11.5.2024 | Svátek má Svatava


Diskuse k článku

Pohár trpělivosti přetekl

Odmítnutá investice za 2,7 miliardy a odmítnutí 1500 pracovních míst, to si mohou zelení v Brně připsat do seznamu svých velkolepých úspěchů. Světová firma Amazon dala ve středu najevo, že se už nenechá tahat za fusekli a oznámila, že v regionu končí. Přirozeně že je to avízo i pro další případné zájemce o investici v místech, kde... ne vždy vládne rozum.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Luňák 3.4.2014 20:13

Re: Dobrý večer, deprivanti. :o)

Kajan už asi vypráznil zásobník svých volovin. Ale čék nikdy neví...

R. John 3.4.2014 20:16

Hele Oxforde ,

mázni sem tu, jak si v pěti letech zacínoval ty fošny hřebíkem, trumfni Kajna...:-)

R. John 3.4.2014 19:56

"Chudáci Berku´táci""

Odvedli špinavou práci pro agenty KGB v Kyjevě, frnkli pod slíbená Putinova křídla a tumáš čerte kropáč, te´d z nich jsou "agenti" Ukrajiny, co měli dělat teroristické akce v rusosovětystánu....   přesně v intencích pokračovatelů Čeky , případní svědci či akktéři swiňáren  se musí rychle zlikvidovat ....     sprvedlnost má někdy křivolaké cestičky...

K. Janyška 3.4.2014 20:00

Re: "Chudáci Berku´táci""

Prďte na ukrajinské a ruské Sověty. On si poradí sami. Jsou mi osobně například totálně, ale totálně, ukradení... Dzp.

S. Lazárek 3.4.2014 20:01

Re: "Chudáci Berku´táci""

Proč se pořád staráte o to, kde se o co stará?  Jste jak protivná a vlezlá domovnice....:-)

K. Janyška 3.4.2014 20:03

Re: "Chudáci Berku´táci""

Co ? Co to je za nesmyl ? Dzp.

S. Lazárek 3.4.2014 20:04

Re: "Chudáci Berku´táci""

Nevím ,ale je mi divné, proč tu fukt každému meldujete o co se má, či nemá starat. Strkáte svůj rypák, tam, kam nemáte....:-)

K. Janyška 3.4.2014 20:08

Re: "Chudáci Berku´táci""

Hlavně na hrdá prsa blbců na první pohled, zda tam nemají odznak Vzorného vojáka ČSLA, jako vy... Dzp.

S. Lazárek 3.4.2014 20:11

Re: "Chudáci Berku´táci""

Přímo od geněrála Tesaříka!! Pohov!

M. Luňák 3.4.2014 20:09

Re: "Chudáci Berku´táci""

:o))))

K. Janyška 3.4.2014 20:12

Re: "Chudáci Berku´táci""

Bože, ty ho máš taky ? Dzp.

J. Václavíková 3.4.2014 20:14

Re: "Chudáci Berku´táci""

Bůh má fšecko :-)

M. Luňák 3.4.2014 20:14

Re: "Chudáci Berku´táci""

Já už bez toho a SŘLI neumím žít...

R. John 3.4.2014 20:09

Mě Ukrajinci ,

ti co tři měsíce stáli v mrazech, staří, mladí, ženský  a řezali je swině hlava nehlava, nejsou ukradení...  mám pro ně velké sympatie....   také jsem byl rád, když nás swině bolševická řezala, že jsem si poslechl na Hlasu, kdo vše protestuje a stojí na naší straně...  nepamatuje se ?   Vzpamatuj se chlape.....

J. Václavíková 3.4.2014 20:12

Re: Mě Ukrajinci ,

Vždyť je za to dobře platili, ne? A prý je jasné, odkud vítr vane, protože gáži brali v Eurech :-)))

R. John 3.4.2014 20:19

Ta fascinace bolševiků všeho druhu prachama...

Nic na světě se u nich  bez prachů neobejde ....

J. Václavíková 3.4.2014 20:31

Re: Ta fascinace bolševiků všeho druhu prachama...

Tohle kritérium, respektive určitá míra sobectví a nedostatek empatie, je pro Putinovy apologety typické.

R. John 3.4.2014 20:34

Proč mě to neřekli šmejdi v sedmdesátých ?

Kam si má dojít pro "žold" ... šmejdi, mohl jsem být boháč...  :-))

M. Luňák 3.4.2014 20:04

Феликс Эдмундович Дзержинский

Jo von ten Putin nejni žádná puťka. Ten se ve školičce KGB všechny manýry svých předchůdců naučil. Ale ani FED pry nesešel stářím. Ostatní byli popraveni.

R. John 3.4.2014 20:14

Víš , že je to vše naučila Carská ochranka ?

Spousta z nich přešla do Čeky...   nedávno jsem se dočetl , že " bílý" generál Skoblin byl bolševickej agent.. žil od 20 roku  v Paříži  ... a nebyl jedinej..

M. Luňák 3.4.2014 20:21

Re: Víš , že je to vše naučila Carská ochranka ?

Víš jak to chodí, jednou bude zase doprovázet stěhovavé ptáky a rogalo brnk. Nebo znám jednoho, co nastoupil do výtahu, ale klec fuč. Našli ho už za tři neděle podle smradu. Jestli blby zapezpečení dveří, nevím. Snad by nám to vysvětlil eletrikář Janyška :o)

R. John 3.4.2014 20:28

No jedinej to vodnes Chruščov....

a to mu nešáhli na kejhák , jen ho nakopli...   tenhle vagabund je již moc vysoko , ta tlupa kolem něj ví dobře, že když by na něj nechala šáhnout, jde také....

M. Luňák 3.4.2014 20:44

Re: No jedinej to vodnes Chruščov....

Copa ochranka ví, kterým směrem ptáci poletěj? Pak už stačí jenom...

J. Václavíková 3.4.2014 20:46

Re: No jedinej to vodnes Chruščov....

Doufejme, že si spočítal, že invaze na Ukrajinu se mu nevyplatí. I když moc tomu nevěřím.

P. Vandas 3.4.2014 19:40

Pane Janyško, jazykozpytče. Je slovo persekuce perského ....

... původu? :-):-)

K. Janyška 3.4.2014 19:43

Pane Janyško, jazykozpytče. Je slovo persekuce perského ....

Nic podstatného nevysvětluje, takže bude asi dobříšského... Dzp.

M. Luňák 3.4.2014 19:49

Re: Pane Janyško, jazykozpytče. Je slovo persekuce perského ....

Máš v tom kokej. Pochází ze starořečtiny. Král Perseus tehdy persekvoval myslitele tvého ražení. Dzp

K. Janyška 3.4.2014 19:51

Pane Janyško, jazykozpytče. Je slovo persekuce perského ....

Šak to je Vandasův soused na Dobříši... Dzp.

P. Vandas 3.4.2014 19:29

Théseus je mytický Řecký Král, zakladatel Athén.

:-):-):-)

K. Janyška 3.4.2014 19:32

Re: Théseus je mytický Řecký Král, zakladatel Athén.

To je možné. Myslím, že byl chytřejší vás. Gůglovat umí každý. I on by se to jistě lehce naučil, když jste to zvládl vy... Dzp.