19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Půl na půl

Výzkumné agentury postupně přicházejí s výsledky svých průzkumů veřejného mínění. Naposledy je to agentura Median. Jde o výzkum bleskový, tedy se statistickou chybou jistě větší, než bývá při standardních výzkumech.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Uživatel 15.5.2017 15:03

Uživatel požádal o vymazání
M. Prokop 15.5.2017 15:05

Re: Václav Klaus: Moje čtvrtá cesta do Koreje

Jo, docela zajímavě.

M. Prokop 15.5.2017 15:43

Re: Václav Klaus: Moje čtvrtá cesta do Koreje

Jak tak koukám níže, je jaro a šílenci(ky) a zamilovaní(é) (politicky) vidí všude nějaké hony, obvyklou to věc podzimní. :-P

O. Uživatel 15.5.2017 15:53

Uživatel požádal o vymazání
O. Uživatel 15.5.2017 15:49

Uživatel požádal o vymazání
M. Prokop 15.5.2017 16:12

Re: Václav Klaus: Moje čtvrtá cesta do Koreje

Ani zrno! Nazdar! :-P

L. Kolman 15.5.2017 14:31

Tady se nějak vytrácí smysl pro humor

a začíná to být vážné. Já tady ze srandy napíšu, že důchodci si můžou koupit kvalitnější fáro za půl mega a odečíst si ho z daní, jak třeba nějaký miliardář své Porsche, už mě kdosi chce poučovat, že nic nevím o daních a zas závidím podnikatelům, že si můžou novým fárem snížit základ pro odečet daně.

F. Doušek 15.5.2017 14:39

Re: Tady se nějak vytrácí smysl pro humor

Se nedivte. Na vrchního humoristu Zemana zkrátka nemáte. Toho obdivuje celý svět.

L. Kolman 15.5.2017 14:54

Re: Tady se nějak vytrácí smysl pro humor

Mně postačí, když mě budete obdivovat aspoň vy. Toho bych si velice vážil. A přemluvte ještě Prokopa s Rysem.

O. Uživatel 15.5.2017 15:05

Uživatel požádal o vymazání
F. Šimek 15.5.2017 15:11

Re: Tady se nějak vytrácí smysl pro humor

přesně tak !!!

M. Prokop 15.5.2017 15:07

Re: Tady se nějak vytrácí smysl pro humor

Taky si pamatuji jednoho, co měl smysl pro humor i na vtipkování o invalidech, že, jaroušku? To se pak nedivte.

O. Uživatel 15.5.2017 15:44

Uživatel požádal o vymazání
P. Vaňura 15.5.2017 16:09

Důchodci nic nebrání v tom, aby začal podnikat,

napsal si auto na firmu a poté si nákupní cenu postupně (najednou toto u takové částky nejde) odepisovat po 4 roky od daňového základu. Babiš nemůže za to, že je dotyčný důchodce tak neschopný, že si 500000 ročně podnikáním nevydělá!

J. Vobr 15.5.2017 14:17

RYSOVI TEN VIRUS NAPADL MOZEK !!!

Tu-ááá.

O. Uživatel 15.5.2017 15:41

Uživatel požádal o vymazání
A. Trick 15.5.2017 15:47

Re: Milý Vobříku, jemně natvrdlý...

Ekonomisto, vy chodíte za koňmi s kýblem a lopatkou?

O. Uživatel 15.5.2017 15:48

Uživatel požádal o vymazání
V. Klepetko 15.5.2017 13:09

Zemanova hůl...

Prezident ukázal Sobotkovi holí , kde je jeho místo. Bylo to za hranicí dobrého vkusu...

Zemanovi hůl pozvednul Sobotka, a majznul touto holí úřednici Alenu Schillerovou. I to je nevkusné...

Novináři, které v dobré víře hájí ve svém dnešním článku pan Lubomír Stejskal, nás podobnou holí mlátí se stejnou vehemencí po celo dobu krize. Zemanovou holí svých článků a reportáži nám káží, co je a co není pravda. Co je a co není slušné. A koho by bylo vhodné volit!

Čouhají z nich při tom ty odposlechové a vodící dráty... Kdo je ten Zeman, co drží v ruce tu mediální hůl? To věru nevím. Ale už mně to začíná být jedno. Mám na věc vlastní názor, jsem svobodný člověk a budu volit podle svého svědomí...

P. S. Pan Vodvářka před pár dny napsal na Psu článek "Je třeba zabít Babiše " s konotací na film "Je třeba zabít Sekala". Zvedne i pan Vodvářka tu pomyslnou Zemanovu hůl? Napíše něco na téma "Je třeba zabít Alenu Schillerovou"?

O. Uživatel 15.5.2017 13:22

Uživatel požádal o vymazání
V. Klepetko 15.5.2017 13:34

Re: Zemanova hůl...

Momentálně v Havlíčkově restauraci u Masaryčky, za chvíli musím k zubaři, tak si před tím utrpením dávám tarhoňový salát :-)))))))

M. Varadinková 15.5.2017 13:36

Re: Zemanova hůl...

Zeman tou holí ukazoval Sobotkovi nikoliv "Táhni, smrade", ale "Uprav si támhle mikrofon" (protože ten mikrofon byl špatně otočený a od Sobotky se očekávalo, že promluví o demisi, kterou avizoval přinést). Jiná věc je, co z toho pak vyrobili novináři, zejména Česká televize.

Tím chci říct, že ta Zemanova hůl je naprosto nesrovnatelná s tím, jak se teď vůči Schillerové chovají Sobotka a jeho parta, i s tím, jak pravdoláskoví novináři překrucují a jak nám permanentně lžou a pořádají štvanice na různé lidi(a to nejen po dobu této krize, ale po desítky let, kam paměť sahá).

O. Uživatel 15.5.2017 13:42

Uživatel požádal o vymazání
J. Vobr 15.5.2017 13:56

RYS BĚŽTE SI PO SVEJCH ! RYS METELESCU BLESKU !

!!!

O. Uživatel 15.5.2017 14:01

Uživatel požádal o vymazání
V. Klepetko 15.5.2017 13:55

Re: Zemanova hůl...

Já vím, že to Zeman myslel jinak. Ale život je krutý, ten politický - dvojnásobně krutý, takže se z té holi stal symbol. Tak či onak, bylo to kontroverzní. A myslím si, že právě proto ta analogie s novináři je velmi hluboká. Nemyslím, že je to celé "zaplacená štvavá kampaň pravdoláskařských novinářů". Věřím tomu, ze lidé jako pan Vodvářka píší že "Je třeba zabít Babiše" v dobré víře, a že i hon na Schillerovou je nějak hezky morálně motivován. Oni vlastně stejně jako ten Zeman říkají "Uprav si támhle mikrofon"...

O to hroznejší je výsledek. Tomu říkám, "nejsme jako oni!" :-))))))))))

M. Varadinková 15.5.2017 15:02

Re: Zemanova hůl...

Však jsme taky slovo "zaplacená" nepoužila. Někteří to možná dělají z hlouposti a naivity v dobré víře (podobně jako někteří komouši v 50. letech), jiní z kariéristických důvodů, mnozí se chovají jako prostituti (vlísávají se k mocným - až budou mocnými jiní, obrátí kabát a budou se pro změnu vlísávat k nim) a mnozí prostě proto, že se přidají ke štěkající smečce, protože na odlišnost nemají dost odvahy a tuší (správně), že jako disidenti by byli vyštípáni.

M. Prokop 15.5.2017 15:38

Re: Zemanova hůl...

A jak to tedy myslel?

V. Klepetko 15.5.2017 15:45

Re: Zemanova hůl...

Je to jedno. Podstatný je výsledek. Stejně tak mě nezajímá, jaké humanistické důvody vedou Sobotku k jeho bonapartistickým mocenským aspiracím...

Chce nejen vnitro, ale i finance a spravedlnost. To je zlé, i kdyby to bylo motivováno bojem proti hladu, zušlechťováním andělů nebo snížením koncentrace CO2 v Lidovém Domě :-)))

M. Prokop 15.5.2017 16:44

Re: Zemanova hůl...

Aha.

Jenže já se neptal na Sobotu, ale na Zemana. Věděl jste, jak to myslel a najednou nevíte.