17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Ó, božská viditelnosti!

V dnešní turbulentní době připomínající poměry těsně před válkou, těsně před summitem předáků Evropy, usoudil hlavní lidovec Pavel Bělohrádek, že sestřelí ministra obrany Martina Stropnického. Jako důvod si vybral ministrův komentář k něčemu, o čem už několik dnů psaly všechny noviny a co bylo jasné každému, kdo není padlý na hlavu, že Češi vyměnili pět svých lidí za Libanonce Fajáda.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Han 12.2.2016 22:31

Re: Tak vám nevím, jak je to s tím kravínem?

"Překladatel z arabštiny Nazih Albahri, který Battova slova pro televizi překládal, ale v pátek na Primě potvrdil, že tato slova od muže opravdu padla. Následně to televizi potvrdil i další překladatel, kterému nahrávku pustila.

(...)

Redaktor Bohumil Roub, který reportáž připravil, řekl, že nadační fond na něj už během přípravy reportáže tlačil, aby se reportáž o nevyhovujícím bydlení nevysílala."

J. Fialová 12.2.2016 22:40

Re: Tak vám nevím, jak je to s tím kravínem?

Já myslím, že průběh bude standardní - teď nevíme co je pravda, za pár dní to sice z nějaké chlupaté deky vyleze, ale to už nebude nikoho zajímat protože se bude řešit nějaké další akutní téma.

I. Nápravníková 12.2.2016 22:33

Re: Tak vám nevím, jak je to s tím kravínem?

Proč by měl být tento překlad správný a tamten ne?

J. Fialová 12.2.2016 22:48

Re: Tak vám nevím, jak je to s tím kravínem?

Přece netvrdím, že jeden překlad je správný a jiný není. Předpokládám, že to někdo objektivně prověří. A ta teze, že překladatel muslim mohl kecat, mi připadá pravděpodobnější, než že by tým pana Drápala blbě vybral své hosty.

P. Han 12.2.2016 23:29

Re: Tak vám nevím, jak je to s tím kravínem?

Já měl za to, že to byl rozhovor s jakýmsi pánem, který se nějak vyjádřil a nějak to bylo přeloženo. Jakýsi tým to měl vybírat? Proč?

J. Fialová 13.2.2016 0:06

Re: Tak vám nevím, jak je to s tím kravínem?

http://neviditelnypes.lidovky.cz/migrace-ven-z-pekla-diky-diskriminaci-dwg-/p_zahranici.aspx?c=A151108_174831_p_zahranici_wag

P. Vandas 12.2.2016 22:19

Re: Tak vám nevím, jak je to s tím kravínem?

Ano. Všechno je možné, i když zrovna tato pointa mne nenapadla. :-):-):-)

K. Janyška 12.2.2016 22:00

Svého malého sedmiletého, velmi šikovného, vnoučka

jsem jeden jediný den učil kostkami v krabici od bot, co je to spontánní řád a on mě úplně šokoval, že to pochopl a když si pro něho přijeli rodiče, řekl jim spontánní řád je řádem samovzniklým. A organizace je lidským organizačním výtvorem pro jeden nebo omezený počet cílů nebo účelů chování. Sice mi vynadali, že ho nemám oblbovat, ale my dva jsme na sebe jen spiklenecky mrkli a příště budeme pokračovat. Kéžby se tak chytrý mezi vámi našel aspoň jeden... Dzp.

R. Brzák 12.2.2016 22:01

Re: Svého malého sedmiletého, velmi šikovného, vnoučka

To Vám upřímně přeju.

P. Han 12.2.2016 22:02

Re: Svého malého sedmiletého, velmi šikovného, vnoučka

Zaplaťpánbůh, že si pro něj přijeli rodiče. Kdo si přijel pro vás?

P. Vandas 12.2.2016 22:09

Re: Svého malého sedmiletého, velmi šikovného, vnoučka

Já se Karle nedivím, že si o šupleti pěkně pokecáš se sedmiletým vnoučkem. Buď rád, že jsi konečně našel sobě rovného k vjedeckým disputacím. :-):-):-)

L. Novák 12.2.2016 22:31

Re: Svého malého sedmiletého, velmi šikovného, vnoučka

To ho učíte pěkným věcem, jen co je pravda... Soušky učitelky na základce s ním budou mít problém. :-P

M. Mařák 12.2.2016 21:56

Pane Šviku,

s čím a jak pracujete v budhistickém zazenu během meditace? Nechci po Vás osobní zážitky, můžete to popsat symboly.

Vibrace.

Teď Vy...

D. Švik 12.2.2016 22:06

Re: Pane Šviku,

Nepraktikuji zazen (zenovou meditaci). Praktikuji mahámudru, učení školy tibetského buddhismu Karma Kagju. Mýmy učiteli jsou J.S. 17 Karmapa, Lobpen Cechu Rinpočhe, Jigme Rinpočhe, Šerab Rinpočhe a především lama Ole Nydahl. Umím jednu ze šesti jóg Náropy- Phówu (meditace vědomého umírání). Tam se koncentrujete na centrální energetický kanál a vědomí na úrovni srdeční čákry, které posíláte nahoru...víc nemohu říct, je to tajné. Mou hlavní praxi současnosti je Gurujóga. Energetické pole osvícených učitelů nad hlavou, vy sám jako jedna dákyně, vše je tvořeno světlem a energií..víc opět nemohu říct.

M. Mařák 12.2.2016 22:15

Re: Pane Šviku,

Vdechem přijímám vnější energii centrálním energetickým kanálem přes hlavu do hara, nechám ji působit, no a pak ji posílám celým svým tělem ven. Je pozitivní. Není na tom nic tajného.

D. Švik 12.2.2016 22:22

Re: Pane Šviku,

Ne, to je v klidu.

M. Mařák 12.2.2016 22:24

Re: Pane Šviku,

Ne, to je začátek zazenu během meditace, pak začne práce s tím, co přijde.

D. Švik 12.2.2016 22:35

Re: Pane Šviku,

Já vám rozumím. Měl jsem na mysli- tohle není tajné, tohle není nebezpečné.

M. Mařák 12.2.2016 22:37

Re: Pane Šviku,

Nic není nebezpečné a všechno může být nebezpečné. To záleží jen na Vás.

D. Švik 12.2.2016 22:41

Re: Pane Šviku,

To už jsou zase ty rádoby zenové bláboly. Mějte se, zítra musím do práce.

M. Mařák 12.2.2016 23:00

Re: Pane Šviku,

Nejsou to bláboly, z jistého pohledu hranice mezi dobrem a zlem neexistuje. Dobrou noc.

D. Švik 12.2.2016 21:55

Práce s vnitřními energiemi

Pane Mařáku, a to myslím fakt vážně, proboha neučte lidi po internetu práci s energiemi a dechem. Můžeme si ponadávat, vy mi do autentických národovců, já vám do pravdoláskářů, ale tady končí sranda. Pro bezpečnou práci s vnitřním systémem to chce často roky příprav pod vedením skutečného mistra. Zasahujete do tak hlubokých úrovní alája (podvědomí), že si to ani neumíte představit. Bez přípravy opravdu velmi nebezpečná věc.

M. Mařák 12.2.2016 22:00

Re: Práce s vnitřními energiemi

Nikoho tady na netu neučím práci s energiemi a s dechem. Pouze doporučuji jistý způsob meditační techniky, nebo-li modlitby, chcete-li, což je zazen.

D. Švik 12.2.2016 22:07

Re: Práce s vnitřními energiemi

Tm níže jste radil panu Matuškovi...odpovědný člověk, který s energiemi umí pracovat by spíše odkázal ne svého učitele....

M. Mařák 12.2.2016 22:16

Re: Práce s vnitřními energiemi

Předal jsem mu obecné informace, které si může najít v běžné literatuře, člověče nešťastná...

K. Janyška 12.2.2016 22:01

Re: Práce s vnitřními energiemi

Ti dva naši vysloužilí věhlasní profesoři, co založili spolek proti blbosdti by se z vás dvou smíchy posrali... Dzp.

A. Trick 12.2.2016 21:23

Opět plno rozumprdů

hovoří zasvěceně o Rusku aniž by v Rusku někdy byli.

P. Vandas 12.2.2016 21:24

Re: Opět plno rozumprdů

Nikdy jsem v Rusku nebyl. A nebudu to už měnit. :-):-):-)

A. Trick 12.2.2016 21:28

Dobře děláte

Když jsem se poprvé z důvodu školení u Zýmence dostal na Západ prohlásil jsem "stačí týdenní pobyt a mnohaleté úsilí našich propagandistů je v prdeli".

Raději se o něco podobného vůbec nepokoušejte.

P. Han 12.2.2016 21:46

Re: Dobře děláte

No a v Rusku stačí půldenní pobyt a veškeré úsilí našich propagandistů je rovněž tam.