11.5.2024 | Svátek má Svatava


Diskuse k článku

Prý není místo pro islamisty

Barack Obama má smůlu, že za jeho prezidentování se prokázala bezmoc civilizovaného světa vůči rozkladu civilizačních hodnot ve stále rostoucím počtu států ovládaných islámem. Jeho předchůdci zastávali různé koncepty, ale všechny vedly ke stejnému výsledku. Podařilo se rozšťourat mraveniště, svým dílem přispěl Brežněv i oba Bushové, ve výsledku je to jedno

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Valhová 21.8.2014 15:21

Názor.

Když zde dnes a denně čtu tu nevybíravou protiruskou propagandu, ptám se, nezapoměli jste vy všichni kritici také na rok 1945 ? Jsem pamětnicí II. svět. války a dobře vím, že tuto válku nevyhrálo Rusko, potažmo SSSR samo, ale s pomocí spojenců ! Ale v určitých letech hlavní břímě bojů proti Hitlerovi nesl právě SSSR. Zlom ve II. svět válce nastal porážkou Hitlera u Stalingradu ! Kdyby tenkrát zvítězili Němci, kde by jsme my Češi dneska byli ? V roce 1968 nám Rusové (SSSR) opravdu velmi ublížili, spolu se svými nohsledy z Varšavského paktu a následky toho si v myšlení našich lidí nesou u nás dodnes, včetně mne ! Ale to přece neznamená, že je budeme apriori odsuzovat stále, všude a ve všem !

O. Uživatel 21.8.2014 15:26

Uživatel požádal o vymazání
P. Pokorný 21.8.2014 15:35

Re: Názor.

Pani Valhová, máte to marný, máte to marný a máte to marný. Takový Rys bude 365 x ročně odpovídat to samé a pak urazí. Nepodívá se, že USA kolem Krymu u Ruska všude rozmístily raketové základny a jenom totální zrádce vlastní země by neaktivizoval jedinou základnu od moře. A toto je ten zločin dnešního Ruska: drze se brání, když už měl být rozebráno. Ukrajina je vedlejší. A kdykoliv usvědčíte Rysa z hlouposti, může se zuřivostí potrhat vzetky Nic víc v tom není a těch cca deset to dělá stále dokola.

O. Uživatel 21.8.2014 15:38

Uživatel požádal o vymazání
J. Matuška 21.8.2014 15:36

Re: Názor.

Paní Valhová, máte pravdu. Mladší ročníky přesvědčovat nemá velký smysl. 2. světová válka je pro nastupující generace něco tak vzdáleného, nepředstavitelného až neskutečného. Proto lidi, kteří pamatují okupaci v roce 1968 hovoří o Rusácích, ale ne o Němčourech, ale o Němcích. Dávám často za příklad i můj pohled na 1. světovou válku a na bojiště na Piavě, také jsem to nechápal.

Na stará kolena si uvědomuji právě díky událostem na blízké Ukrajině, co to jsou vůbec válečné hrůzy. A že po světě těch konflitků je řada. Bohužel, často v tom hrají roli Američané. V poslední době mě napadl příměr, že mnohdy dělají politiku jako kovbojové s revolverem Smith&Weson v lepé i pravé ruce... /A výsledek? Po odchodu z Afghánistánu k moci se opět vrátí Talibán.../

O. Uživatel 21.8.2014 15:39

Uživatel požádal o vymazání
V. Hajková 21.8.2014 15:11

to. p. TOLMAN

Neumím  si  představit-  jak  bude  moci  ten  Porošenko  s  tím  prolhaným  kágébákem   z  KREMLU  MOCI  DISKUTOVAT!   Já  bych  mu  musela  přinejmenším  plivnout   alespon  na  boty . Měl  by  si  vzít   sebou  ty  doklady   ze  zabavených  ruských  vozidel!  Je  zajímavé,  jak  zde  nikdo  na  ten  váš  odkaz  nereagoval-  když  se  to  zvětší-  dá  se  to  dobře  přečíst!

O. Uživatel 21.8.2014 15:13

Uživatel požádal o vymazání
O. Uživatel 21.8.2014 15:14

Uživatel požádal o vymazání
V. Hajková 21.8.2014 15:18

Re: to. p. TOLMAN

Je  to  děs-    ale  je  mně  jich  líto-   byli  na  pokraji  krachu  a  tahle  válka  s  Ruskem  to   dodělá!  Není  jim  co  závidět!

J. Tolman 21.8.2014 15:56

Re: to. p. TOLMAN

Pan Porošenko se Ukrajincům povedl. Jeho vystupování je dle mého názoru perfektní. Vyzařuje z něho klid a rozvaha. Doufám, že mu to vydrží.

Pokud jde o Merkel (jak jste se ptala), nevěřím, že nějak Ukrajince podrazí. Její obrovskou silou je klid a nadhled.

J. Slanina 21.8.2014 15:08

Odcházím hrát kulečník.

Nebude-li se mi dařit, zákeřně soupeřům popovídám o milce a ti pak smíchy netrefí ani červenou.

V. Hajková 21.8.2014 15:12

Re: Odcházím hrát kulečník.

Tak  at  se zadaří!   :-))))

F. Šimek 21.8.2014 15:35

Re: Odcházím hrát kulečník.

Jirko-hlavně neprotrhni to zelený....:-(

O. Uživatel 21.8.2014 15:08

Uživatel požádal o vymazání
O. Uživatel 21.8.2014 15:05

Uživatel požádal o vymazání
O. Uživatel 21.8.2014 15:08

Uživatel požádal o vymazání
O. Uživatel 21.8.2014 15:10

Uživatel požádal o vymazání
O. Uživatel 21.8.2014 15:13

Uživatel požádal o vymazání
O. Uživatel 21.8.2014 16:08

Uživatel požádal o vymazání
P. Pokorný 21.8.2014 15:02

Stačilo by vyjmenovat nové základny po roce1989

a bylo by po hádce. Je zde mnoho expertů. Proč to místo času na nadávky neudělají?

J. Slanina 21.8.2014 14:55

Milka opět perlí.

Autor: M. Varadinková Datum: 21.8.2014 14:22

Já k USA necítím nenávist, ale mám obavy z jisté nezodpovědné části jejich politické reprezentace, která doufám bude smetena samotnými Američany dříve, než se jí podaří zničit celý svět.

Jasně,milko, Američani si půjčí Auroru a vystřelí.

Prokristapána, Bože, ty to přece musíš vidět a nic neučiníš.

M. Varadinková 21.8.2014 14:59

Re: Milka opět perlí.

Netykat, hloupé, primitivní hovado.

Auroru máte v hlavě leda Vy, bolševiku.

J. Slanina 21.8.2014 15:03

Re: Milka opět perlí.

Jenom primitivní hovada se zmůžou na podobnou repliku. Maně si vzpomínám na tvé dotírání, zda-li by nebylo něco k věci.

J. Slanina 21.8.2014 15:06

Re: Milka opět perlí.

BTW: Navíc, v tomto případě jsem tyknul jenom Pánubohu a jak vidno, jemu to nevadí.

M. Varadinková 21.8.2014 15:09

Re: Milka opět perlí.

Netykat, hovado. Dotíráte leda Vy a nikdy ne k věci.

O. Uživatel 21.8.2014 15:00

Uživatel požádal o vymazání
M. Varadinková 21.8.2014 15:07

Re: Milka opět perlí.

Nepodsouvejte mi Vaše vlastní bolševické uvažování.

To není o stranické disciplíně, ale o velmocenských a mesianistických ambicích amerických neoconů. A já věřím, že většina Američanů tyto jejich ambice nesdílí. Tak jako většina Čechů nesdílí mesianismus pravdoláskařů a jejich úslužnou servilitu k těm americkým neoconům.

O. Uživatel 21.8.2014 15:09

Uživatel požádal o vymazání
M. Varadinková 21.8.2014 15:16

Re: Milka opět perlí.

Obsadili, rozvrtali, uvedli v chaos, zabili spoustu lidí: Jugoslávie, Afghánistán, Irák, Libye, Sýrie, Ukrajina.... a v merku mají Rusko a Irán.

Já nemám žádné světovládné ambice, takže žádné "podle mne" neexistuje. Jen si přeju, aby v jednom kuse nerozpoutávali války, ani ty studené.