20.6.2024 | Svátek má Květa


Diskuse k článku

Novinky z Absurdistánu

Pak se čekalo, co udělá ANO, hlavní opoziční strana. Čas plynul a někdo už mohl nabýt dojmu, že ve vedení ANO zavládlo cosi jako rozum.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Krásenský 6.5.2023 6:50

R^

J. Krásenský 6.5.2023 6:50

Neff je součástí absurdistanu - minulý úvodník má název: "Svobodný svět pod ochranou" ( https://neviditelnypes.lidovky.cz/cirkus/svobodny-svet-pod-ochranou.A230504_211451_p_cirkus_nef ). Jestliže je svět, který nazývá svobodným, pod ochranou, pak už ten "svobodný" svět není svobodný. A nikdo z diskutujících se nad tím ani nepozastavil. Jedním z kroků k nápravě společnosti je opětovné zavedení logiky do učebních osnov.

P. Jirkovský 6.5.2023 6:47

I jako fór dost blbý.

R. Sorge 6.5.2023 6:43

Tak ano, je to hloupý slogan. V létě bude ve dne ze solární elektřiny odpadní produkt.

S. Ševeček 6.5.2023 6:40

ANO totiž protestuje konstruktivně. parlamentně a odborně, o financích.

/jasně vidím Neffa, jak poté, co Rycheckej shodí žalobu ANO, začne vyřvávat jak jsou neschopní, že "ani ústavní stížnost neumějí napsat!"

R. Nešpůrek 6.5.2023 6:38

Mně osobně by se více líbilo, kdybych si mohl svítit v době, kdy slunce nesvítí ... ;-D

L. Hančar 6.5.2023 6:31

Váš účet je trvale zablokován za porušování smluvních podmínek

Slovem šeříky jste se dopustil genocidy, schvalování trestného činu, šíření poplašné zprávy a nabádání k násilí. Slovo šeřík je na seznamu rusofilních termínů podle rozhodnutí EK č. 666/vyřizuje Jourová. Slovo šeřík může u některých nepřizpůsobivých dezolátů evokovat mylný význam osvobození Prahy, než je ten správný. Povstání zvítězilo za hrdinského přispění slavných ukrajinských divizí generála Plešola a následně bylo utopeno v krvi proradnými ruskými fašistickými protiněmeckými mongoloidními hordami generála Kobylina.

R. Sorge 6.5.2023 6:30

Za půl roku slunce moc svítit nebude. Taky bude nutno zaplatit za distribuci elektřiny, takže to zdaleka tak výhodné nebude.

R. Nešpůrek 6.5.2023 6:22

“Slunce z chaty vám posvítí i ve městě. Solární boom začne za půl roku.”

Konečně. Budeme si moci ve dne svítit ... “

A tuto vymoženost nám umožní dotace. ;-D

Ať žije Green Deal.

A. Dudík 6.5.2023 6:18

TOTOK NELZE PROMLČET !!!

Mezi možnými oběťmi byla i moderátorka České televize Martina Hynková Vrbová, která na rozdíl od ostatních nebyla v minulosti pacientkou známého psychiatra. Spolupracovala s ním před dvaceti lety na jednom televizním pořadu. K události podle ní došlo v roce 2000 u něj v ordinaci, kam ji pozval.

„Záhy po příchodu mě napadl, povalil mě na pohovku, osahával na prsou a nepříjemně mě líbal. Dokonce mi u toho recitoval jakousi básničku o Šípkové Růžence. Zřejmě měl potřebu do toho vnést i nějakou poezii, jinak si to nedovedu vysvětlit... Byl mimo. Jak jsem ho v té chvíli viděla, tak mi připadal, že je úplně v transu... Odešla jsem, spíš utekla,“ řekla Hynková.

TĚŽKÝ BRUTÁL ;-O;-O;-O

L. Frydryšek 6.5.2023 6:18

Ale Bureš nešel do (_!_), jen do poslanecké lavice jako poslanec. Je fakt, že to je sešup, ale ve vysoké politice furt je.

A. Dudík 6.5.2023 6:08

HAVELKA TU JEŠTĚ NENÍ ... tak to si jdu pohrát s lulánkem ;-D;-D;-D

A. Dudík 6.5.2023 5:56

ŠEVEČEK ... dobře jsi jim to nandal !!! R^R^;-D

T. Novy 6.5.2023 5:53

Tak kdo by nečůral blahem, že jde Bureš konečně do (_!_) kam patří.

S. Ševeček 6.5.2023 5:53

Bidena, DeepState in spe.

S. Ševeček 6.5.2023 5:52

Pětikolka ...

/a páté kolo u vozu premiér. momentální premiér ČR Prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL.M v čele vlády babráků a grázlů.

T. Novy 6.5.2023 5:50

Žebráka jsem už dlouho nepotkal.

Přijeďte se ukázat.

T. Novy 6.5.2023 5:49

Haha, vy už vidíte kopání do Babiše i tam , kde vůbec není

Důsledky předávkování koblihami?

A. Dudík 6.5.2023 5:48

Uma-má... má papa !!!

______________________________

;-D;-D;-DR^R^R^

J. Pilny 6.5.2023 5:10

Tak mlčte a nebude se ozývat.

J. Pilny 6.5.2023 5:09

Pro Astona je sepsání Ústavní činnosti zřejmě něco jako sepsání nákupu v Kauflandu. Nechápe, že sepsat stížnost k soudu tak, aby měla šanci projít, je v našem právnickém kočkopsu zahlceném všemi možnými a všelijak zakroucenými paragrafy nadlidský výkon. Hlavně že si šmoula mohl kopnout do ANO a tím i do Babiše.

J. Krásenský 6.5.2023 4:32

Přesně tak.

I. Pávek 6.5.2023 4:24

v Londýně nám okorunují krále,

To jako už patříme do britského impéria? Nebo tam korunují na krále vlastzrádců a křivopřísežníků vašeho pepu? No, mohli by, předplacené a zaplacené by to mělo být, zlata našeho tam zůstalo dost a zůstaly tam i nějaké kosti. To se nám to hoduje, když nám lidé půjčují - nu alespoň u nás pár hlupáků na chvíli zapomene že jsou žebráci.

J. Petrová 6.5.2023 4:16

Michael Canov není senátotem za vládní STAN, ale za SLK. To jediné dává naději, že stížnost senátorů není ryze účelová, aby se Ústavní soud nezabýval stížností hnutí ANO. Přihlíží se k první podané stížnosti a na další se nebere zřetel, a proto velmi záleží na tom, jak precizně je stížnost vypracovaná.

A doufat, že někdo takzvaně "dostane rozum", a rezignuje na to, aby se v parlamentu dodržovaly zákony a Ústava, jenom proto, že v budoucnosti by se mohl potýkat s následky v podobě rozvrácených financí? To jako že jinak jsou veřejné finance v naprostém pořádku a jediná kaňka jsou právě ty valorizace?

Nebylo by tedy lepší zrušit Sněmovnu a nová "Vláda národní fronty" by si štemplovala nové zákony přímo ve Strakovce sama?

B. Liborek 6.5.2023 4:02

R^

F. Žůrek 6.5.2023 3:27

Astone, díky za rozumné zamyšlení. Musím souhlasit až na samotný závěr. Vláda možná nemá vliv na kvetoucí šeříky, ale je zde ještě Green Deal. Ano... Dobré ráno!

R. Langer 6.5.2023 2:33

"Posuďte sami: o tom, že vláda spí dnes píší i média, která se nad vítězstvím pětikolky mohla přetrhnout nadšením."

Jo která média to vlastně byla, že, Astone? ;-D

R. Langer 6.5.2023 2:32

Jasně. Určitě jsi kovid nedostal, že, soudruhu? ;-D ;-D ;-D

V. Mokrý 6.5.2023 1:28

;-)

J. Dvořák 6.5.2023 1:13

Už jsi se ozval. Tak sláva napíchanče. A co mozeček, máš ho po 5 dávkách namaděru? Nebo jsi debil od narození (lékařská diagnóza).