18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

Pijte pivo Bernard

Pro Británii to byla zkouška, zdali je pořád ještě svobodná – zda v BBC zůstane Top Gear. Dokud to byl Top Gear s Jeremym, Richardem a Clarksonem, byla to Británie Beatles a Frost over England. Pak Jeremyho Clarksona vyhodili kvůli trapné zámince sporu o spálený biftek a je to Británie trapných premiérů, kteří vyhlašují referenda jen proto, aby je prošvihli, a mladí lidé hlasují pro vyžilého bolševika.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Mertl 30.6.2017 9:37

Proč jsou pořád nějací soudruzi?

Protože se je, soudruzi, volíme. Takže, soudruzi, jsou to naši soudruzi, i když se nám to třeba nelíbí!

M. Prokop 30.6.2017 9:44

Re: Proč jsou pořád nějací soudruzi?

No, vy možná. EUrosoudruhy.

I. Mertl 30.6.2017 9:47

Re: Proč jsou pořád nějací soudruzi?

Kuš, dejte už s tím pokoj, je to kapku úchylné!

M. Prokop 30.6.2017 11:16

Re: Proč jsou pořád nějací soudruzi?

To máte pravdu, já bych se takové EUroúchylnosti nedopustil.

J. Mrázek 30.6.2017 9:44

Tohle také není hezké čtení:

z vedavec.org/komentare/2017/06/7308-je-verejnym-tajemstvim-ze-usa-vytvorily-a-podporuji-isis.htm

F. Doušek 30.6.2017 9:49

Re: Tohle také není hezké čtení:

Opakovaný vtip přestává být vtipem.

J. Mrázek 30.6.2017 10:01

Dobrá, jiný...

Okamura prý navíc v politice neodvedl vůbec žádnou práci. „Pro mě je to nula,“ zhodnotil Černoch pracovitost svého bývalého kolegy. Okamura dobře zvládá práci se sociálními sítěmi, ale to je všechno. Na výborech ve Sněmovně prý Okamura nepředvedl vůbec nic.

„Média vám neřeknou, že díky mému usnesení odjížděl premiér Sobotka v roce 2015 do Bruselu s tím, že Česká republika nepřijme uprchlíky podle kvót. Původní usnesení přitom bylo, že uprchlíky přijmeme,“ prozradil Černoch. Okamura ale na výbory prakticky nechodí, takže reálnou práci neodvádí.

F. Doušek 30.6.2017 10:09

Re: Dobrá, jiný...

Ten je dobrý!

R. Tesařík 30.6.2017 10:05

Re: Tohle také není hezké čtení:

Poslechnou Mrázek, vemou Boušeho a jeďou na Žižkov, zavraždili tam starou Plajznerku. Koukaj to tam vyšetřit.. Jo, a přestanou blbnout s tím zvědavcem..

J. Mrázek 30.6.2017 11:14

Nepohodlné není nesprávné.

A ověřeno každodenní zkušeností ... jen je to nepohodlné a diskredituje to "ty jedině správně píšící novináře"...

M. Prokop 30.6.2017 11:17

Re: Nepohodlné není nesprávné.

Spíš blbé.

O. Uživatel 30.6.2017 9:44

Uživatel požádal o vymazání
S. Donát 30.6.2017 9:47

Re: Proč jsou pořád nějací soudruzi?

A nemohl byste si prosím ty vaše soudruhy sbalit a odvézt někam do rezervace? Nebo na dlouhý výlet kolem světa?

I. Mertl 30.6.2017 9:49

Re: Proč jsou pořád nějací soudruzi?

Rád bych, jen na to nemám, a vy mi taky pořád volíte další.

S. Donát 30.6.2017 9:52

Re: Proč jsou pořád nějací soudruzi?

Já vám volím soudruhy? Ale to bych se divil. Víte jak bych moc bych se divil? Já bych se divil tak, že bych se snad už ani víc divit nemoh. Leda, že by ani Klempera nevěděl, to bych se divil ještě víc...

I. Mertl 30.6.2017 10:07

Re: Proč jsou pořád nějací soudruzi?

Ojoj, Vy se tak krásně divíte, že se mi to skoro nechce věřit! Jen nevím, jak Vy je rozeznáte, když to na čele napsané nemají. Zdravím.

P. Maleček 30.6.2017 9:35

Bernard je drahej - holt pivo pro zazobaný pravičáky

To takovej Staročech v Penisu či Gerontolandu za 4,50 to je pitíčko. Jen nevím co do něj za destruktor rozumu sypou, páč jeho milovníci volí Babiše s komoušema.

J. Mrázek 30.6.2017 9:46

Rýmovánka Maleček-...eček je milosrdná

z vedavec.org/komentare/2017/06/7308-je-verejnym-tajemstvim-ze-usa-vytvorily-a-podporuji-isis.htm

B. Rameš 30.6.2017 9:22

Tak jo,

dám si také sklénku (asi tedy více sklének, ale až večer).

R. Brzák 30.6.2017 9:22

ouhlas s aston, odpověď je však prostá - soudruzi jsou věční

tak jako je věčné lidské podléhání svému strachu, ze kterého rezultuje snaha organizovat svůj svět tak, aby nás moc nad námi (které odevzdáme svou svobodu a odpovědnost a tudíž i cestu ke štěstí) před potenciálními riziky ochraňovala. Takže soudruzi tu budou prostě do té doby, dokud budu nad sebou budovat stát...

J. Mrázek 30.6.2017 9:20

Bude hůř,vrací se padesátá léta!

Vrací se padesátá léta ! 50 milionů euro pokuta za "nevhodnou kritiku na sociálních sítích, platí provozovatel"...hezký demokratický "západ" ....Stalin byl troškař !

V 9°° TV "Phoenix", budou tam hlasovat o zákoně, omezujícím svobodu slova na sociálních sítích. Bude schválen, ačkoli je podle vyjádření OSN v rozporu s chartou OSN, dále je dle právníků v rozporu se zákony EU a v rozporu s ústavou SRN. Jasná arogance moci v "demokratickém" státě,

I. Břízová 30.6.2017 9:23

Re: Bude hůř,vrací se padesátá léta!

No, pane Mrázku, však ona by Vám to už paní Netzer vysvětlila.Patrně tu demokracii špatně chápete, zoufale nevzdělán.:-))

J. Anděl 30.6.2017 9:29

Re: Bude hůř,vrací se padesátá léta!

Demokracie není svoboda. Je to vůle lidu.

S. Donát 30.6.2017 9:49

Re: Bude hůř,vrací se padesátá léta!

Jak píše pan Anděl, demokracie není svoboda (slova, ani ničeho jiného). Naopak, svoboda slova dostává zhusta od demokracie pěkně nakopáno. Když se lidé demokraticky rozhodnou, že svobodu slova zruší, bude to pořád demokratické rozhodnutí.

I. Břízová 30.6.2017 9:19

U nás

Začíná festival, neprší, tak bych mohla překonat lenost a projít se po městě. Dokonce jsem ráno koukala, že už jezdí speciální městské autobusy. S úvodníkem souhlasím.

V. Kopta 30.6.2017 9:04

100% souhlas

100% souhlas s úvodníkem...

P. Hlosta 30.6.2017 9:06

Re: 100% souhlas

To nemáte ani %íčko na diskuzi?! Styďte se!

;-))

J. Vobr 30.6.2017 8:56

JDU S OLDOU NA KOPEČEK OŘÍŠKOVÉ

... za chvíli otvírají cukrárnu !!!

_________________________________________________

Snad nedostane angínu !!!

:-)))

R. John 30.6.2017 9:01

To je zajímavé....

..když dostal Olda křížkové lázně a vodiče jsem ti dělal já, nikdy jsi mě zmrzlinu nekoupil...

R. Tesařík 30.6.2017 9:26

Re: To je zajímavé....

To je radosti na Starým Bělidle. Co Sultán a Tyrl, ještě si lížou kulky?