21.6.2024 | Svátek má Alois


Diskuse k článku

Novinky z Absurdistánu

Pak se čekalo, co udělá ANO, hlavní opoziční strana. Čas plynul a někdo už mohl nabýt dojmu, že ve vedení ANO zavládlo cosi jako rozum.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Černý 6.5.2023 9:31

R^

V. Kolman 6.5.2023 9:31

U skautů se signály často vysílaly hvizdem na píšťalku.

Také existují signály kouřové, bubnované na tam-tamy..... a našly by se i další (prosté i rafinované) metody vysílání signálů.

K vysílání signálů lze přiřadit i souhlasné přikyvování hlavou politiků (při vlastním projevu, případně při projevu předsedy vlastní strany), či nesouhlasným (ve vodorovné rovině) vrtěním hlavou (při projevu kohokoliv, kdo má jiný názor).

Zvláště některé političky jsou charakteristické intenzivním souhlasným přikyvováním hlavou při vlastním projevu.;-D;-D;-D

J. Černý 6.5.2023 9:30

Jak to souvisí s Ruskem ,dobrý muži? A ty víš jak to dopadne?

J. Černý 6.5.2023 9:29

A soudí se.....

J. Minarčík 6.5.2023 9:29

Sám jsi zhovadilec ,ničema a zbytečný lidoop,jen to svádíš na druhé!:-P

P. Manda 6.5.2023 9:28

lžeš, jako každý rusák.

J. Černý 6.5.2023 9:28

A soudů se o co ? O lékařskou péči nebo o zprávy do médii ?

A. Dudík 6.5.2023 9:27

Nemocní v rukou lékaře by neměli umírat ... to je hrubé porušení ;-D;-D;-O

J. Černý 6.5.2023 9:27

Rychetského Ústavní soud udělá to, co Pětikolka potřebuje.

A. Dudík 6.5.2023 9:25

GENERÁL LETĚL ECONOMY CLASS !!!R^R^;-D

P. Manda 6.5.2023 9:24

a co je vám do toho ?

R. Toman 6.5.2023 9:24

Je vidět, že o tom nic nevíte. Věnujte se radši cenám kuřat s končící dobou expirace, na to jste odborník.:-P

L. Novák 6.5.2023 9:23

Ale zase do státní kasy několikanásobně vydělá. Včera o tom večer na ČT24 mluvil reklamní expert.... ;-)

A. Dudík 6.5.2023 9:23

Ko nečně je tu HAVELKA !!!Ten ač hlupák uvažuje jako lidská bytost ;-D;-DR^

V. Mokrý 6.5.2023 9:22

KDYBY STÁT

platil včas pořádně za služby, za které má a dosazoval do vedení ČP odborníky a né kindermanažéry, tak

to bude vzorová firma, jako je BUDVAR, že !!

L. Novák 6.5.2023 9:21

;-D My vám ty vaše filatelistické zásilky rádi zadotujeme z našich kapes ...

P.S.: Jinou službou než Poštou by to poslat nešlo? ;-)

D. Polanský 6.5.2023 9:21

Prý ta sláva bude stát 2, 5 miliardy. Pochopitelně ze státní kasy.

S. Rádl 6.5.2023 9:20

Domníval jsem se, že Aston ví, co je to zásadový postoj. Pokud se ANO domnívá, že došlo k porušení zákona, měla by jednat. Připomíná mi to situaci, kdy by nemajetný člověk Astonovi vykradl dům a on by usoudil, že je to vlastně v pořádku. On sice porušil zákon, okradl mne, ale on ty peníze potřebuje více než já, jinak by zkrachoval.

Upozorňuji, že ač důchodce, tak s krácením penzí za současné situace souhlasím, musí být ale provedeno jako součást úspor (i vládních, např. snížením počtu ministerstev). Navíc si ani já, a zřejmě ani lidé podávající tu stížnost k ÚS nemyslí, že by se ty peníze k důchodcům dostaly. Důležitější bude, pokud ÚS konstatuje, že byl porušen zákon o nouzovém stavu a také vysvětlil, jak to bylo s tou retroaktivitou (byla nebo ne).

A. Dudík 6.5.2023 9:20

HAVELKA, TY ́S HO ZRYCHTOVAL !!!!!!

P. Hatina 6.5.2023 9:20

V tom je to právě složitý, tohle by dokázal popsat opravdu jen právník se znalostí obecného a ústavního práva.

Můj odhad je, že pozice ANO bude značně oslabena. A že bohužel ta odlišná argumentace bude sloužit ÚS k tomu aby celou tu stížnost odmítl.

D. Polanský 6.5.2023 9:19

On naopak uvažuje velice pragmaticky. Dnes soudit se nemocnicemi se stalo moderní. Proč asi? Tím nebagatelizuji případy, kdy šlo o hrubé zanedbání lékaře.

V. Mokrý 6.5.2023 9:19

A PÁR DALŠÍCH,

jemu podobných,

že !

P. Brich 6.5.2023 9:19

Oslavoval jste vítězství Volodymyra, že máte tak těžkou kocovinu, L.Nováku?;-D

J. Havelka 6.5.2023 9:18

Tak na to nečum kopyto Břuch a škrábej se dál na (_!_)...🤣

L. Novák 6.5.2023 9:17

Na to snad nepotřebujete Českou poštu dotovanou miliardami ročně... :-P

D. Polanský 6.5.2023 9:16

Osobně doporučené i cenné. Za rok asi 60. Jsem filatelista.

J. Havelka 6.5.2023 9:16

Umíš číst, Spíčil..?

J. Havelka 6.5.2023 9:15

@lukas _ valenta

O zhovadilém charakteru Miloše Zemana nejlépe vypovídá, že lidem, kteří mu zachránili jeho ničemný život, namísto poděkování vyhrožuje soudem.

Po metabolickém rozvratu postihla tohoto zbytečného člověka i choroba, která tomuto hlupákovi znemožňuje uvažovat jako lidská bytost.

P. Brich 6.5.2023 9:15

Bude mít Karel III. místo hermelínu na sobě zelený mech?;-)

L. Novák 6.5.2023 9:15

Už jsem ti jednou, RUSKÝ KOK;-OTE dnes psal, že na hovádka jako ty slušné výrazy zásadně nepoužívám! ;-)