21.4.2021 | Svátek má Alexandra


Diskuse k článku

Od memoranda k volbám

Memorandum o spolupráci podepsaly v úterý tři opoziční strany, ODS, TOP 09 a KDU-ČSL. Stojí v něm, že tyto tři strany půjdou do sněmovních voleb v koalici. Podle posledního výzkumu Kantar má ODS 13,5% preferencí, KDU-ČSL má 6% a TOP 09 má 5,5%. Dohromady je to 25%, tedy o prsa víc, než ANO s 24,5% podle téhož výzkumu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Havelka 28.10.2020 5:18

Já je neotvítrám kokokoko tku, tak pro jistotu, ve jménu záchrany národa je to celé, trubko..;-D

R. Langer 28.10.2020 6:03

Ty musíš mít hrozný život, chcípáčku. Starej se raději o sebe, o nějaké Vůdce a zachránce národa tady nikdo zájem nemá, bolševiku. :-P

D. Stys 28.10.2020 7:15

Respirátory chrání nás a ne okolí. Takže by se měly dávat právě ohroženým, zejména když někam musí jít. Což je navíc vcelku realizovatelnější a mělo se dělat od začátku. Jenže FFP2 nebo FFP3 náhubky si člověk neušije doma. Takže se nedá dělat propaganda za cizí peníze, musely by to těm ohroženým pojišťovny zaplatit.

V. Heidlerová 28.10.2020 1:27

Dnes je výročí vzniku samostatného státu. Otcové zakladatelé by splakali nad současným stavem státu, který měl být očištěn Spasitelem ze Slovenska, leč dopadlo to přesně naopak. Nános špíny, který tu po něm zůstane, bude náš stát dlouho odstraňovat. Leč buďme optimisty: "Byli jsme a budem, jak jsme byli dosud, ranami ni trudem nesrazí nás osud." Krásnou oslavu a připomínku vzniku (obnovy) státnosti přeju všem, kdo mají tuto zemi rádi.V[>-]EUV

J. Petrová 28.10.2020 7:01

Je to docela tristní představa, že na odstraňování toho nánosu špíny jsou nachystáni ti, kteří nyní svůj kbelík s nevábným obsahem s radostí chrstnou do prostoru. Myslím, že otcové zakladatelé by se nezhrozili nad stavem naší zemičky, který se v současné situaci příliš neliší od zemí okolních, ale nad jedem vzájemné nenávisti.

V. Heidlerová 28.10.2020 8:04

Někdo musel společnost rozdělit a naplnit nenávistí. Žel, mezi politiky vzor k ušlechtilému chování nenajdeme. Nejhorší stav je na nejvyšších postech, lid obecný si pak dovolí vše, zfanatisování davů a voličů ;-Dje moc odporná věc. Děkuju za odpověď, pěkný den.