1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Paroubek září štěstím

Jiří Paroubek je blahem celý bez sebe. V době, kdy novináři začali propírat podivné financování charitativní organizace jeho bývalé ženy a kdy se provalilo, že paní Paroubková dostala minimálně jeden nemalý obnos už několik měsíců před založením svého sdružení, přišla další Čunkova aféra jako na zavolanou.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
zíralek 31.10.2007 22:12

Jdu ven koukat na hvězdy,

je tam sice mlhavo jak džeka rozpárala, nevadí budu mít sebou Dona. Jestli se tam zjeví nějakej zelenej a bude chtít daň. Čest jeho památce;-D

WtD 31.10.2007 22:02

zdravim Vas, ibn(e)

http://www.amazon.com/gp/reader/0198502443/ref=sib_dp_pt/002-7452998-9084853#reader-link

Moc se omlouvam, ze Vas nechavam bojovat samotneho. Robota jsem natolik pretizil, ze ted musim delat vse sam.  Vy ovsem dokazete cist mezi radky a myslet v obrazech ;-). To me motivuje ..  Pri Vasi zmince o detskem carodejnictvi v zemi mnoha horskych udoli jsem si okamzite vybavila uvodni kapitola z knihy Michaela Foucalta

Telesnost a trest ...

http://www.reflex.cz/Clanek16726.html

 

WtD 31.10.2007 22:05

oprava

To nebyl Freud ... "jsem si okamzite vybavila "

To zavinila elektronicka editace a korektura ... skok sem, skok tam, neco vlozit, nece vymazat

Evropan (original) 31.10.2007 21:56

Paradoxne vsichni breci po mlecnych vyrobcich

a mase a to nejsou dvakrat zdrave potraviny,je dokazano,ze nejzdravejsi jsou lide,kteri konzumuji pod kaloricky limit,jsou tedy lehce "podvyziveni",navic pridam male prislovi : Brambory,zele zdravi je cele ;-)

zíralek 31.10.2007 22:01

Re: Paradoxne vsichni breci po mlecnych vyrobcich

Nojo snad po zaplacení všeho, si budu moct jednu dovolit. Ani ji nebudu loupat abych o něco nepřišel;-D Sakra co to jedli v těch lágrech?:-/

Evropan (original) 31.10.2007 22:03

Re: Re: Paradoxne vsichni breci po mlecnych vyrobcich

Ripu si nakrouhej a bude to jako v lagru, taky platis 16 tis hypoteku jako ja ?

zíralek 31.10.2007 22:07

Re: Re: Re: Paradoxne vsichni breci po mlecnych vyrobcich

Nikoli, ale ty haranti, že já to kdysy neškrtil. už jsem mohl být venku a vysmátej:-/

Evropan (original) 31.10.2007 22:09

Re: Re: Re: Re: Paradoxne vsichni breci po mlecnych vyrobcich

ja jsem si halt vybral, vsechno najednou proste nelze.

vlk 31.10.2007 22:02

Někde jsem četl,

a má to podle mne docela logiku, že jedním z faktorů limitujících délku života je energie v potravinách, kterou člověk za život zkonzumuje. Něco jako olej v motoru, ketrý má nějaký proběh a potom se ten motor nevyhnutelně zadře :-)

Nicméne Evropane, když se zajdu podívat do prodejen zdravé výživy a vidím tam ty podvyživené, strupaté, zkroucené a flekaté dívčiny s řídkými vlasy - nijak zvlášť mne nepřesvědčí :-)))

Spíše bych věřil sestavě jídelníčku podle krevních skupin (pochopitelně, protože podle toho mám žrát maso a nic než maso, k tomu občas kousek tmavého chleba nebo rýže - přesně jak mám rád:-)))

Evropan (original) 31.10.2007 22:06

Re: Někde jsem četl,

Teda vlku nevim kam chodite,ale ja jsem kdysi chodival do Albia a tam na me vzdy cekaly takovy jedny pekny,doma rostly trojky,mlask :-P

Co se tyce krevnich skupin ja mam primo udelany krevni test dle d'Adama ,vsechno co mam rad nesmim ;-(

vlk 31.10.2007 22:09

Tak to asi budou putovní reklamní prodavačky,

tady je to tragédie - a nebo se stravují v závodce :-)))

Jinak já to mám fajn, až na pár výjimek nesmím, co nemám rád a smím, co mi chutná... Vlčice je vždycky nepříčetná, když sním kilo hovězího a díky tomu o půl kila zhubnu :-)))

Evropan (original) 31.10.2007 22:11

Re: Tak to asi budou putovní reklamní prodavačky,

ja bych byl rad vegetarian,ale skrzeva drazdivy tracnik mi vlaknina nedela moc dobre,takze jen co ma peri nebo supiny,maso savcu zriiidka.

vlk 31.10.2007 22:12

Holt jste si měl vybrat jinou krevní skupinu :-)

Evropan (original) 31.10.2007 22:16

Re: Holt jste si měl vybrat jinou krevní skupinu :-)

kdepak, ja jsem B,skupina Cingischanovych dobyvatelu,nemenil bych ani za nic ;-D

vlk 31.10.2007 22:25

Čistokrevá 0 Rh+, sedí na mne zvěrokruh (Lev) i čínský kalendář :-)))

Dana 31.10.2007 22:16

Re: Holt jste si měl vybrat jinou krevní skupinu :-)

Vlku, neprovokujte! Podle krevní skupiny bych měla být totální býložravec. A zatím - pár hodin bez masa - a mám absťák! Máte mě vidět třeba o Velkém pátku - to držím bezmasý půst. Půlnoci dočkat nemůžu, několik minut před začátkem Bílé soboty  stojím u lednice s nožem v ruce,  připravená se vrhnout v první vteřině nového dne na první salám, který mi padne po otevření do ruky...8-o:-);-D

vlk 31.10.2007 22:20

To Vlčice taky,

jenže po masu přibírá. Já když potřebuju shodit pár kilo, cpu se do libosti masem bez přílohy, občas rýže nebo tmavý rohlík a je to dole za pár dní...

Real 31.10.2007 22:44

Re: Tak to asi budou putovní reklamní prodavačky,

Jenom jestli ti to Ty tvá 3 vlčata ,když se otočíš z misky neotočí.pak se chlub kilčem zadního.

vlk 31.10.2007 22:48

Kdepak, u nás nouze není. Každý má, kolik chce :-)

Sedrman 31.10.2007 22:33

zkroucené a flekaté dívčiny s řídkými vlasy

:-D to je přesný popis. Chodím přes centrum, tam je u toho nového Palladia restaurace se zdravou výživou, za výlohou se smutně živí smutné bledule, soukají do sebe soju a zrní a vůbec nevypadají zdrave.

Evropan (original) 31.10.2007 22:35

Re: zkroucené a flekaté dívčiny s řídkými vlasy

U Palladia ? Kde prosim Vas ?

Sedrman 31.10.2007 22:38

Re: Re: zkroucené a flekaté dívčiny s řídkými vlasy

za rohem v Truhlářské. Drahé a nic moc. O kus dál je Govinda, tam chodím rád.

aida 31.10.2007 22:51

Re: Někde jsem četl,

Vlu, spíš bych to viděla na telomery a jejich délku. ;-) Teda, pokud jde o ty faktory limitující délku života.

vlk 31.10.2007 23:07

Na tom také netrvám.

Jako laik věřím vědcům, že buňky mají zakódován určitý počet dělení a šlus :-)

aida 31.10.2007 23:10

Re: Na tom také netrvám.

Jo, to je přesně ono, jsou to takové ty "konečky" na koncích chromozomů, které tím, jak se zkracují, "měří" stáří buněk. Rakovinovým buňkám se nezkracují, a proto jsou taky "nesmrtelné".

aida 31.10.2007 22:53

Re: Někde jsem četl,

No, ty krevní skupiny+výživa podle nich, to je celkem nesmysl, i když tomu spousta lidí věří.

vlk 31.10.2007 23:05

Aido, možná je to nesmysl,

ale sestřenice se tím ve Švýcarsku docela dobře živí (tedy mimo opouštění bohatých manželů) a u mne to opravdu funguje. Pravda však je, že většina lidí není ani zdaleka jednoznačný typ (bez ohledu na krevní skupinu) a potom to bude opravdu k ničemu. Nicméně u mne to funguje. Prakticky ověřeno.

aida 31.10.2007 23:13

Re: Aido, možná je to nesmysl,

Víte, kolik lidí věří homeopatii (tady nejmíň půlka, počítám, ne-li víc) a kolik se jich tím úspěšně živí - a přitom je to ten sám nesmysl.

P.S. Moje vzdálená sestřenka se těma krevníma skupinama živí pro změnu u nás, taky dost úspěšně.;-)

vlk 31.10.2007 23:19

Já to nepopírám,

ale když jím podle libosti maso (k tomu sem tam rýži nebo černý rohlík), bez ohledu na množství hubnu až se dostanu na nějakých 76-78 kg, kde se to drží a je to moje ideální váha.. Jsem fyzicky i psychicky v naprosté pohodě. Jakmile začnu s dětmi přílohy, bílé pečivo a podobně, začne hmotnost stoupat. Při 82 kg přecházím zase na maso a tak furt dokola :-)))

aida 31.10.2007 23:24

Re: Já to nepopírám,

Jenže to hubnutí není skupinama, ale skladbou stravy.:-)

Nicméně, člověk má dělat to, při čem se cítí dobře, myslím, že ta psychika hraje velikou roli - jak u krevních skupin, tak u té homeopatie.