17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Postavili se na zadní

Pozoruhodná je zavilost, s jakou se čeští poslanci v europarlamentu postavili proti nesmyslu, proti omezení prodeje určitého typu zbraní s úmyslem omezit terorismus. Pitomost té věci je očividná, vyhovuje jen převládající ideologii, která směřuje k dobru přes zákazy všeho, co pokládá za zlé. Parlament schválil ten nesmysl jen poto, aby vyvolal dojem nějaké pozitivní aktivity.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Prokop 15.3.2017 21:43

Re: Zdravý rozum doufám zvítězí

Takovou "pravdu", že se to týká všech stran, alespoň tam, kde mají poměrný volební systém.

"Bekají" a neplní všichni.

L. Kolman 15.3.2017 21:41

Re: Zdravý rozum doufám zvítězí

Co to je, jak to vypadá? Abych nezalil něco, co se zalévá jednou za měsíc a ono to neshnilo. Ale ušmikl jsem dnes ženě kousek aloe vera a gelem jsem si natřel poškrabanou ruku od malin, které jsem odpoledne stříhal.

M. Prokop 15.3.2017 21:29

Re: Zdravý rozum doufám zvítězí

Nad vámi? :-P

J. Matuška 15.3.2017 21:25

Re: Tak první odhad Rutte 31% Wilders 19%

Pavle, Hofer, Wilders vybouchli. Le Pen bude "druhá". Nezbývá, než se spoléhat sami na sebe. Ćekají nás volby v říjnu...

K. Němec 15.3.2017 21:28

Re: Tak první odhad Rutte 31% Wilders 19%

Ty odhady nejsou % ale křesla ve vládě.

P. Vandas 15.3.2017 21:31

Re: Tak první odhad Rutte 31% Wilders 19%

Už jsem to také zaznamenal. Ale i tak díky za opravu. :-):-):-)

J. Matuška 15.3.2017 20:55

Národní zájmy a hodnoty

... Ano, malá část společnosti si může dovolit všeobjímající idealistické postoje. Ty však v politice, kam by měli mít přístup pouze dospělí, nemají co dělat. Určitou míru idealismu si může společnost dovolit jen tehdy, když se většina společnosti chová realisticky a postará se o bezpečnost a blahobyt země. Právě to je úloha politiky. http://realiste.cz/blog/_Narodni_zajmy_a_hodnoty

Komplexní a srozumitelné, mě to oslovuje. Teď už se ale pomalu těším na informace, jak se daří zakládání KLUBŮ REALISTŮ v regionech a kdo jsou jejich předsedové.a místopředsedové. Program by měl být hotov v dubnu, lídři by měli být známí v květnu.

O. Uživatel 15.3.2017 21:11

Uživatel požádal o vymazání
J. Matuška 15.3.2017 21:17

Re: Národní zájmy a hodnoty

Aleši, jsem realista... :-))

O. Uživatel 15.3.2017 21:25

Uživatel požádal o vymazání
M. Prokop 15.3.2017 21:32

Re: Národní zájmy a hodnoty

Ano, ale ...

Neškodila by nějaká, která by dokázala přilákat valnou část nelevicového spektra. Bohužel by to vyžadovalo skutečného vůdce, o kterém alespoň v první fázi voliči nezapochybují.

Jelikož se nikdo takový neobjevuje, tak nové strany, straničky a hnutí raději ne.

I. Semrád 15.3.2017 21:39

Re: Národní zájmy a hodnoty

Robejšek sice (zdaleka) není "můj šálek čaje", ale to, že se snaží (a jakým způsobem se snaží) mi nevadí. Pravda, vidět do pozadí (Penta...) neusiluji.

Z. Čábelka 15.3.2017 20:51

Etalon blba - Rouček

Dle něj, Wilders založil kariéru na imigrantech z nových členských států EU. Jak tento idiot a lhář se může uživit bez lopaty? Zemane, ve kterém vyhledávači tu svoji sebranku blbů stále hledáš?!

L. Kolman 15.3.2017 20:55

Re: Etalon blba - Rouček

To jsem nepostřehl, jinak to ale zhodnotil naprosto fundovaně a realisticky.

O. Uživatel 15.3.2017 21:15

Uživatel požádal o vymazání
L. Kolman 15.3.2017 20:13

Se dívám na toho vašeho Geerta

Není on náhodou cukrouš? Vandasu, moc to ale nevidím, i kdyby vyhrál, vyhraje o málo a do spolku s ním nikdo nepůjde. Tak nějak to už před pár týdny odhadovala dcera. Holandsko je kosmopolitní země, je tam hodně přistěhovalců a ti Wilderse volit nebudou. Třeba dcera má kromě Češky další nejlepší kamarádky Turkyni, Rusku a Španělku.

M. Prokop 15.3.2017 20:39

Re: Se dívám na toho vašeho Geerta

Nevadí, když nepůjde. Příště vyhraje ještě více.

L. Kolman 15.3.2017 20:53

Re: Se dívám na toho vašeho Geerta

Žádné příště už nemusí být. Důležité je, co bude dnes, co bude zítra, to nikdo neví!

P. Vandas 15.3.2017 20:44

Re: Se dívám na toho vašeho Geerta

Fakt je nějaký moc načančaný, ale já nejsem tak zaměřen na ty účesy, jako vy Láňo a Robert. Vy si to snad i zkoušíte před zrcadlem, jestli by vám to slušelo. Wilder mi sympa, neb řiká řeči jako Petr Bajza a je mu jasné,že: "Největší naši nepřátelé jsou Habrováci, to jsou ti nejhorší sprosťáci. Habrováci i do školy nosí plné kapsy kamenů. Mají přesilu."

Z. Čábelka 15.3.2017 20:53

Re: Se dívám na toho vašeho Geerta

Kolman je Fajst, co buřta zblast!

Z. Čábelka 15.3.2017 21:02

Re: Se dívám na toho vašeho Geerta

..... zblajst ....

M. Mařák 15.3.2017 20:58

Svatby mezi homosexuály

Wilders podporuje, že...

R. Tesařík 15.3.2017 20:59

Re: Se dívám na toho vašeho Geerta

lepší cukrouš se zdravým názorem, než obrkujebákheterák s nesmyslama v hlavě.

J. Jurax 15.3.2017 21:04

Re: Se dívám na toho vašeho Geerta

No, Turkyně nevím, ale ta Ruska či Španělka by, mohly-li by volit, tomu Wildersovi dát hlas docela dobře. Tedy jsou-li bělošky, barevní asi Wildersovi fandit nebudou.

Mimochodem - smí ještě používat označení "bílý", "barevný", "žlutý", "černý" vztažmo k barvě lidské pokožky? Není to politicky nekorektní nebo dokonce už pod sankcí zakázané?

J. Vobr 15.3.2017 20:12

VANDASOVI BOUCHLY SAZE !!!

.... se už nic nedozvíme !!!

___________________________________________

:-)))

:-)))

Z LÓGRU TO NEUMÍ !!!

K. Němec 15.3.2017 20:19

Re: VANDASOVI BOUCHLY SAZE !!!

Chce to Jihlavanku sakra, ty brazilské lógry stojej za prd.

J. Vobr 15.3.2017 20:10

TAK KOLENA MI UŽ CHRASTÍ 20% !!!

... a mikrovlnka +/- totéž !!!

______________________________________________

:-)))

A. Trick 15.3.2017 19:37

Sázkové kanceláře milují Piráty

Už v šestém utkání za sebou dosáhli Piráti nečekaného výsledku.

Dobře play-off rozjeli.

R. Tesařík 15.3.2017 20:06

Re: Sázkové kanceláře milují Piráty

Vy jste, halt, chomutovský patriot:-)) Od tý doby , co je trénuje Růža jim ale taky trochu fandím.

L. Kolman 15.3.2017 20:22

Re: Sázkové kanceláře milují Piráty

Nefandíte vy těm různým podvodníkům nějak příliš? I když já osobně mám Růžičku taky rád a nepřál jsem mu větší průser. Asi potřebuje prachy pro tu novou kočenu a začíná z toho blbnout. Prý dokonce čekají miminko. Mladí z něho musí mít radost, jen když je tatínek šťastný...!