18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Po Burianovi vyhodil Balvín Drtinovou

Danielu Drtinovou vyhodili z moderování Událostí ve veřejnoprávní televizi, protože konala dobře svoji práci. Důvod je oficiálně tajen, ovšem s pravděpodobností hraničící s jistotou ji vyhodili, aby vyhověli ministrovi kultury Balvínovi. Ten se na Drtinovou rozzlobil, protože na něho naléhala, aby vysvětlil, proč bylo nutno rozvrátit Národní divadlo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Ryba 11.8.2013 21:12

Re: I pan Jílek můj bonz chápe ........

On to má oportunista Hofman v periodách, to není první změna

V. Nosek 11.8.2013 21:17

Re: I pan Jílek můj bonz chápe ........

Takže jsem měl pravdu. Co vás vedlo k tak zásadní změně ?

J. Ryba 11.8.2013 21:35

Re: I pan Jílek můj bonz chápe ........

mě nic, já jsem furt na svým, ale s tím, jak se trefuju nebo netrefuju do názoru oportunisty Hofmana, jsem střídavě gůglista a chytrej chlápek

J. Ryba 11.8.2013 20:52

Re: I pan Jílek můj bonz chápe ........

kdyby byla pravda to, co si tu pár lidí myslelo, že Čurban používá mou fotku, tak bych to řešil....jako když sem dával jistý Novotny fotku mé dcery s komentářem, že je to šlapka...jinak zkuste použít mou fotku ve své ikonce a uvidíte

V. Nosek 11.8.2013 20:54

Re: I pan Jílek můj bonz chápe ........

Co uvidím ? Budete si stěžovat adminovi jako Ryba nebo jako Jílek ?

J. Ryba 11.8.2013 21:03

Re: I pan Jílek můj bonz chápe ........

uvidíte

V. Nosek 11.8.2013 21:06

Re: I pan Jílek můj bonz chápe ........

Jediný co vidím, je nějakej zakuklenej Jílek, kterej se ze strachu z vybanování vydává za jakéhosi Rybu. To je všechno. Takže si natahujte pérka doma. Tady na to nemáte.

V. Fenzel 11.8.2013 21:25

Re: I pan Jílek můj bonz chápe ........

Nebo možná jako K(c)lay, nebo Hlé.na, kdo ví.

J. Slanina 11.8.2013 20:16

Pí Kombercová a Kopretino.

To jste zase "zabily" celou krásnou neděli. Nelitujete toho?

J. Kombercová 11.8.2013 20:18

Re: Pí Kombercová a Kopretino.

Včera mě venku ožraly nohy takové ty mušky, co nadělají krvavé tečky a hlavně bolavé... tak dneska sedím doma. A neděli mám, pane Slanino, v podstatě každý den, jsouc na penzi, si ji mohu udělat třeba ve středu. Ale já jsem tolik stránek nepopsala... to snad uznáte. :)

J. Slanina 11.8.2013 20:44

Re: Pí Kombercová a Kopretino.

Tož to mi dovolte, abych Vám vyslovil politování nad tím, co Vám ty bestie muší provedly. Insekticid na ně!!! :-)))

J. Kombercová 11.8.2013 20:45

Re: Pí Kombercová a Kopretino.

Ano. Zanedbala jsem prevenci. Nehoda není náhoda. :)

J. Slanina 11.8.2013 20:48

Re: Pí Kombercová a Kopretino.

Tak Vám přeji ve středu mnohem hezčí neděli.

J. Kombercová 11.8.2013 20:50

Re: Pí Kombercová a Kopretino.

Dík. Teď abych ve středu uvařila nedělní oběd, safra.

H. Lukešová 11.8.2013 20:18

Re: Pí Kombercová a Kopretino.

Mně pane Slanino neděkujte. Já jsem s touto trapnou kauzou Handzel nezačala. Ano, od 12 hodin až do teď, což je skoro 8 hodin se nemluví o ničem jiném. Já na dané situaci vinu nenesu, já jsem toto téma nenadhodila.

J. Slanina 11.8.2013 20:46

Re: Pí Kombercová a Kopretino.

Já vám taky neděkuji, spíše vás lituji.

H. Lukešová 11.8.2013 20:04

Tak chce někdo napsat znovu mé důvody, takže ještě jednou, dokolečka dokola. Opakování je matka moudrosti, takže jedeme.

Paní Kombercová mě napadla kvůli mé stížnosti na Handzela. Přitom ani ona, ani nikdo jiný není ani soudce, ani žalobce, ani farář, ani Nejvyšší. Až mě bude moc tížit mé svědomí, půjdu si poplakat za panem farářem a ten mi dá rozhřešení. Ale paní Kombercová není ani soudce, ani žalobce, (připadám si, jak během lidového procesu, když někteří lidé psali a řvali, pověste je na provaz), ani harář, ani všemohoucí Hospodin, který nám na konci dějin vystaví účet.

1) Zn Handzel mě soustavně urážel můj vzhled, inteligenci, charakter, sociální zařazení a já nevím, co ještě, vše jsem přehlížela, JENŽE ALE on zašel ještě dál

2) Zn Handzel začal zneužívat mou fotku v diskusích, žádala jsem ho, že jestli nepřestane, obrátím se na pana redaktora, někteří posměváčci se rozplývali, posmívali, ale to svědčí o nich, ne o mně. Jenže on nepřestal, takže

3) Jsem se obrátila na pana redaktora a on zakročil. Ban Handzela není v mé kompetenci, považuje snad někdo pana redaktora za nesvéprávného retarda, který se řídí mými příkazy, asi ano.

4) Nafackovat či namlátit holí do bezvědomí by si měli ti, co se k Handzelovi přidali, nebo ho obhajovali.

H. Lukešová 11.8.2013 20:06

Re: Tak chce někdo napsat znovu mé důvody, takže ještě jednou, dokolečka dokola. Opakování je matka moudrosti, takže jedeme.

5) Vyhlásíme soutěž o největšího adonise. Každý pod svým pravým jménem zveřejní fotku a pošle ji někomu nezávislému na schválení a uvidíme.

6) Jednala jsem naprosto správně a samozvaní soudci, ať jdou k čertu.

7) A nyní, kdo chce, abych své důvody napsala ještě jednou?

H. Lukešová 11.8.2013 20:12

Re: Tak chce někdo napsat znovu mé důvody, takže ještě jednou, dokolečka dokola. Opakování je matka moudrosti, takže jedeme.

Nebo dvakrát, nebo třikrát, nebo čtyřikrát, no nehlaste se všichni! Pan Slanina přijde do vývrtky, protože jemu, na rozdíl od jiných to stačí napsat jenom jednou a celá diskuse od poledni není o ničem jiném.

J. Forman 11.8.2013 20:21

Re: Tak chce někdo napsat znovu mé důvody, takže ještě jednou, dokolečka dokola. Opakování je matka moudrosti, takže jedeme.

Jste praštěná?

H. Lukešová 11.8.2013 20:25

Re: Tak chce někdo napsat znovu mé důvody, takže ještě jednou, dokolečka dokola. Opakování je matka moudrosti, takže jedeme.

Pročpak? Praštění jsou ti, kteří se k Handzelovi přidali a to v lepším případě, v tom horším případě jsou podlí a zlí lidé.

J. Kombercová 11.8.2013 20:13

Re: Tak chce někdo napsat znovu mé důvody, takže ještě jednou, dokolečka dokola. Opakování je matka moudrosti, takže jedeme.

Víte co, požádejte pana Handzela, třeba sem koukne, o  mail a vyřiďte si to mezi sebou.

Mě jen zarazilo to, že po ranním bonzu v očekávání zabanování napíšete text, který jsem Vám tu také několikrát napsala. A taky, slečno, že jste na moje dvě otázky ohledně této věci lhala.

H. Lukešová 11.8.2013 20:15

Re: Tak chce někdo napsat znovu mé důvody, takže ještě jednou, dokolečka dokola. Opakování je matka moudrosti, takže jedeme.

Nelhala jsem vůbec v ničem. Vy jste mě bezdůvodně napadla a o tom se celá diskuse vede. Většina lidí chápe, to, že Vy nechápete, za to už já nemůžu. Vaše omlouvání Handzela vypovídá o Vás, ne o mně.

J. Kombercová 11.8.2013 20:16

Re: Tak chce někdo napsat znovu mé důvody, takže ještě jednou, dokolečka dokola. Opakování je matka moudrosti, takže jedeme.

Zase jste nepochopila... neomlouvám Handzela, jen jsem upozornila na vaše protichůdné chování.

J. Ryba 11.8.2013 20:23

Re: Tak chce někdo napsat znovu mé důvody, takže ještě jednou, dokolečka dokola. Opakování je matka moudrosti, takže jedeme.

já vám tu cestovní pihu odeberu a čulda vám nevydá stravenky :-)))

to nejsou srovnatelné případy

J. Kombercová 11.8.2013 20:29

Re: Tak chce někdo napsat znovu mé důvody, takže ještě jednou, dokolečka dokola. Opakování je matka moudrosti, takže jedeme.

Vemte si ji zpátky, přecedo, když myslíte... já mám svědomí čisté, jsem jak ta neposkvrněná panna a mám pravdu a mám pravdu... ne, vážně, mě prostě ten text, co slečna napsala ten samý den, kdy poctivě nahlásila své ponížení (její fotka visí na Psu mezi autory), přišel jaksi kontraproduktivní... něco jako "já můžu, ty ne".  Vy víte, že ohledně těch fotek svůj názor mám a jaký je, to víte také. Tak asi takhle.

H. Lukešová 11.8.2013 20:33

Re: Tak chce někdo napsat znovu mé důvody, takže ještě jednou, dokolečka dokola. Opakování je matka moudrosti, takže jedeme.

Jenomže pan Křivan nikoho neurážel, je jistě rasistou, ale komu tím z nás diskutérů škodí. Handzel je ale deprivant, který mě urazil a ponížil a já si nic takového nemusím nechat líbit. Zneužil mou fotku. Tečka. Za to dostal ban. Tečka. Reakce je naprosto správná a moralizování si nechte pro někoho jiného a najděte si prosím jiný terč své nenávisti.

J. Ryba 11.8.2013 20:45

Re: Tak chce někdo napsat znovu mé důvody, takže ještě jednou, dokolečka dokola. Opakování je matka moudrosti, takže jedeme.

sl. Lukešová tady Handzelovi psala, aby přestal její fotku zneužívat, jinak požádá o zásah admina. On tak neučinil a tak zasáhl admin. Je otázka, zda nestačilo mu tu ikonku odebrat, nicméně já bych podobné zneužití s redakcí řešil obdobně.

J. Kombercová 11.8.2013 20:49

Re: Tak chce někdo napsat znovu mé důvody, takže ještě jednou, dokolečka dokola. Opakování je matka moudrosti, takže jedeme.

On si ji ale změnil, přece za Alfa, ještě to dopoledne... ne?

A zase znova, jsem jak flašinet Lukešová... mně vadil ten text, co použila ona sama v případě jiného, jí blízkého diskutéra. Ale už to nechám.. asi jsem se sv m názorem vedle jak ta jedle, totiž tím, že co nechci, aby dělali mně, nedělám já druhým. A vůbec tu nejde o pana Handzela konkrétně.

J. Ryba 11.8.2013 20:58

Re: Tak chce někdo napsat znovu mé důvody, takže ještě jednou, dokolečka dokola. Opakování je matka moudrosti, takže jedeme.

to je možné, že ji nakonec změnil, nicméně tak neučinil neprodleně a důsledky jsou jeho věc. Vzhledem k nechutným reakcím "Hofmanovců" k oné fotografii měla fotka zmizet ihned...a s omluvou