18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Pojďte bydlet do Litvínova, pane ministře

Nájemné korunu, klíče a dekret - to nabídl litvínovský starosta Milan Šťovíček ministru Kocábovi. Háček je v tom, že dekret je na byt v lokalitě, která je jaksi problematická. Je to samozřejmě gesto: Kocáb do Litvínova bydlet nepůjde, stejně jako nešel, když mu to nabídla chomutovská primátorka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ze života 25.2.2009 23:12

Re: PetrH a další modří bafuňáři,

viz pod tím!

Bzuk 25.2.2009 22:22

mohl by přednášet o zeměpise či historii

televize by se porvaly o vysílací práva a byla by z toho vydařená silvestrovská show ;-P

Ze života 25.2.2009 22:40

Re: Bush vyráží vydělávat přednáškami. Míří i do Evropy

Jyrka by ho pozval na sjezd, ale kdy von Bush mluví takovou texaskou angličtinou...;-D;-D;-D;-D

PetrH 25.2.2009 22:52

Re: Bush vyráží vydělávat přednáškami. Míří i do Evropy

Tam už žádnýho emeričana nepozve, stačil ten poslední, jak je chválil za radar. Od včilejška už zase jenom Bužinskej a nikdy jinak.;-D

Herakleitos 25.2.2009 23:03

Re: Bush vyráží vydělávat přednáškami. Míří i do Evropy

Zve Obamu!

PetrH 25.2.2009 23:23

Re: Bush vyráží vydělávat přednáškami. Míří i do Evropy

To riskne. U něj a u papeže má víceméně stoprocentní jistotu, že nepřijedou.;-D

Madoff 25.2.2009 22:16

Americký vojenský letoun vyděsil letiště v Ruzyni

Americký vojenský letoun vyděsil letiště v Ruzyni

Bzuk 25.2.2009 22:14

Heraklite, opravdu jsi přesvědčen, že strana má být jednotná a pevná?

něco jako Husákova KSČ nebo nyní Paroubkova ČSSD? "one voice" a to vždy a zásadně ten předsedův? Co tě na tom tak fascinuje?

Madoff 25.2.2009 22:15

Re: Heraklite, opravdu jsi přesvědčen, že strana má být jednotná a pevná?

Ne, klidne muze byt rozhadana a rozklizena ;-)

Bzuk 25.2.2009 22:18

Re: Heraklite, opravdu jsi přesvědčen, že strana má být jednotná a pevná?

:-P no jo no ...

Herakleitos 25.2.2009 22:42

Re: Heraklite, opravdu jsi přesvědčen, že strana má být jednotná a pevná?

S ohledem na skutečnost, že to není strana, které fandím a tudíž i dávám ve volbách svůj hlas, tak je mi to jedno. Mám radost z jejího neúspěchu, který je dosažen tak hloupým jednáním!:-)

Bernatek 25.2.2009 21:57

ostuda

ostuda pro NEFFA! A to jsem tento server cetl od zacatku v minulem stoleti. KONEC!

PetrH 25.2.2009 22:11

Re: ostuda

Hm, nečestné a nesportovní. První příspěvek v tomhle tisíciletí a v hajzlu! A fšichni vostatní jsou tu sviňáci a fšecko jim projde. Lituju vás, ale pomoci nedokážu. So long... zkuste to zase za sto let.;-D

Bernatek 26.2.2009 0:19

Re: ostuda

to po tobe ani nikdo nechce ty prechytraly grafomane!

Bernatek 25.2.2009 21:55

tak tady se take maze?

zajimalo by mne kde se ztratil prispevek z dnesniho odpoledne, velmi slusne napsan a bez nejakych zvlastnich vypadu. Tomu se rika opravdu rizena cenzura jakehokoliv nez nic nerikajiciho nazoru nebo prispevku. Tento server u mne skoncil. A potvrdil akorat to co jsem si jiz davno myslel, ze toto je proste normalni MATRIX.. welcome agent SMITH

Herakleitos 25.2.2009 21:47

Ministr dopravy Bendl musí odvrátit stávku!

Střetl se poprvé od svého jmenování s odbory. Vadí jim hrozící propouštění a nedostatek peněz na zabezpečení regionální dopravy. Chybí celkem na zabezpečení dopravy v regionech 3,5 miliard. Bendl slíbil, že si na to sedne s Kalouskem. Stávka na železnici v době krize by byla vražedná!

Bzuk 25.2.2009 22:09

proč?

Proč je smrtelná zrovna v době krize?

PetrH 25.2.2009 22:13

Re: proč?

Á, vždyť je furt. Duška nerozchodil ani Klaus. Bohužel se všichni shodnou na tom, že rušit dráhu je blbost. A všichni ajznboňáci se následně shodnou na tom, že chtějí přidáno...

Ze života 25.2.2009 22:49

Stávka na železnici v době krize by byla vražedná!

hlavně pro železnici a její odbory!

Autodopravci nemají do čeho rejpnout a rádi vypomohou !;-P

Herakleitos 25.2.2009 21:37

Jeden z kandidátů do EU Kožušník....

mimo jiné blízký spolupracovník premiéra Topolánka má svůj vlastní program se kterým chce vyrazit do červnových voleb. Chce dát Ko byrokracii a v březnu navrhne zrušení poplatků. No to jsem zvědav. Žeby nová taktika?

PetrH 25.2.2009 21:48

Re: Jeden z kandidátů do EU Kožušník....

Ale prdlajs. Možná nová v ODS, ale jinak stará jak lidstvo. V jeho případě jsou samozřejmě poplatky zcela OT. Zrovna tak by mohl slibovat, že až bude zvolen, vláda s premiérem v čele každému hodnému dítku osobně přinese pytel sladových karamelek. Jak víte, důležité není zúčastnit se, ale vyhrát.;-D

Herakleitos 25.2.2009 21:55

Re: Jeden z kandidátů do EU Kožušník....

Asi je to tak!

Lucifer 25.2.2009 21:16

zpět k tématu

Myslím, že kampaň "Pojdťe bydlet do Litvínova, pane ministře" je silně kontraproduktivní a pro její iniciátory je jenom dobře, že to Kocáb nevzal. Jak znám svoje cikánské pappenheimské, tak by z toho byl velký happening, nosili by ho na rukou, uspořádali by Romalefest, na kterém by Kocáb zpíval: my jsme hráli, vy jste hráli a všichni myši by tancovali. Zkrátka měl by se jak prase v žitě a možná by ho zvolili čestným cikánským baronem... a třeba by tam nakonec zůstal a přizpůsobil se.;-P

Petr Kunetka, sileny zlocinec 25.2.2009 21:23

Re: zpět k tématu

No, kdyby tam zustal a prizpusobil se, prestal by chodit do prace... A kazdy politik, ktery prestane pachat dobro je vyhra... Treba to meli az takto do detailu promysleno ;)

Herakleitos 25.2.2009 21:24

Re: zpět k tématu

;-D;-D;-D!R^

Lucifer 25.2.2009 21:30

Re: zpět k tématu

Nevím, co je tady k smíchu ;-(:-(:-/:-):-D;-D

PetrH 25.2.2009 21:35

Re: zpět k tématu

Směšná představa a současně tušená radost, kdyby se tak stalo. Sorry, ale došlo k setině promile případů, kdy reaguji stejně, jako Herakleitos.;-D

Herakleitos 25.2.2009 21:39

Re: zpět k tématu

Díky za vysvětlení. Ušetřil jste mne!

PetrH 25.2.2009 21:43

Re: zpět k tématu

Není zač. V některých případech a od jistého minimálního IQ na politické orientaci nezáleží.;-D