3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Přihořívá

Není to smlouva, není to objednávka, nicméně i to, že náčelník generálního štábu Armády Slovenské republiky Milan Maxim na své návštěvě České republiky hovořil o možnosti nákupu českých samopalů Bren 805, je dobrá zpráva.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Novak 30.5.2014 16:20

Re: Jacenjuk - fašoun a terorist. Kde se to dozvěděl? V Cáchách.

Nebýt Schrödera a Nord Streamu, nebyli by Němci tak klidní.

Měli by mu na kolenou děkovat, že JEJICH dodávky plynu nezávisí na tom, jak se usnese majdan, ale pouze a výhradně na smlouvě s Gazpromem. Proto Merkelová může dělat haura.

S. Netzer 30.5.2014 16:52

Re: Jacenjuk - fašoun a terorist. Kde se to dozvěděl? V Cáchách.

Hlavně, že můžete ty mouchy jmenovat.

V. Novak 30.5.2014 16:17

Re: Jacenjuk - fašoun a terorist. Kde se to dozvěděl? V Cáchách.

Ale já to chápu - narazit s Jediným Správným Světonázorem na zeď reality je nepříjemné.

Taky nahoře upozorňuji, abyste to odkazované ani neotvírala. Dokud vám to nepřevypráví Spiegel - i když ten občas tak drobátko vynechává (nechci použít slovo, které místní automatický umravňovač nemá rád - ač není nemravné)...

J. Valhová 30.5.2014 17:11

Re: Jacenjuk - fašoun a terorist. Kde se to dozvěděl? V Cáchách.

Jo, jo! Tak tomu bylo i v dvacátých letech minulého století. Takže je to pořád stejné !

S. Netzer 30.5.2014 17:16

Re: Jacenjuk - fašoun a terorist. Kde se to dozvěděl? V Cáchách.

Výmarská republika se podle vás  rovná dnešní Spolkové republice?

Přeskočilo vám?

M. Varadinková 30.5.2014 17:24

Jacenjuk - fašoun a terorist. Kde se to dozvěděl? V Cáchách.

Tak schválně - ukáže nám to Česká televize? Silně pochybuju.

S. Netzer 30.5.2014 17:38

Re: Jacenjuk - fašoun a terorist. Kde se to dozvěděl? V Cáchách.

Dobrá ženo, zde demonstruje každodeně nesčíselně exotů a idiotů. Má snad vaše veřejnoprávná TV povinost je všechny ukazovat?

P. Hofman 30.5.2014 15:40

Náš klub

...nechutně zbohatlých po Listopadu ´89 s názvem "Children of Klaus" jezdí zásadně na dovolenou do Moskvy. Adrenalin first:

http://cestovani.lidovky.cz/nejhorsi-turisticke-mesto-kvuli-hotelum-a-neochote-zvitezila-moskva-1kc-/aktuality.aspx?c=A140528_113923_aktuality_ape

P. Vítek 30.5.2014 15:46

Re: Náš klub

Prestan uz blbnout a cti

http://pravyprostor.cz/podnikani-za-statni-penize/

S. Netzer 30.5.2014 15:48

Re: Náš klub

Ale zato je tam minimální počet černochů.

To by Pokorný neměl co filmovat.

P. Hofman 30.5.2014 15:56

Re: Náš klub

Tam by mu tu kameru sebrali, i kdyby filmoval bílý!!!

F. Šimek 30.5.2014 15:52

Re: Náš klub

Zdravím......před r.89 Václav s celou famelijí pádi v trabantu dokonce i 100ffkou na rekreaci ROH....:-))))))

P. Hofman 30.5.2014 15:58

Re: Náš klub

Nejraději prý jezdil do zotavovny ROH svého zaměstnavatele KGB na Slnčev Brjag.

K. Drobková 30.5.2014 16:02

Re: Náš klub

Teď jsem četla v Deníku o Eurasijské unii. Zákaz spodního prádla z umělých vláken má platit od letošního července. Zahnuté banány nebo pomazánkové nemáslo je proti tomu ouplnej máček .... :-))

P. Hofman 30.5.2014 16:07

Re: Náš klub

Za to bych je ovšem pochválil, neb kulím, frndám a kalašnikovu je v hedvábí nepoměrně líp, než v plastu.

K. Drobková 30.5.2014 16:13

Re: Náš klub

Holt je to pokrok. Pamatuji se, že když někdo jel do Ruska, tak bez deseti dederonek a deseti šusťáků ho tam v Čierné pri Čope ani nepustili. :-))

P. Hofman 30.5.2014 16:16

Re: Náš klub

Jednou jsem byl v Soči a ty ku*vy ruský vekslácký rozmazlený chtěli jenom amerikanskoje džiny a doláry!!! Ještě že mě na to kamarádka v cestovce předem upozornila. Ti, co vezli vámi avizované zboží, měnili za dost špatnou cenu.

K. Drobková 30.5.2014 16:31

Re: Náš klub

Já jsem v Rusku nikdy nebyla. Jenom posledních pár let několikrát na Ukrajině, a to pracovně. Takže to mám všechno jenom z doslechu.

P. Hofman 30.5.2014 16:37

Re: Náš klub

Byl jsem tehdy velmi mlád a zvědav. Dnes už by mě na východ od Košic nikdo nedostat.

S. Netzer 30.5.2014 16:17

Re: Náš klub

Já jsem si kdysi, asi v šesté, nebo sedmé třídě, "dopisovala" s jakousi Věrou, která bydlela někde na Uralu, která mi posílala papírky z bonbónů a pomerančů, a hned ve třetím dopise po mně chtěla šusták.

P. Hofman 30.5.2014 16:24

Re: Náš klub

Taky jsem si asi v pátý třídě s jednou takovou dopisoval a myslím, že se taky jmenovala Vera. Bydlela někde za Uralem. Měli zvláštně zdobené obálky a linkovaný papír. Pak mi asi v třetím dopise poslala fotku a tak jsem to zklamán zabalil.

K. Drobková 30.5.2014 16:37

Re: Náš klub

Tak to já ne. Dopisovala jsem si s polkou z Lodže, dokonce byla jednou i u nás a já u nich. Slušná, vzdělaná rodina. Seznámili jsme se na Sněžce. Bylo to takové sólo. Nic organizovaného.

S. Netzer 30.5.2014 16:59

Re: Náš klub

Nám ty adresy dopisováníchtivých mladých sovětských občanů rozdávali učitelé ruštiny. Je mi záhadou, odkud je pobírali.

P. Hofman 30.5.2014 17:14

Re: Náš klub

To museli organizovat rusáci, učitelé ruštiny už to jen na té nejnižší úrovni rozdávali. Já jsem si chtěl dopisovat s nějakým klukem, ale učitelka mi řekla, že má jen holky, neb kluků je tam málo, protože jich fašisti hodně pozabíjeli. Tohle ale myslím bylo dobrovolný, na rozdíl od kupování ruského tisku, což rodiče platit museli.

S. Netzer 30.5.2014 17:22

Re: Náš klub

Ke kupování ruského tisku nás nikdo nevyzýval, ale moje máma se ze zoufalství přihlásila do večerních kurzů ruštiny.

K. Drobková 30.5.2014 15:56

Re: Náš klub

Jen počkejte až odtud přiveze pařát svůj obrazový deník. Nebudete stačit zírat .... zlatý ruble se tam válejí po ulicích.

P. Hofman 30.5.2014 16:02

Re: Náš klub

Obrazový deník, který chce natočit příští jako, už má pro něj FSB (dříve KGB) v digitální kvalitě připravený.

P. Hofman 30.5.2014 16:03

Re: Náš klub

...příští jaro...

S. Netzer 30.5.2014 16:06

Re: Náš klub

No, nevím. Tak neschopní snad zase nejsou, aby sázeli na takového ... .

K. Drobková 30.5.2014 16:08

Re: Náš klub

Pařáta Pulitzerova cena stopro nemine. To je snad jasný každýmu.