17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Poche do Bruselu

Překvapivý krok sociálních demokratů posvětil premiér Andrej Babiš. Akceptoval nominaci Tomáše Petříčka na post ministra zahraničí. Miroslav Poche splnil podle něho svoji misi, a může se tudíž vrátit do Bruselu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Janyška 19.9.2018 18:21

Re: Demokracie v Německu

V Německu je demokracie. Proto tam roste totalita... Dzp.

K. Němec 19.9.2018 18:37

Re: Demokracie v Německu

Kolik článků vám smazal?

Já pochybuji, že byste nějaký článek dokázal napsat.

L. Kolman 19.9.2018 17:51

Tak američtí dělníci a důchodci

se mají o tolik líp než ti ruští, zjistila Hájková? A není to trochu nezodpovědné, aby se měli tak dobře, když ta Amerika dluží toliko biliónů? Kdy začnou šetřit a ty dluhy splácet? Já bych jim tam poslal Kalouska, ten by jim to sakra spočítal, by se nestačili divit, kdyby jim přišla domů složenka za ten mejdan na úkor zbytku světa.

M. Prokop 19.9.2018 17:55

Re: Tak američtí dělníci a důchodci

Holt tam mají méně jaroušků komoušků, to se to pak žije!

K. Janyška 19.9.2018 18:18

Re: Tak američtí dělníci a důchodci

Tak nějak... Dzp.

J. Koroptvička 19.9.2018 18:22

Dluhopisy

Komu dluží Amerika?Slyšel jste někdy o dluhopisech?

J. Blahová 19.9.2018 18:34

Re: Dluhopisy

Ta otázka je špatně položena. Správně by měla znít: "Komu nedluží"?

:-))))

K. Janyška 19.9.2018 18:39

Re: Dluhopisy

USA jsou vrcholem civilizace, tedy nejlepší z nejlepších míst světa a jsou také logicky nejsilnější. Někdo to být musí a je.... Dzp.

V. Hájková 19.9.2018 17:03

Jinak

až opět po mně začnete zde štěkat- tak to máte marné! Už tu nejsem. V takovém lidském hnoji je být pod lidskou dustojnost!

A. Nový 19.9.2018 17:45

:-))

Navršila jste kolem sebe kopu hnoje, tak se nedivte, že jste v něm až po krk!

P. Hofman 19.9.2018 17:55

Re: :-))

Je to tak. Vrší se kolem ní pěkná kupa hnoje. Jste jen jeden její bezvýznamný koblížek.

M. Prokop 19.9.2018 17:57

Re: :-))

Ano, všiml jsem si, že se v poslední době přisypala k vašemu hnoji. Gratuluji vám k agilní a plamenné spolubojovnici.

I. Břízová 19.9.2018 18:08

Re: :-))

Hlavně, až ti dva budou na mne zase pokřikovat něco o návštěvách ambasády. To bude sranda. To si vybral pan Hofman tedy tu pravou.:-)))))

A. Nový 19.9.2018 18:08

Re: :-))

Neomarxista Rudolfo/Hofman nestojí ani za uplivnutí.

J. Matuška 19.9.2018 16:55

Co na to Šojdrová?předložila Tereza Spencerová šokující údaj

„Pokud by Putin vojensky reagoval, nejspíš by se proti Rusku zvedla koalice Izrael-USA-Západ... a s ní i vyhlídka na třetí světovou... nebo aspoň vlna sankcí, po nichž by Rusko už kleklo... a po Putinovi by nastoupila nějaká „silná ruka“... s vyhlídkou na třetí světovou... totéž platí i pro údajné odpálení raket proti Sýrii z francouzské fregaty... možná to byla všechno jen snaha vyprovokovat Rusko k zásahu... po němž by Izrael nebo i Francie mohly tvrdit, že jsou oběťmi ruského útoku a požádat USA o rychlou ochranu... a ve výsledku by následoval mohutný útok na Sýrii, který by ji mohl proměnit v trosky už celou... do Středozemního moře vplula americká skupina v čele s letadlovou lodí Harry Truman... Trump prý už ‚brzy‘ oznámí, co bude dělat se Sýrií... zkrátka, aktuálně se hraje ‚vabank‘... ve snaze zastavit čas a svět... zaplaťbůh za Putina a jeho ‚srabáctví‘... i když, donekonečna ustupovat asi taky nebude moct...“ napsala Spencerocá na sociální síti facebook.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Co-na-to-Sojdrova-predlozila-Tereza-Spencerova-sokujici-udaj-552072

M. Prokop 19.9.2018 17:58

Re: Co na to Šojdrová?předložila Tereza Spencerová šokující údaj

Sakra, tu to vzalo, jestli to vyplodila za střízliva. I na pořádné delirium tremens je to silný tabák.

K. Janyška 19.9.2018 18:19

Re: Co na to Šojdrová?předložila Tereza Spencerová šokující údaj

PL je putinsvinstvo... Dzp.

J. Blahová 19.9.2018 18:40

Re: Co na to Šojdrová?předložila Tereza Spencerová šokující údaj

Tak to nebude v Idlíbu Asadův chemický útok? Bílé přilby neumyjí počtvrté tu samou holčičku? Jen by mne zajímalo, jestli je to pořád to samé video, nebo si ji vozí sebou. :-)))))

J. Matuška 19.9.2018 16:50

Deklarace nezávislosti ČR

Zde je seznam podporovatelů deklarace nezávislosti České republiky ke dni 19.09.2018. Deklarace má již 1623 podporovatelů.

https://www.deklaracenezavislosti.cz/index.php/deklarace-nezavislosti/view/1

S. Netzer 19.9.2018 17:04

Re: Deklarace nezávislosti ČR

:-)))) Dobrá fraška!

Lhář Kuras a podvodník Malý.

P. Hofman 19.9.2018 17:57

Re: Deklarace nezávislosti ČR

+ nekompromisní bojovník proti EU vystrkováním řiti "svobodný" Mach.

K. Janyška 19.9.2018 18:20

Re: Deklarace nezávislosti ČR

A náckové netzerhofmanové... Dzp.

S. Netzer 19.9.2018 18:32

Re: Deklarace nezávislosti ČR

A já myslela že neomarxisti. :-))))

To je dobře, že jste mi vysvětlil co jsme, vědče.

P. Hofman 19.9.2018 18:45

Re: Deklarace nezávislosti ČR

Buďte na něj slušná.

Jinak vás s Wagnerovým kamarádem Prokopem a tou jeho partou adminovi napráská.

S. Netzer 19.9.2018 18:49

Re: Deklarace nezávislosti ČR

:-)))

P. Jirkovský 19.9.2018 16:37

Pro Varadinkovou

Normálně či běžně bych napsal paní, ale nejde to, pro vás se to nehodí. Když už, tak byste měla nějak doložit, to vaše "sprostě". Vy jste včera k citaci A. Geislerové napsala: "Mohla by jít příkladem a adoptovat třeba nějakého z těch sirotků-adolescentů. Takovému by se určitě zalíbila jeho nová 11-letá blonďatá sestřička." Na to já jsem se zeptal: "Paní Varadinková, ta nechutná poznámka v závěru vašeho příspěvku, to je vaše charakteristika? Nenapadá mě, jak to vysvětlit termíny ve slušný komunikaci používanými." Myslím, že každej normální člověk dojde k závěru, že jako mimořádně sprostá jste se tu charakterizovala vlastními slovy a postojem právě vy. Vaše úchylné představy byste si ovšem měla nechat na doma a vyhledat odbornou pomoc; pokud to nevíte, tak to jde tlumit medikací.

I. Břízová 19.9.2018 16:46

Re: Pro Varadinkovou

No nevím. Větu: jistě by se mu zalíbila jeho nová 11-letá sestřička, jde jistě vysvětlit různě.

P. Boublíková 19.9.2018 16:47

Re: Pro Varadinkovou

Přesně tak. Pan Jirkovský si ji vysvětlil úchylně.

R. Sorge 19.9.2018 17:00

Re: Pro Varadinkovou

Jirkovský již vyhledal odbornou pomoc a je tlumený medikací.

P. Boublíková 19.9.2018 17:03

Re: Pro Varadinkovou

Když má někdo osudem dané být morálním sloupem diskusí, ani medikace nepomůže :-)