15.6.2021 | Svátek má Vít


Největší demonstrace? K smíchu!

26.6.2007

Konstatovali jsme to už včera. Přirozeně, že se ptáme, proč to tak je. Proč se rozmazává každé "referendum" v Horní Dolní zaměřené proti naší účasti na kolektivní obraně proti rostoucí hrozbě ze strany darebáckých států, a proč se demonstrace na podporu našeho angažmá do médií nedostane? Ze stejného důvodu, proč se fiasko sobotní demonstrace vydává za "největší demonstraci poslední doby". Média jsou mrchožrouti žijící z konfliktu, "dramatu". Magistrát se chová, jako obvykle, hloupě a směšně - hodlá žalovat odboráře za nějakou načerno postavenou tribunu. Když dokázal spolknout Klausův megabillboard načerno postavený na soklu Stalinova pomníku, asi spolkne i nějakou načerno postavenou tribunu a je zbytečné, aby se prsil za peníze daňových poplatníků - ledaže by chtěl nechat vydělat spřáteleným právníkům, což je nejpravděpodobnější vysvětlení tohoto nejnovějšího nesmyslu.

Co by bylo smysluplné?
Kdyby kupříkladu pánové z vedení ČTK zařídili objektivní fotografický monitoring účasti na Václavském náměstí, kde se většina našich demonstrací odehrává. Stačilo by vylézt na střechu a zbytek svěřit počítači - ten by dokázal analyzovat počty lidí s přesností na tisíce, možná na stovky. Nestálo by to prakticky nic a bylo by to v souladu se statutem ČTK jako veřejnoprávní instituce.
Jenže to pánové z ČTK neudělají. Raději nařídí fotografům, aby si před levicovými demonstracemi lehali na zem, aby nebylo vidět, jak málo řad je, a aby zůstali doma, až tam přijdou - například - demonstranti podporující obranu České republiky coby svěží historickou novinku v sérii podlosti, zbabělosti a zrady.Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.