19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Programové prohlášení je hotovo

Dohoda uzavřena, sociální demokracie si prosadila na ANO zrušení karenční doby. To znamená, že první tři dny nemocenské budou propláceny. Bude tedy snadné se hodit marod.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Spáčil 10.5.2018 16:22

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Mě je vcelku jedno, jestli je transsexuál.

Zajímá mě co píše a tam je vidět, že to není pohled z redakce v Praze ale že v té Sýrii několikrát byla.

V. Novák 10.5.2018 16:27

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

To je ovšem váš přístup.

Pro Prokopa, Homaryse, Netzer(ovou) a vůbec ty, jimž se Spencerové psaní nehodí, neb by mohlo narušit jejich JPN, odmítnou její články číst a vysmívají se jim, přičemž jediný jejich "argument" je Spencerové transsexualita.

Proč by polemizovali? Polemizovat znamená přemýšlet, argumentovat - vysměšit se, že TS je babochlap, je přece mnohem jednodušší.

ps - řeč byla o Klausově hodnocení všemožných mnohopohlavních genderistů, což ovšem není případ transsexuální Terezy.

M. Prokop 10.5.2018 17:01

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Už zase lžete. Mně je jedno, jak se kdo předělal nebo nechal předělat. Mně se nelíbí co píše. Zkresluje.

V. Novák 10.5.2018 17:20

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Lžete vy.

Přečtěte si laskavě některou z vašich reakcí na odkaz na Spencerové článek. Nikdy nereagujete k věci, vždy se vysmíváte jejímu postižení - a postižení to je. Jako cukrovka nebo krátkozrakost. "Héééé - má brejle!!!"...

Nikdy neargumentujete, nikdy nenapíšete co zkreslila a co dokazuje, že to zkreslila.

Jediné, v čem jste napsal pravdu je, že se vám nelíbí co píše. Nelíbí se vám to, protože je to v rozporu s vaším JPN.

M. Prokop 10.5.2018 17:34

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Já vím co píšu. Poslední dobou nic, protože ji nečtu.

Vy jo, protože má stejné JPN jako JPNovák.

V. Novák 10.5.2018 17:38

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Psal jsem, že se vymíváte odkazům na její článkz.

Že je nečtete, nemusíte zdůrazňovat, to je váš netzerský přístup, který uplatňujete už léta, JPNProkope.

M. Varadinková 10.5.2018 17:36

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

A proto jediným Vaším "argumentem" bývá pokaždé "babochlap" nebo "Terezák"?

M. Mařák 10.5.2018 16:28

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Když ale podle Klause jr. patří mezi ty mental disorders, tedy nemá to v hlavě v pořádku, jak se potom mám dívat na její články?

M. Varadinková 10.5.2018 16:34

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Podle Klause ne, pouze podle Vás.

V. Novák 10.5.2018 16:40

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Podle Klause ne. To vy si pletete transsexualitu a transgender. O transsexuálech nebyla na tom obrázku zmínka.

M. Mařák 10.5.2018 16:49

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Transsexuál je transgender, jenž si skutečně nechá změnit pohlaví, tak je to popsáno i na wiky.

V. Novák 10.5.2018 17:34

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Tak si přečtěte místo wiki článek nějakého sexuologa, který se transsexuály zabývá. Genderisty včetně transgenderů obvykle dost nesnášejí.

Transsexuálové ostatně taky.

M. Varadinková 10.5.2018 16:26

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

V tom Vámi odkazovaném článku se píše, že transsexualita je "porucha pohlavní identity". Nikoliv, že to je nové pohlaví. Chápu, že když se někdo narodí s nějakou poruchou, a je v silách medicíny tu poruchu odstranit, tak že se takový člověk podrobí příslušnému medicinskému zákroku. Ale tvrdit, že tato porucha je jakýmsi novým druhem pohlaví (tedy že existuje ještě dalších x pohlaví), to opravdu může jenom debil.

Když se někdo narodí krátkozraký a nechá si tuto oční vadu opravit laserovou operací, tak taky o něm nebudete tvrdit, že po té operaci je "transzraký" a že "transzrakost" je něco jiného, než "normálnězrakost".

M. Mařák 10.5.2018 16:32

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Na Klausově obrázku, kterou mu fayzbuk smazal a o čemž je jeho článek, je však napsáno mental disorder a ne žádná porucha pohlavní identity.

Já to všechno, co Vy popisujete, také docela chápu a vůbec mne to nijak nevzrušuje. Ona ta změna pohlaví není nic jednoduchého, Tereza se musela zříct svého dítěte a podobně... Klaus jr. však na to má jiný názor.

V. Novák 10.5.2018 16:42

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Však taky v tom článku ani na obrázku není zmíněn problém Terezy Spencerové.

Tudíž možná Klaus jr. na to má nějaký názor - ale v tom článku ho nijak nespecifikuje.

M. Varadinková 10.5.2018 16:49

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Však taky ten obrázek není o poruše pohlavní identity, ale o bláznech, kterým nestačí existence dvou pohlaví a vymýšlejí si x dalších pohlaví.

Tu Spencerovu jste si tam přibájil jen Vy sám, protože jméno Klaus na Vás působí jako červený hadr na býka.

M. Mařák 10.5.2018 16:51

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Nikoliv, z tresgender se stala transsexuálkou, Klausův obrázek je i o ní.

M. Moravcová 10.5.2018 19:21

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

pane Mařáku, vy jste umanutá nechápavá baba, dupněte si a stejně nebudete mít pravdu.

M. Prokop 10.5.2018 16:55

Re: "Jsem transsexuální." Tereza Spencerová

Já se jejím výplodům spíše vyhýbám, ale když už něco přečtu, tak se mi nezdá, že hlavní problém by bylo to přešití.

Manning taky blbnul už před předěláním.

P. Rajman 10.5.2018 15:43

Vycouvat z dobré věci bez kompromisu

to je horší než prosazovat otevřenou blbost. Vždyť se mohlo změkčovat, diferencovat (budiž), ale popírat to, co mělo logiku, jen proto, že je to pro "nepolitickou politiku", které se nově říká trochu trefněji, přesto eufemisticky populismus líbivé to je v podstatě nezodpovědnost a zbabělost tedy zoufalství. Jde o návrat ke korytářství, ve kterém ANO soc. dem. vymáchá a samo si pak nad ní umyje ruce. Pravdu měl exguvernér Singer, když řekl, že si Češi svým laciným rovnostářstvím šlapou po prosperitě. Kdi chce vše, koláče i lenošení, nemá pak ani jedno, nebo spíš za stejnou práci, půl koláče. Češi to moc dobře vědí, ale rádi na to zapomínají.

J. Holíček 10.5.2018 15:51

Re: Vycouvat z dobré věci bez kompromisu

Singr nemá pravdu v ničem. On je prodloužená ruka MMF. :-))

P. Rajman 10.5.2018 18:35

Re: Vycouvat z dobré věci bez kompromisu

Nálepku jste udělil. Co z toho pro Vás plyne není jasné ani za mák?

K. Berka 10.5.2018 15:19

Syrie útočila na Golanech na své území!

Rezoluce Rady bezpečnosti OSN č. 497 (S/RES/497), kterou Rada

bezpečnosti OSN jednomyslně schválila 17. prosince 1981, vyzvala Izrael,

aby zrušil svůj zákon o Golanských výšinách, schválený o tři dny dříve,

kterým toto syrské území obsazené v šestidenní válce de facto

anektoval.

J. Václavíková 10.5.2018 15:25

Re: Syrie útočila na Golanech na své území!

Anexe Krymu bez předchozího napadení Ruska Ukrajinou vám, předpokládám, nevadí?

P. Spáčil 10.5.2018 15:51

Re: Syrie útočila na Golanech na své území!

Příspěvek byl o rezoluci RB OSN. Jste si nějak nevšimla, že?

H. Omar 10.5.2018 15:58

Re: Syrie útočila na Golanech na své území!

Ani nadpis jste nezvládl přečíst?

P. Spáčil 10.5.2018 16:15

Re: Syrie útočila na Golanech na své území!

Já ano, Vy ne?

"Syrie útočila na Golanech na své území!"

madam Václavíková hned reagovala o anexi Krymu.

Nejte nějaký zmatený?

H. Omar 10.5.2018 16:39

Re: Syrie útočila na Golanech na své území!

A už vám to došlo?

V. Novák 10.5.2018 16:01

Re: Syrie útočila na Golanech na své území!

Ti Krymčani!

Takhle se anektovat!!!

Drzouni jedni...

H. Omar 10.5.2018 16:11

Re: Syrie útočila na Golanech na své území!

Jistě, žadné rusáky tam soudruh Novák neviděl. :)))