20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

První veto padlo

Prezident Zeman vetoval dva zákony, Lex Babiš a také úpravu DPH na tisk. Veto o tisku přehlasoval parlament, takže napříště bude DPH na tisk desetiprocentní místo patnáctiprocentní.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Varadinková 11.1.2017 13:28

Re: Savčenková dnes přijíždí na pozvání

Vy neznáte Savčenkovou? Ještě nedávno byla "nový Havel"

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Savcenkova-je-novy-Vaclav-Havel-pise-tisk-438029

Ale pozor, teď už to zase neplatí:-)))))

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Takova-to-byla-laska-a-ted-nic-Necekany-rozmer-navstevy-Nadiji-Savcenkove-v-Praze-470492

J. Franke 11.1.2017 13:35

Re: Savčenková dnes přijíždí na pozvání

Nějak mi to uniklo, ostatně je to nula.

P. Vandas 11.1.2017 13:19

Re: Savčenková dnes přijíždí na pozvání

Já tyhle soutěže , Kdo je největší lhář, nějak nemusím, zejména když soutěžící je Rus a Ukrajinec, nebo Arab a Palestinec. Tam jsou vítězi všichni zúčastnění. :-):-):-)

J. Franke 11.1.2017 13:23

Re: Savčenková dnes přijíždí na pozvání

Pavle, ty ji znáš?

P. Vandas 11.1.2017 13:30

Re: Savčenková dnes přijíždí na pozvání

Ale vcelku vím, kdo je to. Je to ta Rusy zajatá Ukrajinská pilotka, co držela hladovky v Ruském vězení. Tehdy jsem jí držel palce. Nakonec ji Rusové vyměnili za nějaké Ukr. zajatce a ona se vrátila a dělá zas vyrvál v Kyjevě. Čert ví, co má za lubem. Zběhnout tam, zpátky a zas tam je na mne moc. :-):-):-)

J. Franke 11.1.2017 13:36

Re: Savčenková dnes přijíždí na pozvání

Něco si matně pamatuju, ale abych si to zapsal do špatně mi sloužícího hardwaru, to zase ne. Asi mi za to nestála.

J. Matuška 11.1.2017 13:25

Re: Savčenková dnes přijíždí na pozvání

Mno, jedna velká soutěž probíhá za Velkou louží už řadu měsíců. Že by Američané se ukazovali jako vzor?

P. Vandas 11.1.2017 13:33

Re: Savčenková dnes přijíždí na pozvání

To máš pravdu. :-):-).-) Vzorem jsou v tom, že ukázali, že se to dá změnit i když to nejde snadno a odpor je tvrdý. :-):-):-)

J. Matuška 11.1.2017 13:37

Re: Savčenková dnes přijíždí na pozvání

Takže máme pravdu oba, tak to má být. Ať žije CTHH...

J. Vobr 11.1.2017 12:48

OČEKÁVÁM,ŽE BUDE NÁSLEDOVAT EXEKUCE LIDOVÉHO DOMU

... a to velice rychle !!!

_________________________________________________

BABIŠ TU FACKU SOBOTKOVI RYCHLE VRÁTÍ !!! PELIKÁN POPOŽENE NEJVYŠŠÍ SOUD,ABY S DOVOLÁNÍM ČSSD KONEČNĚ ROZHODL !!!

J. Vobr 11.1.2017 12:55

Re: OČEKÁVÁM,ŽE BUDE NÁSLEDOVAT EXEKUCE LIDOVÉHO DOMU

Ještě bude čuryna !!!

___________________________________________

SOCANI BEZDOMOVCI !!!

:-)))

:-)))

P. Lepew 11.1.2017 12:59

Re: OČEKÁVÁM,ŽE BUDE NÁSLEDOVAT EXEKUCE LIDOVÉHO DOMU

Socani ty prachy můžou obratem zaplatit. Mají je na účtu.. A Nejvyšák není ani babiše ani Pelikána. Což se o pražském vrchním soudu úplně říct nedá.

Pokud bychom na to koukali jako Vy, tak rozhodující bude spíš názor Zemana jehož vliv (s případnou pomocí Klause) na NS i ÚS je nezpochybnitelný..

J. Matuška 11.1.2017 12:29

T. Haas: Zničený památník masakru Poláků v západní Ukrajině

https://www.facebook.com/tomas.haas.1/posts/10208580925380621

Pozve někdy ČT Tomáše Haase do studia?

P. Novák 11.1.2017 12:50

Re: T. Haas: Zničený památník masakru Poláků v západní Ukrajině

Tak co? Pozve? Nikdo neví. Prostě si tu jen tak sedí a permanentně neví. Ani Hrdlička neví?

L. Kolman 11.1.2017 12:20

To jsou mi věci

Ten Vandas snad nemá zdravý rozum. Chce svěřit svět do rukou takové existence. Chlast, děvky, pračka na mafiánské peníze. A ještě k tomu postsovětské. Tož dobře to rozjely ty americké vyzvědačské grupy. Dříve jsme zpívali "Svět patří nám", teď se to bude muset přetextovat na "Svět patří Putinovi". Kde vůbec ten Putin bere love na financování toho všeho, když už nemá mít ani vindru? Nejsou ty sankce nějaké děravé?

J. Vobr 11.1.2017 12:28

LÁŇA NELÍTEJTE TU S TOU MOTOROVOU PILOU

:-)))

P. Novák 11.1.2017 12:36

Re: To jsou mi věci

Hodně zmatené, Láníčku. Kdo vám z toho vlastně vychází jako darebák?

L. Kolman 11.1.2017 12:43

Re: To jsou mi věci

Fšichni jsou lotři. A já už teď nerozumím vůbec ničemu. Nezávidím tomu našemu ministerstvu pravdy, ti za to vyrábění pravdy budou placeni. Ale asi budou chtít brát prémie, tak si nějak poradí. Prachy jsou dobrý motivátor, v televizi a tisku to funguje dobře. Každý má dnes nějakou hypotéku, kdo by chtěl přijít o práci...!

P. Novák 11.1.2017 12:47

Re: To jsou mi věci

Takže jako obvykle, hloupý blábol jste překryl ještě hloupějším, kde vlastně připouštíte, že jste napsal něco, co sám nedokážete vysvětlit.

L. Kolman 11.1.2017 12:50

Re: To jsou mi věci

Co já, proč já, já jsem to nevymyslel a nepustil do světa! Já jsem to jen bezduše zopakoval. Zkuste to s plnou duší uvést na pravou míru.

P. Novák 11.1.2017 12:58

Re: To jsou mi věci

Vaše velmi časté:"Co já proč já..." , kterým nezřídka "obhajujete" své duševní výtoky o vás vypovídají více než dostatečně.

L. Kolman 11.1.2017 13:07

Re: To jsou mi věci

No a co, mně to neva, já jsem splachovací. Aspoň mě nebolí hlava od přemýšlení, jako vás, Prokopa a Rysa.

J. Franke 11.1.2017 13:14

Re: To jsou mi věci

Lotři jsou všichni? O sobě to vím, ale o Vás jsem pochyboval.

Takže ahoj, lotře!!!

L. Kolman 11.1.2017 13:17

Re: To jsou mi věci

Zdar, arcilotře!

J. Franke 11.1.2017 13:24

Re: To jsou mi věci

Díky za lichotku!

J. Vobr 11.1.2017 12:19

MUŽ Z MAGHREBU NESMÍ PROJÍT

.... aneb nový TV díl ... president Zeman zasahuje !!!

:-)))

J. Vobr 11.1.2017 12:32

Pan president se napínavými příběhy jen hemží !!!

:-)))

:-)))

P. Novák 11.1.2017 13:00

Re: Pan president se napínavými příběhy jen hemží !!!

Inu, je to taková každodenní mravenčí prace, na tom jeho pracovisku.

J. Vobr 11.1.2017 12:06

JEŠTĚŽE SI RITTIG NEŘÍKAL ČU LIB RK !!!

To by mně z toho ani Lepew nevysekal !!!

:-)))

:-)))

J. Matuška 11.1.2017 12:00

Bastlová, Bastlová...

Jsem zvědavýl, jak se vysílání změní na Rozhlase Plus do půl roku... A nejen tam. Bunga bunga!