20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Diskuse k článku

Pohár trpělivosti přetekl

Odmítnutá investice za 2,7 miliardy a odmítnutí 1500 pracovních míst, to si mohou zelení v Brně připsat do seznamu svých velkolepých úspěchů. Světová firma Amazon dala ve středu najevo, že se už nenechá tahat za fusekli a oznámila, že v regionu končí. Přirozeně že je to avízo i pro další případné zájemce o investici v místech, kde... ne vždy vládne rozum.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. John 3.4.2014 15:58

Ty bych chtěl...

kde mám ty slíbené, za prorusobolševickou propagandu ? ... nejste tu sám za instituta...  i já se snažím..  :-)

R. John 3.4.2014 15:43

A já si říkám...

že buď  kecá za prachy, nebo z hladu...  a ono je to zatím z nevyspání...:-)

O. Uživatel 3.4.2014 15:36

Uživatel požádal o vymazání
I. Gellner 3.4.2014 15:43

Re: Podvod!! Ruská propaganda!!! Agentura v cizím žoldu!!

..k čemu - vždyť to bylo pojato jako věc politická, nikoli ekonomická.. -)

P. Gabriel st. 3.4.2014 15:29

Černovická terasa - bývalé smetiště a skládka

Nic jiného. Dnes průmyslová zóna, kde nejsou, než fabriky. Co by tam zelení, ale i ODS a část socdem chtěli mít? Co tam chtějí chránit? Ztráta 1 500 míst, no doufám, že jim to lidé v komunálních volbách spočítají!

K. Berka 3.4.2014 15:32

Re: Černovická terasa - bývalé smetiště a skládka

Kolik místních lidí by v Amazonu pracovalo? Na obsazení míst v takovém podniku je nejlepší perzonální agentura.

O. Uživatel 3.4.2014 15:37

Uživatel požádal o vymazání
J. Kombercová 3.4.2014 15:40

Re: Černovická terasa - bývalé smetiště a skládka

Jsgte mi připomněl to povídání o vtipu s americkýnmi kamny, který kdysi vyprávěli panu Vojtovi... ta kamna se mohla stěhovat z pokoje do pokoje, jeden se ohrál tak do dalšího... a kam že prý jde ten kouř?

R. John 3.4.2014 15:48

A mě jste připoměla,

jak jsem jezdil jednou desítku po Vinohradské, na jednom rohu, na haldě stály krásné smaltové Musgrávky...  nádhera...  každičké kolo jsem se díval , pořád tan byly, večer jsem zatáhl, vlítnul do auta a mazal...  někdo však  mě předešel ...   určitě jsou dodnes ozdobou nějakého bejváku....

J. Kombercová 3.4.2014 16:00

Re: A mě jste připoměla,

Pane Johne, ale to je provařená věc... vidím něco pěkného, co mě vezme za srde, tak neváhám... rychlejší vyhrává. :)

R. John 3.4.2014 16:14

Kdýž já byl voprsklej málo,

měl jsem vyhodit lidi pro "závadu", zastavit na ulici tramvaj , vtáhnout je dovnitř a jet jako na opravu do vozovny...   ale jak říkám, nebyl jsem až tak voprsklej...   prostě blbec...  :-)

J. Kombercová 3.4.2014 16:23

Re: Kdýž já byl voprsklej málo,

:)

No jo, všechno mít nemůžeme. Ale trošku to bolí.

K. Berka 3.4.2014 15:25

Měnovou reformu nechystáme, ujišťuje vláda

Koruna je pevná a takový krok nepřichází naprosto v úvahu, dementovala česká vláda spekulace odborné i laické veřejnosti, že do zahájení měnové reformy zbývají poslední desítky hodin. Dramatický vývoj událostí v ČR nyní pečlivě analyzuje Evropská unie i Ruská federace, do vnitřních záležitostí naší země však nikdo zasahovat nechce. Eto váše dělo, zaznělo z Moskvy na adresu posledních reformních kroků české vlády.

http://www.infobaden.cz/2014/04/01/menovou-reformu-nechystame-ujistuje-vlada/

O. Uživatel 3.4.2014 15:28

Uživatel požádal o vymazání
R. John 3.4.2014 15:20

Co ten Rožmberk mohl proti tomu Vítkovi mít...

že mu nechal upajznout palici... asi prokleté jméno...

O. Uživatel 3.4.2014 15:21

Uživatel požádal o vymazání
M. Ilsner 3.4.2014 15:23

Re: Co ten Rožmberk mohl proti tomu Vítkovi mít...

Vítkové jsou povětšinou dobytek. Dekapitace - žádná škoda :-)

J. Svoboda 3.4.2014 15:18

Baťa byl podle pana Neffa nelida

Pan Neff píše, že "to se za první republiky psalo o Baťovi také". Myslím, že to je popleta. Zapomněl, že porovnává situace s časovým rozpětím téměř stoletým. Srovnání kulhá na obě nohy. Zapomíná, že Baťa vybudoval svoje podniky z nuly. Zato pan Onderka s panem Mládkem čekají, až přijde někdo cizí a čekají, ža si na něm přihřejí polívčičku.

Ať se o Baťovi psalo, co psalo (je velkou otázkou, kdo to psal), měl by pan Neff odpovědět na otázku, proč mnoho lidí, kteří u Baťi pracovali, na to v dobrém dlouho vzpomínali.

O. Uživatel 3.4.2014 15:20

Uživatel požádal o vymazání
R. John 3.4.2014 15:26

Pán si to přečte ještě jednou...hezky pomalu...

Aby řeč nestála, mezi " baťováky" bylo hodně komoušů...  znal jsem jednoho...  výrobní náměstek v Mitasce....   bylo jich tam takových  povícero...

J. Svoboda 3.4.2014 15:27

Re: Baťa byl podle pana Neffa nelida

Pane Rysi, já jsem uvedl důvody pro svoje názory a totéž bych čekal od jiného diskutéra. To, co předvádíte Vy považuji nikoliv za diskusi. ale za rvačku.

O. Uživatel 3.4.2014 15:29

Uživatel požádal o vymazání
M. Ilsner 3.4.2014 15:21

Re: Baťa byl podle pana Neffa nelida

Nazdar Pepíku. Asi jste zcela neporozuměl, zkuste si to přečíst ještě jednou.

P. Vítek 3.4.2014 15:22

Re: Baťa byl podle pana Neffa nelida

Ted se na Vas vrhne ta komunisticka rysi smecka.

A pan Neff chudak musi kazdy den neco napsat.

Skoda,ze nepise pan Wagner!

O. Uživatel 3.4.2014 15:23

Uživatel požádal o vymazání
P. Vítek 3.4.2014 15:34

Re: Baťa byl podle pana Neffa nelida

Rys ty jsi pripad ....pro Hubalka

O. Uživatel 3.4.2014 15:37

Uživatel požádal o vymazání
J. Kombercová 3.4.2014 15:35

Re: Baťa byl podle pana Neffa nelida

To bude nejspíš tím, že Pes je Neffův a Wagner v případě neúčasti šéfa jen zastupuje. Jestli chápete. Až se na to pan Neff vykašle, tak tenhle krám zavře.

R. John 3.4.2014 15:40

Sranda je, že je to dneska Babiše - Bureše...:-)))

Aston to již dříve prodal Mafře a tu koupil sakum pikum Babiš....   svět je kulatej a někdy se divně točí...   :-)

J. Kombercová 3.4.2014 15:44

Re: Sranda je, že je to dneska Babiše - Bureše...:-)))

Vím, že je Mafra Babiše... a ten Pes je taková pobočka? Ale bez Neffa asi chcípne, ne? (Pardon, před několika dny nám umřel další pes... některá slova už patří mezi archaismy.)