3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Pozor na logo SD

Sobotní Právo přineslo novinu, že snad sociální demokracie uvažuje o změnu názvu, respektive zkratky - už by to neměla být ČSSD, ale SD. Ona to původně byla Sociálně demokratická strana českoslovanská v Rakousku, za první republiky měla zkratku ČSDSD a po válce D ztratila a byla to Československá sociální demokracie, ČSSD.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Prokop 28.1.2019 11:30

Re: Kdybych nevěděl co vím,

tak bych možná uvěřil ve vaše čisté úmysly. :-P

L. Kolman 28.1.2019 11:35

Re: Kdybych nevěděl co vím,

Prokope, vy s Omarem jste se museli hledat, až jste se našli! Najít takové dva tydýty, to se málokdy nepodaří.

L. Kolman 28.1.2019 11:36

Re: Kdybych nevěděl co vím,

...se málokdy podaří.

K. Janyška 28.1.2019 11:40

Re: Kdybych nevěděl co vím,

Myslím, že jsou dobří. Pasují mi nejvíce ze všech tady. A tesák... Dzp.

L. Kolman 28.1.2019 11:48

Re: Kdybych nevěděl co vím,

Ti jsou dobří akorát do špatných jitrnic.

K. Janyška 28.1.2019 11:19

Nesmějí cenzurovat hlupáci. V tom to je.

Ale kde vzít zorientované kompozitivní teorií, když žádní nejsou ? Takže bez cenzury... Dzp.

P. Forejt 28.1.2019 11:07

jak se vyrábějí prezidenti

např. ve Venezuele ...to se takhle nejdříve vypíší řádné volby. K volbám přijde ca. 48% voličů ( pravda, méně jak posledně) a jeden z kandidátů získá 68% hlasů. A teď nastupuje know-how USA !!

Vítěze prohlásí "demokratický" Západ za nepřijatelného a požaduje opakování voleb. Pokud se tak neučiní, pak i na to má USA postup.

Podplatí se ten "vyhovující" nevítěz spolu s částí armády a donutí se k provedení puče. Že to může skončit až občanskou válkou a krveprolitím ?? ....koho to v USA a na Západě zajímá ....n-tssss

K. Janyška 28.1.2019 11:09

Re: jak se vyrábějí prezidenti

Jste marxán a fandíte marxánům. V tom to je... Dzp.

P. Forejt 28.1.2019 11:11

Re: jak se vyrábějí prezidenti

ale ne Kajane, jen chci měřit všem stejně. That ́s elementary ....

K. Janyška 28.1.2019 11:12

Re: jak se vyrábějí prezidenti

Já ne. Zločincům i jimi utiskovaným ? To je nesprávné... Dzp.

M. Prokop 28.1.2019 11:15

Re: jak se vyrábějí prezidenti

Třeba je jenom zmatený - občas to tak vypadá.

J. Ptáček 28.1.2019 11:25

Re: jak se vyrábějí prezidenti

Prezident Maduro zrušil zvolený parlament, jmenoval "svůj Nejvyšší soud", který supluje parlament. V zemi je chaos, obrovská inflace, prázdné obchody, vysoká kriminalita a emigrovalo už více jak 3 miliony venezuelanů. Prezident používá násilí proti protestujícím. Tím bych řekl, že ztratil legitimitu i v mezinárodním měřítku. Nejenže jej neuznávají USA ale i většina států jihoamerických.

P. Forejt 28.1.2019 11:29

Re: jak se vyrábějí prezidenti

a co si představujete pod hentým "neuznávají" ?? Naše prezidenta neuznává také půlka Evropy, ale není to důvod k zasahování zvenčí!!

J. Schořík 28.1.2019 11:36

Re: jak se vyrábějí prezidenti

Po hentým si lze představit jeden ze základních povinných znaků státu, ty ostatní Vás musí uznávat.. Jináč jste jak ten Liberland..

P. Forejt 28.1.2019 11:38

Re: jak se vyrábějí prezidenti

chlape vy na to jdete zostra ....povinných znaků?! Najdete nám to někde např. v Ústavě ?? Nebo je to jenom "ať melu, co melu .."

J. Schořík 28.1.2019 11:40

Re: jak se vyrábějí prezidenti

Jsou to základy teorie státu a práva a mezinárodního práva. Stát je suverén na svém území, ale to jestli existuje je v podstatě dáno kromě toho, že je schopen na tom svém území vykonávat moc hlavně tím, jestli ostatní suveréni (státy) ho berou.. Není to složité, prostě Vás musejí ostatní vzít mezi sebe..

P. Forejt 28.1.2019 11:43

Re: jak se vyrábějí prezidenti

ty bláho ....jestli ho berou a mezinárodní právo ...to už jsem někde slyšel? Jo, používal to jistý Gardnes na Virtually, v souvislosti s referendem na Krymu. A všichni ho poslali k šípku ....n-tssss

J. Schořík 28.1.2019 11:45

Re: jak se vyrábějí prezidenti

Ono je snazší nic o ničem nic nevědět. To se potom diskutuje :).

M. Prokop 28.1.2019 11:42

Re: jak se vyrábějí prezidenti

Co má Forejt společného s Liberlandem?

J. Ptáček 28.1.2019 11:38

Re: jak se vyrábějí prezidenti

Řada států uznala prezidentem bývalého šéfa parlamentu, který se jím sám prohlásil, taže se jedná do jisté míry o převrat (to se tak někdy stává) a dají mu šanci přivést zemi k předčasným férovým volbám nového prezidenta. Pak by to mělo být už legální.

F. Doušek 28.1.2019 11:49

Re: jak se vyrábějí prezidenti

Forejt, a která armáda zvenčí tam napochodovala? He?

A že po tolika letech od zmanipulovaných voleb?

M. Prokop 28.1.2019 11:31

Re: jak se vyrábějí prezidenti

To komoušům nevysvětlíte.

P. Forejt 28.1.2019 11:32

Re: jak se vyrábějí prezidenti

zato demokratický blb vašeho střihu má jasno ...to miluju !!

M. Jandáková 28.1.2019 11:06

A vůbec.

Jsem od malička frustrovaná nacismem. Vím o náccích mnoho. Už jsem to tu vícekrát zmiňovala. Vylétává mi tlak nahoru, když se dozvídám o dobru převýchovy dětí a vylétá mi tlak nahoru, když vidím, jak anti-semité plní diskuze nalepováním slova "nácek" na lidi, kteří žádnými nácky nejsou, protože se prostě nesnaží odstranit existujícího souseda (v ulici nebo v diskuzi) za to, že má jiný názor. PÁNOVÉ MAŘÁKU A ANONYME POD NICKEM SCHOŘÍK JDĚTE DO PRDELE!

P. Forejt 28.1.2019 11:09

Re: A vůbec.

jejeje to jste neměla ...to bude zase v alejích nablito ??!

J. Schořík 28.1.2019 11:09

Re: A vůbec.

Ble, ble, ble ;).

M. Jandáková 28.1.2019 11:19

Re: A vůbec.

No tak já jsem vždycky ráda diskutovala. A vždycky jsem byla vděčná za možnost zrcadlit si (PRAVDU!) Jenže místní prostor pro diskuzi začal být zneužívaný - pro likvidaci živého člověka...

.

Například pan anonym Schořík vůbec není tak tupý, aby nepoznal rozdíl mezi člověkem, který z konkrétních důvodů otevřeně a legitimně VYJADŘUJE STRACH PŘED PŘIJÍMÁNÍM NOVÉHO ILEGÁLA, na což má každý právo a člověkem, který zlovolně DOKONČÍ AKT LIKVIDACE STÁVAJÍCÍHO LEGÁLA, svého starého souseda.

Ten druhý, to je vrah, který patří k náckům.

.

J. Schořík 28.1.2019 11:11

Re: A vůbec.

Takze otevreny rasismus (spojeny teda jeste se shazovanim frantiku) Vam neva. No to ani nikdo necekal ;).

M. Jandáková 28.1.2019 11:20

Re: A vůbec.

Jste posraný z toho se podepsat a já to chápu.

J. Schořík 28.1.2019 11:22

Re: A vůbec.

Nemate co ztratit a pokladate to za odvahu, to zase chapu ja.