2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

Od nulové tolerance k věcnosti

Miroslav Kalousek už dvakrát nabídl vládě podporu fiskálního paktu – jde o opatření ústavního typu, schválené v celé Unii s výjimkou Británie a Česka, usilující o udržení deficitu na únosné míře. Drsný odpor vůči paktu byl jednou z příčin pádu Občanských demokratů, kteří těžko vysvětlovali nevysvětlitelné a obhajovali neobhajitelné, že se snaží o rozpočtovou odpovědnost a zároveň odmítají krok, který k rozpočtové odpovědnosti přímo vede.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Ilsner 1.7.2014 15:39

Re: TOPka nasadila do senátních voleb

:o)))

Č. Milota 1.7.2014 15:49

Re: TOPka nasadila do senátních voleb

Tož vítej Kapoune a na shledanou, běž do p...Dlouhé Stráně.

K. Herder 1.7.2014 16:43

Re: TOPka nasadila do senátních voleb

Nejste vy ten práskač z Anglie, jak on se to jenom jmenoval... Už vím "KATO"

Č. Milota 1.7.2014 16:51

Re: TOPka nasadila do senátních voleb

Nejsem soudruhu Arnoštku a buď rád, že mám sociální cítění a estébáky na vozíku nebiji. Tebe by měli studovat. Kolik to už máš vlastně falešných jmen ?

K. Herder 1.7.2014 17:14

Re: TOPka nasadila do senátních voleb

To reagujete na mne KATO? Jestli ano, nevím, že bych si s práskačem tykal, bez postranních úmyslů.

Č. Milota 1.7.2014 17:58

Re: TOPka nasadila do senátních voleb

Blbečku ty jsi skutečně marod na hlavu. Už nahrávky na tvých stránkách, tvůj "hlásek kuříhlásek" o tom svědčí.

K. Herder 1.7.2014 18:16

Re: TOPka nasadila do senátních voleb

Nevím Kato, o jaký stránkách je řeč. Vy jako práskač máte jistě přehled. Mohl byste dát odkaz?

A netykat hovado práskačské.

Č. Milota 1.7.2014 18:29

Re: TOPka nasadila do senátních voleb

Jsi provařený blbeček, asi na Dlouhou Stráň zajedu a seznámím obyvatele s fakty, jaký jsi lidský hajzl.

P. Vandas 1.7.2014 15:13

Vodopádem Iguacú protéká desetinásobek vody než obvykle.

Hladina řeky Uruguay stoupla o 18m poté, co napršelo 360mm vody. To je nářez. Co? :-):-):-)

O. Uživatel 1.7.2014 15:14

Uživatel požádal o vymazání
K. Herder 1.7.2014 15:16

Re: Vodopádem Iguacú protéká desetinásobek vody než obvykle.

Za jak dlouho? To bývá důležité...

J. Boleslav 1.7.2014 15:16

Re: Vodopádem Iguacú protéká desetinásobek vody než obvykle.

To je pomsta bohů za to kousnutí na MS. Nešlo by tu Uruguay nějak přesměrovat k nám?

J. Tolman 1.7.2014 15:21

Re: Vodopádem Iguacú protéká desetinásobek vody než obvykle.

Sou zvyklí. Vím, že to víte, ale pro pořádek. Řeka Uruguay nemá s vodopády Iguacú nic společného.

J. Jílek 1.7.2014 15:29

Re: Vodopádem Iguacú protéká desetinásobek vody než obvykle.

na Dunaji u Wetenburgu to bývá občas taky tak. Utopili se tam američtí vojáci při záchranné akci. Mají tam tabuli

J. Franke 1.7.2014 15:07

Postřižiny skončeny...

Dokonce bez újmy na zdraví. Jedna nehoda se přeci jen stala, přefiknul jsem nabroušeným plotostřihem přívodní kabel jako nic. A to jsem před časem zakoupil kabel nový oranžový, aby jej manželka při sekání trávy, což je její doména, dobře viděla. Zatímco ona žádný zásek, já už třetí... Zase budu pro smích, ale někdo toho šaška musí dělat, ne? ;-))

K. Herder 1.7.2014 15:11

Re: Postřižiny skončeny...

Pořád lepší dělat šaška při přefiknutí kabelu, než... Do zadele, teď jsem zapomněl, co jsem chtěl napsat.

Tak někdy příště :o)

J. Boleslav 1.7.2014 15:14

Re: Postřižiny skončeny...

Škoda, dnes už nic?

J. Franke 1.7.2014 15:22

I to jednou přijde...

Jsem v tom optimista! ;-))

K. Herder 1.7.2014 15:29

Re: I to jednou přijde...

Dnes už je to díky pilulkám legrace. Ale za komunistů...

Modrá je dobrá, už je to tak :o)

F. Doušek 1.7.2014 15:04

Z Liberce je vyštípali, jinde sbírají ocenění:

http://www.genusplus.cz/pr-clanky/sdruzeni-czech-top-100-ocenilo-s-group-holding

F. Doušek 1.7.2014 15:01

Ti ajťáci mají stejně nejlepší kšeft.

Kde něco nefunguje, za tím je nějaký zprzněný software. A čím dražší, tím horší. Teď naposledy nefunkční evidence ministerských nemovitostí. Za pouhých 250 mega. Ani se nedivím Chovancovi, že další expertní program evidence střelných zbraní nechce pustit do provozu. A to ani neprozradil, kolik za něj utratili.

J. Boleslav 1.7.2014 15:03

Re: Ti ajťáci mají stejně nejlepší kšeft.

Samotní ajťáci z takových kšeftů toho obvykle mnoho nemají. Zvlášť, pokud se jedná o systémy dotované "z Brusele".

K. Herder 1.7.2014 15:06

Re: Ti ajťáci mají stejně nejlepší kšeft.

To mají. Všichni dobří zdrhli na západ. Tady zůstal plebs, který chce peníze, jako ti dobří. Ale umí prd. Tak ty systémy taky vypadají.

Jenom nevím, kdo za to může? Už vím.

Kykina.

J. Boleslav 1.7.2014 15:10

Re: Ti ajťáci mají stejně nejlepší kšeft.

Máte pravdu. Však taky většina velkých IT projektů v poslední době u nás podle toho vypadá. Obvykle se vyznačuje otřesným diletantismem jak na straně odběratele (kde by to snad ještě člověk dokázal s přivřenýma oběma očima pochopit), tak i dodavatele. Pár výjimek dobrých SW firem sice u nás ještě existuje, jsou to ale spíš výjimky, potvrzující pravidlo.

K. Herder 1.7.2014 15:15

Re: Ti ajťáci mají stejně nejlepší kšeft.

Když zákazník neví co chce, musím tam poslat analytika, který umí přeložit požadavek z neandrtálštiny do vývojového diagramu. Jenže opravdu málo IT firem ví, co je konceptuální schema, vývojový diagram a pod. Tedy pár firem to ví, ale ty se do kšeftů nedostanou. Nebo jen vyjímečně.

Nevím proč, ale funguje např. staťák.

O. Uživatel 1.7.2014 15:17

Uživatel požádal o vymazání
J. Boleslav 1.7.2014 15:23

Re: Ti ajťáci mají stejně nejlepší kšeft.

Tím to není. Viz níže.

K. Herder 1.7.2014 15:24

Re: Ti ajťáci mají stejně nejlepší kšeft.

Nikde není napsáno, že dobrý programátor, je také dobrý analytik. Málokdy umí analytik dobře programovat a naopak. Pokud je někdo tak nadán, že umí obé, je z něj miliardář.

J. Boleslav 1.7.2014 15:38

Re: Ti ajťáci mají stejně nejlepší kšeft.

Za mých mladých let to bývalo tak, že se z programátorů postupně časem stávali analytici. Ne ovšem ze všech.

M. Ilsner 1.7.2014 15:44

Re: Ti ajťáci mají stejně nejlepší kšeft.

A z analytiků potom alkoholici.