Úterý 29. dubna 2025, svátek má Robert
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 99 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuse

Přicházejí spasitelé

Týdenní festival Prague Pride završený duhovým pochodem z pražských Příkopů na Letnou dal ideovou munici skupině kolem akce D.O.S.T. Tito lidé se pasovali do role zachránců západní civilizace, ohrožené levicovým morem ze všech stran, zvláště pak ze Západu. Opatrným protektorem je zde Václav Klaus.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

VL

V. Linhart

19. 8. 2013 7:15
Jak lež a nenávist zvítězila nad pravdou a láskou...

 Nevím tedy, když pan Neff kritizuje a kádruje za šíření nenávisti, proč z toho vyjímá havlisty, programové přilísavače,olupovače mrtvol a konjunkturalisty. Co bylo jiného Havlova politika,než šíření nenávisti vůčí společenským, národnostním a politickým skupinám a tendeční ohýbání reality k obrazu svému, populistickému, naivnímu a zidealizovanému( viz pověstná rčení o "temných slušovických nitkách" a "humanitárním bombardování") ? Havlisty bych vůbec z pytle špatností nedával pryč, naopak, zařídil bych jim čestné místo(jak se pro pietu sluší) nekde na špici pyramidy domýšlivých a pomlouvačných.( I s přihlédnutím k prošlým prezidentským volbám)

0 0
možnosti
JM

J. Maleček

19. 8. 2013 7:37
Re: Jak lež a nenávist zvítězila nad pravdou a láskou...

Ještě jste zapomněl napsat, že Havlisti jsou fašisti a vůbec, tfujtajxl. Případně ztroskotanci a samozvanci, ale to jsem vlastně spletl, to se psalo za jiného režimu.

0 0
možnosti
KD

K. Drobková

19. 8. 2013 7:08
Dobré pošmourné ráno z Jihočeska.

 Tak se po dlouhé době Aston zase vzpamatoval a popsal konečně realitu. Zvlášť ten předposlední a poslední odstavec sedí na některé zdejší milovníky " diskuze " jako pověstný Jandák na hrnec. Ta nenávist, zloba z nich přímo teče proudem. Vypadá to na to, že si Aston snad i někdy přečte " diskuzní příspěvky " zdejších rádobypravičáků...........

0 0
možnosti
LB

L. Brabencová

19. 8. 2013 7:14
Re: Dobré pošmourné ráno z Jihočeska.

Máte pravdu, z některých špatná nálada teče prudem.Nevynechají žádnou příležitost,když se můžou porafat.Tady prší,ale je teplo. Pejskům se uleví.

0 0
možnosti
MS

M. Stuchlik

19. 8. 2013 6:43
Astone, Astone

bisexuála Klause brát vážně v případě Prague Pride je komické :-)

0 0
možnosti
JS

J. Schwarz

19. 8. 2013 6:08
jste vedle, Astone!

kdo zde prodává nenávist je především levice, včetně "Pravedy a lásky" i oněch "duhových". To je ta parta, která chce pořád "měnit společnost" ačkoliv se jim nic neděje, mají možnost dělat si co chtějí - mezi svými. Ale oni jsou "citliví" jako muslimové, chtějí, aby je oceńovali i ostatní, , dávali jim najevo obdiv, financovali jejich activity, netropili si z nich šašky / něco takového je přece vyhrazeno jen lidem "pokrokovým", to mají právo dělat si šoufky z "reakcionářů", nikoli naopak! /. pravice nechce nic extra - jen to, aby ji "duhoví", "pokrokoví" a všelijak jinak ulítlí nechali napokoji. Levici například nic nebrání uplat%novat kolektivismus mezi sebou, platy si můžou dát do kádí jako na Táboře a rozdělovat je může Rath podle toho jak koho bolí zuby... ale proč to musí bý vnucováno všem? A je fuk, jaká metoda je zvolena, hlasování či samopal. A potom ona levičáky fedrovaná "diversity" - rozmanitost. Ať si je kdo chce rozmanitý jak chce, ale mělo by to platit v organické jednotě, ekonomickou úspěšnost nevylučuje. Tedy, pokud někdo trvá na tom že se bude 8 hodin denně modlit a jíst jen maso vlastnoručně ulovených bizonů ať nepočítá s tím, že mu někdo jiný to modlení zaplatí, bizona ugriluje na česneku a "dorovná" mu životní úroveň. Tohle "přerozdělení" které má onu různost financovat též levice protlačuje silou a není divu, že se jí daří získávat mezi podivnými "minoritami" spojence. Blbý, kdo dává, blbější kdo nebere, že! Celou "levicovost" a její "ideje" nejlíp charakterizují Rathovy Hostivice - co na tom že krade, když krade pro nás a my se máme dobře. To je krédo  levičáka, to je jeho "solidarita". Tak si ji, soudruzi, nechte pro sebe a pravici, včetně D.O.S.T.  ponechte jejímu osudu. vystačí si bez vás.

0 0
možnosti
JM

J. Mrázek

19. 8. 2013 6:07
Změní autor svou orientaci?

ODS nemá s "Klausovou kdysi ODS" nic společného, nicméně, když jde o to kopnout do Klause, je zřejmě autor schopen přejít k  4%  "jinak postiženým" ....tohle už asi nezvládne ani ten pověstný Chocholoušek..

0 0
možnosti
PH

P. Hlosta

19. 8. 2013 6:34
Re: Změní autor svou orientaci?

Klaus s ODS má jistě společný jmenovatel. Může se od ODS distancovat jakkoliv, ale zapřít nemůže, že politicky vyrostl s ODS a spolu se straníky odtud přes dvacet let ovládali politiku. I současný problém mají stejný. ODS i Klaus přestávají být ti, kteří v politice udávají směr, kteří jsou občany ve většině bráni za důvěryhodné. Nezdá se, že by mohli vůbec někam přestoupit. Patrně by nebyli žádaní.

0 0
možnosti
JK

J. Kanioková

19. 8. 2013 5:23
0 0
možnosti
MS

M. Stuchlik

19. 8. 2013 6:48
Re: Přímá volba poslanců

Zemanovsky populistické. FActum by ještě mělo říct kolik voličů volebnímu systému opravdu rozumí. Největším argumentem proti demokracii je názor průměrného voliče.

0 0
možnosti
LN

L. Novák 475

19. 8. 2013 3:32
Karel Kříž: Stáváme se bílými otroky v socialistické Evropě

... Konečně přijde ten sociální ráj a multikulturní obohacení pro všechny. Většinový volič nebude pracující bílý muž nebo žena, ale sliby omámený parazit s nataženou rukou. A přesně tihle, „sociálně cítící“ a kulturní či náboženské odchylky „chápající“ vůdci politických partají, kteří cílí svoje kampaně na zmíněný elektorát, budou zažívat svoje chvíle slávy jako dnes.

Jenomže brzy jim na to nebudou již stačit peníze. Budou samozřejmě ještě chvíli okrádat poslední pracující „zoufalce“, budou ještě chvíli blábolit o potřebě většího zdanění, sociálního začleňování či budoucí prosperitě, ale jak říká ve svém komentáři profesor Alexander Tomský:

„Téměř všude v Evropě se k vládě vrací socialisté, lidé nechtějí pochopit, že sociální stát (dlouholetá ideologie unie) je v koncích. Ti ovšem zřejmě hospodářství potopí nadobro a potom teprve nastane čas na opravdové nezbytně kapitalistické reformy.“

...

Karel Kříž (18.08.2013):  Stáváme se bílými otroky v socialistické Evropě

0 0
možnosti
PS

P. Schuster

19. 8. 2013 5:58
Re: Karel Kříž: Stáváme se bílými otroky v socialistické Evropě

Obávám se, že máte pravdu. Modlím se, aby to byly maximálně 4 roky, což pro nás, důchodce, je i to hodně.

0 0
možnosti
VO

V. Ondys

19. 8. 2013 3:25
:))))))))))))))))) A hnusní kuřáci taky smrdí!

Vyžeňte je ze soukromých hospod, ať společensky příkladní učedníci :)))))) levicového Ády nesmrdí po chlastání v přítomnosti láskyplně obézních dětí v zájmu :))))))))))))))))))))))))) veřejného zdraví!

0 0
možnosti
RS

R. Sikora

19. 8. 2013 2:45
no

Dovolím si trochu provokovat,autor píše,že lidi Chtějí slušnou vládu a neuplacený parlament...To ale budou mít,až budou mít slušné a nuplatné lidi-je to furd dololečka.Kdo,kdy přišel na tu tzv.vědeckou

teorii,že homo,je od narození?Není od věci se na to trochu mrknout-začíná to v 80 letech u jedné vědecké osoby,ale mediální silou atomovky,se roznesly a tyto vědecké teorie se berou jako fakt-všechny vědecké studie,

před tím se vyhodily do koše..lépe řečeno už neexistují-ukázka jak ,lze něčím manipulovat...

0 0
možnosti
JK

J. Kanioková

19. 8. 2013 1:53
Propánajána,

univerzální viník všeho - Klaus....

To už je fakt obsese jak bejk...

0 0
možnosti
LN

L. Novák 475

19. 8. 2013 2:50
Re: Propánajána,

Klid, prosím. To je nejspíš podvědomá reakce na žvásty o tom, že by se Klaus měl jako "spasitel" vrátit do ODS. :-) Což jistě jako rozumná a vzdělaná žena uznáte, že je nesmysl.

Na druhé straně kecy o problémech ODS s pětiprocentní hranicí taky nejsou moc chytré. Voliči, kteří nechtějí volit rudé nebo šílence typu Bárty, Babiše a spol., někoho volit chtít budou.

Ostatně, kdyby se Klaus se svou familií nemontoval do volební prezidenstké kampaně, klidně mohl vyhrát Schwarzenberg a problémů s šíleným a nemocným Zemanem bychom zůstali ušetřeni. Možná taky ne. Ale rozhodně by se nenabízela myšlenka, že už i Klaus zblbnul. Dočista dočista. :-P

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz