2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Po Burianovi vyhodil Balvín Drtinovou

Danielu Drtinovou vyhodili z moderování Událostí ve veřejnoprávní televizi, protože konala dobře svoji práci. Důvod je oficiálně tajen, ovšem s pravděpodobností hraničící s jistotou ji vyhodili, aby vyhověli ministrovi kultury Balvínovi. Ten se na Drtinovou rozzlobil, protože na něho naléhala, aby vysvětlil, proč bylo nutno rozvrátit Národní divadlo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Lazárek 10.8.2013 9:24

Re: Nečas zaměstnal Nagyovou jako svou asistentku.

Co pak na to asi paní exNečasová? Ta si zřejmě pod slovem frajer představuje něco úplně jiného....:-)

P. Boublíková 10.8.2013 10:02

Re: Nečas zaměstnal Nagyovou jako svou asistentku.

Paní exNečasová má smůlu.

Nečas se kdysi vzdal místa ministra vnitra kvůli rodině (narodilo se jim tehdy jejich poslední dítě). Tedy na jejím místě bych na oplátku šla za svým mužem-premiérem do místa jeho pracoviště, tj. do Prahy, a snažila se být mu oporou a vytvářet mu zázemí. Toto paní exNečasová neučinila a tak si myslím, že se zas až tak moc nemůže divit, jak její manželství dopadlo

Možná to ale měli nabourané už předtím, než se Nečas stal předsedou vlády. Každopádně v podobných případech bývá vina za rozpad mnaželství na obou stranách, neboť děvkař ani alkoholik Nečas není.

S. Lazárek 10.8.2013 10:15

Re: Nečas zaměstnal Nagyovou jako svou asistentku.

Takže si za to vlastně může sama, blbka jedna......:-))

Nečasovi se jen krátkodobě přesunulo rácio z mozku do glans penis. Toť vše. Pokud si našel babu, kterou obdělával v době, kdy dělal na paní Nečasovou cukrblíky, tak to děvkař je. On to má jako praktikující křesťan, který zachovává konzervativní tradiční hodnoty a dbá na morálku, jednoduché. V neděli klekne před zpovědnici, tam to všechno vysype, venku vyplázne jazyk, polkne piškot a je to v pohodě.

P. Boublíková 10.8.2013 10:20

Re: Nečas zaměstnal Nagyovou jako svou asistentku.

Cukrblíky na paní Nečasovu nějakých 20 let po svatbě? To bych teda neočekávala :-)

Koukám, že máte morálku přísnější než pravověrní křesťané. Mrkněte někdy ve volné chvilce na nějaké statistiky týkající se manželské/parnerské věrnosti nebo spíš nevěry, a zkuste zůstat nohama na zemi. De facto je děvkař (nebo děvka) ve vašem pojetí skoro každý :-) :-) :-)

S. Lazárek 10.8.2013 10:35

Re: Nečas zaměstnal Nagyovou jako svou asistentku.

Asi jste mě nepochopila paní Boublíková. Jsem jen člověk, tedy nádoba hříšná, ale když musím v televizi sledovat, jak mi jeden ženáč, který se Bůh ví kdy, zakoukal do pěkné letušky,  mi v televizi dává kázání o tom, jak je důležitá rodina, jak je potřeba zachovávat tradiční konzervativní hodnoty a svátost rodiny a ten druhý, který Bůh ví jak dlouho pigluje svojí sekretářku, si zase s vážnou tváří chrání soukromí své rodiny, která je pro něj, coby konzervativci a tomu, kdo pečlivě dbá o zachovávání tradičních hodnot a svátosti rodiny, ta hodnota úplně největší z největších, tak se nedivte, že se tomu řehtám, až se za břicho popadám.

Moje resumé: ať si dělají co chtějí, ale ať si nedělají ze své huby trhací kalendář.

J. Kombercová 10.8.2013 9:59

Re: Nečas zaměstnal Nagyovou jako svou asistentku.

V téhle dvojce je ona ta silnější, alespoň na mě to dělá ten dojem... v tomhle páru bude eventuální kopačky dávat ona.

P. Hofman 10.8.2013 9:20

Re: Nečas zaměstnal Nagyovou jako svou asistentku.

Tady vidíme pravicovou politiku v podání modrejch: Postarej se sám o sebe, ale státní kasu přitom nešetři.

L. Novák 10.8.2013 9:25

Re: Nečas zaměstnal Nagyovou jako svou asistentku.

To jsou kecy... Podívejte se na levicové vyžírky, koho tam najdete jako "asistenty" poslanců... :-P

K. Drobková 10.8.2013 9:25

Re: Nečas zaměstnal Nagyovou jako svou asistentku.

 To je přesně ono. Heslo modrejch. Dojit, dojit, dojit erár dokud to jde. Každej měsíc dobrej.

P. Hofman 10.8.2013 9:39

Re: Nečas zaměstnal Nagyovou jako svou asistentku.

Ale furt vyhrožují komunisty, přičemž jejich styl vládnutí a chování není příliš jiný.

L. Novák 10.8.2013 9:52

Re: Nečas zaměstnal Nagyovou jako svou asistentku.

Tak volte komunisty a máte vystaráno! Můžete si dokonce vybrat, od "ultras" až po "soft". Polovina sněmovny, a to je střízlivý odhad. :-P

F. Doušek 10.8.2013 10:10

Re: Nečas zaměstnal Nagyovou jako svou asistentku.

Však je volí, o tom jsem přesvědčen, jen nemá koule na to, se přiznat.

V. Heidlerová 10.8.2013 9:28

Re: Nečas zaměstnal Nagyovou jako svou asistentku.

Levicová politika není o nic lepší, mnohé věci teprve vyplynou na povrch. Ze státní kasy rozdává a bere (krade) především levice. Vládla zde 8 let a nápravu nezjednala. Naopak - v té době se korupce stala normou, vulgarita na n-tou atd. Jen koukejte do vlastních oranžových řad.

P. Hofman 10.8.2013 9:35

Re: Nečas zaměstnal Nagyovou jako svou asistentku.

Oranžové řady nejsou moje, ale koukám do nich taky. Nicméně tady je řeč o pravicových kecech našich politiků. Ale já vím, chtěla jste naznačit, že v Americe taky bijou černochy!

K. Drobková 10.8.2013 9:40

Re: Nečas zaměstnal Nagyovou jako svou asistentku.

Ale to oni, modří svazáci velmi rádi. Nemaje argumentu, tak hned osobně útočí, nadávaj a otáčejí na druhou strany. U nich běžná věc.

P. Hofman 10.8.2013 9:45

Re: Nečas zaměstnal Nagyovou jako svou asistentku.

Je to těžké. Když má někdo jednoduché vidění světa tak nechápe, že můžete i obhajovat ty druhé a přesto s nimi nesouznit. To se ale tito rodilí svazáci nenaučí nikdy. Mají klapky na očích a jedou tmavým tunelem.

K. Drobková 10.8.2013 9:52

Re: Nečas zaměstnal Nagyovou jako svou asistentku.

Tak. A vypadá to na to, že ti, kterým tak tleskají, za tři měsíce dojedou na konečnou a budou se společně divit, jak je to možné, co se to stalo za pro ně nepochopitelnou událost. Né, že bych měla z toho bůhvíjakou radost, ale stoprocentně si to zaslouží.

P. Hofman 10.8.2013 10:00

Re: Nečas zaměstnal Nagyovou jako svou asistentku.

To já z toho mám radost velikou, neb nebyli sice jediní, kteří to tady 20 let ku*vili, ale patřili mezi ty hlavní. Tak ať jdou pěkně do háje.

M. Starý 10.8.2013 9:07

Babiš a Okamura uzavřeli pakt o neútočení

a budou cílit na "nespokojené" voliče. Takže až bude Bohuš Sobotka se Zaorálkem mlet své o spálené zemi a strašit je bídou atd., budou hlavně nahánět hlasy těm dvěma pánům. Ti na rozdíl od poloprázdné kasičky ČSSD mají na volební kampaň peněz dost a Babiš už ovládá i média.

J. Balcar 10.8.2013 9:14

Re: Babiš a Okamura uzavřeli pakt o neútočení

Co myslíte, dostanou se Sobotka a Zaorálek na kandidátky? Kraje stojí za Rusňákem, potažmo Zemanem, třeba ta dvě jména na kandidátku ani neprojdou. Vůbec bych se nedivil, kdyby v rámci pudu sebezáchovy řada "budoucích bývalých" poslanců pro předčasné volby nezvedla ruku.

M. Starý 10.8.2013 9:27

Re: Babiš a Okamura uzavřeli pakt o neútočení

Udělat "palácový převrat" v ČSSD by před volbami moc chytré nebylo. Navíc i Hašek kýval na předčasné volby. Máte pravdu v tom, že to Rusnok sabotuje, demisi měl podat hned ve čtvrtek, nevím proč jí musí "slavnostně v deskách se státním znakem" nést na hrad až v úterý. Vždyť je to jeho ostuda a nebo se hraje o čas a chtějí zvyklat poslance ČSSD, aby pro rozpuštění Sněmovny nehlasovali. Zeman ani ODS si předčasné volby (každý ze svých důvodů) nepřejí.

P. Pavlovský 10.8.2013 9:50

Re: Babiš a Okamura uzavřeli pakt o neútočení

ODS i zeman hrají o čas - volby co nejpozději.

To se nutně promítne i do ČSSZ - většina, tj. Zemanovci, volby později, menšina, tj. Sobotkovci, volby co nejdřív. Nepochopitelná je mi už měsíc TOPka, která by měla chtít volby co nejdřív, ale brzdla je do poslení chvíle - jako kdyby kvůli prospěchu konkurenční ODS.

Klíčový bude zřejmě termín státního rozpočtu, pokud jej má schválit nová vláda, budou muset být volby relativně brzy.

Předpokládám, že ji bude tvořit koalice SPOZ I-III (SPOZ, ČSSZ,  KSČM). Může se stát, že bude mít i ústavní většinu.

Vzhledem k to,mu, jak minule uspěly VV, může se do sněmovny dostat i ANO - je to týž elektorát lidí v politice se absolutně neorientujících a slyšících na cokoli populistického. Ty ovšem osloví i SPOZ.

M. Starý 10.8.2013 8:57

Drtinová moderování nezvládala

K Astonově argumentaci mám dvě poznámky:

1) ČT nepodléhá ministerstvu kultury a tak jí Balvín (v rámci své "nedělitelné velitelské pravomoci") nemohl vyhodit.

2) Drtinová pila krev nejen politikům, ale i divákům tím, že nenechala nikoho dokončit odpověď na její dlouhou a mnohdy "duchaplnou" otázku, protože vždy, když se blížila pointa, tak mu skočila do řeči a něco si tam mlela, aby se ho potom na to samé zeptala znovu (patrně proto, že odpovědi svého hosta vůbec nevnímala).

J. Balcar 10.8.2013 8:59

Re: Drtinová moderování nezvládala

Ano, její rozhovory připomínaly coitus interruptus.

S. Lazárek 10.8.2013 9:02

Re: Drtinová moderování nezvládala

A přesně z toho důvodu jsem na ní nekoukal, takže ta dáma můj jemnocit nijak neurážela. Na svém televizním ovladači mám čudlíků, jako maku. Její styl se mi nikdy nelíbil, ale tohle je opravdová prasárna.

O. Prochazka 10.8.2013 9:11

Re: Drtinová moderování nezvládala

prasárna levičáků,

S. Lazárek 10.8.2013 9:24

Re: Drtinová moderování nezvládala

Jen prasárna.

M. Starý 10.8.2013 9:13

Re: Drtinová moderování nezvládala

Jenže, když tam byl zajímavý host, tak se těžko přepíná jinam, jenom kvůli té ...

Je otázka, jestli je to pravda, že to "povýšení" bylo na "něčí" pokyn. Možná, že jen vyhodnotila ČT, že Drtinová je nejslabším článkem. Podle qikotu televizních odborů, bych se přikláněl k těmto důvodům.

J. Balcar 10.8.2013 9:17

Re: Drtinová moderování nezvládala

Myslíte přijít o místo, když odvádíte mizernou práci? To má být ta prasárna? Vidím, že jste našel lék na nezaměstnanost, stačí nedělat prasárny.

S. Lazárek 10.8.2013 9:27

Re: Drtinová moderování nezvládala

Asi jste nepostřehl, jak o její práci do toho rozhovoru s Balvínem mluvili její nadřízení. Byla prý "nej". Já si to nemyslím, Vy taky ne, ale její šéf donedávna ano. Nyní je náhle na naší straně. V současné turbulentní době je potřeba být veřejnoprávně flexibilní i ve svých názorech.