23.5.2024 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

Prý není místo pro islamisty

Barack Obama má smůlu, že za jeho prezidentování se prokázala bezmoc civilizovaného světa vůči rozkladu civilizačních hodnot ve stále rostoucím počtu států ovládaných islámem. Jeho předchůdci zastávali různé koncepty, ale všechny vedly ke stejnému výsledku. Podařilo se rozšťourat mraveniště, svým dílem přispěl Brežněv i oba Bushové, ve výsledku je to jedno

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Hajková 21.8.2014 9:12

Re: Dobré ráno z pošmourné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Veliké  díky- za  Váš  užasný   vzpomínkový   přispěvek!

J. Slanina 21.8.2014 9:12

Re: Dobré ráno z pošmourné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Jó, byla to prdel, když jsem 19.srpna co by vojín odjel z Brna na černo domů, a ráno mne z rádio probudila střelba z Václaváku. Nezapomenu na tu cestu vlakem, obzvláště na blanenské tunely. Před každým rusáci na lokomotivu, po jednom rusákovi u každých dveří, za tunelem spadli a před dalším znovu. Tak to šlo u všech deseti.

To byla ještě pohodička. 23.srpna mně i mým kamarádům už v kasárnách lítaly kuličky nad hlavou. Proto mám ty rusáky tak strašně "rád".

M. Franková 21.8.2014 9:14

Re: Dobré ráno z pošmourné Svobodné Republiky Králický Sněžník

U mě v tom srpnu také vznikla "láska" na celý život.

V. Hajková 21.8.2014 9:17

Re: Dobré ráno z pošmourné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Takových   je  nás   asi  hodně!  :-))))))))))))

F. Doušek 21.8.2014 9:26

Dobré ráno z pošmourné Svobodné Republiky Králický Sněžník

22. srpna jsem měl nástup na chmel. Takže 21. srpna jsem cestoval ranním rychlíkem z Plzně do Prahy a pak dále do Č.L. Ve vlaku jsem poslouchal tranzistorák, kde byla první hlášení rozhlasu. V Praze jsme dojeli na železniční most a tam nás zastavili asi na dvě hodiny. Nakonec jsem skončil na Václaváku ve vřavě tanků najíždějících do lidí. Sestru na Můstku tank minul asi o 30 cm.

Perlička na závěr - po 10-té hodině vylezl z jednoho domu Na Příkopech rozespalý chlápek v županu, a ptal se lidí, co se to tam točí za film. Na to nikdy nezapomenu.

M. Prokop 21.8.2014 9:35

Re: Dobré ráno z pošmourné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Já byl s rodiči v Tatrách a ten den jsme zrovna šli na Kriváň.

Taktéž nikdy nezapomenu, hlavně na to, co následovalo a kolik lidí a jak rychle začalo kolaborovat s okupanty.

J. Slanina 21.8.2014 8:57

Rusko: genealogie obra

http://www.revuepolitika.cz/clanky/357/rusko-genealogie-obra

Schválně, tipněte si. Dočte ho milka, lžidimitrij a Šoustal do konce?

V. Hajková 21.8.2014 9:10

Re: Rusko: genealogie obra

Tento   naprosto  dokonalý  článek  znám-  bohužel   patrně  jen  málo kdo  si  jej  dokáže  pozorně  přečíst!   NAPROSTO  SKVĚLÉ

S. Ševeček 21.8.2014 8:55

"Barack Obama má smůlu"

Další nevinnej?

M. Prokop 21.8.2014 8:57

Re: "Barack Obama má smůlu"

Vinnej jinak.

J. Slanina 21.8.2014 8:59

Re: "Barack Obama má smůlu"

A co ty, Kosmo? Už ti všichni ti tebou prásknutí dle křesťanských zásad odpustili? Kolem tebe ale musí být hromada chleba.

S. Ševeček 21.8.2014 9:01

Re: "Barack Obama má smůlu"

Divím se, kde berete tu drzost - jako usvědčený pedofil - exhibovat na Síti.

(k "věci" nemáte nic, úchyle?)

S. Netzer 21.8.2014 9:09

Re: "Barack Obama má smůlu"

Tak tohle jste opravdu přehnal, estébáku.

S. Ševeček 21.8.2014 9:12

Re: "Barack Obama má smůlu"

Zdravím, německá matrace. Jak dneska ráno /pokud vůbec/ - przněna na pejska?

J. Slanina 21.8.2014 9:21

Re: "Barack Obama má smůlu"

Kurwa, ty zasranej prasáku, to se opravdu nenašel ještě nikdo, kdo by ti tvou hnusnou smradlavou držku nerozflákal?

S. Ševeček 21.8.2014 9:22

Re: "Barack Obama má smůlu"

Hle, bojovník za svobodu!

S. Ševeček 21.8.2014 9:23

Re: "Barack Obama má smůlu"

A demokrat.

J. Jílek 21.8.2014 9:31

Re: "Barack Obama má smůlu"

....pravil práskač StB

J. Slanina 21.8.2014 9:17

Re: "Barack Obama má smůlu"

Zvyk, železná košile. Když už tihle sviňáci nic kloudného neměli, vždycky si něco vymysleli.

J. Jílek 21.8.2014 9:09

Re: "Barack Obama má smůlu"

měl byste držet hubu, agente....zvlášť dnes

V. Hajková 21.8.2014 9:16

Re: "Barack Obama má smůlu"

Svou   adresu   patrně  neposkytnete-  že  dobytku-   aby  vám  slušný  chlap  mohl  dojít  rozbít  vaši  sprostou  tlamu?

S. Netzer 21.8.2014 9:22

Re: "Barack Obama má smůlu"

Rozbít hubu nestačí.

V tomto případě pomůže jen http://www.louven-shop.de/images/product_images/popup_images/147/Schopf_RatziaPellets.jpg.

S. Netzer 21.8.2014 9:01

Re: "Barack Obama má smůlu"

:-)))

Kosmonaut má hroší kůži.

P. Gabriel st. 21.8.2014 8:49

Pozoruhodný postřeh, pane Neffe!

"se prokázala bezmoc civilizovaného světa vůči rozkladu civilizačních hodnot ve stále rostoucím počtu států ovládaných islámem."

Tedy na vás, který sám přispíváte svým dílem k rozkladu některých civilizačních hodnot, a to ne v islámském světě, ale zde v centru civilizované EU ( vyfouknutí a následný prodej MF z dosahu FDM). On totiž ten rozklad civilizačních hodnot primárně probíhá zde v demokratickém euroatlantickém světě. Což primárně poškozuje především euroatlantickou civilizaci vnitřně i z hlediska vnější věrohodnosti. V tom je hlavní problém. Islámský svět totiž dosud historicky k euroatlantickým civilizačním hodnotám nedospěl. Zatím má ty své islámské. A je smutné, že euroatlantickým politickým lídrům, jejich erudici, praxi a duševním schopnostem uniká, že probíhá stále silnější střet obou civilizací a ta euroatlantická svou hloupostí pozvolna prohrává, protože ustupuje od svých hodnot a je nejednotná. Copak USA i EU nepodporovali hloupě islámské jaro, aniž viděli, že je to faktický nástup internacionálního islamismu k moci? Výsledek? Egypt si nakonec musel pomoci sám, Lybie je v otevřené válce, Tunis ve skryté a v Sýrii se nám zrodil chalífát. Jak je možné, že Evropané, kteří za chalífát po tisících bojují a jsou vyzbrojováni z EU nebyli spolu se svými dodavateli a podporovateli z EU a USA postaveni mimo zákon a možno-li potrestáni?!...

M. Franková 21.8.2014 8:56

Re: Pozoruhodný postřeh, pane Neffe!

Jó, kšeft je přeci kšeft

P. Gabriel st. 21.8.2014 9:01

Re: Pozoruhodný postřeh, pane Neffe!

To platilo ze strany určitých finančních kruhů v USA a některých evropských zemích již za Hitlera po celou válku!

M. Franková 21.8.2014 9:07

Re: Pozoruhodný postřeh, pane Neffe!

Tak tak. A to je počátek i konec všech prů+erů.

M. Prokop 21.8.2014 8:59

Re: Pozoruhodný postřeh, pane Neffe!

Stran "arabského jara", podpora nebyla příliš silná, místy žádná, a hlavně, co by byla alternativa?

J. Jílek 21.8.2014 9:13

Re: Pozoruhodný postřeh, pane Neffe!

co vy o tom víte? http://1url.cz/ajBN

V. Hajková 21.8.2014 8:44

DĚKUJI

VŠEM-  kdo  jste  mě  podpořili  k  tomu  blábolení  p. HLOSTY  o  kapitalismu  v  Rusku!