17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

Největší demonstrace? K smíchu!

Deník Právo, který se už definitivně změnil v hlásnou troubu Paroubkova politického směru (pro který se těžko hledá vhodné zařazení), se snažil vymačkat z těch pár lidí, kteří se v sobotu sešli na Václavském náměstí, politickou bramboračku a oznámil čtenářům, že šlo o "největší demonstraci poslední doby". Kdyby tomu opravdu tak bylo, horliví fotografové České tiskové kanceláře by mohli směle nastoupit na rampu Muzea a fotit celé náměstí. Místo toho raději volili žabí perspektivu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
clay 26.6.2007 15:33

tak nám je tu jmenujte

No, já jich pár znám....:

Autor: Xaver 82.117 IP: 82.117.130.xxx Datum: 26.06.2007 15:20

Nebo tam nejsou?

clay 26.6.2007 15:43

Re: tak nám je tu jmenujte

no tak, xavere, neupejpejte se, pomožte přece Jarouškovi...;-D

Xaver 82.117 26.6.2007 15:45

clay, chápu, že vaše praxe vyšetřovatele (no, třeba to byl jenom SNB)

vám velí dychtit po jménech. Ale - nepřiznám se, nepráskám. A pokud skutečně nevíte, kolik zástupců ODS třeba na úrovni krajů bylo členy KSČ, tak to je váš problém, ne můj.;-)

clay 26.6.2007 15:50

Re: clay, chápu, že vaše praxe vyšetřovatele (no, třeba to byl jenom SNB)

ale to jsou trapné výmluvy, xavere, stále hledáte parketu? Stojí vám na ní Jaroušek. To asi budou ti vaši "známí" hodně neznámí. Co asi tak v té ods představují? Vy "nepráskáte", vy jen žvaníte a pomlouváte. A když si nevíte rady mluvíte o vyšetřovateli SNB. No to si fakt dodáváte vážnosti...;-D;-D;-D

Xaver 82.117 26.6.2007 15:57

clay, a proč bych si měl dodávat vážnosti?

A ausgerechnet před vámi?;-D;-D;-D;-D Ale s tím patetickým vyzývání k práskání jste mě fakt pobavil, dík;-D;-D;-D!!!!!! A nechvalte mě, nebo budu zádumčivý...

clay 26.6.2007 16:11

Re: clay, a proč bych si měl dodávat vážnosti?

to samozřejmě nebyla výzva k práskání a to vy dobře víte. Byla to nepatetická výzva (co vy považujete za patos?) k zamyšlení nad měřítky, která jste očividn+ nechal někde v ústraní. Očekával jsem, jak budete vyjmenovávat komunisty na důležitých postech v ods, tak, jak se dají jmenovat v čssd. Nějací vyši neznámí "známí" mě nezajímají. I těch bude pomálu.

Starý J. 26.6.2007 15:30

To je mi novina!

Jaroušek zcela ztrácí glanc a začíná se vztekat! Je to na dobré cestě, je to výborné!

rezy 26.6.2007 15:35

Re: To je mi novina!

Jaroušek nemá co ztrácet, leda by z něj začal vopadávat mech.

Blik 26.6.2007 15:24

Jaroušku-Andreji, přestaň blbnout!

;-D

rezy 26.6.2007 15:25

Re: Jaroušku-Andreji, přestaň blbnout!

jen ho nechte, kdo si hraje nezlobí;-)

AeroKarel 26.6.2007 15:26

Re: Jaroušku-Andreji, přestaň blbnout!

Až umře možná, jinak co ho znám, nedělá nic jiného.

Andrej 26.6.2007 15:27

Re: Jaroušku-Andreji, přestaň blbnout!

Copak ? Nepřijemné otázky vadí? Pravda se nelíbí?;-)

rezy 26.6.2007 15:29

Re: Re: Jaroušku-Andreji, přestaň blbnout!

Pravda je taková, že otázky které se točí porád dokola nudí.

AeroKarel 26.6.2007 15:30

Re: Re: Jaroušku-Andreji, přestaň blbnout!

Pravdu vydávali Slováci, tohle je spíš Rudé Právo.

Andrej 26.6.2007 15:19

Ubohý vzteklý ratlík poštěkává!

Není pravda, že informace o účasti na demonstracích na podporu základny proti darebáckým státům (spisovatel Neff už nepřebírá jen slovník místního literárního mága pravice Klause, ale už i toho world-known idiot GWB?) se v médiích neobjevují. Občas proniknou zprávy o - účasti pár jednotek až desítek aktivistů volajících spolu s blázny Vyčítalem a Parkanovou slávu Stars and Stripes!

Vždyť jsou to nikoliv Paroubkovi knechti z levicového Práva (co máš, "demokrate" Astone, proti levicovému tisku?), ale právě pravicoví šmoci z MD DNES či Lidových novin, kdo mlží, lžou a informace o takových akcích zkreslují - odpor proti vládě i její politice bagatelizují (jako dnes Aston), o akcích na její podporu raději nepíšou, protože účast veřejnosti na nich je zahanbující, ostudná a koneckonců smutná, protože svědčí o malé veřejné angažovanosti přívrženců pravice za její i své (že by nečestné a křivé?) cíle. Proto ta zdrženlivost modrých médií ... ;-D

rezy 26.6.2007 15:28

Re: Ubohý vzteklý ratlík poštěkává!

to by mě zajímalo, jestli tam taky třídili plasty?? Dejte něco k lepšímu..

Andrej 26.6.2007 15:14

Špinavé státní peníze v Klausových rukách nevadí?

Jistě jste rovněž zaznamenali "odvážný" dotaz čtenáře - interpretovaný neméně odvážným a důsledným šéfredaktorem HN Šimůnkem  - v primácké Partii. Co říkáte, pane prezidente, obchodní aktivitám svého syna Václava jako ředitele proslulého soukromého gymnázia, poté co mu státní ČEZ dal velkorysý dar 10 milionů Kč vykazovaný jako dobročinnost? (Jako kdysi platily jiné státní firmy - ČP, ZVVZ - Klausovu Lívii jako členku dozorčí rady.) Pan prezident odpověděl po svém a na štiplavou zmínku o státně řízené korupci nereagoval.  Možná nechtěl způsobit problémy svému mladšímu synovi Janovi, kterého tento hlasatel liberalismu a malého státu upíchl na dobře placeném místě (85.000,- měsíčně) v plánovacím odboru ČEZu. :-( Prostě, chucpe ... pane Khone!

huhu 26.6.2007 15:16

Re: Špinavé státní peníze v Klausových rukách nevadí?

ano, "klausovy špinavé peníze" - tohle souvětí slouží jako spolehlivý test inteligence...:-D

fany 26.6.2007 15:31

Re: Re: Špinavé státní peníze v Klausových rukách nevadí?

Není ten Andrej nějakej divnej? Už jsem si zvykl na toho emigrantského rapla, na příznivce levice a pravice, ale tohodle posuka neznám8-o

rezy 26.6.2007 15:16

Re: Špinavé státní peníze v Klausových rukách nevadí?

to je dneska pohoda chládek co?

Xaver 82.117 26.6.2007 15:18

No, rezy, myslím, že diskrétní mlčení by bylo možno chápat...

;-)

Xaver 82.117 26.6.2007 15:21

Jak by zadeklamoval Miroslav Černý

Je to všechno jenom náhoda?;-)

rezy 26.6.2007 15:23

Re: Jak by zadeklamoval Miroslav Černý

máte na mysli že Jaroušek psal ze skladiště směrem k divadlu a Žak z divadla směrem ke skladišti?;-)

rezy 26.6.2007 15:25

Re: Jak by zadeklamoval Miroslav Černý

a když sečtete všechna čísla jeho IP adresy vynásobíte je číslem bot a přičtete 1, dostanete prvočíslo?;-)

Xaver 82.117 26.6.2007 15:26

Ano ano, trefa!

;-D

Xaver 82.117 26.6.2007 15:47

Jo, jak si máma jednou smočila se správní radou, tak to má synek potom těžký...

;-)

rezy 26.6.2007 15:14

hmm, sem to prolít

Andrej zpátky doma, kurňa neměls bejt dneska Adrian?

Xaver 82.117 26.6.2007 15:16

... a zítra to bude Ladislav...N.!!!!

;-)

Blik 26.6.2007 15:19

Re: ... a zítra to bude Ladislav...N.!!!!

Na Jarouška a Žaka mi nesahejte! ;-D

rezy 26.6.2007 15:21

Re: Re: ... a zítra to bude Ladislav...N.!!!!

Žaka Vám necháme, ale Jarouška si rozmyslíme ;-D