30.6.2024 | Svátek má Šárka


Diskuse k článku

Nejmocnější muž Evropy

Václav Klaus se ocitl v roli Pepíčka, který je s krabičkou sirek uprostřed prachárny a škrtá. Všichni na něho volají, aby toho nechal a Pepíček se slabomyslně usmívá. Jak je důležitý!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
aliB 13.10.2009 2:03

Re: prezident, který pak mluví o vládě postavené na přeběhlících.....

do roztrhani tela...

http://www.cs-magazin.com/2003-06/view.php?article=articles/cs030675.htm

clay 13.10.2009 2:03

Re: PetrH

novináři se ho ptali, kdo byl inciátor, Klaus řekl, že on ne, že mu zavolali a že se domluvili na restauraci, která by byla na půl cesty.....;-)

oak 13.10.2009 2:02

Re: tahle země si v březnu 2013 pořádně oddechne...

Putin a kamaradi se s vama o tom moc bavit nebudou.

Ivan Nový 13.10.2009 2:02

Re: prezident, který pak mluví o vládě postavené na přeběhlících.....

Nekáže vodu, nikdy neřekl, že se s někým nesetká. S ODS necítí loajalitu ani její voliči, ODS naprosto selhala. Podělali se s LS. A končí. Bude se teď přetahovat o voliče s ČSSD. ODS už není menší zlo, ale větší zlo. LS byl zlom.

Fafa 13.10.2009 2:00

Astone

dobre, toho Pepicka si ovsem zvolil radne ustaveny parlament. Zrovna si ted ovsem nevzpominam, kdy se nekdo obcanu ptal, kdo by mel byt pan ucitel, velitel hasicu a pan starosta. Nebo ti nam budou proste prideleni z Bruselu?

clay 13.10.2009 2:00

Re: PetrH

domlouvali se přeběhlící.......o takových přece Klaus mluví se spravedlivým opovržením;-P

aliB 13.10.2009 2:00

Klaus a jeho kostlivci

Kazdy ma nejakeho ve skrini- a Klaus jich ma hodne. Ten prvni uz vypadl- plzenska justicni mafie, Klausova prava ruka ve vymysleni ovlivnovani soudu a systematickemu zapojovani Stbaku do systemu. Ustavni soudci, vybrani partou Stb aku, pravniku hajicich Nomuru, Kindla a Zachariase a jinych "osobnosti", zklamala Klausovu duveru. Zda se tedy, ze Benesovi dekrety jsou opravdu jen pokus, jak vycouvat s "tvari", protoze tech kostlivcu, o kterych se vi, je daleko vic a tenhle je jen zasramoceni proti tomu, co prijde dal, pokud se Klaus nevzpamatuje.

http://www.hrad.cz/cs/pro-media/tiskove-zpravy/archiv/129.shtml

http://www.slon.ru/articles/34480

clay 13.10.2009 1:57

Re: prezident, který pak mluví o vládě postavené na přeběhlících.....

vadí mi prezident, který víno pije, káže vodu, vadí mi prezident, který nectí ani minimum loajality vůči těm, kteří ho dvakrát vynesli na zádech na Hrad....atd nebudu se zabývat vším, co mi vadí

oak 13.10.2009 1:57

Re: prezident, který pak mluví o vládě postavené na přeběhlících.....

vyt fakt nevite co na toho chudaka prezu hodit.

On se proste ochotne sejde, protoze je to vstricny a zarucene neelitarsky clovek. Stejne jako kdyz pozval na snidani slecnu Edelmanovou, nebo kdyz se u nej zastavil na kafe a domaci strudl Zelezny cestou z vazby. JIny by se zapreli, protoze by si nechteli zadat, ale profesor je charakter a vi, kdy pritele podeprit ve vazne chvili kdy ma zkazeny zaludek nevabnou vazebni stravou a jeho srdce touzi po kamaradskem slove a hrnku poctive kavy Jihlavanka.

Ivan Nový 13.10.2009 1:55

Re: hlavně že přeběhlíky zvolený préza mele o vládě postavené na přeběhlících....

No to mu chválím, převezl tak své odpůrce a stal se prezidentem. To jsem si přál i já. Aby zatopil EU.

PetrH 13.10.2009 1:55

Re: PetrH

Můžete citovat, jak to Klaus popsal?

clay 13.10.2009 1:54

Re: PetrH

Prezident Václav Klaus potvrdil, že se v předvečer svého znovuzvolení setkal s lobbistou a někdejším blízkým poradcem expremiéra Stanislava Grosse (ČSSD) Andrejem Surňakem. S člověkem, který podle Klausových slov nepatří do jeho okruhu, se stejně jako s desítkou dalších radil, co říct v kandidátském projevu před druhou volbou. "Bavili jsme se spolu, protože jsme se bavili v posledních pěti letech třikrát v podobných situacích," uvedl Klaus. Podle informací deníku MF Dnes Surňak Klausovi pomáhal při prezidentské volbě už v roce 2003, kdy sháněl pro Klause hlasy mezi zákonodárci nejednotné ČSSD. Ti pak při volbě "potopili" svého prezidentského kandidáta Miloše Zemana.

PetrH 13.10.2009 1:53

Re: PetrH

Za co je mu Berlusconi vděčný?

Ivan Nový 13.10.2009 1:51

Re: prezident, který pak mluví o vládě postavené na přeběhlících.....

Vám to vadí? A proč? Pro mě je mnohem důležitější zatlučení LS. ODS se z toho podělala, a já nemá důvod ji nadále volit.

clay 13.10.2009 1:51

Re: PetrH

sešel, na Hradě

oak 13.10.2009 1:51

Re: PetrH

hadejte.

clay 13.10.2009 1:51

hlavně že přeběhlíky zvolený préza mele o vládě postavené na přeběhlících....

Prezident Václav Klaus potvrdil, že se v předvečer svého znovuzvolení setkal s lobbistou a někdejším blízkým poradcem expremiéra Stanislava Grosse (ČSSD) Andrejem Surňakem. S člověkem, který podle Klausových slov nepatří do jeho okruhu, se stejně jako s desítkou dalších radil, co říct v kandidátském projevu před druhou volbou. "Bavili jsme se spolu, protože jsme se bavili v posledních pěti letech třikrát v podobných situacích," uvedl Klaus. Podle informací deníku MF Dnes Surňak Klausovi pomáhal při prezidentské volbě už v roce 2003, kdy sháněl pro Klause hlasy mezi zákonodárci nejednotné ČSSD. Ti pak při volbě "potopili" svého prezidentského kandidáta Miloše Zemana.

PetrH 13.10.2009 1:50

Re: PetrH

Zajistil? Já vám slíbím, cokoliv budete chtít. Zadarmo, čistě z outrpnosti.;-P

mamina 13.10.2009 1:50

Nejmocnější muž Evropy

Dobrý den. Pár dní jsem tu nebyla, Klause ani Jakla nečetla, televizi neviděla, ale řeknu Vám, svodka o tom, že "slabomyslný Pepíček jedůležitý", mě to vynahradila stonásobně. Díky autorovi za fundovaný úvodník. )

oak 13.10.2009 1:50

Re: PetrH

to je v poradku jsme svobodny lidi, klidne tam mohl i obcovat. jen ale premier by prece jenom nemel upadat v hloupe podezreni, ze ze mu tu dovcu nekdo zatah projev vdsecnosti.

Ivan Nový 13.10.2009 1:49

Re: PetrH

A prosím vás, lidi toho před šéfy nakecají.

clay 13.10.2009 1:49

prezident, který pak mluví o vládě postavené na přeběhlících.....

Prezident Václav Klaus potvrdil, že se v předvečer svého znovuzvolení setkal s lobbistou a někdejším blízkým poradcem expremiéra Stanislava Grosse (ČSSD) Andrejem Surňakem. S člověkem, který podle Klausových slov nepatří do jeho okruhu, se stejně jako s desítkou dalších radil, co říct v kandidátském projevu před druhou volbou. "Bavili jsme se spolu, protože jsme se bavili v posledních pěti letech třikrát v podobných situacích," uvedl Klaus. Podle informací deníku MF Dnes Surňak Klausovi pomáhal při prezidentské volbě už v roce 2003, kdy sháněl pro Klause hlasy mezi zákonodárci nejednotné ČSSD. Ti pak při volbě "potopili" svého prezidentského kandidáta Miloše Zemana.

kvetla 13.10.2009 1:49

Jó manželství - tvrdil klasik, je prů.er,když se povede,

...a  ještě větší,když se nepovede..;-D Takže furt zbývají jen ty kompromisy.

Ale proč si ti Poláci a Angličané tam ty vyjímky vymohli?Vžyť když je nepotřebují Češi, k čemu budou jim ??? To byly také jen obstrukce ? To se mi nějak nechce líbit ,tuším v tom čertovinu,a  pořádně hnusnou . Nu a Topolánek holt néní ani prozíravý politik,ani diplonatický vyjednavač, je to holt chlapčisko s gulama a vypadá to,že jimi chvílemi,když si ty ostatní vyjímky  vyjednávali i myslel...Rv

PetrH 13.10.2009 1:48

Re: PetrH

Topolánek prodával nějaké služby? ;-P

Ivan Nový 13.10.2009 1:48

Re: PetrH

A co proti Rusku bude dělat EU? Má EU své vlastní rakety namířené na cíle v Rusku?

clay 13.10.2009 1:47

Re: PetrH

Lobbista Velek Mrázkovi sliboval, že mu kvůli kauze IPS zajistí pomoc u Klause. Velek o Klausovi mluvil jako o příteli „Venouškovi"

PetrH 13.10.2009 1:47

Re: PetrH

No, sešel se s ním?

Ivan Nový 13.10.2009 1:47

Re: PetrH

No ruští oligarchové se pohybují v Londýně zcela běžně, myslíte si snad, že nemají přístup ke šlechtě, politikům, podnikatelům? Tak to jste dost naivní. Co navrhujete proti Rusku dělat Vy. Jaké zbraně si má ČR pořídit? Biologické? Nebo snad chemické? Na jaderné asi nemáme.

www racek 13.10.2009 1:46

Re: PetrH

jak to že nesvědčila? evidentně se jednalo o začátek tržního vztahu, o prodej služeb nebo co. ostatně, on to vlastně newplatil?

clay 13.10.2009 1:45

Re: PetrH

tak jak to on sám novinám popsal, to bylo jako call girl....