netušila jsem, že je ve Vás sadista :-)))

M. Luňák 14.2.2014 20:37

Re: Vy se tu kočkujete,

Nejlepší jsou cestopisy. To nerozchodí, jako Semelová Koreu :o)))

J. Láníček 14.2.2014 20:02

No a jinak, vyhulenče Kohúte,

jako milicionář a bolševik bych asi těžko mohl po revoluci šéfovat státnímu úřadu. Dokonce mě sametoví revolucionáři sami přišli požádat, abych to vzal. Asi tak se věci mají, vy opoždění hrdinové a komunistobijci.

S. Lazárek 14.2.2014 20:03

Re: No a jinak, vyhulenče Kohúte,

I sametový revolucionář se někdy utne....:-)

V. Vašek 14.2.2014 20:05

Re: No a jinak, vyhulenče Kohúte,

Spíš ti, co ho přišli požádat :D

V. Vašek 14.2.2014 20:07

Re: No a jinak, vyhulenče Kohúte,

Aha, asi píšu to samé :D

S. Lazárek 14.2.2014 20:07

Re: No a jinak, vyhulenče Kohúte,

Ty jsem myslel. Jestli Pláteníka udělali šéfem nějakého podniku, mohli to zrovna srovnat buldozerem se zemé, přišlo by je to určitě levnějc....:-)

V. Vašek 14.2.2014 20:09

Re: No a jinak, vyhulenče Kohúte,

Ale on spíš beztak kecá. Jako obvykle.

S. Lazárek 14.2.2014 20:12

Re: No a jinak, vyhulenče Kohúte,

Tenhle člověk by poslal jakýkoliv podnik v pikosekundě do kopru. Jasně, že kecá....:-)

V. Vašek 14.2.2014 20:17

Re: No a jinak, vyhulenče Kohúte,

Máš pravdu. Onehdá tady tvrdil, že když vstupy zdraží o pět procent, tak výstupy o deset :D Ani ty procenta mu za těch pět tříd základky nenatloukli do hlavy.

M. Prokop 14.2.2014 21:33

Re: No a jinak, vyhulenče Kohúte,

Píše "úřad", ne podnik. Úřady vida, mohl by šéfovat prakticky každému. Nebo spíš, fungují přesně tak, jako kdyby jim nějaký jaroušek šéfoval.

M. Luňák 14.2.2014 20:07

Re: No a jinak, vyhulenče Kohúte,

Mě do toho sajrajtu netahaj. Pane Lazázku, jsem slušný člověk. Dokonce snad chlap :o)