4.5.2024 | Svátek má Květoslav


Diskuse k článku

Reforma made in akvárium

Odpor proti školské reformě je masivní a vláda ho těžko může ignorovat. Řeči ministra Dobeše o podněcování sociálních nepokojů jsou směšné a tohle komické vyjádření bude hodně viditelná kaňka na jeho profilu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Varadinková 20.1.2012 14:25

Re: To: p. RYS

Pane Trhlíku, nelžete. Nebylo Vám vyčítáno, že odbíháte od tématu, to naopak Vy jste vyčítal jiným (jak máte ostatně ve zvyku vždy), že tady diskutují o tom, co zajímá je, a nediskutují o tom, co zajímá Vás, tedy Lázně Kyselka atd. Na to Vám pan Prokop odpověděl to, co odpověděl - ať napíšete na to téma úvodník a pak se o tom povede diskuse.

Skučíte tady opakovaně stejně hloupě, jako kdybych já vám teď vyčetla, proč se bavíte s paní Hajkovou o panu Prokopovi, když já si myslím, že byste se měli raději bavit o bernských salašnických psech!

Zkuste aspoň jednou otevřít své vlastní téma (klidně i v diskusi, nemusíte hned psát článek) bez toho, že byste peskoval a mentoroval jiné a vyčítal jim, že to téma, které by se Vám líbilo, za Vás neotevřeli oni.

M. Trhlík 20.1.2012 16:48

Re: To: p. RYS

Paní Varadinková,já si dovolím citovat K.H.Borovského:Máme hory,mámy doly,máme lidi,máme voly.O mojí inteligenci nepochybujte a stejně tak o nějakém peskování.Mám vlastní názor a nepotřebuji psát odkazy jako Vy.Že jste nesnášela a nesnášíte Havla je stejná pravda,jako jste zahleděná do Klause.Argumentujete jen tím,co se Vám hodí.Já se vyjadřuji k tomu,co se mi nelíbí a je mi jedno kdo to je.Proto budu pořád tvrdit,že "milovníci" Klause mu dláždí cestu ke kultu osobnosti.Vy vůbec nerozumíte psanému a chcete umravňovat jiné.Psal jsem,že mne nezajímá,co Klaus přednáší šejkům,ale zdevastované lázně Kyselka,či úniky desítek miliard.Nikomu jsem se nevnucoval,aby na toto téma se mnou diskutoval.To Vy a zejména paní Hajkové rozumíte všemu a ničemu.Vaše mínění mne nezajímá.Každý máme nějakou pravdu.Jen bych Vám chtěl vážená a moudrá paní,že nejsem také žádný hlupák.Nepotřebuji otvírat žádná témata a vyjadřuji se k tomu co se mi nelíbí a je mi jedno,jestli je to Hajková,Varadinková,či Klaus.Vám,když někdo nepřizvukuje tak je hlupák a korouhvička.Stačí mi Vaše diskuse s p.Vandasem..

M. Varadinková 20.1.2012 18:30

Re: To: p. RYS

O Vaší inteligenci jsem zatím nepsala nic, ale když už jste Vy začal o těch volech, tak se koukněte do zrcadla a jednoho z nich tam uvidíte.

Krom toho lžete, jen se Vám od huby práší. Váš vlastní názor na nějakou věc jste tady ještě nikdy neprojevil, jen opakovaně osočujete a peskujete jiné, co by měli psát a co by psát neměli a hlavní Vaše teze je, že psát pravdu je zbytečné. 

Trhněte si, trhlý Trhlíku!

M. Trhlík 20.1.2012 19:10

Re: To: p. RYS

No vidíte to,jak se projevila Vaše inteligence.Ještě se divíte,že Vás někdo zařadí ke stádu skotu? Ještě jste mi nenapsala co to je pravda a co lež.Jak je vidět tak se to od Vás nedovím.Pište si co chcete,ale neoznačujte ty druhé,kdo s Vámi nesouhlasí za hlupáky.Diskuse je právě o takových věcech.

R. Tesařík 20.1.2012 13:57

Re: To: p. RYS

samozřejmě , že chtěl.

J. Slanina 20.1.2012 14:01

Re: To: p. RYS

A Hofman s muslimem Klausem vám nevadí?

P. Novák 20.1.2012 14:09

Re: To: p. RYS

To je klasické vyšťourávání oříšků z trusu. Kdyby zveřejnili fotku Klause na saních, p. Hofmann by se posmál z toho, že Klaus má blbý saně.

P. Hofman 20.1.2012 14:22

Re: To: p. RYS

Ježíš, to byste mi udělal radost. A máte nějakou? Značky Sulov či Ogoňok? Dejte ji, prosím, na Psa. Děkuji.

P. Novák 20.1.2012 14:12

Re: To: p. RYS

Pardon, p.Hofman.

P. Hofman 20.1.2012 12:41

Klaus je muslim skrývající se za masku křesťana

Tak jsem na to konečně přišel, jak to vlastně s Klausem je. Podívejte se na úvodní foto v odkazu a vyvraťte mi prosím můj laický názor bezvěrce:

http://www.lidovky.cz/livia-klausova-loajalni-za-vsech-okolnosti-fko-/lide.asp?c=A120119_170700_lide_ape

J. Václavíková 20.1.2012 12:46

Re: Klaus je muslim skrývající se za masku křesťana

Mně ten příšerný vous připomněl stejně příšerný výzor A. Lincolna.

P. Hofman 20.1.2012 12:56

Re: Klaus je muslim skrývající se za masku křesťana

Ovšem rozdíl cca. 100 let. Za tu dobu se móda asi trochu pohnula.

J. Slanina 20.1.2012 12:50

Re: Klaus je muslim skrývající se za masku křesťana

Že on tě Klaus předběhl ve Špindlu ve frontě na vlek?

P. Hofman 20.1.2012 12:53

Re: Klaus je muslim skrývající se za masku křesťana

To by nešlo. On jezdí na dětském vleku, já na tom normálním.

J. Slanina 20.1.2012 13:06

Re: Klaus je muslim skrývající se za masku křesťana

No nevím, nevím. Jestli ty na tom nejsi s perspektivou jako obrázky Ivana Mládka.

http://www.ivanmladek.cz/images/obrazy/obr05v.jpg

P. Spáčil 20.1.2012 12:52

Re: Klaus je muslim skrývající se za masku křesťana

taky mám takový pocit, že mít ten vous dnes, tak v USA problém, aby ho pustili do letadla. (:-)

M. Prokop 20.1.2012 12:56

"vyvraťte mi prosím můj laický názor bezvěrce:"

Chcete snad tvrdit, že nevěříte v neomylnou EU a v ďábla Klause?

P. Hofman 20.1.2012 12:58

Re: "vyvraťte mi prosím můj laický názor bezvěrce:"

Neomylnou EU neznám, a Klaus je všechno jiné, než ďábel, dnes už spíš šáša.

O. Uživatel 20.1.2012 13:00

Uživatel požádal o vymazání
J. Slanina 20.1.2012 13:08

Re: "vyvraťte mi prosím můj laický názor bezvěrce:"

Ano, u Hofmana se už jedná u obsesi.

P. Hofman 20.1.2012 13:09

Re: "vyvraťte mi prosím můj laický názor bezvěrce:"

Ano, dráždí. Pořád ještě je presidentem a dělá mi jako Čechovi ve světě ostudu první třídy.

O. Uživatel 20.1.2012 13:12

Uživatel požádal o vymazání
M. Trhlík 20.1.2012 17:12

Re: "vyvraťte mi prosím můj laický názor bezvěrce:"

Pane Rysi,nepochybně zajímavý postřeh.Rozdíl je jenom v tom,že Klaus může a druhý je hlupák.

M. Prokop 20.1.2012 13:48

Re: "vyvraťte mi prosím můj laický názor bezvěrce:"

Konkrétně vám? Jak by něco takového bylo možné?

M. Ilsner 20.1.2012 14:11

Re: "vyvraťte mi prosím můj laický názor bezvěrce:"

konkrétně všem Čechům, troubo.

M. Prokop 20.1.2012 14:20

Re: "vyvraťte mi prosím můj laický názor bezvěrce:"

Konkrétně vy a Hofman děláte ostudy několikanásobně výše. Naštěstí vaše bezvýznamnost to částečně eliminuje.

P. Hofman 20.1.2012 14:40

Re: "vyvraťte mi prosím můj laický názor bezvěrce:"

Právě ta bezvýznamnost umožňuje i názory ostřejší. U něj je to sprostota. Prostě vlastní ego je mu bližší než vlastní národ.

M. Varadinková 20.1.2012 14:49

Re: "vyvraťte mi prosím můj laický názor bezvěrce:"

U Havla jste to bral taky jako sprostotu?:-))))))

Třeba takové názory na zásadní věci, jako jsou třeba války, co jsme v posledních dvou desetiletích zažili (ba se mnohých i účastnili): Zatímco Klausovy umírněné názory  většinová společnost (myslím lidi, ne média a pravdoláskové aktivisty) zpravidla sdílí, tak Havlovy ostré válečnické názory bývaly vždy v rozporu s míněním lidí.

Takže tomu říkáte Havlova sprostota? Vlastní ego mu bylo bližší, než vlastní národ?:-))))))

P. Hofman 20.1.2012 15:13

Re: "vyvraťte mi prosím můj laický názor bezvěrce:"

Havla nám svět záviděl a závidí i po jeho smrti. Z Klause maj tak nanejvýš srandu.

M. Prokop 20.1.2012 15:09

Re: "vyvraťte mi prosím můj laický názor bezvěrce:"

Chybí vám tam tradičně třeba IMHO.

Na prohlášení něčeho (navíc obvykle IMHO správného) za sprostotu váš vztek a averze nestačí.