3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Rittig na nějakou dobu nevinen

Ono je docela obtížné, jak to posoudit – co je lepší. Je lepší být souzen, odsouzen a potrestán a po trestu z basy vyjít a začít znovu, anebo se rok po roce mlátit po soudech, platit advokáty a sledovat vlastní proces jako tenisové utkání? Je doslova šílené, jak naše soudy se svými rozhodnutími oscilují mezi plným osvobozením a očištěním a na druhé straně mnohaletým trestem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Vandas 11.2.2017 16:22

Re: A LePenka je jejich máma.

Macecha národů. :-):-):-)

O. Uživatel 11.2.2017 16:52

Uživatel požádal o vymazání
P. Vandas 11.2.2017 16:55

Re: A LePenka je jejich máma.

Vcelku nic, ale také už je to stará škeble. I přes tu recyklaci. :-):-):-)

O. Uživatel 11.2.2017 16:56

Uživatel požádal o vymazání
F. Šimek 11.2.2017 17:20

Re: A LePenka je jejich máma.

Angelinu Jolie nemyslím-dobře to víš !!!

R. John 11.2.2017 15:47

Konvička -Kropítko s Pitomiem ...

.. se na Míráku po tobě sháněli... nakukal jsem jim, žes nemocen... jinak by tě vyloučili za absence a nedostatek nadšení pro národní věc...

K. Berka 11.2.2017 15:22

Už se fasuje rum, válka bude

Dnešní video 9.2. 15.52 autenticky natočené na Slovensku v Sabinově. Kdo tady chce pořád sakra tu válku? Kdo to dovolil? Nezákonně plánovat a připravovat válku je mezinárodní zločin, to není plnění smluv o paktech a společné obraně. Viníci, pácháte válečný zločin, jste si toho vědomi? Spusťte nebo podporujte tyto přípravy na válku a nepřejte si vidět, jak to s vámi dopadne.

http://www.obcansky-tydenik.cz/podivnosti-s-vojsky-se-prohlubuji-stale-vic-kdo-tu-chce-sakra-tu-zasranou-valku/

Je tam autentické videjko.

D. Green 11.2.2017 15:59

Re: Už se fasuje rum, válka bude

Pořiďte si přilbu, něco vám padá na hlavu. :))))

K. Berka 11.2.2017 16:18

Re: Už se fasuje rum, válka bude

Na tu přilbici je už pozdě. Jakou používáte vy?

D. Green 11.2.2017 16:50

Re: Už se fasuje rum, válka bude

Kevlarovou a taktickou vestou od DuPonta. Vzpomínky na Jugoslávii. Ještě máte další hoax o válce ?

J. Franke 11.2.2017 14:12

Dobrý den ze zatažené Svobodné Republiky Králický Sněžník

Zase Babiš?

Ten komouš se tu někomu tuze líbí...

R. John 11.2.2017 14:51

Dobro došli...

..jsem čestnej předseda Burešova fanklubu zde na Psu...Vobr dělá pokladníka, tak mu pošli pětikilo zapisnýho, ať nestojíš opodál... členové maj slevu na koblížky ... no neber to...

D. Green 11.2.2017 16:03

Re: Dobro došli...

To je zločinné navádění. Komunistickým koblížkem se udusí. :))))

R. Brzák 11.2.2017 13:38

pro pány Kolmana a Johna - jsem s Vámi v souladu, co se to..

...děje?

Trump není spasitel - a je jisté, že si musíme na něj dát pozor. Ale ne proto, že má zběsilý účes, jak zajímá velkou část jeho odpůrců včetně místního kadeřníka...ani proto, že před vážným jednáním s Čínou vymezuje své zájmy tak, že Číňan neví, jakou věc má mít za jistou - tady se projevuje Trumpův obchodnický původ, prostě předem zvyšuje hodnotu svého zboží...

Je však jasné, že jakožto nejmocnější muž světa dříve nebo později začne moci podléhat, tak jako každý člověk - andělé zatím nějak na prezidenty kandidovat něchtějí (a i kdyby, víme, jak to dopadlo s jedním archandělem, když se sápal po moci...). Proto je nutné, aby nejmocnější muž světa byl pod co největší kontrolou svými voliči. Tak dostane silnou zpětnou reflexi - která není ve zbožňování (jakého se dostávalo B.Obamovi) přítomná.

Z tohoto hlediska je silný tlak, který kulturněmediální "fronta" v USA vytváří na svého nemilého nezvoleného, vlastně nadějí, že Trump bude moci po velkou část svého funkčního období tím nejlepším prezidentem USA, alespoň od doby prezidenta R.Reagana.

P. Spáčil 11.2.2017 14:12

Re:

kulturně mediální fronta hlavně nechce uznat výsledky demokratických voleb.

K. Berka 11.2.2017 14:16

Re: pro pány Kolmana a Johna - jsem s Vámi v souladu, co se to..

Trump nemění názor jen tak z plezíru. Soudruzi z Číny mu asi jemně naznačili, kdo je věřitel a kdo dlužník.

Ale buďme klidní, ty dvě velmoci jsou v klinči a ani jeden nemá zájem aby padl ten druhý.

M. Prokop 11.2.2017 16:10

Re: pro pány Kolmana a Johna - jsem s Vámi v souladu, co se to..

A kdo má víc starostí, věřitel nebo dlužník? :-P

R. John 11.2.2017 15:01

Ne že bude... je nejlepší !

... zaprvé učesanej , za druhé již drží rekord , který US prezident po týdnu vládnutí, dostal na budku od federálního soudce ?.. kdepak, tenhle prezident nebude žádný pako...

A. Trick 11.2.2017 13:24

Hmm,

Kalouskův zákon o dluhopisech kromě Babiše využilo dalších sedmdesát tisíc lidí. Takže to byl opravdu parádní "ojeb státu", jak se vyjádřil kývací panáček.

Neměl by nejlepší ministr financí (tuplovanej) chodit kanálama?

R. Sorge 11.2.2017 13:27

Re: Hmm,

Kterých sedmdesát tisíc lidí je myšleno ?

Ti, kteří si koupili státní dluhopisy v nomin. hodnotě 1 Kč ?

A. Trick 11.2.2017 13:31

Re: Hmm,

Budu se muset přeptat novináře.

R. Sorge 11.2.2017 13:35

Re: Hmm,

Pokud to byly státní dluhopisy (což asi ano v tomto množství lidí), tak stát sice nevybral daň z výnosu, ale nabídl nižší úrok a vyšlo to pro stát celkově nastejno.

P. Spáčil 11.2.2017 14:09

Re: Hmm,

tak jestli byl Babiš jediný, kdo tuto možnost využil tak má opravdu právo být ministrem financí.

A. Trick 11.2.2017 14:10

Přesná formulace (dotaz na Chovance)

"Babiš, využil zákon, nakoupil dluhopisy a ušetřil na daních. Což udělalo více než 70 tisíc lidí. Není tedy nefér se na jeho adresu se tak vyjadřovat?"

R. Sorge 11.2.2017 14:13

Re: Přesná formulace (dotaz na Chovance)

A jak zní odpověď (od Chovance) ?

P. Vandas 11.2.2017 13:18

Ten nápad Le Pen, přejít zpět na Frank, se mi líbí.

Ratingové agentury melou nesmysly, jako kolem Trumpa a Brexitu. Naopak. Francie by nastoupila cestu z dluhové krize. :-):-):-)

http://ekonomika.idnes.cz/ratingove-agentury-le-penova-francie-bankrot-fn9-/eko-zahranicni.aspx?c=A170210_152025_eko-zahranicni_fih

R. John 11.2.2017 15:05

Vona je skvělá ekonomka.. krom jiného...

...sice je zadlužená kam se podívá a navíc krade, ale ten frantíkov by tedy řídila skvěle, vona je asi makroekonomka... takové lid potřebuje, aby se za něj někdo poctivě a bez postraních úmyslů bral... je to vlastně Johanka z parku...

L. Kolman 11.2.2017 12:37

Tak se koukám, že Trumpeta

mnohé z vás očaroval. Na mě to nějak nefunguje, už mám asi věkem otupělé smysly. Ale ještě to se mnou nebude nejhorší, protože ta jeho Melanie se mi docela líbí. Dokonce víc než její Ondoň. Ondoň se včera nějak špatně vyspal, nebo co? Nejdřív chtěl Číňany vzít pořádně u huby, najednou bude uznávat politiku jedné Číny? Se neradí s poradci a ptá se až potom, jak se věci mají a co je třeba říkat? Už je jako svého času Bush junior. Ten dostal vždycky přesné písemné instrukce, co a jak má říkat, když se někdy dostal do rauše a vypudil něco z vlastní hlavy, vždycky to špatně dopadlo a noviny měly týden o čem psát.

P. Vandas 11.2.2017 12:41

Re: Tak se koukám, že Trumpeta

Mně se Trump líbí. Je to, po dlouhé době, samec. Ženy má krásné a tak má i vkus. Doposud ve vrcholných politických funkcích EU byli upřednostňováni, impotentní starci, frustrované babice a 4% všeho druhu. Trump je návrat k osvědčeným hodnotám. Jak říká pan Tesařík. " Nejsilnější pes šuká. " :-):-):-)

R. John 11.2.2017 12:44

Tobě se líbí ta jeho ondulace....

..přiznej se...já se ti nebudu smát... slibuji...:-)