19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Příšerný doklad toho, v čem žijeme

Ve středeční MF Dnes vyšel Kmentův rozhovor s Mirkem Topolánkem. V podstatě z něj vyplývá jediný závěr – naše politická scéna je organizovaný zločin.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. Brabencová 29.3.2012 20:06

Re: Na Nově ve zprávách europoslanec Ransdorf pomalu v exekuci.

a na Barrandově John Bok.

K. Drobková 29.3.2012 20:09

Re: Na Nově ve zprávách europoslanec Ransdorf pomalu v exekuci.

 Kam se člověk podívá, tam samej John ... tady, na Barrandově,u VV.  :-))

L. Brabencová 29.3.2012 20:10

Re: Na Nově ve zprávách europoslanec Ransdorf pomalu v exekuci.

Jsou to aktivní hoši. :-)

R. John 29.3.2012 20:17

Fuj, ale je to honička, než to všechno voblítám, a ještě se musím přemaskovávat.:-) .

K. Drobková 29.3.2012 20:20

Re: Fuj, ale je to honička, než to všechno voblítám, a ještě se musím přemaskovávat.:-) .

Zastavte, svačinku, pivíčko a můžete pokračovat ... :-))

L. Brabencová 29.3.2012 20:26

Re: Fuj, ale je to honička, než to všechno voblítám, a ještě se musím přemaskovávat.:-) .

to stihne v poklusu. :-)

M. Ilsner 29.3.2012 20:29

Re: Fuj, ale je to honička, než to všechno voblítám, a ještě se musím přemaskovávat.:-) .

Těžko, Varadinková ho zase nenakrmila.

R. John 29.3.2012 20:33

Tuhle mě poslala co nedožvejkal její pes, nějakého koňokrávu.

   To prý byl Slušovickej genetickej  Čubův zázrak, i ÚV na něj spoléhalo. .-)

M. Berka 29.3.2012 20:07

Re: Na Nově ve zprávách europoslanec Ransdorf pomalu v exekuci.

Je to výjimečný poslanec, nenakradl si, je v dluzích... NEUVĚŘITELNÉ!!!

P. Boublíková 29.3.2012 20:09

Re: Na Nově ve zprávách europoslanec Ransdorf pomalu v exekuci.

Máte pravdu, nekradl - a zase je to špatně:-)))

S. Maršálek 29.3.2012 20:07

Re: Na Nově ve zprávách europoslanec Ransdorf pomalu v exekuci.

Asi nechtěl spolupracovat s kmotry.

J. Balcar 29.3.2012 20:11

Re: Na Nově ve zprávách europoslanec Ransdorf pomalu v exekuci.

No Maršálku, je to sice drobet slaboučké, ale jak myslíte. Já bych spíše tipnul, že nepřebíral poštu.

P. Hofman 29.3.2012 20:13

Re: Na Nově ve zprávách europoslanec Ransdorf pomalu v exekuci.

Bankrot nepřeji nikomu. Pokud nekradl (což nevím) tak mu to taky nepřeju, je to dost otřesná záležitost, i když je to komouš.

F. Doušek 29.3.2012 20:14

Re: Na Nově ve zprávách europoslanec Ransdorf pomalu v exekuci.

On nekradl, prý si jen půjčil a nevrátil.

P. Hofman 29.3.2012 20:17

Re: Na Nově ve zprávách europoslanec Ransdorf pomalu v exekuci.

Neznám detaily ani po nich netoužím. Pouze vyjadřuje všeobecný svůj postoj, že podobnou záležitost nikomu nepřeji. Mnozí si to ale zaslouží a spravedlnost je doběhne. Tak je to správné.

E. Macek 29.3.2012 20:23

Re: Na Nově ve zprávách europoslanec Ransdorf pomalu v exekuci.

Pan Ransdorf s podstaty věcí je velmi lichý v oblasti tunelů a věcí obdobných.

E. Macek 29.3.2012 20:25

Re: Na Nově ve zprávách europoslanec Ransdorf pomalu v exekuci.

prosím,opravit : z

K. Drobková 29.3.2012 20:17

Re: Na Nově ve zprávách europoslanec Ransdorf pomalu v exekuci.

Je to nějaké celé nejasné. Snad velký mnohamilionový dluh u bývalého přítele a nesplácí. Aspoň podle Novy..

P. Hofman 29.3.2012 20:22

Re: Na Nově ve zprávách europoslanec Ransdorf pomalu v exekuci.

Nemám, paní Drobková, potřebu se ho zastávat ani ho obhajovat. Jen jsem vyjádřil svůj názor na věc jako takovou. Pár rodin v této situaci jsem zažil a nebyl to milý pohled. Jinak ale dlužíš - zaplať, o tom netřeba diskutovat.

K. Drobková 29.3.2012 20:29

Re: Na Nově ve zprávách europoslanec Ransdorf pomalu v exekuci.

Já Vám věřím, pane Hofmane. Zatím jsem v takové situaci neocitla a ani to nehrozí. Musím zaklepat ... Jenom mě na tom zarazilo, že by zrovna europoslanec neměl na splátky a nechal to dojít tak daleko ..... ? A není podstatné, zda je to rudej, modrej,oranžovej ......

P. Hofman 29.3.2012 20:33

Re: Na Nově ve zprávách europoslanec Ransdorf pomalu v exekuci.

Někde se vloudila chybička, bez toho to nejde. Ale mně je jinak ukradenej.

J. Balcar 29.3.2012 20:19

Re: Na Nově ve zprávách europoslanec Ransdorf pomalu v exekuci.

No jo, asi si taky myslel, že se dluhy neplatí.

K. Drobková 29.3.2012 20:22

Re: Na Nově ve zprávách europoslanec Ransdorf pomalu v exekuci.

Vy si to jenom myslíte, nebo jste o tom přesvědčen ? 

J. Ryba 29.3.2012 19:49

No jistě, Zeman oproti Klausovi trošku zaspal - než se probudil, tak byl flek pravicového lídra obsazený.

kecy v kleci. O PODOBĚ reformy a o těch dvou se rozhodovalo už za OF, kdy ještě nebylo slovo pravice na pořadu dne a Klaus to vyhrál jenom díky hlasu Čalfy a generála Vacka (sám Klaus na to vzpomíná ve svých pamětech se slzou v oku).

M. Varadinková 29.3.2012 19:52

Re: No jistě, Zeman oproti Klausovi trošku zaspal - než se probudil, tak byl flek pravicového lídra obsazený.

Vy jste fakt totální mimoň, pane Rybo. Cožpak opravdu nevidíte žádný významový rozdíl mezi pojmy "flek pravicového lídra" a "podoba reformy"?

M. Vondráček 29.3.2012 19:54

Re: No jistě, Zeman oproti Klausovi trošku zaspal - než se probudil, tak byl flek pravicového lídra obsazený.

Ženská nešťastná, copak nevíte, že pan Ryba má vždycky pravdu :-) Skoro bych se vsadil, že bude od Vás vyžadovat nevyvratitelný důkaz Vašeho tvrzení :-)

J. Ryba 29.3.2012 20:12

Re: No jistě, Zeman oproti Klausovi trošku zaspal - než se probudil, tak byl flek pravicového lídra obsazený.

to byste prohrál. Mimochodem, paní Varadinková něco tvrdí?

M. Ilsner 29.3.2012 20:25

Re: No jistě, Zeman oproti Klausovi trošku zaspal - než se probudil, tak byl flek pravicového lídra obsazený.

Prej jo, blb V. to tam takňák vidí :-)

J. Ryba 29.3.2012 20:07

Re: No jistě, Zeman oproti Klausovi trošku zaspal - než se probudil, tak byl flek pravicového lídra obsazený.

mimoňko mimoňová, ale lídrem OF pro ekonomickou reformu se stal přesně tímto rozhodnutím VK. A tím to bylo dáno. A protože jejich navrhované představy byly neslučitelné, tak je jasné, že Zeman o flek pravicového lídra nikdy neusiloval. On např. prosazoval zaměstnanecké akcie. Jestli ani teď nechápete smysl mé námitky, tak já mám dostatek trpělivosti vám to externě dovysvětlit

J. Ryba 29.3.2012 20:23

Re: No jistě, Zeman oproti Klausovi trošku zaspal - než se probudil, tak byl flek pravicového lídra obsazený.

o Zemanových (Čubových a Baťových) představách byste mohla něco vědět http://www.economix.cz/clanek/polistopadovy-vyvoj-u-nas-pohledem-milose-zemana/262