19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Osobnost celostátního významu

Paní Kateřina Brožová je podle Jiřího Paroubka skutečně neobyčejná žena, když o ní hovoří jako o osobnosti celostátního významu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
dr Turnowski 3.5.2009 16:30

Tak a paroubek má volby v kapce....

je to totiž taky rozsévač......petra to roztrousila, je prej v jináči......;-D;-D;-D

AndyP 3.5.2009 16:34

Re: Tak a paroubek má volby v kapce....

Paroubek je v jináči ? To vysvětluje tu figuru, ale jak to dělá že pořád neporodil ?

dr Turnowski 3.5.2009 16:37

Re: Tak a paroubek má volby v kapce....

No Paroubek je furt..ale jeho manželka....Já jim to moc přeju. Aby nedopadla parouboková, jako jako manželka Paroubkovo synka...

AndyP 3.5.2009 16:47

Re: Tak a paroubek má volby v kapce....

jo tak to je jiná. Šťastný to muž, i když, jestli bude mrně v noci řvát, tak bude ráno Paroubek v práci nervozní a ty jeho jekoty a blekoty nebudou k vydržení.

dr Turnowski 3.5.2009 17:06

Re: Tak a paroubek má volby v kapce....

myslím, že by mohl jít na mateřskou...nicht wahr?

Modrá volička 3.5.2009 17:09

No, bejvalo bylo to topolánkovi prospělo.....ale né, on musel nervozní jekotat a blekotat a teď jsme my modří v loji-hnoji....

Kdyby bejval byl šel na mateřskou....

Haf 3.5.2009 16:36

Re: Tak a paroubek má volby v kapce....

Tvrdík bude na podzim ministeským - jako Čepička - a letiště dostane věnem .

..... 3.5.2009 16:46

Re: Tak a paroubek má volby v kapce....

 letiště, Tvrdík? Nevstoupíš dvakrát do téže řeky.... dost ji zakalil

Neonek 3.5.2009 16:49

Re: Tak a paroubek má volby v kapce....

no jo, a co když to bude ženská ?

dr Turnowski 3.5.2009 16:17

Re: Slova "velkého" muže - jsem dojata k slzám

No ještě aby to udělal a neměl nějaké státotvorné pudy

Modrá volička 3.5.2009 16:23

Pevně vřím, že několik dlaších Smluv s Občany a pna Topolánek bude opětně premiérem.....

Pod vedením tria Topolánek-Julínek-Langer k dalším světlým zítřkům....

Volila jsem je i minule i předminule a jako úspěšné je budu volit i příště...

:-) 3.5.2009 16:27

Re: Pevně vřím, že několik dlaších Smluv s Občany a pna Topolánek bude opětně premiérem.....

Ale jdi ty oranžový buzíku.;-D

Modrá volička 3.5.2009 16:33

Já jsem myslela, že buzíci volej Kikynu a voni taky Topolánka....tak to je dobře,

ale zase aby pan dalík nežárlil..ten je taky v oDS voblíbenej, že jo...

:-) 3.5.2009 16:37

Re: Já jsem myslela, že buzíci volej Kikynu a voni taky Topolánka....tak to je dobře,

Jeden, tady spíš jedna buzna (Modrá volička) myslela, že howno je cukr a na/sra/la si do kafe.

Modrá volička 3.5.2009 17:07

Evropě jsem už...tuším...dosladili....Ano, pan Topolánek místo cukru hov....are you???

:-) 3.5.2009 17:14

Re: Evropě jsem už...tuším...dosladili....Ano, pan Topolánek místo cukru hov....are you???

To víš buzno, že to velké howno, které stvořil tvůj oranžový guru a kterým sladil v Evropě nepřehlédli.

Monika 3.5.2009 17:59

Re: Já jsem myslela, že buzíci volej Kikynu a voni taky Topolánka....tak to je dobře,

Tohle nebude ženská, ta modrá volička, to bude nějaký zapšklý a nenávistný komunista, který závistí prská zlobu a nebo, že by byl jen hloupý?

jirka.s. 3.5.2009 16:40

Re: Pevně vřím, že několik dlaších Smluv s Občany a pna Topolánek bude opětně premiérem.....

A já ti to zase docela věřím, nomene! U takového pitomce jako jsi ty je docela možné, že ani nerozezná čísílka na volebních kandidátkách! ;-(

Ludmila 3.5.2009 16:25

Re: Slova "velkého" muže - jsem dojata k slzám

Doufám,že Topolánek splní,co řekl a po volbách odejde do ústraní.

westík 3.5.2009 16:58

Re: Slova "velkého" muže - jsem dojata k slzám

no, možná má vykročeno k světlým zítřkům v Bruselu ...:-/

..... 3.5.2009 16:25

Re: Slova "velkého" muže - jsem dojata k slzám

 jinde uváděli, že chce zase kandidovat na premiéra, zřejmě též náladový a zženštilý jako Kalousek

dr Turnowski 3.5.2009 15:54

No přátelé..Topol holt dělá to co většina lidí s ODS schvaluje, nebo

obráceně, kdo ví.....a komu se to nelíbí, nemusí být milovník Klause. může to mít spoustu jinejch důvodů. Vůbec nechápu, jak to můžete takhle do sebe "zaklesnout" ..Tedy když nejsem s Váma, jsem proti Vám....Já holt nechcí žídnou pragmatickou hezky pěkně rozkročenou stranu....Já chci klsickou konzervativní, pravicovou skupinu lidí, co mají přesné limity.

jak mohu vědět, že se příští tejden nespojí Topol s komunistama, aby se Paroubek nedostal k moci? Vy to víte na 100% , že to neudělá?????

ps. kdyby to udělal, tak byste tady chválili jeho státnický um, že ano.

westík 3.5.2009 15:58

Re: No přátelé..Topol holt dělá to co většina lidí s ODS schvaluje, nebo

dottore, mluvíte ze srdce R^

Ludmila 3.5.2009 16:09

Re: No přátelé..Topol holt dělá to co většina lidí s ODS schvaluje, nebo

mě také.R^

Haf 3.5.2009 16:29

Re: No přátelé..Topol holt dělá to co většina lidí s ODS schvaluje, nebo

Podle mne ste se všichni tři posjali do vejšky ;-P :-D:-D:-D

To bych na něj vosobně jel s řemdichem :-P

dr Turnowski 3.5.2009 16:32

Re: No přátelé..Topol holt dělá to co většina lidí s ODS schvaluje, nebo

bacha n to, aby bylo jasné kdo koho zranil :-))))

clay 3.5.2009 16:06

Re: No přátelé..Topol holt dělá to co většina lidí s ODS schvaluje, nebo

to už se spíš účelově spojí s Paroubkem, aby do toho nekecali komunisti...a to ještě kdo ví jestli....spíš přichází v úvaku limitované respektování menšinové vlády.

dr Turnowski 3.5.2009 16:12

Re: No přátelé..Topol holt dělá to co většina lidí s ODS schvaluje, nebo

No vidíte to je právě ono.....právě proto je ten pán pro mne naprosto nedůvěryhodný. Stejně jako 90% členů ODS

clay 3.5.2009 15:53

Niky hledejte v Libertas "protiváhu"

Čarnogurský: "Rusko sa dokázalo relatívne rýchlo zotaviť z rozpadu Sovietskeho zväzu. Je potrebné, aby americká hegemonistická politika našla svoju protiváhu. Zdá sa, že pre túto úlohu je Rusko prirodzeným kandidátom. Brániac sa imperialistickej americkej politike Washingtonu môže si Rusko získať vo svete nových spojencov. V mníchovskej reči oboznámil Putin svet s touto novou rolou po prvýkrát" ..........Právě rusofil Čarnogurský, nyní advokát a jen řadový člen KDH, které kdysi spoluzaložil, reprezentoval na sjezdu Slovensko a podepsal za něj petici. V projevu ocenil úsilí Ganleyho a zakončil jej zvoláním „Bůh ochraňuj Evropu“ - pokud bude schválen Lisabon......abyste věděl, v jaké společnosti budete;-)