1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

Nuda v Brně, blbost v Praze

Veselí vyvolal topkařský primátor hlavního města Tomáš Hudeček, když v rámci předvolební kampaně začal mudrovat o tom, že republiku dotáhne do Evropy Praha a nikoli Brno nebo nedejbože Krnov. Zdá se, že stupidní plácání v předvečer voleb má TOP 09 v krvi. Karel Schwarzenberg si také podrazil nohy v prezidentské kampani, když dostal dobrý nápad, že Edvard Beneš by patřil před soud pro lidská práva za vyhnání Němců z republiky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Luboš 10.9.2014 13:10

Rovnost pohlaví?

Co to je za blbost! To já pohlaví moc rovné nemám a vůbec mně to nevadí! A viděli jste už nějakou ženu s rovným pohlavím, Jak by to, proboha, mělo vypadat?

J. Boleslav 10.9.2014 14:39

Re: Rovnost pohlaví?

Musíte se zeptat Jourové nebo v Bruseli.

V. Hajková 10.9.2014 12:21

Skvělé- skvělé-

http://echo24.cz/a/wHcVu/zapad-ma-dat-ukrajine-zbrane-mini-obamuv-poradce    Nebýt  -  války -  neválky- KREMLU.  Nebýt-  vyzbrojování   separatistu  a  rusko  čečenských  oddílu  překračujících  dnes  a  denně- Ukrajinské  hranice-   nikdy  by  k  tomuto   děsnému  stavu  a  krveprolití  na  východě  Ukrajiny  nedošlo!  Jak  se   postupně  dávala  dohromady  funkčnost   UA-   BYLO  ZE  STRANY  RUSKA-  nutno  vyslat  na  Ukrajinu  humanit. konvoj-   za  nímž  následovalo  -  více  jak   tisícové  ruské  armádní  uskupení-  které  zvrátilo  do  té  doby  kyjevskou  ofenzivu!

V. Hajková 10.9.2014 12:21

Re: Skvělé- skvělé-

http://echo24.cz/a/wHcVu/zapad-ma-dat-ukrajine-zbrane-mini-obamuv-poradce

V. Hajková 10.9.2014 12:28

Re: Skvělé- skvělé-

Západní země by měly podpořit Ukrajinu tím, že ji

vyzbrojí. Podle někdejšího poradce Jimmyho Cartera a současného poradce

prezidenta Obamy Zbigniewa Brzezinského by tento krok přinutil Vladimira

Putina změnit celkovou strategii, a zároveň to považuje za krok

sebeobrany.

J. Boleslav 10.9.2014 12:39

Re: Skvělé- skvělé-

Na takový objev netřeba Brzezinského, říkám to tady od počátku.

V. Hajková 10.9.2014 12:44

Re: Skvělé- skvělé-

Však  i  já  to  tu  píši  dávno!   Jak  vidno-  ani  moudrá  slova  p. Z.B -   NEPOMOHLA

O. Slavík 10.9.2014 12:15

Výkvěte národa, nazdááár !

Dobře diskutujete !!!

Tu-ááá.

:-)

:-)

V. Hajková 10.9.2014 11:52

NEUVĚŘITELNÁ ZPRÁVA

http://www.lidovky.cz/rusti-vojaci-se-stahli-z-ukrajiny-oznamil-porosenko-f9s-/zpravy-svet.aspx?c=A140910_112928_ln_zahranici_msl

O. Uživatel 10.9.2014 11:54

Uživatel požádal o vymazání
V. Hajková 10.9.2014 11:58

Re: NEUVĚŘITELNÁ ZPRÁVA

Četl  jste  dnes  na  PSU-  článek  p. Šichtařové??   To  je  tedy  síla!

O. Uživatel 10.9.2014 12:13

Uživatel požádal o vymazání
V. Hajková 10.9.2014 12:23

Re: NEUVĚŘITELNÁ ZPRÁVA

Víte  co  je  zajímavé-  jak  tento  děs-  zdejší  "inteligenty"  -  naprosto  nezajímá!  Patrně  se  domnívají,  že  se  jich  to  nemuže  dotknout!

O. Uživatel 10.9.2014 12:31

Uživatel požádal o vymazání
V. Hajková 10.9.2014 12:38

Re: NEUVĚŘITELNÁ ZPRÁVA

jj. :-)))))))))))

V. Hajková 10.9.2014 11:33

Nic překvapujícího

Udržení příměří v Donbasu je podle ukrajinského prezidenta Porošenka stále těžší.

Důvodem je podle něj skutečnost, že proruští separatisté bez přestání napadají pozice ukrajinské armády.

"Jen bůh ví, jak dlouho příměří vydrží, ale udělám pro to vše," řekl na středečním jednání vlády. Ruská  armáda-  se  potřebuje přesunout  k  MARIUPOLU-  a  otevřít  koridor  cesty  na  Krym!  .

O. Uživatel 10.9.2014 11:40

Uživatel požádal o vymazání
V. Hajková 10.9.2014 11:49

Re: Něco na odlehčenou:

Nechápu  otázku?   Je to  jen  tvrdá  realita-  zhodnocení  situace-  kdy  se  jasně  ukázalo-  kam  proruský  Janukovič   dovedl  armádu   ukrajiny!  Je  to  i  zjištění- že  EU-  ani USA-  nepomohou  tolik  pořebnými  zbraněmi.

O. Uživatel 10.9.2014 11:53

Uživatel požádal o vymazání
J. Matuška 10.9.2014 11:55

Re: Nic překvapujícího

Tak to řekněte na plnou hubu: Už aby to příměří bylo v hajzlu. /Píši to podle Vašeho gusta? Přiblížil jsem se k Vašemu stylu?/

O. Uživatel 10.9.2014 11:56

Uživatel požádal o vymazání
J. Matuška 10.9.2014 11:16

Nestíhám, teprve teď jsem se podíval na Pařát.

Je Petr Pokorný blázen, anebo má vlastně pravdu?

http://www.paratdnes.cz/2014/09/Kdo-stoji-za-zvlastnimi-dodatky-ctk-a-ct24.html

V. Hajková 10.9.2014 11:36

Re: Nestíhám, teprve teď jsem se podíval na Pařát.

Ano-  to  jsou   SLINTY-  pro  typ  lidí  jako  jste  vy!  :-)))  Pokorný - Hájek-  jeden  větší  MAGOR  jak  druhý :-)))

J. Matuška 10.9.2014 11:44

Re: Nestíhám, teprve teď jsem se podíval na Pařát.

Už jsem si říkal, že mě ignorujete... Navíc jste konzistentní! Bunga bunga!

O. Uživatel 10.9.2014 11:40

Uživatel požádal o vymazání
K. Drobková 10.9.2014 12:12

Re: Nestíhám, teprve teď jsem se podíval na Pařát.

Je blázen.

K. Janyška 10.9.2014 11:07

Je opravdu legrační, jak se ti, co kandidují ve volbách,

cítí už po tolikáté chytřejší svých předchůdců. Ale nejsou. Jsou stejně pitomí, jako ti minule. Vždyť nikdo z nich nezná podstatu lidského světa, tedy spontánní řád. Nikdo z nich tedy neví, co mu je v jeho činnosti dovoleno a co ne. A to nepočítám to, že si téměř žádný z těch popletů ani nenastudoval aspoň Zákon o obcích... Dzp.

S. Lazárek 10.9.2014 11:13

Re: Je opravdu legrační, jak se ti, co kandidují ve volbách,

A jak jste se tehdy cítil Vy?

K. Janyška 10.9.2014 11:20

Re: Je opravdu legrační, jak se ti, co kandidují ve volbách,

Krásně. Byl jsem naštudovaný a věděl jsem přesně, co tam jdu dělat. Jak v městské radě, to byl šrumec, když jsem stále a schválně používal na zasedání městského zastupitelstva slovo kapitalismus a lidi se těsně po převratu šli z toho slova zbláznit, tak do Parlamentu i Senátu. To bylo se mnou něco úplně jiného, navíc pod ideovým vedením mistra Klause, který to tehdy věděl úplně nejlépe ze všech... Dzp.

S. Lazárek 10.9.2014 11:21

Re: Je opravdu legrační, jak se ti, co kandidují ve volbách,

A stejně Vás kopli tam, kam bylo nutno, tedy rovnou do prdele. Máte u Vás buď chytré voliče nebo Vás znali osobně a věděli, co jste za pako.....:-)