20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Případ Babiš mladší a volby

Před všechny závorky je třeba vytknout konstatování, že vyšetření legality dotačního fíglu se nemělo táhnout šest let. Průtahy vyšetřování degradovaly naši republiku a reálné škody nevýslovně převyšují nějakých umrněných padesát mega, které miliardář vyluxoval z EU na svůj projekt

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. De Winter 14.9.2021 6:53

"Green Deal je to podstatné a tématu se nechce ujmout ani vláda, ani opozice."

Tato věta zaslouží být upřesněna. Tématu se opozice ujala. Tedy mám na mysli SPD a TSS.

Strany Bruselské pětky pochopitelně ne. To jsou snaživí služebníci eurosvazové vrchnosti a nehodí se jim to do krámu. Ale pokud by vyhráli volby, budou GD horlivě prosazovat. Na to vemte jed!

Proto budu volit SPD. [>-]

V. Mokrý 14.9.2021 6:56

R^

D. Mach 14.9.2021 7:24

Však my víme, že budete volit stranu, která vychovává originální české teroristy.

V. Mokrý 14.9.2021 7:31

Rv

J. Nevrkla 14.9.2021 6:46

Zneužívat toho synáčka v politice mohou jen zoufalci s hodně silným žaludkem a bez morálky.

V. Hájková 14.9.2021 6:50

To nebylo zneužívání v politice - to bylo jen z nenažranosti BUREŠE -při dělání jeho dotačních podvodů - kdy byl schopen nechat odtáhnou syna na KRYM a udělat z něho blázna!

J. Minarčík 14.9.2021 7:02

Hajková,vy jste byla s nimi?/byla tam nějaká sexualní pracovnice/:-P

J. Nevrkla 14.9.2021 7:22

Už vícekrát ten synáček prokázal, že není normální, to poznají i laici.

J. Novák 14.9.2021 6:32

zbabělost, nenažranost , i pokrytectví = to jsou vlastnosti našich čelných politiků, genocidní zločinnost na vlastním národu,.....to ani Hitler nedokázal!!!! prohnilá justice ČR mlčí!!!!!!

T. Kohout 14.9.2021 6:39

Ten Váš fanatismus může vzbudit jen posměch. Berte to jako přátelsky míněnou radu, jste-li toho schopen.

A. Forman 14.9.2021 6:44

Vy se smějte až se budete za břich popadat, však vám slehne, až budete mít koryto o metr výše.

V. Hájková 14.9.2021 6:42

To je pravda- ještě by bylo zajímavé znát kolik nul má konto pana ŠAROCHA- který byl před rokem ochoten zastavit trestní řízení proti BABIŠI- BUREŠI!

P. Rajman 14.9.2021 6:27

Xenofobní fáze voleb začala. Dnes je tu Green Deal. To není zelený úděl. To je Gren Deal. Vláda s ním bojuje stejně úspěšně jako s kovidem a on nám od něj přátelé, kamarádi pomůže.

A. Forman 14.9.2021 6:43

Zásadně nesouhlasím, a jsem jasně proti tomu, co tahle vláda provádí a jak jedná, bez ohledu na dané poltické téma ! Jsem snad xenofob ?

A ten grýndýl tu není dnes, ten začal daleko dříve a bude tu setsakra dlouho. Od voleb neočekávám nic zásadního, aby se změnila vnitřní a zahraniční politika. Budou vládnout Prasata.

F. Sojka 14.9.2021 7:21

Zásadně nesouhlasím! Jsem jasně proti!

Nesouhlasíte s čím, jste proti čemu, čím konkrétně vám - čím konkrétně vláda ublížila?

Jinak to sou výkřiky do tmy8-o;-O

A. Forman 14.9.2021 7:25

No, vidím, že voliči bruselské pětky neumí číst, nebo nechápou psaný text, popř. obojí.... to ale váš problém.

F. Žůrek 14.9.2021 6:26

Andrej Babiš mladší, to je podobné jako kdysi dříve Mgr. Marcela Urbanová, učitelka a sekretářka, a to v případě útoků na pana senátora Jiřího Čunka. TOŽ takoví lidé NE-mají BÝT NA POLITICKÉ SCÉNĚ!

Andrej Babiš mladší je šikovný chlapec, ale na vyšší úlohy ve společnosti on nemá své vlastnosti či své schopnosti jako třeba jeho otec Andrej Babiš starší (který něčeho v životě již dosáhl). Neměl by se veřejně projevovat! Tečka.

J. Novák 14.9.2021 6:34

TAKOVÝ GRÁZL SE HNED TAK NEVIDÍ!!!!!!

V. Hájková 14.9.2021 6:39

ŠKODA- že jste neuvedl , kdo je ten GRÁZL! ;-(

A. Forman 14.9.2021 6:46

Napovím, Babiš st.

V. Hájková 14.9.2021 6:54

Děkuji :-)

V. Hájková 14.9.2021 6:37

Kde berete tu drzost psát ty své lži o politické scéně AB jr. ? To je člověk , který si chce očistit své jmeno pošpiněné jeho vlastním otcem - což je gaunerství největšího řádu!

Kde berete tu drzost hodnotit je vlastnosti a schopnosti , když jej naprosto neznáte!

J. Fráňa 14.9.2021 6:53

A vy ho znáte, že se ho zastáváte?

J. Fridrich 14.9.2021 6:22

" Somálec ve Vídni ubodal dvě ženy. Krvavé drama se odehrálo v pondělí odpoledne ve velkém domě se sociálními byty v desátém vídeňském obvodu. Policisté tam nalezli dvě ubodané ženy. Pachatelem vraždy je osmadvacetiletý Somálec, policii dobře známý. Navzdory několika případům napadení a znásilnění, nebyl muž z alpské země vyhoštěn, píše server deníku Krone. Jak je možné, že muž měl nárok na azyl a nebyl vyhoštěn, ptá se deník Krone. Podle jeho informací má Somálec trestní rejstřík velmi dlouhý. Kromě několika napadení s následným ublížením na zdraví byl vyšetřován také ve dvou případech znásilnění." -

Jasná vina rakouské policie - její benevolence a neschopnosti tyto zločince ze své země vykázat. Vina - a ta hlavní je na Rakouské vládě, ale to platí i pro další země, které tyto zločince-vrahy a znásilňovače do svých zemí pustili a přijali a živí je už celá léta a oni je za to nenávidí a jsou obrovským nebezpečím pro domácí občany..

Vypadá to ale, že ten chlapec za to nemůže - " Podle vyšetřovatelů vídeňského kriminálního úřadu má pachatel údajně trpět psychózu."

V. Hájková 14.9.2021 6:31

Zajímavé, jak jste opomněl uvest, že obě ženy byly Somálky - jedna manželka a druhá přítelkyně! To je ale nezajímavé že???

J. Fridrich 14.9.2021 6:40

Zajímavé je, že vy jste zapomněla, že je to velmi vzácná výjimka.. Drtivá většina útoků v Západoevropských zemí je vedena muslimy na nevinné domácí občany.. Ale chápu, je u nás více takových, co před tím obrovským problémem zavírají oči, vy k nim asi patříte.. Ale ne všichni, Francouzská generalita už toho jejich chlapečka Macrona varovala...

V. Hájková 14.9.2021 6:47

Jak Vy víte před čím já zavírám oči? A to jsem vůbec nepochopila- proč do toho matláte francouzkého prezidenta ;-D;-D;-D;-D;-D;-D

J. Fridrich 14.9.2021 6:54

Nepochopila ? Je to jednoduché - uvedl jsem to jako příklad toho, že miliony Evropanů již toho mají dost, tedy toho, co se děje v jejich zemích. V mnoha oblastech se stávají cizinci ve vlastní zemi a nedá se tam již normálně žít - hlavně ve velkých městech, kde se těmto darebákům nejvíce líbí... Buďme velmi rádi, že naše současná vláda je odmítla přijmout.. Bukanýři s dalšími to asi rozjedou, že se budou naši občané divit.

A. Poláková 14.9.2021 9:27

Takže domácí zabijačka je u vás normál?

A. Forman 14.9.2021 6:18

Poslední dvě věty do kamene tesat.... a o to hlavně půjde, jakou budeme mít kvalitu života, nějakého Babiše i s jeho synem mám u zadele... ale to neplatí s rozpoutaným zeleným šílenstvím, které ohrožují svobodu člověka. A tohle rozhodně u zadele nemám. Už včera jsem napsal v jednom diskusním příspěvku, že ANO, pirstan, Spolu, socdemáci ani komunisté nejsou vůči EU alternativou, jsou jejími slouhy.

Na dobu se nemá cenu vymlouvat, to dělají konkrétní lidé......