1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Poplatky padly

Není to nic překvapujícího, zrušení poplatků za návštěvu lékaře bylo součástí předvolebních slibů, a v pátek tedy dolní komorou parlamentu prošlo to, co se slibovalo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kombercová 27.9.2014 10:30

Re: TO: KOMBERCOVÁ

Čestný slovo, přišla jsem k netu až teď a vůbec nevím, oč kráčí. Co mám paní Hajkové vyvracet, když jsem ani necekla (až dosud). :)

I. Tellner 27.9.2014 10:32

Re: TO: KOMBERCOVÁ

..paní Vám hodila udičku, aby se Vám hned začlo lépe diskutovat.. -)

P. Hofman 27.9.2014 10:35

Re: TO: KOMBERCOVÁ

Ona není schopna porozumět textu, tak proč by měla být schopna rozlišovat mezi diskutéry. Kdo by se zdržoval takovou pí*ovinou, když si chce jen primitivně zanadávat ?!

K. Drobková 27.9.2014 10:38

Re: TO: KOMBERCOVÁ

:-)) To, že jste dosud ani necekla, není přece podstatné.Ale určitě jste si to, o čem jste ani necekla, myslela.A hotovo, šmytec ! :-))

P. Hofman 27.9.2014 10:40

Re: TO: KOMBERCOVÁ

Ale hlavně si to zaslouží, nanynka jedna hloupá !!!

K. Drobková 27.9.2014 10:41

Re: TO: KOMBERCOVÁ

BinGóÓóó !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

J. Hejna 27.9.2014 9:46

Pěkné nezdůvodněnosti

Především ne každý hned běžel s každou maličkostí k lékaři a doma budoval nesmyslnou zásobu medikamentů.

A hlavně: myslíte, že poplatky snížily nemocnost?

I. Tellner 27.9.2014 9:49

Re: Pěkné nezdůvodněnosti

..u některých diskutérů zde je zjevné, že se jim v diskuzi o poplatcích výrazně zvyšuje (dia)stoický tlak, takže v důsledku mohou nemocnost zvyšovat .. -)

J. Slanina 27.9.2014 10:00

Re: Pěkné nezdůvodněnosti

Pozor, xelner přepisuje skripta pro mediky. Ti budou čumět až se tam dočtou cosi o jakémsi stoickém TK.

J. Hejna 27.9.2014 10:05

Re: Pěkné nezdůvodněnosti

Vždyť vy ani nevíte, jak se ten tlak jmenuje. Nebo vás to tak vzrušilo, že děláte drobné chyby?

Až se uklidníte, tak se můžete zamyslet jaký je rozdíl mezi nemocností a množstvím návštěv lékaře.

I. Tellner 27.9.2014 10:13

Re: Pěkné nezdůvodněnosti

Nevím, a klidně u toho zůstanu. Tím postiženým hypertenzí jsem navíc nemyslel vás, ale zuřivě se zde projevující diskutérku .. -)

V. Hajková 27.9.2014 9:51

Re: Pěkné nezdůvodněnosti

Díky   vašemu  příspěvku-  jsem  opět  nabyla  přesvědčení,  jak  je  směšné   tuto  ŽVANÍRNU  -  považovat   za  diskuzi!   Prostě  je  to  jen  ztráta  času!!

J. Láníček 27.9.2014 10:03

Re: Pěkné nezdůvodněnosti

Hajková, vy těm vašim kvákům říkáte diskutování? S tímto svým vtipem byste mohla do programu Vtip za stovku. Nejspíš by vám mimořádně dali přímo stovky dvě a postoupila byste s tím do superfinále.

J. Slanina 27.9.2014 10:11

Re: Pěkné nezdůvodněnosti

Když už jsi nakousl, lžidimitriji, ty televizní pořady. Zřejmě nebude dlouho trvat a uvidíme tvé krimifoto v pořadu "Na stopě", že?

V. Hajková 27.9.2014 10:12

Re: Pěkné nezdůvodněnosti

Vyjimečně  -  na  vás-   stupidní  komouši   reaguji!   Ještě   nikdy  jste  konkrétně   - nedokázal   oponovat   mému  příspěvku!   JEN  TUPĚ   SLINTÁTE  -

J. Hejna 27.9.2014 10:09

Re: Pěkné nezdůvodněnosti

Přesvědčení si klidně nechte.

Mě více potěšilo, že jste tentokrát nepoužila ani jeden z vašich obvyklých nevychovaných výrazů.

V. Hajková 27.9.2014 10:20

Re: Pěkné nezdůvodněnosti

Nevychované    výrazy  p.   HEJNA-   je  slabota-   k  prasečinám  této   vlády

J. Boleslav 27.9.2014 10:39

Re: Pěkné nezdůvodněnosti

To ale ani nebylo jejich cílem. Celý zdravotnický blázinec přece není primárně od toho, aby Vás vyléčil, ale aby Vás léčil a co nejvíc na tom trhl.

I. Tellner 27.9.2014 9:44

Ta informace vám nikomu k ničemu nebude

ale co se mě týče, zuřivě mě inkasuje zubař, takže tzv. 30Kč poplatky jsou mi absoulutně u prdele.. -)

E. Heusinger 27.9.2014 9:33

Pro úplné blbečky jako Slanina opakuji:

Hlavně nelhat o nějaké "regulaci",:

Autor: E. Heusinger Datum: 27.9.2014 8:32

Ale vysvětlit, že bez spoluúčasti lze mít medicínu pouze na úrovni roku 1960.

V. Hajková 27.9.2014 9:39

Re: Pro úplné blbečky jako Slanina opakuji:

Kulové  -  jste  pochopil-     http://dumfinanci.cz/clanky/1299-jsou-cesi-stale-nejvetsimi-simulanty-v-evrope-nemocnost-konecne-klesa/

E. Heusinger 27.9.2014 9:52

Hájková,

Váš příspěvek odpovídá momentálním možnostem Vaší inteligence.

Pro Slaninu platí totéž.

J. Slanina 27.9.2014 10:05

Re: Hájková,

To nebylo od pí Hajkové hezké obviňovat tě ze zneužívání nemocenského. Ty jsi totiž naopak případ, který se velmi nutné hospitalizaci v Beřkovicích vyhýbá. To už ale holt u podobných Napoleonů tak bývá, že musí být odchyceni.

J. Jílek 27.9.2014 11:08

Re: Hájková,

čemu jste nerozuměl, bolšánku? "Společně se snížením nemocenské působilo na snížení nemocnosti i zavedení poplatků ve zdravotnictví. Za návštěvu lékaře tak pacienti musí zaplatit 30 Kč. I když se nejedná o vysokou částku, mnoho simulantů poplatek od návštěvy lékaře odrazuje"

J. Slanina 27.9.2014 9:40

Re: Pro úplné blbečky jako Slanina opakuji:

Správně, Šoustale. Opakování - matka moudrosti. Akorát, že tebe ta matka málo fackovala.

V. Hajková 27.9.2014 9:28

POPLATKY - PADLY

HURÁ-    předvolební  dárek   pro  téměř  50%   českých  ""ovcí""   je  opět  zde!   A   české  ovce  opět  s  usměvem  a  radostí  pujdou  volit  -  SOCANSKÉ   POPULISTY  -  a  FÍZLOVSKOU  SEKTU   BABIŠE- BUREŠE -  hnus!   Je  to  ale  p. NEFFE-  i  díky  vám   novinářum!   Jak  je  možné-  když  už  napíšete  tento  článek-  že  nedokážete  českým   ovcím-   vysvětlit-   jak  budou  ""násobně ""   ODRBÁNÍ   na  daních !!  Jak  je  možné-  že  neumíte  vysvětlit,  jak  toto  skokové  zvýšení  daní  - hlavně  pro  podnikatele- kteří  musí  čelit  svět.  konkurenci-  zpusobí  jediné  a  to  ZVÝŠENÍ  NEZAMĚSTNANOSTI  !!   Jak  je  možné, že  nedokážete  vysvětlit  -  vašim  zákazníkum-  převážně  duchodcum,  že  se  toto  vše  dotkne  i  jejich  duchodu-  které  už  dnes  nejsou  UFINANCOVATELNÉ  - a  na  které  si  stát  musí  pujčovat  rok  od  roku  více  -  dnes  už  se  to  rovná   částce cca  50  miliard  korun  ročně!      DOPORUČUJI  -  nestrkat  hlavu  do  písku  a  přečíst  si   skutečnost!!!!!!       http://www.mesec.cz/clanky/jak-se-zmeni-danove-zatizeni-u-zamestnancu-v-roce-2014-a-2015/

V. Hajková 27.9.2014 9:35

Re: POPLATKY - PADLY

V  článku  jsou  - naprosto  přehledné  výpočtové  tabulky-  které  snad   i  největší  zdejší  BLB-  by  měl  pochopit!   A  ještě  maličkost-  proč  toto-  nezveřejnil    - TISK   PAPÍROVÝCH   NOVIN-   BABIŠE- BUREŠE????

K. Drobková 27.9.2014 9:51

Re: POPLATKY - PADLY

Milá paní Hajková. Ten text, který tady adorujete je z 30. 12. 2013 0:00 Kateřina Kuklíková.

Pláčete na špatném hrobě........ :-))

V. Hajková 27.9.2014 10:00

Re: POPLATKY - PADLY

Ono   se   "" MADAM  ""  -  na  tomto  faktu  snad  něco  změnilo??

K. Drobková 27.9.2014 10:03

Re: POPLATKY - PADLY

Jenom to, že současná vláda s tím nemá nic společného. To ty vlády předchozí, víte ?