29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

Projekt s pochybnou životaschopností

Politické grémium sociíální demokracie dnes posoudí poslední nabídku ANO k jednání. Nový předseda ČSSD Jan Hamáček o podrobnostech informoval ve čtvrtek prezidenta. Sdělil mu přísně sřežené tajemství, o němž už od pondělka píší noviny, že totiž ANO nadále nabízí pět křesel a že vnitro by měl mít v rukou nezávislý odborník. Od posledního kola jednání ANO – ČSSD se však událo několik věcí, které by mohly mít na rozhodování grémia vliv.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Polanský 20.4.2018 10:58

Na zastavení stačí

i druhotřídní právníci. Jelikož samotný Brusel to chce šoupnout pod koberec. Dobře tihle úředníci ví, že Čapích hnízd jsou po Evropě stovky a že na mnohých se sami podíleli a benefitovali.

V. Hájková 20.4.2018 11:27

Re: Na zastavení stačí

LŽETE - JAKO SPRÁVNÉ KOMUNISTICKÉ PRASE! Ve středu parlament EU - se vyjádřil jednoznačně, že BUREŠ je podvodník!

EU - dnes nemuže dělat víc- než udělal svým potvrzením podvodu OLAF !!!!! Víte hlupáku proč?? Protože ministr. SCHILLLEROVÁ- VYJMULA z dotací EU ČAPÍ HNÍZDO s 50 milionovou dotací do kapsy MULTIMILIARDÁŘE babiše- bureše a tuto investici ZAPLATÍTE BLBEČKU I VY!!!!!!!!!!!

J. Novotny 20.4.2018 12:59

Re: Na zastavení stačí

Vyjmutí bylo na žádost EU.

O. Uživatel 20.4.2018 11:30

Uživatel požádal o vymazání
J. Schořík 20.4.2018 11:33

Re: Na zastavení stačí

Vážně ho vytáhl Chovanec? Jste si jistý pane Čepku?

O. Uživatel 20.4.2018 11:33

Uživatel požádal o vymazání
J. Schořík 20.4.2018 11:45

Re: Na zastavení stačí

Bylo. Vytáhl to on? ;)

O. Uživatel 20.4.2018 11:51

Uživatel požádal o vymazání
J. Schořík 20.4.2018 11:53

Re: Na zastavení stačí

Když to nevíte, tak to nepište ;). A je to spíš tím, že ta agenda proste přitahuje zvláštní typy, od ministra až po ředitele odboru tam..

O. Uživatel 20.4.2018 11:57

Uživatel požádal o vymazání
J. Schořík 20.4.2018 11:59

Re: Na zastavení stačí

Vy jste se ale neptal.. Vy jste konstatoval ze to vytáhl Chovanec. Za Sokrates jsem tady aktuálně já :).

J. Schořík 20.4.2018 12:01

Re: Na zastavení stačí

Ale jenom než přijde pan Rys. Samozřejmě :))

O. Uživatel 20.4.2018 12:07

Uživatel požádal o vymazání
J. Schořík 20.4.2018 12:11

Re: Na zastavení stačí

Já se Chovance ne zastávám, i když si myslím ze většina těch krku býka v rámci definované role a nikoliv jeho rozhodnutí. Co mi vadilo bylo jasné zopakování Andrejovy "pravdy" ze jsme CP vytvořili my..

O. Uživatel 20.4.2018 11:39

Uživatel požádal o vymazání
J. Schořík 20.4.2018 11:46

Re: Na úplně jiné téma

Ne. Ale myslím ze jeho názor dokážu odhadnout ;).

V. Hájková 20.4.2018 11:34

Re: Na zastavení stačí

PS. žádný z těch dotačních PODVODU- ALE NEMÁ NA HRBU - ČLOVĚK, KTERÝ SE DERE DO FUNKCE PŘEDSEDY VLÁDY - danného státu!

V. Klepetko 20.4.2018 10:47

Chtěl bych také pomoci a přispět k lepší kontrole těch,

co chtějí pomáhat a chránit...

Jak na to? :-)))))))

J. Václavíková 20.4.2018 10:49

Re: Chtěl bych také pomoci a přispět k lepší kontrole těch,

Co třeba začít dělat pořádky u sebe?

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/boj-babise-proti-politickym-trafikam-v-praze-na-konta-clenu-ano-prisly-miliony-korun-45532?seq-no=1&dop-ab-variant=&source=clanky-home

V. Klepetko 20.4.2018 11:21

Re: Chtěl bych také pomoci a přispět k lepší kontrole těch,

Nevím jestli jsem se o tom v diskuzi zmiňoval - ale nejsem nijak politicky organizován... Právě proto bych rád pomáhal kontrolovat, jak se pomáhá a chrání nezávisle na politické příslušnosti:-)))))))))

A. Goldbergová 20.4.2018 11:42

Re: Chtěl bych také pomoci a přispět k lepší kontrole těch,

Vy si z nás děláte smích, viďte? No vlastně ano, vždyť proto jste ukončil Váš příspěvek smajlíky.

V. Klepetko 20.4.2018 14:02

Re: Chtěl bych také pomoci a přispět k lepší kontrole těch,

Legraci. "Dělat si z někoho smích" bych si v Čechách nedovolil:-) Ale beru to spíše jako happening...

V. Hájková 20.4.2018 10:50

Re: Chtěl bych také pomoci a přispět k lepší kontrole těch,

UŽASNÉ- ale jak píši už několikrát- "" dobře si Vás vyškolili""!

V. Klepetko 20.4.2018 11:23

Re: Chtěl bych také pomoci a přispět k lepší kontrole těch,

I Vy mě dobře školíte, paní Hájková, i Vy... :-)))))

J. Schořík 20.4.2018 11:28

Re: Chtěl bych také pomoci a přispět k lepší kontrole těch,

Zvolíte jim nového šéfa jejich kontrolního orgánu spolu s komnisty a okamurovci. Prosadíte se ssvého člověka do čela komise pro kontrolu kontroly. A začnete mnohem lépe kontrolovat.. Hlavně některé..

M. Varadinková 20.4.2018 11:47

Re: Chtěl bych také pomoci a přispět k lepší kontrole těch,

Copak ten předseda komise sedí v té komisi sám? Sám rozhoduje? Nehlasuje se tam?

Hysterie kolem toho rozpoutávaná je zbytečná. Jako vždy jde jen o neschopnost tzv. "demokratů" skousnout výsledek voleb.

J. Schořík 20.4.2018 11:51

Re: Chtěl bych také pomoci a přispět k lepší kontrole těch,

Tady žádná paranoia ze se ten pán snaží zneužít státní moc? Holt asi budete paranoidní výběrové. .

M. Varadinková 20.4.2018 12:13

Re: Chtěl bych také pomoci a přispět k lepší kontrole těch,

Paranoidní jste Vy, já ne. Já shledávám naprosto normálním, že ten, kdo vyhraje volby, vládne. To vy nemůžete skousnout, že jste volby prohráli. A máte strach, že někdo jiný může zneužívat svou funkci podobně, jak jste to dělali vy.

Ovšem pokud jde o předsedu nějaké parlamentní komise, tak tam si to zneužívání neumím dost dobře představit. Není tam přece sám, v té komisi se hlasuje, takže je víceméně fuk, kdo jí předsedá.

99% lidí donedávna nevědělo, že taková komise vůbec existuje, natož, kdo jí předsedá. A najednou se kvůli tomu demonstruje? Všechno je to uměle vyvolávané, jako všechny podobné pravdoláskařské akce.

J. Schořík 20.4.2018 12:15

Re: Chtěl bych také pomoci a přispět k lepší kontrole těch,

Zase ty Vaše bláboly. Proste problém může být jedině "pravdolaska"..

M. Varadinková 20.4.2018 12:38

Re: Chtěl bych také pomoci a přispět k lepší kontrole těch,

To "jedině" jste si přimyslel Vy, demagogu.

Zmanipulovat lidi k bezdůvodným demonstracím ovšem umí pravdoláska ze všech nejlépe.