17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Rázná odpověď NATO

Aliance přerušila civilní i vojenskou spolupráci s Ruskem, to je jeden z výsledků bruselského jednání ministrů zahraničí členských států NATO. Co je ovšem podstatné: v příštích týdnech se bude pracovat na posílení bezpečnosti východních členů aliance. Aktivní je v tom směru například Polsko, pozice Česka není známá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Franková 2.4.2014 20:50

Re: Američtí republikáni

Jó, tak tohle mi moje stařenka říkala asi tak před 45 léty.-)) Již několikrát jsem se jí v duchu omluvila. Byla to velmi moudrá žena.

M. Luňák 2.4.2014 20:26

Re: Američtí republikáni

Už sis na to připravil avatara a objednal ses u plastika krabičáku?

J. Láníček 2.4.2014 20:33

Re: Američtí republikáni

Já jo, ale vás největší reakcionáře všechny prásknu. Že jste podrývali autoritu čínských soudruhů, nepokrytě fandili Západu atd. Takže vy všichni  půjdete do izolace a budete na nás makat. Teda nejdřív vás to budou muset naučit, páč nevíte co to práce je, akorát o ní umíte vyprávět. Jinak jste většinou na dávkách.

P. Novák 2.4.2014 20:36

Re: Američtí republikáni

Láníčku,vždyť na to se vy,komáři,těšíte,co svět světem stojí. A zatím se to rozsypalo vám. Mmch,už jste si vybral výhru za sázku na volby prezidenta SR?

J. Slanina 2.4.2014 20:42

Re: Aston píše o lžidimitrijovi:

"Nebezpečná je ovšem pátá kolona uvnitř Evropy, a tudíž i v naší společnosti."

K. Janyška 2.4.2014 20:45

Re: Aston píše o lžidimitrijovi:

Ano, pravdaláska... Dzp.

P. Novák 2.4.2014 20:45

Re: Aston píše o lžidimitrijovi:

To ano.

J. Jílek 2.4.2014 20:50

Re: Američtí republikáni

z devadesáté pozice hdp na hlavu nebo už osmdesáté? :-)

K. Janyška 2.4.2014 20:34

Re: Američtí republikáni

Kde jsou superkabely? Dzp.

P. Vandas 2.4.2014 20:36

Re: Američtí republikáni

Kabely jsou super. :-):-)

S. Lazárek 2.4.2014 20:40

Re: Američtí republikáni

Superkabely prodávají v supermarketu za supercenu, říkal to tu jeden supermanažer.

J. Tolman 2.4.2014 20:44

Re: Američtí republikáni

Včera jsem vám jeden odkaz na firmu, která je nabízí, dával. V češtině jsem nalezl 2 takové firmy . To, že vy si je nedokážete nalézt na Gůglu sám, také něco naznačuje.

Technologie supra i supervodičlů je nová, ve vývoji, její použití bude speciální, protože ne každému se vyplatí. Proto je v prodejně s elektromateriálem nehledejte.  

Ještě jednou speciálně pro vás: Kabely ze supravodivého materiálu jsou supravodiče. Kabely ze supervodivého materiálu jsou supervodiče. O když vím, že vy i někteří novináři si to můžete plést. ASle vy jste tak popletený, že je to jedno.

J. Veselý 2.4.2014 20:10

Astone...

Klobouk dolů, i tohle je bohužel demokracie....

P. Vandas 2.4.2014 20:12

Re: Astone...

Aston to popsal dobře. :-):-):-)

J. Veselý 2.4.2014 20:15

Re: Astone...

"-)

R. Maceček 2.4.2014 20:23

Re: Astone...

Vandas, chováte se jako poslušná čuba. Nikdy p. Neffa nekritizujete. Dává vám nažrat.

J. Veselý 2.4.2014 20:05

Ta svině ulhaná prašivá....

Se snaží z toho hnusu ještě snad profitovat. .. k nevíře. Obluda.

J. Jílek 2.4.2014 20:21

Re: Ta svině ulhaná prašivá....

souhlasím...ale která? :-)

J. Veselý 2.4.2014 20:29

Re: Ta svině ulhaná prašivá....

Všechny a nejen tady "-). Ale teď zrovna P. P. (prase pařát ) dnes se fakt tady překonal.

P. Pokorný 2.4.2014 19:57

Pane Macečku, osobně pro vás

Nejenom Neff má kolem sebe tragédie. Český Těšín zažil také pár tragédií. Dokonce osvoboditele i Poláky s Rusákama! . Bohužel  jsem tam také někoho měl. O dva roky později Vysoké Mýto - kdo to tam zná, byla tam sovětská vojska a kasárna. Mě přepadli a svinský Rusák vypíchl kamarádovi oko. Bože, jak já je nenáviděl. A nezměnilo se to dodnes, byť je to časem otupené. A najednou mě Neff začne takto svinsky urážet a spojovat s tou chátrou?

To je jako by mě označil, že jsem znásilnil moji vnučku! Ano, to je osobní. Velmi osobní. A když si Neff nevidí do huby a jako fašista uráží každého, kdo nejde jednotným krokem zase německou cestou.... Stále se opakuje, stále se vyhrožuje! Na krávu Drobkovou se mohu z výšky. Neffem hluboce pohrdám. Velmi hluboce. Ale hadr ze sebe dělat nenechám. Ani Rusákama, ani Neffama, ani naším zpravodfajstvím.

Jakým právem mě a mě podobné srovnává Neff s tou chátrou sovětů? Já zažil také tragédie. Ale nenechám se dnes napálit stejně tak západem, jako fanatickým východem. A urážet si Neff může svoji rodinu. Ne poctivé lidi! Ať jde k čertu!

S Bohem!

P. Papež 2.4.2014 20:05

Re: Pane Macečku, osobně pro vás

Vy jste se zbláznil?

J. Veselý 2.4.2014 20:07

Re: Pane Macečku, osobně pro vás

To je normální forma toho zmetka...

R. Maceček 2.4.2014 20:10

Re: Pane Macečku, osobně pro vás

Pane Pokorný, osobní tragédie prosím dejme stranou a přísně oddělme. Vaše názory, které zde publikujete, pane Pokorný, nemám osobně námitek, páč vítám rozpor v náhledu  řekněme ve věcech politických, takto vás vnímám a doufám, nijak nepolevíte.

Avšak důraz na první větu. Berte prosím v potaz.

P. Pokorný 2.4.2014 20:24

Re: Pane Macečku, osobně pro vás

Ale proč má právo urážet Neff lidi jako jsem já? Nejsem ničí pátá kolona, a najděte si jeho články poslední dobou. S jakou nenávistí se opírá do nás, kdo nejdeme dle not EU? Pro mě to byly osobní tragédie a on se může vysmívat? On může podpásově napsat cokoliv, aby urazil, pouze to zaobalí do plačtivého tónu? A podívejte se, koho inspiruje. Veselého a další spodinu. Poslední dobou nebere v potaz, že nemusí být jednotný názor. Dle Neffa MUSÍ! To je ta jeho západní demokracie: 100 budeme hlasovat, 100x budeme šířit jednotný názor, až se podlehne. Nedonutil mě k tomu bolševik, nedonutí mě ani tato divná společnost. Já se o svoji rodinu poctivě staral a ani do SSM mě nedostali. A nyní jsem pátá kolona? Jjsem nějaká bolševická zrůda,, protože nezpívám podle jejich not? Na, to NIKDY. Ta chátra jsou oni Veselí a spol. Ta se na Neffy nabalí, já už na to nemám žaludek.. Pokud se lidem Neff omluví, klidně osobně já také. Ale toto si slušní lidé nezaslouží!

R. Maceček 2.4.2014 20:29

Re: Pane Macečku, osobně pro vás

Věc komplikujete. Nechte spát, ráno moudřejší večera. Jste hyperaktivní.

P. Pokorný 2.4.2014 20:37

Re: Pane Macečku, osobně pro vás

Máte pravdu. Promiňte. Nashle

J. Slanina 2.4.2014 20:45

Re: Pane Macečku, osobně pro vás

Ale že ses v té Astonově páté koloně moc hezky poznal.

P. Vandas 2.4.2014 20:12

Re: Pane Macečku, osobně pro vás

Je vidět, že jste porozuměl. Přesně o Vás psal.

M. Luňák 2.4.2014 20:29

Re: Pane Macečku, osobně pro vás

Netuším, proč mu, Pavle, vykáš. U nás se hovadům, fašounům a komunistům nevykalo...

K. Janyška 2.4.2014 20:36

Re: Pane Macečku, osobně pro vás

Tyká jen mně... Dzp.