2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Petr Nečas nepodepíše

Jako Mistr Jan Hus hájí Petr Nečas českou pravdu a v Bruselu nepodepíše. Je to sázka na krach eura, případně celé EU. A ještě něco?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Rajman 1.3.2012 13:25

Re: to: p. Rajman

Paní Semelovou neznám ( nikdy jsem o ní neslyšel, až nyní ). Patrně se bude jednat o někoho z té části politického spektra, která tráví většinu času za plentou, kde se modří a rudí  pusinkují a která osazenstvu parlamentu zůstává s ohledem na mentální sodomii ukryta.

Č. Urban 1.3.2012 13:04

Mně příjde, že leváci tady u toho ještě chlastaj,

jiné vysvětlení se jejich shluku písmen fakt nenabízí.

V. Hajková 1.3.2012 13:07

Re: Mně příjde, že leváci tady u toho ještě chlastaj,

To  jste  tedy  napsal  velice  ""kulantně"-  :))))))

P. Hejl 1.3.2012 13:09

Re: Mně příjde, že leváci tady u toho ještě chlastaj,

Zas uš zaseklej zobák na klávese "uzavírací závorka"? Daj si na to uš bacha,. DohájeKokodáková.

V. Hajková 1.3.2012 13:12

Re: Mně příjde, že leváci tady u toho ještě chlastaj,

Klídek-  zasírači   všech  diskuzí!

V. Hajková 1.3.2012 12:52

Máte možnost se k této žalobě připojit.

http://radek-velicka.blog.cz/1203/jako-darek-k-narozeninam-pro-rudou-martu-trestni-oznameni

J. Láníček 1.3.2012 13:04

Re: Máte možnost se k této žalobě připojit.

Další folklorní představení. Když už nevíš coby, přijdi s něčím na plašení současných komunistů. Kolik je momentálně podáno žalob na ministry a jejich přicmrndávače za prošustrované stamiliony až miliardy ze společných ? To byste Hájková nevěděla ? Určitě jo a hned jste sem vždycky hodila odkaz. Já jsem si toho akorát nevšiml.

J. Láníček 1.3.2012 12:47

Konečně se naskytla šance

V Nizozemsku zřídili mobilní eutanázii. Naskýtá se šance, že bysme se s touto vládou zlodějů a podvodníků konečně mohli důstojně rozloučit a nechali ji šetrně a bezbolestně utratit. Ta už je dlouho neživotaschopná a neužitečná, její udržování při životě je též nákladné a do budoucna  příliš zatěžující. Že bysme tady zesumírovali nějakou žádost, ať sem s tím strojem přijedou. Když je momentálně Vandas v cizině, mohli by tam do toho Nizozemí tu žádost zavést signatáři Tesařík, Prokop a Vondráček. Řidiče by jim mohl dělat Slanina a ambasadorku Hájková ! Je někdo proti ? Určitě ne, lépe to vybrat nešlo !

Č. Urban 1.3.2012 12:49

Re: Konečně se naskytla šance

Co na to berete?

J. Slanina 1.3.2012 12:52

Re: Konečně se naskytla šance

Chlorpromazin, ovšem tato konzervativní léčba je evidentně neefektivní. Evidentně by to chtělo nějakou šokovou terapii, nejlépe krumpáčem do té jeho betonové prdele.

P. Hejl 1.3.2012 13:02

Re: Konečně se naskytla šance

U mně oučinkujou krušovice apod. Jak vidno, u Špekouna neoučinkuje nic, slovy nic.

R. Tesařík 1.3.2012 13:12

Re: Konečně se naskytla šance

já se nedivím, že vám haraší v makovici, když chlastáte krušovice.

J. Kombercová 1.3.2012 13:21

Re: Konečně se naskytla šance

Ještě za totáče jsme přistavovali, zedníky jsme měli z Prahy-západ, tam se vždycky pil Staropramen. Při tom hlavním šturmu, kdy se stavěly zdi, jsem běhala v dobré vůli klukům pro točené krušovické, hodně jim chutnalo, ale druhý den měli problém, trošku se proběhli.

Nejsem pivařka, nemohu vám vyvrátit tvrzení, že krušovické je špatné, asi jeden čas opravdu bylo, ta unifikace zkazila hodně značek, ale prý už je to lepší, opět, nemohu potvrdit.

Jen závěrem bych uvedla heslo svého známého, že nejhorší pivo je žádné. :)

R. Tesařík 1.3.2012 13:26

Re: Konečně se naskytla šance

ony Krušovice už za bolševiků měly zatraceně špatnou pověst..Nicméně jedenáctka Mušketýr jde vypít. Myslím ale, že tu náš statečný vítěz na Googlem nepije.

P. Hejl 1.3.2012 12:50

Re: Konečně se naskytla šance

De to udělat i na dálku, vobjednat u eutamázyji pro někeho jinýho?

P. Hejl 1.3.2012 12:50

Re: Konečně se naskytla šance

Měl bysem tady celej seznam adeptů.

O. Uživatel 1.3.2012 12:53

Uživatel požádal o vymazání
J. Slanina 1.3.2012 12:54

Re: Konečně se naskytla šance

Jasně, nejlépe přes hlodavce.

J. Láníček 1.3.2012 12:57

Re: Konečně se naskytla šance

Hejle, kde jste byl ? To jste ještě neviděl, blůbirdi dnes jedou jak naprogramovaní. Museli dnes ráno dostat ze Strakovky novou zásilku efedrinu. A museli jim to poslat nějaké silnější, protože rozum jim to nestíhá.  Takže čím toho víc napíší, tím větší hovadiny z nich vypadávají !

P. Hejl 1.3.2012 13:01

Re: Konečně se naskytla šance

To je takový to vzedmutí pravyce před defninitivnim koncem kapitalizmu. Aš do revoluce bych temu nevjenoval pozornost.

P. Rajman 1.3.2012 12:38

Jan Masaryk a Putinův Fierlinger Nečas

Jan Masaryk spáchal před 64. lety sebevraždu nebo byl zavražděn ( ať tak či onak ), z důvodu, že chtěl přijmout Marshalův plán. Ze stejných důvodů by si měl dát současný ministr Schwarzenberg pozor na spolupráci s ODS a Petrem Nečasem, který je pro současného ruského cara tím, čím byl Fierlinger pro Stalina.

J. Slanina 1.3.2012 12:41

Re: Jan Masaryk a Putinův Fierlinger Nečas

A neměl bys ty spolupracovat se svým ošetřujícím doc. Chocholouškem?

P. Rajman 1.3.2012 12:42

Re: Jan Masaryk a Putinův Fierlinger Nečas

Tím myslíte sebe ?

M. Prokop 1.3.2012 12:43

Re: Jan Masaryk a Putinův Fierlinger Nečas

Těžko si to vysvětlit jinak, než jako součást internetoterapie.

O. Uživatel 1.3.2012 12:43

Uživatel požádal o vymazání
M. Prokop 1.3.2012 12:42

Re: Jan Masaryk a Putinův Fierlinger Nečas

Takhle brzy ožralý?

Protože za střízliva vyplodit takovou blbost, to už je skoro na zvolení do EP nebo členství v socdem. Ale Gajdůškou jste ještě nepřekonal - viz včerejší Senát.

P. Rajman 1.3.2012 12:46

Re: Jan Masaryk a Putinův Fierlinger Nečas

Soc dem není má krevní skupina, ale z roku 1948 se na rozdíl od ODS alespoň částečně poučila.

J. Láníček 1.3.2012 12:50

Re: Jan Masaryk a Putinův Fierlinger Nečas

Modrogvardějci tady mluví jedním jazykem, ba skoro jedním dechem. Já bych řekl, že musí být naprogramovaní. Kdy byla poslední programová konference blůbirdů ?

Č. Urban 1.3.2012 12:50

Re: Jan Masaryk a Putinův Fierlinger Nečas

Gajdůšková je stejná kategorie, jako Baroko.

J. Václavíková 1.3.2012 12:58

Re: Jan Masaryk a Putinův Fierlinger Nečas

Teda, já zírám, jak rostete. Nepolevujte, cena bude Vaše!