27.4.2024 | Svátek má Jaroslav


Diskuse k článku

Netřeba být paranoidní

„To, že jsem paranoidní, ještě neznamená, že po mně nejdou.“ Tento citát neznámého autora asi leckomu vytanul na mysli, když zahlédl zprávu, že naše policie využívá sledovací počítačové programy - a že to na ni prasklo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Uživatel 9.7.2015 17:52

Uživatel požádal o vymazání
P. Vandas 9.7.2015 17:59

Re: Tak co, hoši šikmovocí, dají dohromady ten BRICS ?

Bez Nursultána Ulánbátára to nemá ten říz. :-):-):-)

S. Šnajberg 9.7.2015 17:30

Daň

pro mne jsou odposlechy menší zlo, než to které páchají ti, kvůli kterým jsou primárně odposlechy používány.

P. Pokorný 9.7.2015 17:38

Re: Daň

Toto tvrdili bolševici. A raději pověsit deset nevinných, než aby utekl jeden zločinec!

Správný světonázor!

Jenom je problém v tom, kde končí odposlech. Takže intonace tónu bude vypadat jako že jdu zabíjet a kdo zjistí, že jsem se smál, když budu poblíž vraždy?

Chápete, že se nejedná o NĚJAKÝ odposlech ale o jeho zneužití k čemukoliv?

O. Uživatel 9.7.2015 17:41

Uživatel požádal o vymazání
J. Jurax 9.7.2015 17:48

Re: Daň

A telefon. :-)

O. Uživatel 9.7.2015 17:50

Uživatel požádal o vymazání
S. Šnajberg 9.7.2015 17:43

Re: Daň

k čemu přibližně mohou být zneužity odposlechy vás? Mimochodem, toto je věcná, klidná a neagresivní diskuse. Ujišťuji vás, že netušíte, jaký mám světonázor.

J. Jurax 9.7.2015 17:51

Re: Daň

No, přeformátováno na "raději odposlouchávat deset nevinných, než aby utekl jeden zločinec" to už nevypadá tak krvelačně.

A ač rád čítám thrillery, marně přemítám, k čemu by mohly být zneužity moje odposlechy ... :-)

H. Balzám 9.7.2015 18:12

Re: Daň

To říkáte teď, co až třeba vyhrajete prezidentské volby :-) Zneužít jde ale opravdu všechno, sestříhají to a budete z pásky vykládat věci, že si ani sám nebudete jistý, že jste to neřekl :-)

J. Jurax 9.7.2015 19:12

Re: Daň

No, víte, při dnešních technických možnostech soudím, že stačí získat jen vzorek hlasu a z něj vygenerovat cokoliv - třeba jak recituju Máj nebo bibli, ač obého bych se střízlivý nedopustil. Dost bych se divil, kdyby takový software už neexistoval - kdepak stříhat pásky, to je prehistorie :-)

Koneckonců dnes se dost imitátorů živí tím, že imituje mocné a slavné - a někteří jsou v tom opravdu dobří. Takže ... nic nemáte jistého.

M. Varadinková 9.7.2015 17:40

Re: Daň

Všechno, co se dá zneužít, bude někým dříve či později zneužito. A odposlechy se dají zneužít velmi snadno. Viz Bém.

J. Jurax 9.7.2015 17:52

Re: Daň

Není každý jako Bém ...

M. Varadinková 9.7.2015 18:20

Re: Daň

V případě Béma ze zcela nevinného rozhovoru o mrtvém koni (skutečném, ne bílém) vyrobili "konspirační řeč" a použili to k jeho dehonestaci.

Když Vás bude někdo chtít potopit, tak Vás potopí, i když nic špatného neděláte. Prostě si nějaká Vaše slova vyloží tak, jak potřebuje on.

J. Jurax 9.7.2015 19:13

Re: Daň

Bylo, jest a bude. Ovšem Bém není ovečka bílá a nevinná, není-liž pravda ...

F. Doušek 9.7.2015 17:12

Myslíte, že Svatý otec musí také danit dary?

Dostal dnes totiž od prezidenta Moralese srp a kladivo, na kterém je přibitý Ježíš Kristus.

Podle toho, s jakými rozpaky na dar koukal to vypadalo, že ho cestou zpět do Vatikánu někde nad Atlantikem vyhodí z letadla. I když, udělat by to měl již nad prezidentským palácem Moralese.

V. Novák 9.7.2015 17:14

Re: Myslíte, že Svatý otec musí také danit dary?

Třeba byl jenom ten kokový čaj příliš silný...

J. Václavíková 9.7.2015 17:17

Re: Myslíte, že Svatý otec musí také danit dary?

Netušila jsem, že patří k halucinogenům.

O. Uživatel 9.7.2015 17:30

Uživatel požádal o vymazání
J. Václavíková 9.7.2015 17:35

Re: Myslíte, že Svatý otec musí také danit dary?

Jo, taky mám dojem, že někteří podléhají halucinacím a melou o něčem zcela jiném, než na co reagují. Tady jsem si kolikrát uvědomila, jak je jazyk naprosto nedokonalý nástroj pro komunikaci. A kolikrát radši rezignuji na snahu vysvětlit, jak to bylo původně myšleno.

O. Uživatel 9.7.2015 17:37

Uživatel požádal o vymazání
J. Václavíková 9.7.2015 17:39

Re: Myslíte, že Svatý otec musí také danit dary?

Vy se poctivě snažíte chápat, co autor myslel, zatímco jsou zde experti, kteří se poctivě snaží myšlenku co nejvíce překroutit. A o tom to je.

O. Uživatel 9.7.2015 17:44

Uživatel požádal o vymazání
P. Vandas 9.7.2015 17:16

Re: Myslíte, že Svatý otec musí také danit dary?

Morales je nevkusný pitoma , u komunisty mne to nepřekvapuje. Tsipras je podobný hulvát.

O. Uživatel 9.7.2015 17:32

Uživatel požádal o vymazání
P. Vandas 9.7.2015 17:33

Re: Myslíte, že Svatý otec musí také danit dary?

To byl bývalý předseda belgické vlády. Jméno nezapamatovatelné. :-):-)

P. Vandas 9.7.2015 17:33

Re: Myslíte, že Svatý otec musí také danit dary?

Asi z Flander. :-):-):-)

O. Uživatel 9.7.2015 17:38

Uživatel požádal o vymazání
O. Uživatel 9.7.2015 17:47

Uživatel požádal o vymazání
P. Vandas 9.7.2015 17:53

Re: Myslíte, že Svatý otec musí také danit dary?

Nevěřím, že je to výhoda. Tolik srandy, jako Čech , by sis neužil. :-):-):-)