17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Nesnadná cesta

Cesta od pozice neléčícího lékaře specializovaného na zlepšování systému k postu primátora hlavního města nebude pro piráta Zdeňka Hřiba. Zatéímco jak další dva pretendenti, Jan Čižinský a Jiří Pospíšil, kudy chodí tudy prohlašují, že jim o primátorské křeslo opravdu, ale opravdu vůbec nejde, Zdeněk Hřib zaujímá opačnou taktiku a kudy chodí, tudy tvrdí, že Piráti coby druzí mají na primátorské křeslo automatický nárok.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Janyška 11.10.2018 21:05

Re: ČSSD-ODS, pravice-levice,

A já jsem také přispěl. Napsal jsem a zveřejnil esej, ve které jsem analyzoval proč Ústavní soud jejich návrhy nového politického uspořádání zruší. A zrušil, a odělal dobrě. Jsou tam přece jen právu z kompozitivní teorie blíže, než ti dva rusofilové... Dzp.

R. Sorge 11.10.2018 20:58

Re: ČSSD-ODS, pravice-levice,

Oposmlouvou to néjni, hra na pravici a levici v ČR skončila za Paroubka a Topolánka.

K. Němec 11.10.2018 21:00

Re: ČSSD-ODS, pravice-levice,

Myslím Martine, že se opět mýlíte. Problém nebyl v duu Klaus Zeman, ale v tom, že ty strany ovládli šmejdi a domluvili se v zákulisí. A spousta lidí jim na to skákala a ve své naivitě to do dnes připisují oposmlouvě. Ta ovšem byla veřejná a dala se kontrolovat.

M. Mařák 11.10.2018 21:07

Re: ČSSD-ODS, pravice-levice,

Chcete tím říct, že oposmlouvu domluvili straničtí šmejdi v zákulisí a Zeman s Klausem pak jen poslušně sklapli podpatky a vykonali jejich vůli?

Skutečně zajímavá myšlenka.

K. Němec 11.10.2018 21:18

Re: ČSSD-ODS, pravice-levice,

Nikoliv. Chci tím říct, že rozdělení na levici a pravici neposlali do kopru Zeman, Klaus a oposmlouva, ale šmejdi co tahali za provázky pěkně v pozadí. Oposmlouva byla jen důsledek nesmyslně vysokých nároků malých stran, bez nichž nikdo nebyl schopen sestavit vládu a nastolovat své programy.

K. Janyška 11.10.2018 21:12

Re: ČSSD-ODS, pravice-levice,

Vždy jsem byl odvážně proti, dokonce jako profesionální manažer ODS, jsem přiměl naše oblastní, tedy okresní, sdružení, aby 3 krát proti ní protestovalo. Až poslali trestnou výpravu z Výkonně rady k nám. Ale žádné velké šou se nekonalo. Nakonec jsem s tím odporem zůstal úplně sám a zvesela jsme se tomu, že jsem sám, všichni zasmáli, i když každý z jiného důvodu. Jen upozorňuji, že usnesení byla přijata vždy jednohlasně... Dzp.

M. Mařák 11.10.2018 21:17

Re: ČSSD-ODS, pravice-levice,

Vím o tom a je to jeden z důvodů, proč si Vás jako chlapa vážím.

M. Prokop 11.10.2018 20:38

Na pobavení před spaním,

https://plus.rozhlas.cz/temata-podle-petra-simunka-7634196 zhruba od sedmé minuty. :-)))))

J. Matuška 11.10.2018 20:59

Re: Na pobavení před spaním,

Díky za odkaz. Tentokrát mi J.X. Doležal mluvil z duše.

M. Mařák 11.10.2018 21:03

Re: Na pobavení před spaním,

:-)

F. Doušek 11.10.2018 20:09

V Brně se ale dějí věci...

Tisícovky poletují po ulici a nikdo se k nim nehlásí, z magistrátu záhadně zmizelo služební (?) auto za dvě mega se kterým se producíroval Hašek...

R. Sorge 11.10.2018 20:14

Re: V Brně se ale dějí věci...

Zavádějící titulek, auto nezmizelo, jen se neví, kdo s nim jezdil.

K. Horák 11.10.2018 19:55

Astone jestli za šílený soudní exces považuje Ratha

Tak jaká slova máte pro Rittiga, Nováka, Janouška, Grygárka,Bartáka

Nagyovou a jejího zvěda Palenika. U něho je zajímavé, že ve Státních hmotných rezervách asi způsobil škodu za 50 milionů.Proste hrdina z Afghánistánu :-D:-D

M. Mařák 11.10.2018 19:54

Fiala jako obvykle OK

"Jsem přesvědčen, že krok za krokem budujeme silnou politickou alternativu a v příštích volbách si voliči budou vybírat mezi nabídkou ANO a ODS."

Tak rychle to asi ještě nepůjde, ale těší mne již relativně dlouhodobý trend. I ta Praha si asi bude muset po ANOfert Krnáčové prožít další očistu s Piráty, ProAltem a tak, než se pražané konečně opět vrátí k ODS.

https://www.novinky.cz/domaci/485878-fiala-koalice-s-spd-nedelame-jen-v-kladne-a-to-je-vyjimka-potvrzujici-pravidlo.html

R. Neveselý 11.10.2018 20:06

Fiala jako obvykle

je moc fialovej.

K. Janyška 11.10.2018 20:27

Re: Fiala jako obvykle

Ano, tedy rudočerný... Dzp.

K. Němec 11.10.2018 20:07

Re: Fiala jako obvykle OK

Jsem docela zvědav, koho budete adorovat po příštích volbách Martine. Minulé volby to byl nedostižný Mirda Kalousek a TOP, teď bohouský Fiala a ODS ... :-)

M. Mařák 11.10.2018 20:12

Re: Fiala jako obvykle OK

Topka mne nikdy jako voliče nezajímala kromě předposledních voleb, ve kterých jsem volil Kalouska, aby se dostal do sněmovny a škodil Babišovi. Jak jsem to tady popisoval, rozhodl jsem se podle posledních volebních průzkumů a dal jsem to slabšímu z dvojky ODS-Kalousek.

Zákonitě jsem se jako takový stranický "konzervativec" jakýsi opět vrátil k ODS.

M. Martinovská 11.10.2018 20:22

Re: Fiala jako obvykle OK

Moje předpověď: vznikne nové hnutí. Každý čtvrtek novou knihu, to bylo dřív.

Každé čtyřletí nové pohnutí.

M. Martinovská 11.10.2018 20:26

Re: Fiala jako obvykle OK

Teda to vzniká už tak, samozřejmě vždycky tak 5 hnutí, to by nebylo nic nového. Chci říct - vyhraje zas další nové oblíbené hnutí. Třeba Zlobři.

M. Prokop 11.10.2018 20:41

Re: Fiala jako obvykle OK

Určitě si po SZ, US, VV, ANO, Pirátech, TOP, pražáci najdou nějakou novou slibotechnu. V některých je to jak v koze.

I. Kellner 11.10.2018 19:13

Panadrahoše bude asi nutno vytáhnout za nohy

ze Senátu.

Když už to prdlo PO volbách..

https://reportermagazin.cz/a/iytw6/patenty-pana-profesora

V. Kotas 11.10.2018 19:38

Re: Panadrahoše bude asi nutno vytáhnout za nohy

Média už ho tlačí na předsedu Senátu, ale počítám, že se ten podpant oflák předtím odkope/zesměšní.

K. Němec 11.10.2018 20:07

Re: Panadrahoše bude asi nutno vytáhnout za nohy

Veselé!

D. Green 11.10.2018 20:15

Re: Panadrahoše bude asi nutno vytáhnout za nohy

Stará vesta z 9.9.2018.

I. Kellner 11.10.2018 20:30

Re: Panadrahoše bude asi nutno vytáhnout za nohy

Otevřeno bez paywalu od včera.

P. Papež 11.10.2018 20:26

Hlavně ať vám neprdne žilka.

K. Janyška 11.10.2018 19:02

Pusťte ty přiblouplé neomarxisty od tzv. Pirátů na ně

a bude zle. Se všemi..,Dzp.

J. Tolman 11.10.2018 18:41

Tesla nabírá obrátky

Tesla nabírá obrátky. Ve třetím čtvrtletí letošního roku se jí v USA podařilo překonat v prodejích německý Mercedes-Benz a BMW nebylo o mnoho lepší.

Od července do září prodal Mercedes za velkou louží 66 542 aut (nepočítáme-li užitková auta, jakými jsou dodávky Sprinter), kdežto pro některý z modelů Tesly se rozhodlo 69 925 lidí.

BMW za stejné období dokázalo udat 71 679 aut. Podle odhadů analytické společnosti Atherton Research by se Tesle mohlo podařit bavorskou automobilku v posledním čtvrtletí překonat stejně, jako se jí to teď povedlo v případě Mercedesu.

V. Kotas 11.10.2018 18:48

Re: Tesla nabírá obrátky

A co my s tím.