2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

O co se teď bojuje

Tady se ukazuje, že sociální demokracie udělala dobře, že šla do vlády. Teď je v pozici, kdy se může reálně postavit proti ruskému agentovi Miloši Zemanovi, který uzurpuje českou zahraniční politiku a snaží se ji vmanévrovat zpátky do područí Kremlu

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Fridrich 1.12.2018 9:22

Zprávy o našich médiích - „Ukrajinská přítelkyně

Zprávy o našich médiích - „Ukrajinská přítelkyně Babišova syna pro Právo: Ptejte se jinde, jsem obyčejná holka, Novináři nás terorizují, matka dostala infarkt „

Zeman nemá pravdu ve všem, ale to, že řekl o novinářích a redaktorech, že je to CHAMRAD', hyeny a svoloč bez morálky a novinářské etiky je doslovná PRAVDA.

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/490762-ukrajinska-pritelkyne-

babisova-syna-pro-pravo-ptejte-se-jinde-jsem-obycejna-holka.html

K. Janyška 1.12.2018 9:28

Re: Zprávy o našich médiích - „Ukrajinská přítelkyně

Nesmyslné a nepravdivé. Je to typická zpravodajská kontrakce... Dzp.

J. Fridrich 1.12.2018 10:10

Re: Zprávy o našich médiích - „Ukrajinská přítelkyně

Vy radši tu " O Smolíčkovi pacholíčkovi ", co vám servírují naše média se Slonkovou v čele a v žoldu těch 5ti statečných opozičníků, co se jim stále nedaří zlepšit svá procenta oblíbenosti a důvěry občanů naší země...

R. John 1.12.2018 9:36

No právě...

.. "ptejte se nahoře"... říkala ta Jelitozetevna...nebo jaký jméno teď má...matka dostala infarkt a mě nechutnaj v Paříži kvůli tomu humry... a za to můžou ty novinářský hyeny... ještě aby tak obtěžovali v sirotčinci moje dítě....

V. Hájková 1.12.2018 9:22

Tak

LIDOVKY mně zablokovaly učet- kdopak ze zdejší smečky komoušu a bývalých fízlu asi tak napráskal?

V. Hájková 1.12.2018 9:23

Re: Tak

mě......

V. Hájková 1.12.2018 9:34

Re: Tak

zAJÍMAVÉ - na Lidovkách mně to nepustilo příspěvek pod článkem o obyčejné ukrajince co žije s Babišem jr. - který tam nyní nemohu najít ! Napsali mně že si mohu požádat o zrušení blokace!

Zkusila jsem napsat pod jiný článek a přístup jsem měla :-)))))

V. Hájková 1.12.2018 9:36

Re: Tak

článek s s mojí blokací zmizel:-)))

V. Kotas 1.12.2018 9:38

Re: Tak

Něco podobného dělají jednomu diskutérovi na Deníku.cz. Tam už pomalu diskuse ani nepřipouštějí.

P. Hlosta 1.12.2018 9:27

Re: Tak

To bude porušením kodexu a ne prásknutí. To vaše neustálé urážení druhých...

P. Boublíková 1.12.2018 9:28

Re: Tak

Na to jste zas přišla jak, proboha? Kdybyste měla zablokovaný přístup na Lidovky, nemohla byste psát ani sem.

A kdyby se vám to stalo, stačí napsat panu Wagnerovi a ten vás zase odblokuje (pokud to uzná za vhodné, čímž si ve vašem případě nejsem vůbec jistá).

J. Holíček 1.12.2018 10:01

Re: Tak

Tohle Hájkovi nemůže dojít, její/ho doména je úplně jinde.

Jsou lidi, kteří se ztrapňují všude kam strčí frňák - a za každou cenu. :-))

I. Kellner 1.12.2018 9:29

Re: Tak

Zablokovaly?...já vás vidím!..-)

V. Kotas 1.12.2018 9:36

Re: Tak

Já to nebyl ! Ale klidně mohou pokračovat i zde.

P. Spáčil 1.12.2018 10:09

Re: Tak

Kdybyste měla zablokovaný účet na Lihovkách, tak sem na Psa nenapíšete ani vykřičník babčo.

J. Havelka 1.12.2018 9:22

Nikdy se nevzdám, nikdy!

má další problémek, právníci navrhují EU, vrátit dotace Agrofertu, ale i ČR do pokladničky evropské, páč Estébiš je evidentně ve střetu zájmů. Cirkus bude a ne že ne!

R. John 1.12.2018 9:19

Franto ! .. neschovávej se za zpovědnici... !

.. když jsem chtěl, ať se přimluvíš u faráře vo zázrak..ať pošle do Prahy trošku toho bílého swinstva ...tak jsem myslel kokain... né sněhovou kalamitu.... počkej až tě chytím... !

F. Šimek 1.12.2018 9:29

Re: Franto ! .. neschovávej se za zpovědnici... !

Robi-čau. Do zpovědnice nechodím. Byl sem tam jen jednou- na prvním přijímání. Jooo-to Petr Nečas (jak říkávala 383) , ten chodil pravidelně...každou neděli. Prej -vroucně věřící, co má čtyři děti a novináři ho pomlouvají. Nakonec ho přefíkla jaká... si Jaňunka, kterou ani neznal. Jináč-pana faráře budu večer pozdravovat....F

I. Kellner 1.12.2018 9:12

Prodám akcie Deutsche Bank. Zn.Nabídněte..-)

https://pbs.twimg.com/media/DtPengRWsAAZuW2.jpg:large

J. Fialová 1.12.2018 9:14

Re: Prodám akcie Deutsche Bank. Zn.Nabídněte..-)

Děkuji nechci :)

https://echo24.cz/a/Sd7Eb/razie-v-deutsche-bank-pokracuje-kvuli-prani-spinavych-penez-klientu-prohledavaji-jeji-centralu

J. Richter 1.12.2018 9:00

abyste pochopili soudruzi...

já vás nechci předělat.

Já velmi dobře vím, že vy budete takové veteši jako je Zeman nebo Babiš fandit, i kdyby toho prvního natočili při masturbaci u jeho oblíbeného dětského péčka a toho druhého při mučení syna v klecovém lůžku. První je pro vás satisfakcí za všechna příkoří od r. 89 a druhý vám slibuje, že s těmi, co vám ta příkoří způsobili, zatočí a Bude líp.

Což je asi přesně tolik, co je těch pár vašich buňek v tom vakuu mezi ušima schopno zpracovat.

Hela..co Jára Soukup, jak mu tentokrát šlo, dobrý?

P. Spáčil 1.12.2018 9:14

Re: abyste pochopili soudruzi...

Ano, i takoví jako Vy mají právo vyjádřit veřejně své frustrace.

K. Janyška 1.12.2018 9:00

Astone, vám fakt uniklo, že Babiš byl agentem Stb a že Zeman

je bílým koněm ruských zájmů u nás stejně jako IVK ? A že KGB byla nadřízenou složku Stb ? Dzp.

J. Richter 1.12.2018 9:03

Re: Astone, vám fakt uniklo, že Babiš byl agentem Stb a že Zeman

Klusi z Andropovova Prognosťáku ale umí makat. Už se opět chystá další rusáček vylézt na vrchol. Vladimír Dlouhý.

V. Kotas 1.12.2018 9:40

Re: Astone, vám uniklo, že Babiš byl agentem Stb a že Zeman

Že by na Mírov ?

V. Hájková 1.12.2018 8:54

Tak zde to

máte z novin BUREŠE ZNOVU :-)))

https://zpravy.idnes.cz/babis-stret-zajmu-dotace-capi-hnizdo-d7r-/domaci.aspx?c=A181201_075301_domaci_kuce

Čeští daňoví poplatníci čelí hrozbě, že budou muset uhradit alespoň část z 82 milionů eur (přes dvě miliardy korun), které byly Agrofertu vyplaceny v tomto roce. Konečný účet by údajně mohl být mnohem vyšší

Toto pujde z vašich kapes vy tupí KOBLIHÁŘI!

I. Kellner 1.12.2018 8:59

Re: Tak zde to

To je problém...do banky mohu zajít až v pondělí...jestli to bude stačit..?!.. -)

J. Richter 1.12.2018 9:03

Re: Tak zde to

Takové tenze hned po ránu.... medikujte!..-)

J. Jelínek 1.12.2018 9:04

Re: Tak zde to

Vy nemáte e-banking?

I. Kellner 1.12.2018 9:06

Re: Tak zde to

Víkendový ne, vy taky ne.. -)