1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Ó, božská viditelnosti!

V dnešní turbulentní době připomínající poměry těsně před válkou, těsně před summitem předáků Evropy, usoudil hlavní lidovec Pavel Bělohrádek, že sestřelí ministra obrany Martina Stropnického. Jako důvod si vybral ministrův komentář k něčemu, o čem už několik dnů psaly všechny noviny a co bylo jasné každému, kdo není padlý na hlavu, že Češi vyměnili pět svých lidí za Libanonce Fajáda.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
H. Balzám 12.2.2016 9:56

Re: Ojedinělý exces!

Co může ta francouzská paní vědět o životě ve Francii? :-) :-) :-)

P. Lepew 12.2.2016 10:06

Re: Ojedinělý exces!

A nedejbože v Calais, tam jenom žije, takže nemá potřebný nadhled..

M. Malovec 12.2.2016 9:28

Pan Bělobrádek

je ze stejného hnízda jako pan Svoboda. A pan Svoboda, slavný eurohujer, to je síla.

P. Rajman 12.2.2016 9:26

Kdyby Česko bylo Turecko

a mělo snášet jen desetinu toho co tento civilizovaný stát, tak už není. Bohorovnost autorů jako je Aston plyne z děsivé české domýšlivosti, že kdyż nás neochrání USA s ekonomicky silným Německem, tak nás ochrání zase Rusové. Proto ta zcela nemístná až putinovská bohorovnost vůči Ankaře. Jinak s Bělobrádkem má recht.

J. Franke 12.2.2016 9:30

Re: Kdyby Česko bylo Turecko

Však taky Turecko docela civilizovaně vraždí Kurdy. Komu čest, tomu čest.

P. Rajman 12.2.2016 9:36

Re: Kdyby Česko bylo Turecko

Vytrháváte události ze souvislostí. Rusové mnohem masověji likvidují etnicky a kulturně blízké Ukrajince a navíc na ujrajinském území. Trámy vám prostě unikají.

P. Harabaska 12.2.2016 9:41

Re: Kdyby Česko bylo Turecko

Seznamte se s národnostním složením obyvatelstva na Ukrajině a neblábolte nesmysly. A BTW, velký počet (etnických) Ukrajinců mluví rusky. Prostě to tak je, byť to řadu rusofobů rozčiluje.

J. Franke 12.2.2016 10:03

Re: Kdyby Česko bylo Turecko

Pane Rajmane, jen jsem reagoval na Vaši řeč o tom skvělém Turecku. Proč bych měl do toho tahat Ukrajinu, vskutku netuším.

P. Rajman 12.2.2016 17:25

Re: Kdyby Česko bylo Turecko

Prostě proto, že v blížícím se konfliktu se bude volit mezi špatným a horším.

P. Lepew 12.2.2016 9:35

Re: Kdyby Česko bylo Turecko

Pokud by byla válka na SLovensku, v POlsku atd., těžko byste našel někoho kdo by jakýmkoliv způsobem vystupoval proti přijímání uprchlíků. Asi bychom jen volali o mezinárodní pomoc.

Nedokážu si nicméně představit, že by Slováci prchali do Egypta a Řecko by požadovalo úplatu za to, že je do Afriky nepustí..

O. Uživatel 12.2.2016 9:24

Uživatel požádal o vymazání
J. Franke 12.2.2016 9:26

Re: Ovšem k tomu zásadnímu se nikdo nemá.

Ano, jsem pro. Znovu je obsadit!!!

A. Trick 12.2.2016 9:26

Re: Ovšem k tomu zásadnímu se nikdo nemá.

Problém začal v Bušíkově hlavě.

P. Rajman 12.2.2016 9:33

Re: Ovšem k tomu zásadnímu se nikdo nemá.

Ty vaše infinitivy (ať sdělují cokoliv) svědčí o tom, že máte mentakitu zupáka. Když uż jste tak přesvědčený o moudrosti svých slov, neuměl byste některou z vašich myšlenek poněkud rozvést.

O. Uživatel 12.2.2016 9:50

Uživatel požádal o vymazání
R. Veselý 12.2.2016 10:48

Re: Ovšem k tomu zásadnímu se nikdo nemá.

vás? vždyť nejste ani génius, natož skormný, vrátnej 9-17

J. Vobr 12.2.2016 9:14

NOŽE A PLAMENY 3.DÍL : Fuck

https://www.youtube.com/watch?v=0F5bwJfgx7k

__________________________________________________

:-)))

:-)))

Pozn. : Doporučuje Lepew !!!

P. Harabaska 12.2.2016 9:08

Uprchlíci? Seznamte se s případem uprchlíků

z Iráku v Jihlavě na zprávách FTV Prima, 11.2.2016: http://play.iprima.cz/zpravy.../zpravy-ftv-prima-11-2-2016

Iráčtí křesťané - 17 osob, z toho 9 dětí - přicestovali do Jihlavy za peníze českých křesťanů. S pobytem v penzionu nejsou spokojeni. Jihlavská radnice jim nabízela ve středu města dvoupokojové byty označené jednou Češkou za velmi pěkné, s nimi však nejsou spokojeni. Doslova: Máme-li bydlet v přemalovaném kravínu, to se raději vrátíme do Iráku. Žili jsem předtím v Iráku jako nikde na světě. Otec rodiny říká: Opustil jsem v Iráku zaměstnání, z jehož platu by zde žilo pět českých rodin. Máme příbuzné v USA, Kanadě, Německu a Švédsku. Ti jsou na tom mnohem lépe. Jde nám především o bydlení, později bychom mohli i pracovat.

Je to plivnutí do tváře naivních českých blbečků, tzv. dobroserů, kteří sem ty orientální naboby přitáhli. Předchozí skupina křesťanů dopravená do Česka také na náklady českých daňových poplatníků také záhy "zahnula kramle" a zmizela v sousedním Německu. A těmhle má český daňový poplatník pomáhat na své náklady. Čiň čertu dobro, peklem se ti odmění.

P. Lepew 12.2.2016 9:18

Re: Uprchlíci? Seznamte se s případem uprchlíků

No tak si přiznejme, že podmínky tady nejsou srovnatelné s Německem. Ani naše životní podmínky. Já jim rozumím, jenom mi tam jako vždy, chybí nějaké základní pojetí cti a vděčnosti. Kdyby mne někdo na své náklady pozval, tak jsem vděčný za to co dostanu a také mu zavázaný. Je to jak s tou operací v Motole, zdrhnout do Němec by mi bylo trapné, takové ubohé..

Obecně si myslím že je tam nějaký velký rozdíl ve vnímání vděčnosti a hrdosti. Stačí si přeíst jejich pohádky - je to úplně jiný pohled na svět než ten náš (žádná hrdost, dobro, čest)..

J. Vobr 12.2.2016 9:28

Re: Uprchlíci? Seznamte se s případem uprchlíků

Hangár na letišti Templehof to je jako Ritz v Londýně !!!

____________________________________________________

O tom nebudiž perská pohádka !!!

:-)))

:-)))

P. Lepew 12.2.2016 9:39

Re: Uprchlíci? Seznamte se s případem uprchlíků

To není jen o ubytování ale hlavně těch bonusech k tomu.

Třeba ty fickfestivaly jak se to tuhle mluvilo.

Nemůžete na všechno nahlížet tak přízemně :)).

A. Trick 12.2.2016 9:23

Re: Uprchlíci? Seznamte se s případem uprchlíků

Naprosto politicky nekorektní informace!

O. Uživatel 12.2.2016 9:29

Uživatel požádal o vymazání
J. Kavalír 12.2.2016 9:35

Re: Uprchlíci? Seznamte se s případem uprchlíků

Uvědomte si, že jsme chudobincem Evropy. Naivní podnikatelé si myslí, že v migrantech najdou levnou pracovní sílu konkurující té naší. Za prací sem ale nikdo utíkat nebude a dávky jsou jen na holé přežití.

O. Uživatel 12.2.2016 10:06

Uživatel požádal o vymazání
J. Švaříček 12.2.2016 8:59

Rychle nebo pomalu?

"Návrat z Marsu se děje rychle."..."Návrat z Marsu bude ještě dlouho trvat." Tak jak je to Astone?

P. Lepew 12.2.2016 9:01

Re: Rychle nebo pomalu?

Začali se vracet ale bude to trvat dlouho než doletí :))

J. Vobr 12.2.2016 9:04

Re: Rychle nebo pomalu?

FUCK !!!

J. Franke 12.2.2016 8:49

Dobré ráno z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Tak jsem urazil kamaráda kněze slovy:

"Tobě se to vítá, jsi profík. A až dojde na lámání chleba, vyměníš bibli za korán a budeš pokračovat v práci, ale co my bezvěrci?"

I kněz umí docela šťavnatě nadávat.

L. Novák 12.2.2016 9:05

Re: Dobré ráno z ... Kocourkova :-)

No co, pořídíte si víc manželek a bude vám dobře... :-D