19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

Osobnost celostátního významu

Paní Kateřina Brožová je podle Jiřího Paroubka skutečně neobyčejná žena, když o ní hovoří jako o osobnosti celostátního významu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Muflon 3.5.2009 23:25

Re: Co říci?

Bolševik nebo snad nácek se ve vás nezapře! Když nemůžu něco proargumentovat, tak to zakážu! V tomto se jistě shodnete s vyznavačem dlouhých nožů v noci až eskommtdertag panem expremiérem kurew níkem, lhářem a podvodníkem Topolánkem..

PetrH 3.5.2009 23:32

Re: Co říci?

O tom bolševikovi to jako bolševik jistě posoudíte nejlíp. Kdybyste ovšem tolik nekecal. Registrované nicky nejsou zákaz, ale snad by zabránily vám nepříčetným anonymům ve sprostých urážkách. Případně byste se s klidným srdcem mohli vrátit na Novinky. Registrovaný nick znamená pouze to, že jste za své pitomé pindy ochoten nést odpovědnost.:-/

hombre 3.5.2009 23:45

Re: Co říci?

-obraťme list.Příkl.hlasování tajné-veřejné.Pak,kde se více dovíš o pravdě a kde méně.Ten efekt blábolu odpadne v momentě,kdy se dotyčný orientuje.Moji blízcí zahynuli,/rodiče mých rodičů v Oswetimi/,neblábol

PetrH 3.5.2009 23:36

Re: Jsem tu jen na skok a položím otázku, která osobnost paní Brožová nebo pan Topolánek nadělá méně škody? Co myslíte? Apropos pan Topolánek se chce znovu stát premiérem .. ha ha ha ..

Koho přitom bil, inteligente?(Y)

Muflon 4.5.2009 0:22

Re: Jsem tu jen na skok a položím otázku, která osobnost paní Brožová nebo pan Topolánek nadělá méně škody? Co myslíte? Apropos pan Topolánek se chce znovu stát premiérem .. ha ha ha ..

Možná jsem se spletl, je to už dlouho, co jsem to četl a název je "Byl jsem přitom" ...

Dana 3.5.2009 23:08

Re: Jsem tu jen na skok a položím otázku, která osobnost paní Brožová nebo pan Topolánek nadělá méně škody? Co myslíte? Apropos pan Topolánek se chce znovu stát premiérem .. ha ha ha ..

Co považujete za méně škody? Myslíte tím třeba to, zda-li způsobí méně škody při hlasování o zákonech - třeba o důchodové reformě, šrotovném  nebo využití jádra v energetice - paní Kateřina Brožová nebo Mirek Topolánek?

Muflon 3.5.2009 23:32

Re: Jsem tu jen na skok a položím otázku, která osobnost paní Brožová nebo pan Topolánek nadělá méně škody? Co myslíte? Apropos pan Topolánek se chce znovu stát premiérem .. ha ha ha ..

To je přece jasné! Brožová nic neumí a protože v politice nejspíš bude jenom stafáž, tak nic nezkazí. Topolánek taky nic neumí, ale furt se snaží "něco" dělat, hlavně za použítí pozitivní a negativní, takže furt šlape v porcelánu ..

Dana 3.5.2009 23:38

Re: Jsem tu jen na skok a položím otázku, která osobnost paní Brožová nebo pan Topolánek nadělá méně škody? Co myslíte? Apropos pan Topolánek se chce znovu stát premiérem .. ha ha ha ..

jak nic nezkazí? Přece jako poslanec bude hlasovat a její hlas bude mít stejnou váhu jako hlas Topolánka.

čulibrk 3.5.2009 22:35

Od Monarchy si Jyrka taky nosí

výslužku....jak to dělal v RaJi??:-D:-D:-D

Haf 3.5.2009 22:53

Re: Od Monarchy si Jyrka taky nosí

Dneska by ho z Alcronu hnali - ještě dvě flašky ssebou ! Jo, ale za tvrdý. A to by ho zas hnala Pedra . ;-)

hleena 3.5.2009 23:59

Re: Od Monarchy si Jyrka taky nosí

Nosí si z Liháku ;-D;-D;-D

čulibrk 3.5.2009 22:26

Re: Nemá Jyrka bráchu ? :-)

proč to zatlouká? Že by ten brácha neměl v kapse melouna?:-D:-D:-D

hombre 3.5.2009 22:05

Je mi docela sympatické,že je zneužité moje IP

-hlavně tu sprchu,chlapci upocení...

hleena 3.5.2009 22:09

Tebe ty ústavní kreténe zneužívaj už od dětství :-)

Haf 3.5.2009 22:04

Zatímco my bojujem s Bílou Rusí

tak vy tady ze všeho máte (Y). A sosan by se taky na Vás rád koukal ;-D;-D;-D, nemá asi kam strčit prstíček-kolíček . Však nejraději by tam vlezl celej. A von Rocco čeká u díry . ;-)

hleena 3.5.2009 22:10

Re: Zatímco my bojujem s Bílou Rusí

Tak to jste dizident jako Vízek,když bojujete s Lukašenkovou partou ;-D;-D;-D

Haf 3.5.2009 22:14

Re: Zatímco my bojujem s Bílou Rusí

 Frantu sem raděj nepřivolávejte - ten se bude Lukimu vomlouvat ještě na vánoce - 3:0

hleena 3.5.2009 22:18

Re: Zatímco my bojujem s Bílou Rusí

Zaorálek už posílá omluvné nóty ;-D;-D;-D

čulibrk 3.5.2009 22:23

Re: Zatímco my bojujem s Bílou Rusí

ze žalu vyžahl litrovku Okeny:-D

hleena 3.5.2009 21:59

Re: Za Jiřího Paroubka a jeho rodinu !!!

Už zas Jirkovi meješ záda buzno ? ;-D;-D;-D

Sid 4.5.2009 0:20

Re: Za Jiřího Paroubka a jeho rodinu !!!

Ze jména Paroubek šla tehdy mezi zaměstnanci restaurací a hospod snad ještě větší hrůza a strach než ze jména Brežněv či Štrougal. Zatímco Leonid seděl v daleké Moskvě a Lubomír se zajímal o vyšší záležitosti, Jiří si na vás mohl kdykoliv došlápnout. Metody měl přitom stejné, ne-li horší. Přišel-li s milenkou, bylo vždy nejhůře. Jiří Paroubek tehdy prováděl s partou kumpánů spanilé jízdy městem. Obcházel pražské restaurace a v nočních hodinách i vinárny a dožadoval se jídla a pití zdarma pro celou partu. Jakmile jste neuposlechli, bylo jasné, že vás nemine obrovské manko v příštím vyúčtování a následné přeřazení do méně zajímavého povolání. S oblibou navštěvoval noční podnik Alcron nebo restauraci Pelikán. Jiří Paroubek tam jednou zavítal s nějakou vysokou černovláskou, asi milenkou. Paroubek chtěl udělat na dámu dojem a dožadoval těch nejdražších francouzských vín, která byla určena jen pro stranické papaláše od ministrů vlády výše. Když mému kolegovi pohrozil takovým mankem, že by jej mohli poslat do lochu i za rozvracení republiky, donesl mu tři láhve. Dvě si Paroubek odnesl domů.

hombre 3.5.2009 21:52

-a do sprchy hoši půjdete kdy ?

-smrdíte po tom výkonu,jak březí bachyně,né,aby někomu upadlo mýdlo !

čulibrk 3.5.2009 21:34

Ad KONZERVATISMUS v ČR

Konzervativců je tu tolik,že by se vešli do kavárny......a těžko konzervatismus prosazovat,když většina společnosti má přístup k zákonům jako děvčata z Perlovky k panenství.:-D:-D:-D

hleena 3.5.2009 21:39

Re: Ad KONZERVATISMUS v ČR

Konzervativních komoušů je naopak hafo ,50 :50 v KSČ - ČSSD;-D ;-D;-DJulda Fulda praskala  v pátek ve švech ;-D;-D;-D

čulibrk 3.5.2009 21:42

Re: Ad KONZERVATISMUS v ČR

to zase vykvetl rudý květ....jak říkal ten bard Bezruč.:-D:-D:-D

Haf 3.5.2009 22:08

Re: Ad KONZERVATISMUS v ČR

ak tam taky byly "celebrity" Koleda Štěpán a Kůl - jen Jiřinku nedovezli ukázat :-).

čulibrk 3.5.2009 22:19

Re: Ad KONZERVATISMUS v ČR

s praktikami minulosti se ,ale rozešli....že by to byla Švorcka(ta praktika)?:-D

Haf 3.5.2009 22:47

praktika v minulosti se Švorckou -

s  ní prej výhradně za pultem. Ale v TV ukázali náramnou sešlost. Všech přítomnejch ;-D

Zaplaťpánbůh.