1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Nuda v Brně, blbost v Praze

Veselí vyvolal topkařský primátor hlavního města Tomáš Hudeček, když v rámci předvolební kampaně začal mudrovat o tom, že republiku dotáhne do Evropy Praha a nikoli Brno nebo nedejbože Krnov. Zdá se, že stupidní plácání v předvečer voleb má TOP 09 v krvi. Karel Schwarzenberg si také podrazil nohy v prezidentské kampani, když dostal dobrý nápad, že Edvard Beneš by patřil před soud pro lidská práva za vyhnání Němců z republiky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Janyška 10.9.2014 11:26

Re: Je opravdu legrační, jak se ti, co kandidují ve volbách,

No, nevím nevím. Krků bylo moc a žrádla málo. Jako jediný zatím za ODS jsem vyhrál prvním kolo do Senátu na našem rudém obvodě a svému kolegovi jsem za pár let na to doslova zajistil skvělým nápadem ve druhém kole, aby vyhrál on. A co vy ? Dzp.

S. Lazárek 10.9.2014 11:28

Re: Je opravdu legrační, jak se ti, co kandidují ve volbách,

Já nic, normálka, živil jsem se rukama a pociťoval na sobě účinky z obchodu..Dzp. 

Na povalování se po schůzích nemám náturu.

K. Janyška 10.9.2014 11:34

Re: Je opravdu legrační, jak se ti, co kandidují ve volbách,

To jsem čekal. To ovšem dělal každý. Staral se jen o sebe. Já o sebe, o rodinu a ještě o to, abyste vy, Vzorní vojáci ČSLA a jiná rudá pakáž, měli co možná nejmenší vliv na chod mého státu. To se povedlo jakžtakž a není to málo. Jsem na sebe pyšný a se sebou spokojený. Neposral jsem se, když to přišlo... Dzp.

S. Lazárek 10.9.2014 11:40

Re: Je opravdu legrační, jak se ti, co kandidují ve volbách,

O nic jsem se Vás neprosil, nepotřebuju, aby se o mně staral nějakej střelenej strejda z kdovíjaké prdele. To já se naopak starám o Vás, protože jste skoro celej život hovno dělal, jen chodil jako zasloužilej partajník po nablých schůzích a hlavně s nataženou pazourou, protože daně platím já na Vás a ne Vy na mne, kůže líná a drzá....Dzp.

Z. Baldova 10.9.2014 11:24

Re: Je opravdu legrační, jak se ti, co kandidují ve volbách,

Taky jste se Janysko naucil krast ve velkem jako Klaus? Ze si Vas nevzal Klaus do jeho institutu mel by tam do serie Hajek Jakl  Bem  Janiska  proslule podvodniky

K. Janyška 10.9.2014 11:29

Re: Je opravdu legrační, jak se ti, co kandidují ve volbách,

Václav Klause nikdy nebyl z ničeho obviněn, ani podezřelý. Je to akademický typ a hned po převratu řekl, že do podnikání ho nikdo nikdy nedostane. Je to velmi dobře vychovaný muž a čestný, nemstivý člověk. Je to doslova moderní šlechtic... Dzp.

S. Lazárek 10.9.2014 11:34

Re: Je opravdu legrační, jak se ti, co kandidují ve volbách,

A je krásný.

K. Janyška 10.9.2014 11:36

Re: Je opravdu legrační, jak se ti, co kandidují ve volbách,

Ano, krásný starý muž... Dzp.

S. Lazárek 10.9.2014 11:40

Re: Je opravdu legrační, jak se ti, co kandidují ve volbách,

A moudrý.

J. Matuška 10.9.2014 11:52

Prezident Václav Klaus = moderní šlechtic.

To pojmenování se mi tak líbí, že jsem ho nemohl nedat do nadpisu, aby se to lépe vyjímalo. Chystám se zrušit "interdikt" nad Vámi... Bunga bunga!

Ten Božkov je zřejmě boží...

E. Heusinger 10.9.2014 10:44

Test

byl jsem nabonzován či ne?

E. Heusinger 10.9.2014 10:45

Re: Test

Nebyl, ale to co jsem psal ráno zmizelo. Podivné!

J. Matuška 10.9.2014 11:03

Re: Test

Edmunde, poučte mě, jak se to na NP dělá, když chci někoho nabonzovat? Pozor, tak do toho nikdy nepůjdu, jsem jenom zvědavý.

J. Kombercová 10.9.2014 11:10

Re: Test

Zeptejte se paní Varadinkové.

Z. Baldova 10.9.2014 11:25

Re: Test

Presne dobra rada

M. Moravcová 10.9.2014 12:32

Re: Test

nemyslím si, že by paní Varadinková někoho bonzla. Protože hulvátsky a urážlivě se tady diskutující chovali a stále chovají k ní a nejen k ní, ke každému s jiným názorem.  Když nepomáhalo, že se slovně bránila (velice trpělivě), tak si adminovi (po předcházejícím upozornění, že si bude stěžovat) postěžovala na hrubé, sprosté a urážející chování jiného vůči ní.  Bránila jen sama sebe a já se jí nedivím, protože někdy je to opravdu síla, co tady člověk čte. Kdo se tady takhle sprostě chová, není těžké uhádnout. Je to zde denně. Jen někomu je to sympatické, protože se uráží paní Varadinková a jinému to vadí.

Z. Baldova 10.9.2014 12:51

Re: Test

Hlavne od Vas pane Moravec + Varadin

M. Moravcová 10.9.2014 14:56

Re: Test

Než půjdete mezi lidi, naučte se česky číst a psát. Není Vám rozumnět.

J. Matuška 10.9.2014 10:31

Na rozšiřování cév je prý dobrý alkohol.

A tak jsem došel manželce pro Moonky, sobě jsem si koupil rum z Božkova. Je dražší než Tuzemák, ale zjišťuji, že se po štamprdli neotřesu. Asi si dám ještě jednu, angína pectoris nemá ráda alkohol. Je paní Hájková také kardiak? Bunga bunga!

Jak to dělají obyvatelé Luhanska, když mají problém třeba jen s vodou?

F. Šimek 10.9.2014 10:36

Re: Na rozšiřování cév je prý dobrý alkohol.

rum z Božkova je nerum! Tuzemák musí bej JEN z Jindřichova Hradce....to je pravej rum.

S. Lazárek 10.9.2014 10:41

Re: Na rozšiřování cév je prý dobrý alkohol.

To máte z toho, že pijete ten samoser Budvar.....:-)

F. Šimek 10.9.2014 10:45

Re: Na rozšiřování cév je prý dobrý alkohol.

já sem se z piva posral jen na vojně -v Milovicích. Tam byl Nymburák-z toho se posral i velitel roty. Žeby byl Budvar samoser, tak to slyším prvně.

S. Lazárek 10.9.2014 10:48

Re: Na rozšiřování cév je prý dobrý alkohol.

Budvar můj organismus prostě nepřijímá, s tím už nehnu. Párkrát jsem ho dal a ráno jsem měl pocit, že mi pukne lebka. Už nikdy....:-)

Nejhorší pivo, co jsem v místě mého roiště pil, byl Vysokochlumecký ležák, dnešní Lobkowitz (mimochodem je to TO pivo ze sedmého schodu) a o něm se tradovalo, že je to pivo hrdinů. Kdo vypije dvě a neposere se, tak je hrdinu. Na záda mu dnes úspěšně dýchá Ferdinand, to je dobrej humáč.....:-(

J. Kombercová 10.9.2014 10:51

Re: Na rozšiřování cév je prý dobrý alkohol.

Nejhorší pivo prý je žádný.. :)

S. Lazárek 10.9.2014 10:52

Re: Na rozšiřování cév je prý dobrý alkohol.

A to je velká pravda!.....:-)

J. Matuška 10.9.2014 11:01

Re: Na rozšiřování cév je prý dobrý alkohol.

Aspoň v něčem se shodneme! Tedy moc toho není, že. Kecám, protože pivo...

F. Šimek 10.9.2014 10:52

Re: Na rozšiřování cév je prý dobrý alkohol.

suhlasím s váma, že ležál Budvar je těžký pivo, ale nesmíte jich vypít třeba 10! Já si dám v hospodě tak nejvíc tři...máte pravdu, ten Lobkowitz, je hnusnej.

J. Matuška 10.9.2014 10:56

Re: Na rozšiřování cév je prý dobrý alkohol.

Stasi, i když jsme si už všechno řekli, nemohu mlčet. Budvar, mi slušně řečeno, nikdy nechutnal. Kdysi na Silvestra, to se pracovalo, jsem zašel do Provaznické s naším podnikovým řidičem, expertem jak se má žít, s Václavem Kocábkem /už prý zesnulým/ na pivo. Dopadlo to katastrofálně, protože  po konzumaci alkoholu je mi pořádně zle, ani za manželkou na Žižkov jsem ten večer nedojel. Trpěl jsem na Vinohradech. Ve Vodičkové ulici obcházím Budvar restauraci obloukem, a když tak zajdu do Charvátové na jednu z nejlepších pražských "Plzní". Chtěl jsem zvolat, kde je ta paní Hájková a koukám: SKVĚLÝ. Musím se na ten děsivý článek hned podívat... Bunga bunga!

J. Matuška 10.9.2014 10:43

Re: Na rozšiřování cév je prý dobrý alkohol.

Čerpací stanice v Jindřichově Hradci čepuje i rum...města s nejlepší sociální situací.../Google/

Pak že je krize a že se nám špatně žije...

F. Šimek 10.9.2014 10:47

Re: Na rozšiřování cév je prý dobrý alkohol.

přesně tak! Stačí mít jen pořádnej kontejner....:-)