1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Panika kolem teroristů?

"Podle zpravodajských služeb by se mohla stát česká letiště a letadla cílem teroristů napojených na Al-Kajdu," píší reportéři americké televize ABC Richard Esposito a Rhonda Schwartz. Naše bezpečnostní orgány tuto informaci popírají.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
dr Turnovský 3.7.2007 13:29

Re: Re: Jiho,

Jak znám MP...tak se velice pletete....ale i to se může stát. Bohužel Váš hlas při volbách se počítá stejně jako jeho , nebo můj...a tak proto to vyadá, jak to vypadá :-((

NoName 3.7.2007 13:30

Re: Re: Jiho,

No, s MP se dá různě souhlasit a nesouhlasit, ale že je málo studovaný a exhibuje na fórech, to bych si  netroufl říct ...;-D

Xaver 82.117 3.7.2007 13:32

...ani já ne...

Modrý pták 3.7.2007 13:35

Jiho,

nejspíše jste se spletl a reagoval na úplně jiný příspěvek než je ten můj. Ale pokud v tom, co jste napsal vidíte souvislost s mým příspěvkem, tak platí Vaše slova "Miluju góly do vlastní modré brány". Takže nerušeně pokračujte v činnosti.

AndyO 3.7.2007 13:40

Re: Re: Jiho,

není nad pořádnej komplex méněcennosti, že ? Doporučuji neléčit útoky na ostatní, méně postižené, ale zajít k odborníkovi  anebo alespoň pít čaj z třezalky.

AeroKarel 3.7.2007 14:18

Re: Re: Jiho,

Lépe ze sebe blba udělati snad ani nejde.

Jiho 3.7.2007 13:34

Re: Jiho,

Jinak pro Modrého ptáka mám ideální řešení dluhu: co takhle provést menší měnovou reformu a řekněme škrtnout jednu nulu zprava v Kč. Sice by pak byl průměrný plat 2.000 Kč měsíčně, ale MP by nadšeně volal Bravo, protože schodek by se z hrozivých 100 mld. Kč smrskl na 10 mld. Kč, což je přece krásné číslo :-D

NoName 3.7.2007 13:36

Re: Re: Jiho,

Myslím, že nemá cenu pokračovat v diskuzi, vy o ekonomii skutečně nemáte ani ponětí ...

Jiho 3.7.2007 13:37

Re: Re: Re: Jiho,

Prosím o argument. Já dovedl vaši tezi o důležitosti absolutních částek (nominálních) dluhu jen ad absurdum. Už chápete proč je důležitejší třeba podíl dluhu k SR nebo HDP?

AeroKarel 3.7.2007 14:26

Re: Re: Re: Re: Jiho,

Na teorii ad absurdum snad jedině argument ad absurdum. Přineste od někoho půjčku v procentech a zaplaťte s ní v hospodě.

Mislead 3.7.2007 13:38

Re: Re: Jiho,

zkuste to poslat jako zlepšovák Nečasovi - třeba se to chytí............a já konečně budu mít důvod emigrovat na Island:-D:-D:-D

Mislead 3.7.2007 13:42

Re: Re: Jiho,

ale pokud to domyslím - dobrou průbou tohodle systému by mohlo být okamžité zavedeni eura:-D

AeroKarel 3.7.2007 14:17

Re: Re: Jiho,

A manželka vás pustí s peněženkou na ulici?

jarda 3.7.2007 13:14

dochtore :-))

ono s těmi nezaměstnanými vysokoškoláky je to docela prosté - nezastávám se jich (aby bylo jasno): aby se někdo rozhodl preferovat vzdělání (třeba trh :-)), tak se to musí vyplatit ... aby se to vyplatilo, musím to umět využít ... jestliže nemám takové managory, kteří dokáží využít vzdělání vysokoškoláků, hledám viníky u vysokoškoláků a chybného systému vzdělávání a ne chyby u managorů :-))  ... jestliže chci najít chybu a vyřešit problém, musím hledat chybu a ne viníka ... ale co už s tím, když je to tak v této kotlině zaběhnuté :-((

dr Turnovský 3.7.2007 13:17

Re: dochtore :-))

já nehledám chybu, já jí vidím...dokud se nebude platit školné, tak se holt bude studovat enviromentální socioekologie v Massajských vesnicích  a absolvent bude na úřadu práce, hned po škole. Když by si to měl platit, rozhodne se podle toho jaký má obor perspektivu, nebo jak má bohaté rodiče, nebo holt bude pracovat a studovat zaráz.

Mislead 3.7.2007 13:27

Re: Re: dochtore :-))

jistě - ale pak neplatí původní teze - že dostal diplom omylem:-D A může si v klidu kopat cokoliv - mimochodem při archeologických záchranách kopou ti vysokoškoláci v rámci svého vzdělání:-DDDDDDDDD

dr Turnovský 3.7.2007 13:32

Re: Re: Re: dochtore :-))

ae l já jsem jí "netezoval"...furt si budu myslet, že když si to budete platit, jistě si rozmyslíte do čeho investovat.....nebo si holt počkáte na to co se Vám líbí a čím se nebudete živit až budete mít čas a peníze....jako já :-))))

Mislead 3.7.2007 13:35

netezoval:-)

uhlazoval hrany:-D

dr Turnovský 3.7.2007 13:38

Re: netezoval:-)

hele Bludičko...já jsem psal, že i skladník může recitovat Vergilia v originále.....takže nevím, o čem je řeč :-))))

Mislead 3.7.2007 13:46

Re: Re: netezoval:-)

další, co bylo ve vláknu:-D

oakman 3.7.2007 13:37

Re: Re: Re: dochtore :-))

Nojo, ale Archeologie se otvírá na Fildě jednou za tři roky pro 5 studentů... co takhle s těmi všemi teoretiky umění, kulturology, rekreology, s tou inflací titulů, které dříve získávaly naše manželky, aby se doma nenudily.... a s tímhle si "inteligent" kráčí pro podporu. Ano pokud je tu konsensus, že když v Česku vystuduji křížení kapybar, tak mi stát musí "dát práci".  Výběr vzdělání je stejně soukromá věc jako odpovědnost za to, že se tím neuživím.

dr Turnovský 3.7.2007 13:40

Re: Re: Re: Re: dochtore :-))

hele Dubínku....máte něco proti kunsthistorikům?......konečně mohu studovat co chi a Vy na mně takhle.....ale školné si platím a živit se tím nechci :-))))

oakman 3.7.2007 13:44

Re: Re: Re: Re: Re: dochtore :-))

Také jsem navštěvoval magistát z Kulturní Antropologie - hodí se to do kšeftu.....:-P

dr Turnovský 3.7.2007 13:45

Re: Re: Re: Re: Re: Re: dochtore :-))

to já mám jen tak....vždycky jsem to chtěl ......

oakman 3.7.2007 13:07

Milý NoName

Schodek tu nepořeší ani místní gerontokracie ani nikdo jiný. Pokud naše věková struktura davu vypadá jak vypadá, můžeme se dočkat jen dob horších. Každý systém se někdy dostane na mez, kde změny přestávájí být vratné. To se stalo i našemu státnímu systému celkového financování života Homo Socanus. Dnes je parasitismus rozložen do takového spektra malých kohoutků, ze kterých sice jen "kape", ale i tak to dá na slušný celkový balík prošustrovaných peněz.

Pes je zakopán nejen v tom, že státní peníze jsou levné, dostupné, ale že nikdo nekontroluje, jak mnozí sice "splní předpoklady na papíře", ale ne de facto.

Tenhle stát chcípá na to, že se tu nenajde jediný kabinet, který by dokázal zákon nejen odhajlovat skrze parlament, ale také vnutit občanům. V Bruseli se tomu říká posovětsku "implikace", anglosasové to obsahově trefně nazývají "Law Enforcement". Každý čumí na americké detektivky, ale nikoho nepřekvapuje, jak se česká policejní realita liší od viděného.

Dokud si nenajdeme důvod být státu loajálními služebníky a my, občané "ostatního původu" nedonutíme úředníky akceptovat povinnost loajality  ke státu, budeme tu stále mít bandu darebáků. kteří se na státu kapsují a občany ponechávají v chaosu jejich výkladu práva jen "pro naše třídy". Česká levice už dnes ze zjištných důvodů popírá samotný ústavní základ republiky - právo nelevice na representaci.

I my můžeme Paroubkovi vzkázat: NO TAXATION WITHOUT REPRESENTATION!!!

Xaver 82.117 3.7.2007 13:10

Vidím, že se vám zanítil paroubek..

A vypadá to, že nevyléčitelně...;-)

jarda 3.7.2007 13:17

Re: Vidím, že se vám zanítil paroubek..

... no, pes je zakopán už od roku 1992, kdy se o tom problému začalo mluvit hóóódně nahlas ... a nějak si nemohu vzpomenout, kdo to tehdy vládl? :-((   ... socani to ale rozhodně nebyli :-))

AeroKarel 3.7.2007 14:09

Re: Vidím, že se vám zanítil paroubek..

Ta jeho nová a při jeho tloušťce? Naděje umírá poslední.

Xaver 82.117 3.7.2007 13:11

Vidím, že se vám zanítil paroubek...

... a vypadá to, že nevyléčitelně...;-)

oakman 3.7.2007 13:12

K věci, smrade!