1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Paroubek září štěstím

Jiří Paroubek je blahem celý bez sebe. V době, kdy novináři začali propírat podivné financování charitativní organizace jeho bývalé ženy a kdy se provalilo, že paní Paroubková dostala minimálně jeden nemalý obnos už několik měsíců před založením svého sdružení, přišla další Čunkova aféra jako na zavolanou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
hrouda 31.10.2007 20:22

Sice od tématu, nicméně k nepřehlédnutí

Hospodářské noviny (dnes): Okresní soud pro Prahu-východ - počty schválených odposlechů

2005 - 75 (schváleny všechny); 2006 - 60 (odmítnuta 1); 2007 - 101 (zamítnuta 1) 

Kde je nějaká změna k lepšímu?;-(

Psí vrah Čumil 31.10.2007 20:24

Re: Sice od tématu, nicméně k nepřehlédnutí

No, tentokrát je to pochopitelně na obranu demokracie, hroudo. Jak tohle můžete nechápat...

hrouda 31.10.2007 20:28

Re: Re: Sice od tématu, nicméně k nepřehlédnutí

Já jen, že ještě není konec roku ....

Psí vrah Čumil 31.10.2007 20:32

Re: Re: Re: Sice od tématu, nicméně k nepřehlédnutí

Při troše snahy to na nějakou tu 120 dotáhnou. Okolo samý nepřítel...

hrouda 31.10.2007 20:35

Re: Re: Re: Re: Sice od tématu, nicméně k nepřehlédnutí

Už se těším, jak Bublan bude mobilizovat proti policejnímu státu, vedenému Langerstapem;-D Chudák Langer, takhle si šlápnout do vlastního excrementu .....

pf 31.10.2007 20:33

v jednom kuse to clovek musi opakovat

a lidi to furt nechapou, ze ted se spicluje za uplne jinym ucelem nez tenkrat za paroubka!!!

Sysifos to mel fakt lehci!

Halladin 31.10.2007 20:28

Re: Sice od tématu, nicméně k nepřehlédnutí

Hm, oni ti policajti dělají odposlechy pro srandu ?

Nemyslíte, že by bylo velmi povážlivé, kdyby policajti dávali takové žádosti o odposlech, že by je soudci šmahem zamítali ?8-o

hrouda 31.10.2007 20:33

Re: Re: Sice od tématu, nicméně k nepřehlédnutí

Myslet si mohu, co chci. Já jen, že předvolební opozice (tedy ODS;-)) tehdy horovala proti odposlechům - že by skutek utek?

Halladin 31.10.2007 20:55

Re: Re: Re: Sice od tématu, nicméně k nepřehlédnutí

No jo :-) Já nějak přehlídl, že teď je toho ještě víc :-)))

Pavlik Knedlik 31.10.2007 20:21

Incidentally

Changing Your Address

If you are a resident of Tennessee and change your address for any reason, you must notify the DOS, in writing, within 10 days of your address change.http://www.dmv.org/tn-tennessee/change-address.php

Petr H 31.10.2007 20:30

Re: Incidentally

Nikdy jsem to nedělal a nikdy neměl problém.Sice tam píší you must,ale nikde tam nevidím,co se bude dít,když to neuděláš.Asi se zase zákonodárci v Nashville nudili a vymysleli kravinu.

Pavlik Knedlik 31.10.2007 20:40

Re: Re: Incidentally

No ja jsem to taky delal jen kdyz je z nejakeho duvodu potreba (jak v Canade tak v CR), ale vono by se zaclo neco dit kdyby se do toho zacal nekdo z nejakeho duvodu stourat.

Popravde receno, clovek by toho ze neco neni kontrolovano nemel zneuzivat a zmenu adresy ohlasit. Pokud to nedela, tak ti zakonodarci budou mit tendenci utahovat srouby.

Co se tyce Nashville, musim rict ze od ty doby co se tam odstehoval Gibson z Kalamazoo, tak ty kytary stojej za howno.

clay 31.10.2007 20:12

čumile

Škrlová není Škrlová ale Venclíková

Psí vrah Čumil 31.10.2007 20:25

Re: čumile

No, když myslíte... To jste z ní vyšprůdloval?

clay 31.10.2007 20:52

Re: Re: čumile

no není to konečně nadějná stopa správným směrem?

Pavlik Knedlik 31.10.2007 20:08

Nebudu se prit o tom jake jsou zakony v USA

Naposledy jsem tam zil pred vic nez 15 lety a tehda byly mozne ruzne veci - napriklad jsem si v Rhode Island zaregistroval auto a dostal cislo na zaklade najemni smlouvy kterou jsem si napsal sam. Na to abych si v Miami otevrel ucet jsem nicmene potreboval - krome Kanadskeho pasu - doklad o tom ze jsem tam v te dobre pracoval.

Hodne bych se divil kdyby bylo legalni mit ridicsky prukaz se starou adresou (v Kanade se to nesmi) i kdyz kontrola toho kde kdo bydli je dost dobre nemozna. V mnohych pripadech se tyhle veci kontroluji podle uctu za elektriku ci dopisu posilanych na danou adresu a je nutno podotknout ze v cele Americe je pekna radka podvodniku kteri teto volnosti zneuzivaji.

At je to jak chce, moc bych si tu Americkou svobodu neglorifikoval. Nedavno kdyz me jeden luthier posilal kytaru do CR napriklad Bax Global (jinak celkem solidni firma s dobrymi cenami) odmitl zasilku u nej vyzvednout protoze to nebyla komercni adresa.

Mimochodem, v CR bydlim 12 let na jine adrese nez ta kterou mam v obcance a nikdy si toho nikdo nevsiml a nikomu to nevadilo.

Petr H 31.10.2007 20:17

Re: Nebudu se prit o tom jake jsou zakony v USA

Ono už jenom říkat v USA je celkem blbost,protože většina států má svoje specifické zákony.Třeba v New York State se již desetiletí chodí do basy,když nemáš pojistku na auto,zatímco v Tennessee se povinná liability insurance zavedla před dvěma lety a to jenom díky invazi mexiků,kteří jezdí jako prasata.Asi myslí,že jsou furt doma v Mexico City.

NoName 31.10.2007 20:18

Re: Re: Nebudu se prit o tom jake jsou zakony v USA

Vy jste taky invaze, jenom o pár let dřív ... Ne ?

Petr H 31.10.2007 20:20

Re: Re: Re: Nebudu se prit o tom jake jsou zakony v USA

Jsem,ale jestli chcete srovnávat legální žádost a čekání na její kladné vyřízení s ilegálním přechodem pouště u El Pasa,tak klidně,mně to nerozhodí.

NoName 31.10.2007 20:21

Re: Re: Re: Re: Nebudu se prit o tom jake jsou zakony v USA

No ještě aby Vás to rozhodilo ... Ale třeba mají něktěrí mexiáni taky legální papíry ...

Petr H 31.10.2007 20:24

Re: Re: Re: Re: Re: Nebudu se prit o tom jake jsou zakony v USA

Vysokoškolský profesor nebo význačný fyzik samozřejmě,ten na stavbě u míchačky...hmm,opravdu jenom třeba.

NoName 31.10.2007 20:25

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nebudu se prit o tom jake jsou zakony v USA

Ale kdo by stavěl, uklízel, myl nádobí, kdyby jich nebylo ?

Petr H 31.10.2007 20:36

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nebudu se prit o tom jake jsou zakony v USA

Ten,kdo se fláká na welfare a žije v sociálních bytech.

Pavlik Knedlik 31.10.2007 20:25

Re: Re: Nebudu se prit o tom jake jsou zakony v USA

Pamatuju se ze nekdy v 1990 kdyz jsem zil v Providence, Rhode Island byl (podle slov meho kamarada) jednim ze dvou statu kde nebyla pojistka nutna. Ze by Tennessee byl ten druhy? Uz si to nepamatuju.

Popravde receno, jezdit bez pojistky je dost velka zhuverilost a navzdory ruznejm zvastum o tom ze kazdy ma byt odpovedny za to co dela, tak nejaka (ozrala) socka ktera (pri)zabije okolojdouciho nebo nabori nekomu auto nikdy zadnou indemnifikaci nezaplati a je spravne ze pojisteni je povinne pro vsechny.

Petr H 31.10.2007 20:38

Re: Re: Re: Nebudu se prit o tom jake jsou zakony v USA

S povinnou pojistkou souhlasím,i když si platím full coverage,ale naboří ti auto kretén a co si na něm vezmeš?

Petr 31.10.2007 20:06

Tipuji, že do půlnoci Bursík Čunka vyzve, aby odstoupil,

aby zase ukázal "novou" politiku. Nakonec i starý komouš Štětina si nasype popel na hlavu, pokud nebude radši, že si na jeho plamenné obhajoby Čunka teď zrovna nikdo nevzpomene.

hrouda 31.10.2007 20:08

Re: Tipuji, že do půlnoci Bursík Čunka vyzve, aby odstoupil,

Kdepak byl zvolen? Že by v Praze?;-)

huhu 31.10.2007 20:17

Re: Re: Tipuji, že do půlnoci Bursík Čunka vyzve, aby odstoupil,

Štětina byl zvolen v Praze za podpory "všech proti ODS" kandidátovi Mylypetrovi. Nedávno falmer prohlásil, že byla chby, že vyzvali tenkrát své voliče, aby Štětinu volili. Nicméně ted se zase v prezidentských volbách tradiční havlobolševická koalice "všichni proti ODS"  Roko+Falmer+Bursík+Štětina+Mejstřík dává dohromady....

divana 31.10.2007 20:20

Re: Re: Re: Tipuji, že do půlnoci Bursík Čunka vyzve, aby odstoupil,

on to byl i havlův favorit, přijel ho na prahu 10 podpořit

hrouda 31.10.2007 20:24

Re: Re: Re: Re: Tipuji, že do půlnoci Bursík Čunka vyzve, aby odstoupil,

Za co, soudruzi, za co?;-D