1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Nudná kampaň

Politologové si stěžují, že je předvolební kampaň nudná. Těžko soudit, co by se mělo stát, aby jim připadala zábavná a dramatická: jeden z vedoucích protagonistů je nohou v kriminále a pokouší se tam nahnat jiné protagonisty a do toho vjíždějí piráti s autobusem pomalovaným kriminálníky, jimž hlavní pirát dělá biřice.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Doušek 18.10.2017 11:29

Re: Jakou vládu chceme?

Telička by měl vrátit i mandát straně, za kterou byl nominován.

M. Varadinková 18.10.2017 11:44

Re: Jakou vládu chceme?

Eurohujer Telička ví prd a odvrátil se hlavně proto, že Babiš razí "Euro ne, kvóty ne". To je mimochodem pro Babiše jenom plus, že se ANO očistí od lidí typu Telička.

M. Moravcová 18.10.2017 11:47

Re: Jakou vládu chceme?

určitě ví víc, než my všichni dohromady. Že je to vypočítavý všivák, stejně jako Babiš, o tom není sporu.

M. Varadinková 18.10.2017 10:37

Re: Jakou vládu chceme?

Já lidovce ve vládě v žádném případě nechci. Naopak jim přeji, stejně jako Topce, aby do parlamentu vůbec neprolezli!

F. Šimek 18.10.2017 10:50

Re: Jakou vládu chceme?

přesně tak !!!

J. Anděl 18.10.2017 10:39

Re: Jakou vládu chceme?

Je to mrzutá budoucnost, ovšem lepší, než nějaká duhová protibabišovská koalice. :-(

M. Moravcová 18.10.2017 11:32

Re: Jakou vládu chceme?

jenže Babiš je podvodník a jeho strana - strana jednoho muže - protože ostatní jsou banda uplacených kariéristů, kteří pracují ne pro Českou republiku, ale pro Agrofert.

M. Varadinková 18.10.2017 11:41

Re: Jakou vládu chceme?

Tak napište, jaká vláda by byla podle Vás lepší za stávající situace.

Třeba z hlediska ODS - je pro ni lepší jít do vítačského eurohujerského slepence se socany, Topkou a lidovci, event. Piráty?

Nebo žádná vláda, nové volby a tím pádem ponechat tu současnou Sobotkovu vládu vládnout v demisi ještě x měsíců?

Jaká varianta je lepší, než ta moje?

M. Moravcová 18.10.2017 11:50

Re: Jakou vládu chceme?

budeme se muset spokojit se slepencem. Jde o to, aby se navzájem drželi na opratích a dokázali se shodnout na dlouhodobých změnách.

M. Varadinková 18.10.2017 11:54

Re: Jakou vládu chceme?

Já doufám, že ne. Ten slepenec by byl po všech stránkách nesrovnatelně horší a v příštích volbách (pokud by ještě nějaké byly) by dostal Babiš nejmíň 60%. Proto je třeba volit tak, aby ten slepenec vůbec nemohl vzniknout.

F. Ogáv 18.10.2017 11:46

Re: Jakou vládu chceme?

Každá vláda ve které sedí komunista a "estébácké" prase je špatná. Nejen špatná, je hrozná. Je smutné, že si takovou možnost připouštíme a neomlouvá nás změkčování šílencem Okamurou a ODS. (Absolvoval jste někdo výslech u StB?)

M. Varadinková 18.10.2017 11:50

Re: Jakou vládu chceme?

A agent Tošovský, nevolený, Havlem dosazený po sarajevském atentátu, Vám nevadil?

Máte nějaký lepší nápad, jak za stávající situace poskládat vládu?

F. Ogáv 18.10.2017 12:45

Re: Jakou vládu chceme?

Nikde jsem nenapsal že nevadil. Vadil. Nejlepší by byl Váš nápad Mach a Robejšek a pak všechno kde nebude Bureš, Okamura a komanč.

R. Sorge 18.10.2017 11:54

Re: Jakou vládu chceme?

Kde jste žil poslední 4 roky, že nevíte, kdo byl ve vládě ?

M. Moravcová 18.10.2017 12:22

Re: Jakou vládu chceme?

ale to přece neznamená, že ta vláda nevadila? Vadila, ale v demokracii prostě musíme přetrpět volbu ostatních občanů. To jen levičáci a eurohujeři protestují proti výsledkům svobodných voleb v Evropě a snaží se jejich výsledek zvrátit volebními podvody, znevěrohodňováním výsledků, ponižováním voličů, urážkami, popřípadě finančími sankcemi.

F. Ogáv 18.10.2017 12:43

Re: Jakou vládu chceme?

Vaší odpovědi nerozumím. Žil jsem v tomto státu za mizerné vlády, kterou jsem nevolil a o které jsem od počátku věděl, že je špatná

V. Klepetko 18.10.2017 11:47

Re: Jakou vládu chceme?

Paní Varadinková, tato konstelace hvězd není nejhorší. Více realistické ale možná bude toto:

1/ Lidovci dostanou tak 5.01 - 5.3, načež svrhnou Bělobrádka a chopí se toho tam nějaký moravsklý Kurz, nebo třeba Čunek, a ten zatočí s Hermany a dalšími subHermany a protoHermany... 2/ Načež vznikne koalice ANO+ODS+lidovci, která bude ale menšinová, budou ji chybět možná jen tři hlasy, ale budou. 3/ Tuto koalici podpoří Okamura, výměnou za

- reálný zakon o obecním referendu a

- tvrdý závazek nepodvolit se kvótám a nezavést Euro.

Tož tak:-))

M. Varadinková 18.10.2017 12:03

Re: Jakou vládu chceme?

Možná je to více realistické, protože ODS se mi jeví až příliš hloupá na to, aby dokázala uvažovat strategicky a vytěžit z volebního výsledku maximum možného pro své voliče. Zatím se (v postklausovské době)chovala spíš opačně - to jest zaprodala své volební vítězství pravdoláskařům (Kalouskovi, Schwarzenbergovi, Bursíkovi....) a nechala si vnutit jejich eurohujerský program.

Ale moc realistické nevidím to, že by se Čunkovi povedlo zatočit s Hermany. Naprosto nežádoucích (protože eurohujerských)osob u lidovců je příliš mnoho, prakticky všichni. Čunek je sice světlá výjimka, ale ani on není nic moc. Žádné velké naděje bych do něho nevkládala.

V. Klepetko 18.10.2017 12:36

Re: Jakou vládu chceme?

Jenže oni mají přímo zvířecí pud sebezáchovy a Rakousko jako jasný vzor přímo před nosem. Uvidíte - bratři občas neznaj bratra!:-))))

M. Prokop 18.10.2017 12:16

určitě by dokázal hájit české zájmy lépe, než kdokoliv jiný.

Pouze ovšem pokud by se shodovaly s jeho zájmy.

Já shodu svých zájmů s Burešovými nějak nevidím.

J. Franke 18.10.2017 10:19

Dobré ráno z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

To jsou věci. Včera tu jedna letitá volička Svobodných, pak rozhodnutá Okamůrovka psala, že to prdne chudince Babišovi a dnes z toho prý svrbí paní Boublíkové...

Co na té komunistické špíně vidíte, dámy???

O. Uživatel 18.10.2017 10:26

Uživatel požádal o vymazání
P. Boublíková 18.10.2017 10:31

Re: Dobré ráno z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Mně akorát sejří tak mocná a přitom tak chabě podlozená kampaň proti Babišovi.

Ve vládě vůbec neměl být, protože nebyl schopný předložit lustrační osvědčení. Ale tyhle předvolební tanečky, které začal Sobotka s demisí vlády kvůli korunovým dluhopisům, jsou fakt směšné.

Sice mě jenom svrbí, volit Babiše asi nebudu, ale opravdu těm kašparùm z jiných politických stran moc a moc přeju jeho vítězství, určitě se s tím skvěle vyrovnají (tak jako s tím chybějícím lustraákem).

F. Doušek 18.10.2017 10:36

Dobré ráno z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Každý den jedna špína na Babiše a jeho předky a prapředky. Za 3 dny to utichne.

Připomíná to předminulou volbu prezidenta, kde cílem byl Klaus.

V. Hájková 18.10.2017 10:42

Re: Dobré ráno z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Vy jste snad mohla nahlédnout do spisu policie - že tvrdíte o nějaké chabé podloženosti ! Nebo snad pokládáte BUREŠOVU prasárnu s dluhopisy neprokázanou! Ten dobytek bude honit každého malého podnikatele s daněmi - a sám neví co by kde vyžral - počínaje ČAPÍM HNÍZDEM!

P. Boublíková 18.10.2017 10:49

Re: Dobré ráno z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Božíčku, vy ale kvákáte.

Zapomněla jste mi odpovědět na předešlou otázku o 1 nebo 2 stránky vzadu. A podobná otázka se týká i Čápího hnízda a korunových dluhopisů.

Nežerte ty mediální SLINTY tolik, uleví se vám.

J. Franke 18.10.2017 10:43

Re: Dobré ráno z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Kdopak ho jmenoval? Taky bývalý soudruh...

P. Boublíková 18.10.2017 10:53

Re: Dobré ráno z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Jj, zrovna tohle mám Zemanovi dost za zlé (tedy ono jmenování Babiše ministrem, nikoliv že kdysi v pravěku vlezl k Dubčekovi).

Ale socanům, ba ani těm nejspravedlivejším ze všech spravedlivých, to ani trochu nevadilo.

Najednou to vadí! :-)

P. Boublíková 18.10.2017 10:55

Re: Dobré ráno z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

Ti nej jsou lidovci, vypadlo mi.

M. Moravcová 18.10.2017 11:34

Dobré ráno z prosluněné Svobodné Republiky Králický Sněžník

před každými volbami to tak je, jednou proti ODS, podruhé proti Babišovi. Jednou vám to nevadí a podruhé jo?