23.5.2024 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

Neználkova aritmetika

Berte tento text jako nekvalifikovaný povzdech nad zprávou, že se chystá nákup minometů za osmdesát miliónů. Zpráva budí pozornost tím, že je suma tak nízká.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Hajková 2.7.2014 19:23

Re: Už si střádejte

Kšááááááááá  komouši :-)))

J. Boleslav 2.7.2014 19:31

Re: Už si střádejte

Moldávii podpořím rád. Mají tam výborné víno a rusáky těžce v žaludku. :-)

E. Heusinger 2.7.2014 19:43

Re: Už si střádejte

To jsem jak se předvedete.

J. Láníček 2.7.2014 18:47

A ještě by mě zajímalo,

když se dívám na diskusi níže, v čem to žijí katoličtí kněží a jiní jejich funkcionáři, když se to u nich hemží pedofily a furt někoho exkomunikují. Zejména v Polsku, které je dáváno za příklad zbožného národa. Ale ani ostatní nezůstávají pozadu.

P. Vandas 2.7.2014 18:49

Re: A ještě by mě zajímalo,

Vy si ty urážky neodpustíte, komunistický blbe.

J. Boleslav 2.7.2014 18:51

Re: A ještě by mě zajímalo,

Pořád lepší pedofil, než rusofil :-)

J. Franke 2.7.2014 18:54

To já jsem...

Ne rusofil, ale nekrofilní pedofil. Miluji totiž studenou dvanáctku.... ;-))

J. Boleslav 2.7.2014 19:33

Re: To já jsem...

:-)))

J. Láníček 2.7.2014 19:06

Re: A ještě by mě zajímalo,

Vandasu, co se čílíte, nečtete snad noviny? Já za to nemůžu, já jim to neradím.

P. Vandas 2.7.2014 19:12

Re: A ještě by mě zajímalo,

Policajt si balí pinďoura do novin. Žena se diví. "Proč si ho balíš do Rudého práva?"  Proč§Proč? Tam prý stojí všechno! :-):-):-)

V. Hajková 2.7.2014 19:18

Re: A ještě by mě zajímalo,

No  - toto!   Tak  to  já  jsem  si  kupovala  RUDÉ  PRÁVO-   když  jsem  jezdila  na  Horní  Blatnou  na  běžky  a    na  horním  nádraží  ve  Varech  jsem  zjistila,  že  by  mně  mohla  být  zima-   zabalit  se  pod  šustákovku   tímto  plátkem-  to  bylo  skvělé  teplíčko :-))))))))))

P. Vandas 2.7.2014 19:25

Re: A ještě by mě zajímalo,

Buďte ráda, že Vás hřálo Rudé právo. Byli i tací, které hřála láska k Sovětskému Svazu. :-):-):-):-)

V. Hajková 2.7.2014 19:31

Re: A ještě by mě zajímalo,

Ono  totiž  šlo  o  to,  že  to  byly  rozlohou  největší  noviny  :-))))))))))))))))))))

J. Boleslav 2.7.2014 19:33

Re: A ještě by mě zajímalo,

Taky jsme je kupovali, na podpal.

P. Vandas 2.7.2014 19:35

Re: A ještě by mě zajímalo,

Já je četl, neb tam stálo všechno, zatímco v jiných denících už byl jen vejcuc z RP. :-):-):-)

P. Vandas 2.7.2014 19:33

Re: A ještě by mě zajímalo,

Jasněééé! Stěrače se nemusí hlásit. :-):-):-)

M. Ilsner 2.7.2014 19:45

Re: A ještě by mě zajímalo,

HN byly stejně veliké. A měly víc listů.

P. Vandas 2.7.2014 19:50

Re: A ještě by mě zajímalo,

Nic takového závadného, jako HN, se v Hornické Příbrami, baště komunistů netrpělo. Všude jen Rudé Právo a sem tam pro podivíny Práce. :-):-):-)

J. Láníček 2.7.2014 18:43

V tom fotbalu bordel jako ve všem

Docela to sleduji a můj osobní názor je totožný s psaným na Lidovkách. Velcí odrbávají malé a nevím jestli to rozhodčí dostali příkazem, nebo jsou iniciativní z vlastní vůle, aby se zavděčili. Někde se zapíská vymyšlená penalta, jinde neodpíská naprosto jasná, někdo se vyloučí, jiný ze stejný faul ne atd. Nebo třeba normální praxe je taková, že po zápase se vylosují dva hráči z mančaftu na dopingovou kontrolu, když měla postupovat Kostarika na úkor Anglie a Itálie, vylosovali Kostaričanů osm. Si vzpomínám, že v časech, kdy jsme ještě byli "blbí východňári", nás rozhodčí zařízli s Německem nebo Nizozemskem.

J. Boleslav 2.7.2014 18:50

Re: V tom fotbalu bordel jako ve všem

Rozhodčí některá utkání negativně ovlivnili, ale spíš ve skupinách než v osmifinále. Určitě pískali kabelu domácím, to ale dělají vždycky. Představte si ten poprask, kdyby Brazílie nepostoupila ze skupiny. Tipuju ale, že letos vyhraje Argentina. Messi je extratřída a do Mario taky skvělý. :-)

J. Boleslav 2.7.2014 18:52

Re: V tom fotbalu bordel jako ve všem

...di Mario...

P. Vandas 2.7.2014 18:50

Re: V tom fotbalu bordel jako ve všem

Když nemějí dát gól, tak si stěžují na rozhodčí. :-):-)

V. Novak 2.7.2014 18:56

Re: V tom fotbalu bordel jako ve všem

Kdo platí reklamu, ten rozhoduje.

K čemu by byla Adidas reklama, kdyby se ve finále střetly mančafty ze zemí, kde nemají ani na tenisky?

J. Láníček 2.7.2014 19:09

Re: V tom fotbalu bordel jako ve všem

Mně to je jasné, jak to funguje, ale když už je takový bordel i ve sportu, tak kde potom ještě ne? Asi už nikde. Velká bere.

P. Vandas 2.7.2014 19:14

Re: V tom fotbalu bordel jako ve všem

Vrcholový sport už dávno není sportem, ani rovným zápolením soupeřů, ale pouhým zábavným představením šašků. :-):-)

D. Švik 2.7.2014 18:11

Ramadán

Ručnikáři hrající v Brazílii mají celkem problém. Začal ramadán a machometánští fotbalisté odpovídali celkem rozpačitě. Někteří tvrdili, že půst samozřejmě dodržovat budou. Ano jistě. Ve třicetistupňovém vedru, za extrémního výkonu nebudou pít...to je skupina lhářů. Druzí odpovídali, že po tom nikomu nic není...to jsou vykrucující se slizouni. Nikdo dotázaný neodpověděl jako chlap- na ramadán se.u, bez energie a tekutin se nedá hrát vrcholový fotbal, natož v Brazílii. O co jde? Je mi ho.no po tom, co kdo a kdy jí a pije. Je to každého věc. Nicméně si nikdy nenechám vzít právo říct  "Islám je podělané, fanatické náboženství a Korán, pokud by byl na měkčeném papíru, by měl jediný užitek...."

P. Vandas 2.7.2014 18:15

Re: Ramadán

To jste jim to nandal. :-):-):-)

S. Netzer 2.7.2014 18:17

Re: Ramadán

Eurohujerům a machometánům. Bere to po řadě, jako svého času sapér Vodička.

S. Lazárek 2.7.2014 18:22

Re: Ramadán

Dokud to nevyřve ráno z mešity místo muezzina pěkně do plnejch, třeba v Istanbulu, je to jen chvástal a mrtvej Homolka.....:-)

D. Švik 2.7.2014 18:26

Re: Ramadán

Slyšeli jste slovo Boží, ámen.