23.5.2024 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

Pohár trpělivosti přetekl

Odmítnutá investice za 2,7 miliardy a odmítnutí 1500 pracovních míst, to si mohou zelení v Brně připsat do seznamu svých velkolepých úspěchů. Světová firma Amazon dala ve středu najevo, že se už nenechá tahat za fusekli a oznámila, že v regionu končí. Přirozeně že je to avízo i pro další případné zájemce o investici v místech, kde... ne vždy vládne rozum.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Berka 3.4.2014 15:14

Re: Edmund si prej na ajznbóna jen hraje ,

Už jsem vám psal o štípancích...........

R. John 3.4.2014 15:28

:-))

K. Berka 3.4.2014 14:45

Re: Hergot... kde jste s tím vlakem družby ??

Pak ti slavní vojáci, gardisté a kozáci

na garmošku, od podlahy zahrají.

Na garmošku budou hrát,

všichni budem tancovat,

milovat se, veselit se,

S. Lazárek 3.4.2014 14:53

Re: Hergot... kde jste s tím vlakem družby ??

To si můžete hnedka střihnout letos na prvního Máje na Letný a mohla by to zapět soudružka Semelová, jestli to ještě stihne.

K. Berka 3.4.2014 14:57

Re: Hergot... kde jste s tím vlakem družby ??

Tady se člověk zasmějě...............

J. Kombercová 3.4.2014 15:27

Re: Hergot... kde jste s tím vlakem družby ??

No, mezi námi, někdo už by to po tý Švorcový převzít měl. Semelová by byla dobrá.

P. Vítek 3.4.2014 14:56

Re: Hergot... kde jste s tím vlakem družby ??

A zas....jak kdyz zvatlaji decka v jeslich po odpolednim spanku-taky maji takovou plynatou fantazii

R. John 3.4.2014 15:02

Tak nahodˇ tema...

nebo radši ne, spros´tárny se tu nesmějí...:-)

P. Vítek 3.4.2014 15:08

Re: Tak nahodˇ tema...

Ruda chatra zertuje -neco v teto zemi neni v poradku

R. John 3.4.2014 15:11

Pojdˇnám to ukázat, přiteplenej "pravičáku"... :-)

P. Vítek 3.4.2014 15:16

Re: Pojdˇnám to ukázat, přiteplenej "pravičáku"... :-)

Stejne vas jednou umlatime cepicema-na oplatku

J. Franke 3.4.2014 14:36

Už se přálo Tesákovi?

Jestli ne, tož pane Tesaříku, vše nej k svátku! :-))

M. Ilsner 3.4.2014 14:56

Re: Už se přálo Tesákovi?

Já mu přeju, aby se vyléčil. I když hlava, to je prevít :-)

K. Berka 3.4.2014 14:32

Jedna aktuální fotečka :

https://fbexternal-a.akamaihd.net/safe_image.php?d=AQCeesB3e9npp0sA&w=377&h=197&url=http%3A%2F%2Fnwoo.org%2Fstorage%2F201403281131_ice-krym.jpg&cfs=1&sx=0&sy=35&sw=659&sh=344

J. Franke 3.4.2014 14:30

Rusko to má na Ukrajině vyhrané...

Rádio Jerevan vydalo zprávu, že Klička a spol. dozajista zničí francouzský Rus Gérard Xavier Marcel Depardieu, který věrný své pohádkové roli si hravě poradí se všemi fašisty a renegáty hnutím malíčku. ;-)))

J. Václavíková 3.4.2014 14:21

Dezinformační centrála má, jak vidím pohotovost.

http://zpravy.idnes.cz/propaganda-v-krizi-na-ukrajine-rusko-dv5-/zahranicni.aspx?c=A140306_154112_zahranicni_jw

J. Václavíková 3.4.2014 14:23

Re: Dezinformační centrála má, jak vidím pohotovost.

K tomu se českým internetem virálně rozšířila citace, kterou server Novinky.cz připsal Ashtonové ("Domnívám se, že bychom to měli vyšetřit. Tím nemyslím, že to chci navrhovat"), která působí dojmem, že chce šéfka unijní diplomacie případ ututlat. Jenže Ashtonová řekla něco jiného - i podle Russia Today: "I mean, I didn’t pick that up". Jinými slovy - nepochopila, nezaregistrovala jsem to. Nikoliv "nenavrhnu to".

J. Kombercová 3.4.2014 14:43

Re: Dezinformační centrála má, jak vidím pohotovost.

To se takhle vypustí fáma, jen tak koutkem úst, ale poté už si ta fáma žije svým životem, obvykle blahobytným, málokdy zajde na úbytě.

P. Vítek 3.4.2014 14:54

Re: Dezinformační centrála má, jak vidím pohotovost.

Ses fama,co si zije svym zivotem

I. Gellner 3.4.2014 14:45

Re: Dezinformační centrála má, jak vidím pohotovost.

Aha. Takže řekla "Domnívám se, že bychom to měli vyšetřit. Myslím, že jsem to nepochopila".

Tak to by měli vyšetřit v první řadě Eštonku.. -))

K. Berka 3.4.2014 14:12

Kdo střílel je pravda, nebo přání?

Rozhlas BBC ovšem reportáž z tiskové konference Arsena Avakova uvedl osobním svědectvím svého reportéra z Majdanu, z doby střílení proti demonstrantům. Reportér BBC v audiozáběru z Majdanu konstatuje, že střelba pochází většinou z policejních kordonů, avšak nikoliv jen odtamtud, a zaznamenal, že na demonstranty střílí z okna jeho hotelu i osoba v zelené helmě. Ruská tajná služba zveřejnila i rozhovor mezi komisařkou EU pro zahraniční věci Catherine Ashtonovou a estonským ministrem zahraničí Urmasem Paetem, v němž oba hovoří o možnosti, že odstřelovači mohli být z řad opozice.

S. Lazárek 3.4.2014 14:22

Re: Kdo střílel je pravda, nebo přání?

Pravdu o tom, jak to bylo, se nejspíš dozvíte jen v ruském televizi, imperialistické stanice bych nevyhledával, koledujete si o výplach mozku.  Byli to prý snajpři z berkutu, ale to bude jistě brzy dementováno, jako totální pitomost.

J. Václavíková 3.4.2014 14:23

Re: Kdo střílel je pravda, nebo přání?

Přesně tak. To přece nedává smysl :-)

S. Lazárek 3.4.2014 14:26

Re: Kdo střílel je pravda, nebo přání?

Ještě jsem zapomněl na Protiprd, ale ten tu sjížděj jiný smažky.....:-))

J. Václavíková 3.4.2014 14:29

Re: Kdo střílel je pravda, nebo přání?

Jo, to je teď selebrita, co dostal medajly. A do roka bude jistě zlato :-)

J. Franke 3.4.2014 14:07

Hodina po poledni a slunce stále svítí na SRKS.

Tady je tak krásně, že se mi vůbec nechce do čtení zpráv či komentářů. Proč taky? ;-)

A. Goldbergová 3.4.2014 14:15

Re: Vy mě vždycky rozesmějete s Vaší ikonkou,

pokaždé si vzpomenu na vtip, jak slon potká úplně nahého chlapa na pláži a začne se hrozně smát ... jak jste s takovým chobotem můžete nažrat?

R. John 3.4.2014 14:19

Jsem v čoudu, ani třešně si neutrhnu...:-)

J. Franke 3.4.2014 14:23

Jééé, ano!

Ale víte, co je zajímavé? Pokud se u sochy slůněte pod Sněžníkem ocitne žena, nikdy neopomene onen chobot pohladit. Proč však, netuším... ;-)))

R. John 3.4.2014 14:30

Nejsem žena, ale chobůtek hladím také...

na osmě zelené , neboť slona viděti, štěstí míti...   zejména při kaucviku .:-)