3.6.2024 | Svátek má Tamara


Diskuse k článku

Politický proces?

Petr Nečas asi není moc dobře informován o pojmu politický proces. Varoval totiž před tím, aby se proces s Bártou stal politickým. Co to je politický proces?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Prokop 13.3.2012 10:56

Re: Vida tento článek

To je velké štěstí, neb bez ní bych ani neuvěřil, že si nepamatujete svou vlastní otázku. Natož něco složitějšího.

J. Ryba 13.3.2012 11:02

Re: Vida tento článek

tak vy prý máte kvóty na vejce, pane Prokope. Smím se zeptat na která? Nebo jste už opět zapomněl? :-)

R. Tesařík 13.3.2012 11:30

Re: Vida tento článek

ze slepic , které nebydlí aspoň ve tři plus jedna.

P. Hejl 13.3.2012 10:59

Re: Vida tento článek

Roskrádačka na roskrádačku, tunel na tunel. A pak že Heger je slušňák. Pche.

J. Slanina 13.3.2012 11:09

Re: Vida tento článek

Víte, pane Prokope, ono když má někdo definitivu, tak si většinou říká:"Nemusí pršet, stačí když kape". Když ale ouřada ví, že tu židli má "půjčenou" jenom nakrátko, tak hrabe a hrabe co nejintenzívněji. Myslím si, že komouši, při svém přesvědčení,že to mají na věčné časy snad opravdu nebyli tak nenažraní jako ti dnešní, převlečení bolševici.

J. Boleslav 13.3.2012 11:24

Re: Vida tento článek

Na druhou stranu, pokud někdo svou ždili nemá jistou, tak se víc snaží. Záměr je stejně pokud vím stabilizovat pouze nejdůležitější, nejpotřebnější zaměstnance, nikoliv všechny.

M. Prokop 13.3.2012 11:31

Re: Vida tento článek

Ten původní, přijatý a odkládaný zákon, co po něm P&L zde tak často "pláče", byl IMHO na všechny.

J. Boleslav 13.3.2012 11:34

Re: Vida tento článek

Myslím, že ani ten nebyl. Rozeznávali se v něm i tzv. smluvní zaměstnanci, pro které neplatil. V současné době se ale kvůli nutným úsporám uvažuje o větší selekci.

M. Prokop 13.3.2012 11:28

Re: Vida tento článek

To už jste si ty komunisty trochu zidealizoval, asi jako se časem mění vzpomínky na ZVS.

:-P

Ale tu teorii, že je lepší tam nechat ty, kteří už mají "nakradeno" znám, byť o její funkčnosti pochybuji.

J. Slanina 13.3.2012 11:42

Re: Vida tento článek

Já jsem netvrdil, že se bolševici změnili. Změnila se pouze doba a oni se velmi dobře přizpůsobili.

J. Boleslav 13.3.2012 11:57

Re: Vida tento článek

Ano, zdá se, že v těchto končinách je bolševník a bolševik věčný. Mimochodem, přijde mně signifikantní, že tomu prvnímu se nejlíp daří na Karlovarsku, které budou mít Ivani už pomalu celé koupené.

A. Fritscher 13.3.2012 10:34

Jenom blbec si může myslet, že mladý český člověk, který nemá jistotu a mnohdy ani výhled dobré práce, člověk který má po vystudování VŠ za to ještě vzít půjčku na zaplacení školného :o)

Mladý člověk, bez bytu, bez žádného podpůrného programu, startovacího "balíčku" či co já vím co, určitě poběží "rodit" děti, aby se pak celá "rodina"pásla, či visela na krku rodičům, kteří ve strředním věku ještě sami splácejí půjčky a hypotéky na bydlení či podnikání..................jenom idioti, novináři a naši volení zástupci v parlamentu a vládě, se podivují a ptají proč !!! :o(

http://www.novinky.cz/domaci/261695-dalsi-dusledek-krize-cechu-po-mnoha-letech-vyrazne-ubylo-rodi-se-malo-deti.html

M. Prokop 13.3.2012 10:41

Re: Jenom blbec si může myslet, že mladý český člověk, který nemá jistotu a mnohdy ani výhled dobré práce, člověk který má po vystudování VŠ za to ještě vzít půjčku na zaplacení školného :o)

Podpůrný program, startovací balíčejk, státem zaplacené školné či co já vím co vám spolehlivě vychová akorát tak nesvéprávného příjemce dárek, voliče levice.

Ti ať se skutečně raději nemnoží.

A. Fritscher 13.3.2012 10:50

Re: Jenom blbec si může myslet, že mladý český člověk, který nemá jistotu a mnohdy ani výhled dobré práce, člověk který má po vystudování VŠ za to ještě vzít půjčku na zaplacení školného :o)

A uvědomělým "blbcům" co už jsou za vodou jako vy, už zase  "NESTOJÍ", tak co s tím množením budeme dělat prokope :o))

M. Prokop 13.3.2012 10:53

Re: Jenom blbec si může myslet, že mladý český člověk, který nemá jistotu a mnohdy ani výhled dobré práce, člověk který má po vystudování VŠ za to ještě vzít půjčku na zaplacení školného :o)

Já už jsem své ve věci množení udělal, byt a práci si vlasní snahou zajistil a uvědomělým blbcům jen občas naznačím, kde blbnou.

J. Ryba 13.3.2012 11:06

Re: Jenom blbec si může myslet, že mladý český člověk, který nemá jistotu a mnohdy ani výhled dobré práce, člověk který má po vystudování VŠ za to ještě vzít půjčku na zaplacení školného :o)

ano, vy těm blbcům vysvětlíte, že návrh konzervativců na snížení emisí o 80% je vlastně návrhem EU na snížení o 20%, vy jim vysvětlíte, že Boloňský proces je aktem EU, že vám EU nastavila kvótu na ta (pravděpodobně vaše) vejce....spoustu věcí jim vysvětlíte "po vašem" :-)

M. Prokop 13.3.2012 11:26

Re: Jenom blbec si může myslet, že mladý český člověk, který nemá jistotu a mnohdy ani výhled dobré práce, člověk který má po vystudování VŠ za to ještě vzít půjčku na zaplacení školného :o)

Jen u vás už jsem vysvětlování vzdal.

Přenechávám vás trpělivému panu Rysovi..

J. Ryba 13.3.2012 11:18

Re: Jenom blbec si může myslet, že mladý český člověk, který nemá jistotu a mnohdy ani výhled dobré práce, člověk který má po vystudování VŠ za to ještě vzít půjčku na zaplacení školného :o)

Autor: J. Ryba Datum: 12.03.2012 11:54 odchod od jádra ale v energetické koncepci EU nenajdete

Autor: T. Blecha Datum: 12.03.2012 15:15 Ale je to tam, jen jinýmy slovy. Není napsáno odstoupení od jádra ale rozvoj a povinné zavádění OZE.

Autor: M. Prokop Datum: 12.03.2012 15:57 To už je na něj moc složité.

------------------------

zavádění OZE je odstoupení od jádra, pane Prokope?

O. Uživatel 13.3.2012 11:28

Uživatel požádal o vymazání
M. Prokop 13.3.2012 11:32

Re: Jenom blbec si může myslet, že mladý český člověk, který nemá jistotu a mnohdy ani výhled dobré práce, člověk který má po vystudování VŠ za to ještě vzít půjčku na zaplacení školného :o)

I s osobami.

J. Ryba 13.3.2012 11:12

Re: Jenom blbec si může myslet, že mladý český člověk, který nemá jistotu a mnohdy ani výhled dobré práce, člověk který má po vystudování VŠ za to ještě vzít půjčku na zaplacení školného :o)

to je samozřejmě pitomost. Leda byste byl "manuál", pane Prokope. Něco jako pan Matějka

F. Šimek 13.3.2012 10:26

slečnoHájková!

Vy - podle vaší SKUTEČNÝ fotky jste legrační ženská, která má problém. Prosím!!!!!! Když už, tak komentujte svoje soudruhy, ale na mne opravdu, ale opravdu vyse.te! Běžte se raději učit vařit.....chicht.....

V. Hajková 13.3.2012 11:09

Re: slečnoHájková!

-.)))))))))))))))))))))))))))-  Tak   co  byste   si  dnes  dal   k  obědu??   Mohu  nabídnout   hovězí   plátky  na  žampionech    s  jasmínovou  rýži-   nebo   zbytek  skvělé   rajské  s  knedlíkem  -  nebo   nadívané    žampiony    s  pečeným   bramborem   a   tatarkou!!    Též  mám   zamraženou   hovězí   polénku   s  játrovými   knedlíčky    a  domácími    nudličkami! 

J. Ryba 13.3.2012 10:22

ty, kteří tak nekriticky žerou ty "Ulčoviny" nepotěší článek

http://technet.idnes.cz/spiknuti-americky-prezident-pry-padelal-rodny-list-nemuze-byt-prezident-1lo-/veda.aspx?c=A120312_122655_sw_internet_kuz

P. Hofman 13.3.2012 10:10

Klaus: Chcete znát mé příjmy z knih? Pak jste soudruzi

"Je to všude uvedeno v mém daňovém přiznání. Já jsem četl nenávistný článek vaší soudružky Nosálkové (redaktorka Aktuálně.cz - pozn. redakce), to je neuvěřitelné, co jste za antilidi," reagoval prezident Václav Klaus na dotaz reportérky Aktuálně.cz, který zněl: Jaké příjmy máte z vydávání svých knih v Česku i v zahraničí? A byl položen na autogramiádě jeho knihy Rok devátý.

http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=736833

J. Ryba 13.3.2012 10:24

Re: Klaus: Chcete znát mé příjmy z knih? Pak jste soudruzi

tak už i pan prezident soudruhuje.

F. Šimek 13.3.2012 10:34

Re: Klaus: Chcete znát mé příjmy z knih? Pak jste soudruzi

pan president byl vychovanej v kovaný komunistický rodině! Vy se divíte, že soudruhuje? Můj táta, když viděl soudruha, tak hledal bič!

M. Prokop 13.3.2012 10:42

Re: Klaus: Chcete znát mé příjmy z knih? Pak jste soudruzi

Jste kvalitní kádrovák, soudruhu nesoudruhu.

Zřejmě tatík bič hledal, ale nenašel.

F. Šimek 13.3.2012 11:00

Re: Klaus: Chcete znát mé příjmy z knih? Pak jste soudruzi

"inženýre" - nebyl jsem kádrovák, ale ani soudruh, takže nemůžu bejt dneska nesoudruh. Na mojeho tatíka se v.ser! Tebe dostat do rukou, tak dostaneš takocvou petelici, že budeš tejden žrát z trubičky, nebo tejden chcát krev.....

J. Ryba 13.3.2012 11:08

Re: Klaus: Chcete znát mé příjmy z knih? Pak jste soudruzi

nechte si trochu toho peskování za totéž pro pana prezidenta, pane Prokope. Ať to tak nesmrdí selektivitou posuzování.