1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Redakce Neviditelného psa o změně v diskusích

Rozhodnutí uzavřít diskusní část Neviditelného psa vyvolalo u části čtenářské obce našeho webového deníku nevraživou reakci. Naprosto ji chápeme a nevraživost do značné míry sdílíme. Směrujeme ji však tam, odkud pohoršení pochází, totiž na minoritu hulvátských účastníků diskuse.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
strejda 1.2.2010 23:13

Re: Normalizace?

Vidíte, píši to dost dlouho a stále je to málo platné. Je podivné, že většina diskutujících nechápe jasné pohnutky majitele  a mluví o normalizaci, cenzuře, konci svobody slova atd. Když nám zavřeli hospodu, šli jsme jinam. O cenzuře nikoho ani nenapadlo mluvit. Když z jiné hospody udělali privátní klub a bylo nutné se přihlásit, tak jsme to vzali na vědomí a jen litovali pěkného protředí. Tady se nadává Neffovi, Wagnerovi a Maffře. Přitom, jak sám píšete, tak neregistrovaných možností je habaděj. Pitomost je to z pohledu diskutujících, z pohledu vlastníka je to strategické rozhodnutí z kterého patrně očekává zvýšení tržeb za reklamu. Jestli má nebo nemá problém je jeho věc.

Miloš 1.2.2010 23:21

Re: Normalizace?

Strejdo, přiznám se, že vaše dnešní, mnohonásobně prezentovaná stanoviska mě už štvou. Ano, Neff může diskusi klidně zrušit, právo na to má, je to jeho soukromý podnik. Připomínky jsou jenom k jeho prolhaným důvodům. S tím jde ruku v ruce povzdech, že ztratí věrný obraz širokého spektra názorů.

Jindra 1.2.2010 23:26

Re: Normalizace?

Aspon se zacne zase vic chodit do hospody...

strejda 1.2.2010 23:34

Re: Normalizace?

Je mně líto, že vás to štve. Zdá se, že svoboda slova a prezentace názorů je u vás limitována souhlasným bučením vašeho stáda. s tím nic nenaděláte, holt to musíte spolknout. Po 15 bude ale fajn.

Miloš 1.2.2010 23:40

Re: Normalizace?

Stádní názory zde budou od 15.2.

Citizen 2.2.2010 10:19

Re: Normalizace?

Fajn bude určitě. Diskuze se ponese v duchu strejda strejdovi. Bude to malebné bučení, bude se líbit.

I-Worm 1.2.2010 23:30

Re: Normalizace?

no, mě to připomíná toho borca ze Švejka, kterej pořed mlel tu svou "Přece někde musej bejt aspoň drobečky..."

Miloš 1.2.2010 23:16

Re: Normalizace?

Já jsem už na to vaše "rybí" fórum trochu nahlížel. Zatím se tam příliš neorientuji a navíc velmi často jsem narážel na sdělení, že tato stránka není pro vás přístupná. Tam je nutná nějaká (alespoň formální) registrace?

Pavel Kořenský - eurosabotér 2.2.2010 0:13

Re: Normalizace?

No to záleží na majiteli každého klubu. Registrace tam není, jen nutnost vybrat si nick a zadat nějakou (klidně jednorázovou) mail adresu.

buš 2.2.2010 20:56

Rozhodnutí vlastníka?

Dobročinný úmysl za tím zaručeně není, je to normální podnikání jako každé jiné. Majitel hospody taky nemůže určovat, koho do hospody pustí a koho ne, byť s ním má špatné zkušenosti - viz soudy s majiteli restaurací.

cicero.jan 1.2.2010 23:02

Re: Normalizace?

Ani neviditelného psa nikdo neviděl, ale myslím, že jej řídí ministerstvo Lásky.

I-Worm 1.2.2010 23:06

Muší to bejt

jinak by se na nás Číňané zlobili...

cicero.jan 1.2.2010 22:58

Žádná diskuse která zavedla registraci nezanikla,

stala se pouze nezajímavou a nudnou, protože ji obsadili narcisové a grafomani, co musí za každou cenu šířit svoje nezajímavé moudro do prostoru.Nestojí proto za to riskovat zneužití soukromých údajů. V bankovním internetovém styku se používá 128 bitové šifrování a bývá občas zneužit, stavět potom záruku nezneužití na pouze čestném slově pánů redaktorů mi připadá zpozdilé

udivený 1.2.2010 23:56

Re: Žádná diskuse která zavedla registraci nezanikla,

To je pravda. "Diskusi" na LN nečtu, ale podíval jsem se tam, a opravdu, je velmi "důstojná". Nic proti tomu, někomu to může vyhovovat. Ale k čemu to je? To mi není jasné. Naopak, otevřená možnost něco tlachnout k něčemu volně, bez úvahy, co registrace může nebo nebo nemusí znamenat a přinášet, má (se mi zdá) větší smysl.

A jak tam N. & W. píšou o hulvátech, tak nevím: Opravdu tu je tolik hulvátských příspěvků? Nečtu všechno, tak možná jo. Ale z toho mála, co jsem četl, mi to zase tak zlé nepřipadaá. Takže "hulvátství" je patrně nějaký zástupný důvod. No budiž, zánik fóra na Psovi zase není žádná tragédie, at si jde svou cestou, ostatní mohou jít jeho cestou taky, nebo si najít cestu jinou.

buš 1.2.2010 22:53

Celý den jsem se přelouskával diskusí a je to jasné -

po 15.2. NP pro mně skončí, nechci se registrovat . Opravdu to vše připomíná "Poučení z krizového vývoje atd." Do diskuzí jsem se zapojoval zřídka (slyšíš, ASTONE?), spíš jsem se snažil poučit o věcech zdánlivě nesouvisejících.

Jakub S. 1.2.2010 22:56

Re: Celý den jsem se přelouskával diskusí a je to jasné -

- takže jste se z tohoto vskutku krizového vývoje už taky poučil, jako my všichni. Nú, štó ďélať?! Prostě zhoupnutí do další normalizace. Ještě sametovější, pravda, nejsme jako oni. Leč propracovanější. Rafinovanější. Nenápadnější.

kacir 1.2.2010 22:58

Re: Celý den jsem se přelouskával diskusí a je to jasné -

jestli to nakonec nebylo tak, že NP kazil "dobré jméno" Lidovkám a Aston dostal přiloženou hlaveň k hlavě... :D

Jakub S. 1.2.2010 22:59

Re: Celý den jsem se přelouskával diskusí a je to jasné -

- nebylo, opravdu. Bohužel. To by bylo čestné alibi. Leč není.

kacir 1.2.2010 23:01

Re: Celý den jsem se přelouskával diskusí a je to jasné -

tak to je dobré slyšet, že nebylo...

strejda 1.2.2010 23:03

Re: Celý den jsem se přelouskával diskusí a je to jasné -

Hlavně jak důvěryhodné od anonyma.

kacir 1.2.2010 23:06

Re: Celý den jsem se přelouskával diskusí a je to jasné -

blbý co....když ještě nemůžeš tak snadno  bonzovat na ta správná místa? :D

a koho to zajímá, jestli od anonyma? ...ať žije svoboda projevu

....

strejda 1.2.2010 23:19

Re: Celý den jsem se přelouskával diskusí a je to jasné -

Když věříte všemu co vám nakukají, je to vaše věc. Snad se tak nechováte i v běžném životě, i když, po pravdě řečeno, nic mi do toho není.

mamina 1.2.2010 23:07

Re: Celý den jsem se přelouskával diskusí a je to jasné -

To by byla ovšem zhrzující zpráva, pakliže by se mělo jednat o podloženou informaci.

Ale ne pro mě! ) "Mně" tu pan Neff v článku psal, že ho tatínek učil držet se v životě plusáků, ne mínusáků. (Na drby nedám, na přímé slovo ano).

I-Worm 1.2.2010 23:08

Re: Celý den jsem se přelouskával diskusí a je to jasné -

nejen "Poučení...", ale taky  "Soubor opatření..."

Jakub S. 1.2.2010 23:13

Re: Celý den jsem se přelouskával diskusí a je to jasné -

Ta přijdou následně, soudruhu, neboj se. Už jsou nachystána. Jak učí soudruh Lenin, nelze přeskakovat etapy. Na všechno dojde. A na všechny!

udivený 1.2.2010 23:43

Re: Celý den jsem se přelouskával diskusí a je to jasné -

Nahlédl jsem na Psa proto, že jsem tam viděl vyjádření pánů Neffa a Wágnera. Po přečtení jejich důvodů mi na mysli vytanul (doopravdy!) projev Jakeše z Červeného Hrádku (ale nejsem si úplně jist, proč). A vy v tom vidíte "Poučení". Zajímavé -- asi to opravdu působí jistým způsobem. Ale to je jedno.

Specifikum internetových "fór" by mělo být právě v relativně pohodlné reakci čtenářů na přečtené příspěvky. Zveřejňování něčeho jenom k přečtení -- k čemu to je? Když to někdo zveřejní, tak je buď opravdu grafoman (a je mu jedno, co si o tom kdo myslí, hlavně když se to objeví), nebo by chtěl znát reakce a názory (i tak může být grafoman, ale ne tak vyvinutý). Proč by jinak lidi psali na Internet? Umožňuje to zmiňovat se otevřeně o problémech a to je docela cenné. Ale to tady stejně každý ví.

Už to tady moc zajímavé nebude, už sem nepolezu. Chybět mi to nebude a já tomu taky chybět nebudu. A to je taky jedno.

I-Worm 1.2.2010 22:47

Dovolte odbočit

kamenování Topolánka není trestným činem - že by česká obdoba "kamenování Satana" ? Nedopusťme zavádění muslimských praktik!

lubošek 1.2.2010 22:44

Toto je motto.

Jenže ono je to jako s tím zákazem kouření v restauraci. Někteří odejdou, jiní přijdou.

Odejdou ti co remcají a přijdou ti co smí mluvit.

Pavel Kořenský - eurosabotér 1.2.2010 22:48

Re: Toto je motto.

Přijdou ti, co smí mluvit o tom, o čem se mluvit smí :-)))

lubošek 1.2.2010 22:54

Re: Toto je motto.

A pak přijdou ti co smí mluvit ,o čem se mluvit musí -(((.