19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Osud vraha, osud oběti

Dvojnásobný vrah Zdeněk Vocásek, odsouzený původně k smrti a pak na doživotí, usiluje o propuštění. Strávil ve vězení dvacet let a nyní ujišťuje, že se změnil, obrátil se ke Kristu a prosí o novou šanci.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
dr Turnovský 16.5.2007 18:42

Re: Re: Clayi..radši to přetahuji sem...

já neradím, na to nemám gebír...je to jen zajímavost :-))) Takové dokreslení duševního stavu ;-)

clay 16.5.2007 18:48

Re: Re: Re: Clayi..radši to přetahuji sem...

možná napoví?

clay 16.5.2007 18:49

Re: Re: Re: Re: Clayi..radši to přetahuji sem...

"tabernac" is equivalent to saying "oh f***".

clay 16.5.2007 19:02

Hned jsem to věděl, že tam byl taky Nick

„Heleďte hoši,“ ukazoval tramp Joe Chiclets, „tadyhle je ta skála, co s ní spadl ten Barrande a nic se mu nestalo.“ „Ty nádivo!“ zlobil se tramp Forbes, „ten Barrande, to byl přeci první českej tramp, kterej měl chatu na tý skále, a do tý chaty si natahal šutráky, aby se mohl bránit před útokem vodních skautů. Ty šutráky jsou teď v muzeu.“

„Neuvěřitelné věci vyprávíš, Nicku,“ vrtěl hlavou Chiclets. „Je to čirá pravda, braši, jako že jsem skolil šedého medvěda v krčském pralese!“ zaříkal se Nick.

clay 16.5.2007 19:05

AeroKarlovi: máte pravdu, mlaďasové tomu nerozumí

Ehm, z deja predpokladam, ze ide o ceskych trampov, tak preco maju take divne americke mena?

AndyO 16.5.2007 20:03

Re: Clayi..radši to přetahuji sem...

tak tohle se vám fakt povidlo ;-DR^R^ to musí být zoufalství:)))

Sekac 16.5.2007 17:56

KRALOVSKE slovo

17:54 - Princ Harry nakonec nebude sloužit v Iráku. Náčelník britské armády, generál Richard Dannatt potvrdil, že k rozhodnutí vedly ministerstvo obrany obavy z výhrůžek islámských radikálů.

www.novinky.cz

Bert 16.5.2007 17:48

Tak se probírám diskuzí a žasnu, kolik diskutérů není schopno udržet téma.

Ale to nic. Před rokem jsem probíral Jedličkovo muzeum zla, a docela mne překvapilo, kolik vrahů po propuštění znovu vraždilo. On je rozdíl mezi zabitím (vraždou) v afektu, tam je zřejmě náprava možná, a když někdo jako Vocásek zabíjí jen tak mimochodem, protože mu lidský život nic neříká. Ono se totiž vůbec nemluví o tom, že se někdy v roce 1984 pokusil zabít kladivem také svého souseda, který na následky zranění po půl roce zemřel. Jelikož si nepamatoval, co se stalo, tak Vocásek už tehdá unikl oprátce. Přece nebudeme věřit tomu, že mu Bůh dal v roce 1990 šanci. Vždyť on mu ji dal už v roce 1984. Má sice nárok na žití, ale to jeho budoucí oběti přece také, ne?

Sekac 16.5.2007 17:51

Re: Tak se probírám diskuzí a žasnu, kolik diskutérů není schopno udržet téma.

Nepopravovat, ale nepoustet na svobodu. Respektujme kardinalni TABU.

Kubeš 16.5.2007 19:00

Re: Re: Tak se probírám diskuzí a žasnu, kolik diskutérů není schopno udržet téma.

Dnešní technika vyšetřování je myslím na takové úrovni, že by dávala záruky o vyloučení omylu při výroku o vině. A když by nebylo možno ani v nejmenším pochybovat o vině, včetně případného přiznání, byl bych pro trest smrti.

Sekac 16.5.2007 17:48

Lez v LN?

Vyhověli jsme přání čtenářů a rozhovor jsme přesunuli na vhodnější termín.

http://lidovky.zpravy.cz/odpovedi.asp?t=GRABER

Prectete si otazky, vazeni.

Sekac 16.5.2007 17:46

Trest smrti pro valecnika a lhare Wolfowitze by ale byl na miste

http://lidovky.zpravy.cz/sefa-svetove-banky-v-nemecku-nechteji-dww-/ln_zahranici.asp?c=A070516_163344_ln_zahranici_lvv

On sam se k navic okupaci Iraku hlasi  - a priznava.

AeroKarel 16.5.2007 18:17

Re: Trest smrti pro valecnika a lhare Wolfowitze by ale byl na miste

No a?

Sekac 16.5.2007 17:42

Trest smrti vs. nabozenstvi

Je v pozadi pripadu kurimskych tyranych deti nejaka nabozenska sekta? Osoby vypovidajici ve sdelovacich prostredcich tak pusobi?

http://lidovky.zpravy.cz/ministerstvo-kurimske-ustavy-nepochybily-fka-/ln_domov.asp?c=A070516_171837_ln_domov_fho

dr Turnovský 16.5.2007 17:29

jsem absolutně proti trestu smrti....pokud nebude nějaká

možnost bez jakýchkoliv pochyb dokázat  byť jen jednu vraždu. Ale co je nejpodstatnějš je, aby pozůstalí oběti měli alespoň nějaké odškodnění....tedy povinnost pracovat opravdu otrockou prací 7 dní v týdnů  365 dní v roce  v kamenolomu , že pane Vízku,,ale ne v kanceláři,  a odevzdání všeho co zbude po odečtení za chléb a vodu nákladů na ostrahu...oblečení....pozůstalým...po celou dobu trestu....a ten trest samozřejmě na doživotí.

ps. to oblečení samozřejmě růžové a těžké okovy , jen kvůli lidskému ponížení...

AndyO 16.5.2007 17:30

Re: jsem absolutně proti trestu smrti....pokud nebude nějaká

myslíte skutečně, že by měli pozůstalí pracovat jako otroci ? To mi moc humánní nepřipadá  ;-€:-/

dr Turnovský 16.5.2007 17:32

Re: Re: jsem absolutně proti trestu smrti....pokud nebude nějaká

ježiš Andy no jo....já jsem ale koloběžkář :-))))) odpuste

rezy 16.5.2007 17:33

Re: Re: Re: jsem absolutně proti trestu smrti....pokud nebude nějaká

ale terapie je to originální..

dr Turnovský 16.5.2007 17:34

Re: Re: Re: Re: jsem absolutně proti trestu smrti....pokud nebude nějaká

no už dofukuju gumy a valím okolo bloku....aspoň 5x :;-)

rezy 16.5.2007 17:35

Re: Re: Re: Re: Re: jsem absolutně proti trestu smrti....pokud nebude nějaká

dejte si citrónovou ;-P

dr Turnovský 16.5.2007 17:38

Re: Re: Re: Re: Re: Re: jsem absolutně proti trestu smrti....pokud nebude nějaká

k Zanonimu to mám asi 2 minuty pěšmo...tak snad ji nevyprodají.... :-)

AndyO 16.5.2007 17:39

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: jsem absolutně proti trestu smrti....pokud nebude nějaká

za tohle provokování by vás taky měli v růžovým mundůru přikovat k primátorovi Dittrichovi a vrazit vám veslo do ruky.

dr Turnovský 16.5.2007 17:42

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: jsem absolutně proti trestu smrti....pokud nebude nějaká

no hlavně ty stříbrňáci a Ilumináti....to jsou bestie...ty ji totiž maj nejradši.......jsou asi 160 cm vysocí, každý má černé vlasy a batoh, hovoří tak, že jim nikdo nerozumí a pohybují se v grupách a první má vlaječku......a když člověk usne, tak ho otáčí na druhý bok.....:-(

rezy 16.5.2007 17:47

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: jsem absolutně proti trestu smrti....pokud nebude nějaká

tady navíc pořád blejskaj těma škatulkama na krku.

dr Turnovský 16.5.2007 17:49

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: jsem absolutně proti trestu smrti....pokud nebude nějaká

jak navíc...to dělaj všude.....asi je to nějaká forma metabolického přeměny fotonů na jednoduší cukry.....oni totiž nesladí ;-)

rezy 16.5.2007 17:52

oni totiž nesladí

;-D nechtěl bych vidět ty jejich cukerný kvóty ;-D

clay 16.5.2007 17:51

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: jsem absolutně proti trestu smrti....pokud nebude nějaká

nebo ouřední zákaz konzumace ničím neřezané sodovky

dr Turnovský 16.5.2007 17:54

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: jsem absolutně proti trestu smrti....pokud nebude nějaká

ježiši....to by snad Ani velký Aspirin nedokázeal.....

clay 16.5.2007 18:00

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: jsem absolutně proti trestu smrti....pokud nebude nějaká

ani Radion MacPersam

dr Turnovský 16.5.2007 18:04

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: jsem absolutně proti trestu smrti....pokud nebude nějaká

to jistě ne...ani Komenský přeměný širákem na Bufallo Billa s věrnou pistolí Šárkou.....